Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) vicces válasza #72042496 (#100) üzenetére


vicces
addikt

én már vagy 2 éve nem játszok konzolon, csak a youtube megy, mert egy lepra a kontroller.
de ez a xim vagy mi most felkeltette az érdeklődésemet. nagyon hasznos irás! már úgyis unom a pc-t picit. :C

:)

(#102) dabadab válasza #72042496 (#100) üzenetére


dabadab
titán

Nekem van mindkettő, ráadásul PC-n is a kontrollert preferálom, szóval én szerintem kénytelen leszek a torrentezőket szidni. Vagy a nyugdíjasokat.

DRM is theft

(#103) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Amúgy nem azért de arra nem gondoltál, hogy aki leszedett alacsony szintű, kezdő karakterként hogy:
1: nagyobb tehetsége van(tudod mint a fociba, messi 5 évesen elverte volna a a 10 éves énedet de lehet a felnőttet is pl)
2: Vagy már ugyanúgy régóta játszik csak csinált egy kisebb karaktert/felhasználót azért h a kicsik között játszhasson(overwatchba pl smurf.oknak hívják őket, én is beleszaladok néha)

3: igen jó napja van s összejön neki minden, neked meg nem(szintén ow, én is játszottam már úgy h az egyik leghíresebb ow sniper smurf-jának gondoltak, de attól még az átlag teljesítményem fényévekre vanXD és én is voltam olyan szar, hogy azt hitték kezdő karakter vagyokXD)

Nagyjából ennyi, amúgy értem hogy mérges vagy de ezért tényleg a bányászokat elkezdeni basztatni az tényleg gáz, az meg hogy egy külön kis blogbejegyzést is róla, ahol mint egy hisztis gyerek kiakadsz, az meg megint más kategória :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#104) Kasya válasza Mr X (#93) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kezelhetosegi kulonbseg.
Ahogy az se mindegy, hogy fekve, vagy ulve jatszol.

[ Szerkesztve ]

(#105) Dr. Romano válasza dabadab (#102) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nálam a helyzet ugyanez. PC-n tolok mindent fotelből wireless kontrollerrel. Bill+egeret használni már csak multi miatt (Planetside 2) veszek igénybe.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#106) Medocsabi válasza dabadab (#102) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nálam pl játéktől függ.Dying light pl nekem kényelmesebb kontrollerrel pc-n is. De akkor én meg a torrentezőkkel vagyok.Meg a vízilovakkal.

(#107) C4mp3r


C4mp3r
addikt

(#108) EczkE


EczkE
addikt

Lassan 500 ora BF1 utan PS4-en meg nem talalkoztam ilyennel. Tudnal valami videot mutatni arrol hogyan lottek le? Tenyleg kivancsi vagyok.

De nem kell bill eger hogy jol jatszal. TheBrokenMachine.

Asszem mindenféleképpen!

(#109) Anaren91


Anaren91
senior tag

Na akkor utoljára mert komolyan agyérgörcsöt kapok a sok begyepesedett pc fantol ( tisztelet a kivételnek)

1. ha pcn játszol minek jösz ide akármit is beböfögni mikor halvány lila fogalmad sincs arról mennyi energiát emészt fel megtanulni kontrollerrel játszani, és általában ( saját barátikörből kiindulva) kb két perc után teszitek le a joyt hogy ezzel nem lehet célozni. Azoknak a véleményére voltam kíváncsi akik konzolon kontrollerrel játszanak, mennyire vették észre az el szaporodott egér mágusok jelenlétét

2. Azzal kezdtem a postot hogy nem közvetlenül a bányászok tehetnek róla, de közvetve mégis tekintve egyszerűbb, olcsóbb eladni a gépet és venni egy konzolt meg egy átalakítót mintsem többszörös áron megvenni egy vgat aminek az ára ő miattuk ment fel az égbe.

