Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) tescodr


tescodr
tag

Nem értem miért kell itt tenni a hülyét a sok Trollnak,van benne ráció amit mond.Én sem vettem 1060-as kártyát mert az egekbe szökött a bányászat miatt.Vettem 1050Ti-t, és én mint ős pc-s elgondolkoztam azon hogy konzolt vásároljak,pontosan a magas hardverárak miatt.Ennyi, amit "köszönhetünk" a bányászoknak.Napokban is volt erről hír hogy nincs VEGA kártya mert mindet elkapkodták a bányászok, és már csak aranyárban vannak.A bányász kérdés igen is komoly problémákat tud generálni, amire a hardverfejlesztőknek igen is reagálniuk kell, hogy a konzumer piacot tehermentesítsék.A konzolos dologgal pedig egyet értek 100%-ig,egy nem hivatalos kiegészítőt megvásárolva előnyhöz lehet jutni multiplayerben,és igen is ez ki*aszott frusztráló.Ugyan ez a helyzet Pc-n az aimbottal/walhackel.Azt viszont végképp nem értem hogy egy szakmai fórumon miért nem lehet szakmai vitát nyitni erről,miért csak a fröcsögés és a trollkodás megy.Ja de tudom, mert pistike felregel a PH-ra és azt hiszi magáról hogy szakember,mert fel tud rakni egy Win10-et, és akkor be lehet mindent írogatni,értem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.