3 ismerőseim közül is rengetegen eladták inkább a gépet és vettek konzolt. És nem egy chat beszélgetést hallgattam végig játék közben hogy mennyire fasza így egérrel alazni a népet, sokkal nagyobb fun mint gépen... Köztük a mai eset is mert a harmadik meccs után már at álltam a másik csapatba mondom megnézem már mi a tököm van.

4 elofordul hogy fáradt vagyok, nem úgy megy persze de mostanában feltűnően sokszor fordul elő hogy csak pislogok hogy azt ugyan kontrollerrel meg hogy a tökömbe csinálta.

Ilyen szempontból szerencsétlen a cím de akkor hogy kijavitsam magam :

A bányászok miatt besokalt és konzolra váltó kontrollerrel megtanuli lusta pcsek szetbarmoljak a konzol multit

#108 ismerem én is szoktam nézni.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#110) Dr. Romano válasza Anaren91 (#109) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"halvány lila fogalmad sincs arról mennyi energiát emészt fel megtanulni kontrollerrel játszani"

Kb egy balatonszelettel egyenlő mennyiséget? Amit ha az ember a jegyeinek javítására fordítana akkor még hasznosan is lenne felhasználva ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#111) Csapoati válasza Anaren91 (#109) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Játszom konzolon és PC-n is, a hiba a te készülékedben van (valahol fönt). Pont.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112) Anaren91 válasza Dr. Romano (#110) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen így ahogy mondod pont annyit... És köszöni szépen a diplomám jól érzi magát... Más tészta hogy kb annyira elég hogy ha megszorulnek WC papír ügyileg akkor még jól jöhet. De hát ezért se maradtam Magyarországon.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#113) #72042496 válasza Dr. Romano (#105) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ditto, én is kanapéból kontrollerrel, PC-ről is. Mondjuk én egyszerű fiú vagyok. Úgy láttam, hogy az FPS-ekkel így csak szivatnám magam, szóval azt nem játszom. (Megfickósítom a netezős gépet, ha majd hiányzik. Vagy veszek a másik szobába, az asztal mellé is egy konzolt, és rákötöm a billentyű + egeret. ;])

[ Szerkesztve ]

(#114) cyberkind válasza Anaren91 (#109) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálad van a hiba, a Dark Souls trilógiával én olyan csodálatosan és könnyedén tanultam meg használni a kontrollert mint ahogy anno a Doom-al nem az egér+bill kombót, és igen, mivel PC-n játszom így megtehetem, hogy úgy játszok ahogy akarok és mivel az fps meg a lövöldözős tps jobb egér+bill kombóval így azzal játszom, de simán megtudom tanulni ezekre is a kontroller használatot mindenfajta kín nélkül, sőt ha lusta disznó vagyok inkább leszek bénább de kényelemben.

Jó, a részlethez hozzátartozik, hogy a PS kontrollert nem annyira szeretem. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115) taaz válasza #72042496 (#100) üzenetére


taaz
aktív tag

Nekem minden van. Utálom ha lelönek. :))
Pl a fiam nem akar billel vagy kontrollerrel játszani. Ö inkább a tabbal nyomja minefütyit. "Most lesz 6". Szóval jön az új generáció, aki majd fikázza a kontrollereseket.....

[ Szerkesztve ]

(#116) Cheesy


Cheesy
őstag

Akkor amikor még a PS One-hoz vettem egeret a Dune 2000-hez akkor csaltam volna? :D
Nehogy már ne lehessen kiválasztani, hogy mivel irányítsam a játékot.

www.vakbelmutet.hu

(#117) bitpork válasza Anaren91 (#112) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Most h már ott tartunk h tuGGYuk Te diplomás is vagy, lehet érdemesebb vennünk egy kötelet és felakasztani magunkat a kontroller madzagjára? Tényleg, a diplomával mennyi idő alatt lehet megtanulni jáCCani?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#118) vicces válasza Anaren91 (#112) üzenetére


vicces
addikt

nem büfétanszékre kellett volna menni...
a felnőttek meg nem játszanak. vagy ha igen akkor elfogadják a sorsukat, hogy nem megy ez már nekik és béna noobok maradnak életük végéig.
gürizz, tanulj, fejleszd magad! alapits családot, neveld a gyerekeid és ne itt picsogj, mint egy 12 éves ;]
játssz offline.. ott csak te lehetsz a balfék, nincs kit okolni.. és akkor legalább tudod :K

:)

(#119) #72042496 válasza vicces (#118) üzenetére


#72042496
törölt tag

A helyzeten élcelődni egy dolog, de ilyen személyes vonalra csak nem kéne elmenni, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#120) vicces válasza #72042496 (#119) üzenetére


vicces
addikt

sorry

:)

(#121) Dilikutya válasza elithun (#92) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából azoknak a csúcskártyáknak a vásárlói bázisa teszi ki a játékosok legkisebb hányadát. Nyilván a Steam statisztikája nem pontos, hisz csak a hardverfelmérést engedélyező Steam játékosokra terjed ki, de nem hiszem, hogy a csúcskártyák aránya sokkal nagyobb lenne, a bányáaszat előtti régiek is elég rosszul állnak, mindig is rosszul álltak. Sőt, feltételezve, hogy erős VGA-hoz erős CPU dukál: [link], majdnem az egynegyede a felhasználóknak kétmagos rendszeren csücsül, és majdnem felének 8GB RAM-ja és 2GB VRAM-ja van. A 4K felbontást már nem is írnám le, 0,45% volt az arány decemberben. GTX 780 nincs is nevesítve, és a 980 is igen jelentéktelen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122) Medocsabi válasza vicces (#118) üzenetére


Medocsabi
addikt

"a felnőttek meg nem játszanak"
Ez mekkora baromság.

(#123) #72042496 válasza vicces (#120) üzenetére


#72042496
törölt tag

:R

(#124) Anaren91 válasza bitpork (#117) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem hencegtem azzal hogy diplomám van az illető írta hogy inkább fordítanám az időmet a jegyeim javítására... Erre írtam hogy már megvan a diplomám szóval nem kell tanuljak... De látom a hozzaszolasodbol hogy te is azok közé tartozol akik kisebbségi komplexussal rendelkeznek és egyből be kell szólni azoknak akik valamit letettek már az életben az asztalra. És nem tudom már melyik kolléga volt de nem büfés vagy fene se emlékszik már rá hogy miből van... Egyszerűen szarul fizetett szakma.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#125) D1Rect válasza Anaren91 (#124) üzenetére


D1Rect
félisten

(#126) CJ4567 válasza Hannibhál (#103) üzenetére


CJ4567
veterán

"3: igen jó napja van s összejön neki minden, neked meg nem(szintén ow, én is játszottam már úgy h az egyik leghíresebb ow sniper smurf-jának gondoltak, de attól még az átlag teljesítményem fényévekre vanXD és én is voltam olyan szar, hogy azt hitték kezdő karakter vagyokXD)"

Ez a leg irritálóbb dolog, amikor egyik nap lelövöd a nálad jóval jobb playereket, aztán akár következő körben olyan vagy, mintha most kezdenéd a játékot. :DDD

No Sana No Life

(#127) tescodr válasza gtamate2 (#14) üzenetére


tescodr
tag

Ezt csalásnak hívják és nem rinyának... A konzol alapból nem támogatja az egér és billentyűzet használatot. Kvázi hardverrel csalnak hogy emulálják a kontrollert. Ez nem fair. De lefordítom neked:ha lenne egy third party szemüveg amiben cs-ben messzebre látsz mint a többiek az már csalás.

(#128) kemotox


kemotox
addikt

Miners are the new Soros :C :C :C Szenzációs ez a bányász-hiszti, imádom :D Tuti amúgy a bányászok valójában gyíkemberek.

(#129) Dr. Romano válasza kemotox (#128) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A múltkor lekéstem a vonatot, neeeem voltam dühös kicsit sem, kösz bányászok!!!4 :(( :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#130) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Az új XIM APEX azé eléggé odab@aszos szinte pc gameplay :K sztem jöhet is egy ps4 pro ;]
XIM APEX - Unveil Video

PSN:BiZzare_0 ️

(#131) muszurkefal válasza @rglaaf (#130) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Lehet tényleg én meg a posztoló vagyunk hülyék, de ez szerintem abszolút nem korrekt játék. Én simán reportolnám az ilyeneket. Vagy megtennék bármilyen legális lépést, csak takarodjanak el. Vegyenek maguknak szervert, aztán játsszanak ott.

Amúgy ezt a bányászos kapcsolatot én sem nagyon értem. Szerintem nagyon kis %-ban lehet a kettőnek köze egymáshoz.
Nekem az #58-as hozzászólásban írottak a legszimpatikusabbak. Valahogy a felsőbb hatalmakat kell rávenni a változtatásra, szankcionálásra, hiszen csak nekik van meg hozzá az eszköztáruk és befolyásuk.

[ Szerkesztve ]

(#132) Ryu


Ryu
tag

Fura és helytelen dolog szerintem a "bányászokat" hibáztatni a helyzetért. Ha már csalónak nevezed ezeket a játékosokat, akkor vegyük észre, hogy csaló mindenhol van, ahol van multi. Elég megnézni a pc felhozatalt; pubg, cs, lol, diablo, siege, Bf1, division, F1, stb.

Az persze más kérdés, hogy miért ilyen nehéz kivédeni a retardáltak támadásást, de mivel nem értek a játékfejlesztéshez, pláne a hálózathoz, így ennek kifejtését meghagynám másra. Személyes véleményként azt mondanám, mint itt már mások is; a kiadónak és fejlesztőnek nem áll érdekében változtatni a helyzeten.

Amúgy nagyon érdekes, hogy egyre többször jelenik meg írások alatt, egy rakás trollkodás, veszekedés, stb. Nem értem, miért olyan nehéz konstruktívan, normálisan hozzáállni az adott témához, problémához? Kb. az első 20 hozzászólásban feljön; "jó, hogy csak ennyi bajod van", "kisgyerek vagy még", "minek írsz ilyen marhaságokról, amikor máshol éheznek", "hozok kakaót", stb. Ez elvileg egy azonos érdeklődési körrel rendelkező közösség, minek kell csesztetni egymást még ezen a platformon is?!

(#133) L4mie


L4mie
veterán

szóval szarul megy a játék,
te szerinted skilles vagy szóval az nem lehet a baj, csalás nincs konzolon szóval csalót se kiálthatsz, maradt az, hogy köcsög pc-sek jönnek és bill-egérrel játszanak a kis szemetek, de ezt így nem írhatod le...nézzük csak...hmmm mostanában mindenki utálja a bányászokat, megfogalmaztad a bánatod úgy, hogy egy most éppen közutálatnak örvendő réteget teszel felelőssé mert az első általad gondolt tényező nem egyezik a valósággal? Hát maradok az előző kommentemnél :D l2p.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#134) Domonkos


Domonkos
Ármester

baby rage
Egy jatekon felhuzni magad es masokat hibaztatni kulon-kulon is nagyon gyerekes. Foleg akkor ha nincs is olyan szabaly amit az ellenfeleid megszegnenek - es most nem a fair-play dolgokra gondolok. Ha meg megszegnek valamit akkor intezkedj hogy buntetest kapjanak miatta! Egyszeru.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#135) Anaren91 válasza tescodr (#127) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hagyd a fenébe ezeknek magyarázhatod. Engem néznek hülyének, hogy felhaborodok azon hogy egy pc játékos gondol egyet átjön ps re és mert ő eddig egérrel meg billentyűzettel játszott miért ne tehetné meg ugyan azt egy olyan rendszeren ami alapból nem támogatja azt. És én vagyok a béna aki nem tudja élvezni a játékot olyanok miatt akik hardveresen csalnak. Ez kb mintha azokat hívnak idiótának akik felháborodnak azon hogy ödönke aimbottal pcn leszedte őket és még odonket vedenek hogy hát a hack védelem nem baszta ki szal szedjel le te is aimbotot....
De rohadjak meg holnap írok egy posztot a xim 4 ről hogy kell be üzemelni, honnan rendeljek stb...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#136) kemotox válasza Anaren91 (#135) üzenetére


kemotox
addikt

Konzolosnak eszébe sem juthat, hogy XIM-et használjon, hát persze :C

(#137) cyberkind válasza Anaren91 (#135) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezután se fogok rendelni amikor konzolozok de ha jobban érzed magad ettől, akkor miért ne, lehet annak még nagyobb sikere lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#138) Anaren91


Anaren91
senior tag

Most komolyan mindenki ennyire retardált? A bányászokat kb egy mondatban említettem meg és kb annyira hogy miattuk sokan váltanak konzolra. A problémám azokkal az emberekkel van akik nem tudnak vagy akarnak kontrollerrel játszani ezért úgymond hardveresen csalnak és előnyhöz jutnak egy olyan platformon ami eddig az egyenlőségről szólt. Fertig punk aus.

#136 de eszébe juthat és volt eddig is, de élén érző. Tekintve aki konzolt választ az tudja hogy azzal jár hogy kontrollerrel kell jatszon. Főleg aki már generációk óta konzolokon játszott és megszokta a joyt nem fog ilyen vackokat venni mert nem akar kábelekkel beállításokkal szarakodni.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#139) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Az idősebb generációk kérdezném, mert ők tudhatják ezt jobban:

Csak tippelek illetve találgatok, és csak óvatosan merem megkérdezni, hogy az ilyesmit hívták osztályharcnak? Csak kérdem, mint fiatalabb nem tudom csak próbálok párhuzamot vonni. Nyilván ez nem az de azt szeretném tudni hasonlóe ahhoz?

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#140) dabadab válasza Anaren91 (#138) üzenetére


dabadab
titán

"Most komolyan mindenki ennyire retardált? A bányászokat kb egy mondatban említettem meg"

Javasolnám, hogy akkor újra olvasd el, hogy milyen címet sikerült adni a bejegyzésednek. Ha így se érted, akkor olvass utána a cím szerepének és gondolkodj el azon, hogy ki a... nem annyira szellemileg topon lévő :D

"ezért úgymond hardveresen csalnak"

lolrotfl

DRM is theft

(#141) Mr X válasza Anaren91 (#138) üzenetére


Mr X
veterán

A picsogás helyett inkább magyarázd el, hogy ha a "csalással" nem tud gyorsabban vagy pontosabban célozni az emuláció miatt, akkor hol az a nagy előnye?

(#142) BoB


BoB
veterán

Konzolon csak gagyi játékok vannak, úgyhogy aki átmegy rá az valójában nem is PC-s.

Így meg nincs miről beszélni ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#143) D1Rect válasza Snowy_owl (#139) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, ezt "hiszti"-nek hívjuk.

(#144) Anaren91 válasza dabadab (#140) üzenetére


Anaren91
senior tag

Oké ezelőtt ha megkérdeztél egy pc játékost hogy mi lenne ha vennél egy konzolt lemerem fogadni hogy 90 % azt mondta hogy na menny a csába. Mióta felmentek a hardver árak egyre több ember gondolkodik el rajta hogy nem is akkora faszsag. Ergo honnan ered a probléma gyökere? Onnan hogy felbsztak a hardver árakat. Ha most hirtelen vissza esnenek az árak hidd el az apró pl tele lenne használt konzollal, mert mindenki menne vissza gépre, mert igazság szerint csak úgymond kényszerből vették a konzolt. Szóval jah az ő hibájuk is, de arról nem tehetnek hogy egyszerűen nem tudják az átvándorló játékosok betartani az adott platform úgymond szabályait...

Neeem tényleg nem tudnak pontosabban meg gyorsabban célozni meg Neeem semmi előnyük nincs :[link]

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#145) DeFranco válasza Snowy_owl (#139) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, ez nem osztályharc, ez simán korlátolt látásmód. egyébként érthető a nyűgje, és méltányolható is, csak azt nem képes megérteni, hogy hibázik az ok-okozati összefüggések bevonalkázásában meg rossz helyen keresgél felelősök után.

tehát értjük mit mond, csak éppen hülyeség a mondat, mert rossz az alany meg az állítmány.

HA kicsit lehiggadna és átgondolná a helyzetet annak tükrében amit egyébként többen konstruktívan próbáltunk neki lerajzolni akkor arcvesztés nélkül le tudnánk ezt zárni így meg van egy újabb zenebohóc meg nemsokára egy újabb bejegyzés a radírtopicban.

(#146) dabadab válasza Anaren91 (#144) üzenetére


dabadab
titán

"Oké ezelőtt ha megkérdeztél egy pc játékost hogy mi lenne ha vennél egy konzolt lemerem fogadni hogy 90 % azt mondta hogy na menny a csába"

Tulajdonképpen egészen tiszteletre méltó az, hogy már 12 évesen lediplomáztál (az életkorodat onnan tudom ilyen pontosan, hogy akkoriban szokták ilyen fekete-fehéren látni a világot).

DRM is theft

(#147) Snowy_owl válasza DeFranco (#145) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én kívülálló vagyok mert marha ritkán játszok, és azt is csak gépen, és azt is csak single... szóval tökmindegy. viszont ez most izgatott, mert a topik milyensége, a két tábor(lehet van még egy vagy több pl aki sehol sem áll vagy érti de elfogadja.) vitázik valamin.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#148) DeFranco válasza dabadab (#146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

honnan tudod, lehet statisztikus diplomája van :DDD

(#149) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát ez kellemetlen. Bár sose volt konzolom, de a problémát értem. Régebben próbáltam pc-n gamepadot belőni world of tanks alá és inkább kukáztam a projektet. Alapjában véve a mérleg a bill+egér felé billen és konzolon biztos szopás gamepaddal bill+egér ellen játszani. Azt meg végképp nem értem miért jár ide sok fórumtárs trollkodni. :(

(#150) muszurkefal válasza Anaren91 (#144) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon kicsi összefüggés van a bányászat és a topic témája között
És hadd pufogtassak közhelyet, de szerintem a "drága a vidikari ezért inkább konzolt veszek" (meg hozzá tv-t és ugyanott vagyok) Európa osztrák határtól keletre fekvő területein jellemző.
Nem gondolom, hogy a nyugat-európai játékosközösségnek nagyon nagy gondot okoz megvenni a drágább hardvert.
Sőt, itthon is vannak, akik a drágulás ellenére kitartanak a PC mellett.

Szóval a vita további részében szerintem válasszuk le ezt a bányász témát, mert a valódi - és egyébként létező - problémához csak minimális köze van. Ezer oka lehet ugyanis annak, hogy valaki PC-ről konzolra vált, nem kell ehhez az, hogy megfizethetetlen legyen a hardver.

Abban viszont teljes mellszélességgel támogatlak, hogy PC: egér+bill; konzol: kontroller.
Aztán majd úgyis jönnek az AR játékok meg a teljes worldVR-ok, ahol nem lesz szükség ilyen segédeszközökre, hanem agyhullámokkal irányíthatod a karakteredet ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.