Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) philoxenia válasza tescodr (#199) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#202) tescodr válasza philoxenia (#201) üzenetére


tescodr
tag

Ha ezt meglépi a microsoft már is teljesül a fair play nincs miről vitázni tovább.. :K

(#203) Anaren91 válasza philoxenia (#200) üzenetére


Anaren91
senior tag

Pinggel sok mindent nem tudsz csinálni.. Függ a szervertol való távolságtól net kapcsolattol. De még mindig könnyebb tenni ellene mint az egér kontroller felállás ellen mert fogod magad és olyan szerveren játszol ahol jó a pinged nem kerül semmibe. Igazság szerint én észre se veszem pl.. Van amikor 50 van amikor 150. A nagy Németországban szarabb a nethalozat mint Magyarországon. München mellett a Vodafone 16 mbitet akart adni...

#204 hát most mondd meg ilyen ez az Aladár. De a bátyja Béla még rosszabb.🙂

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#204) Pöttön válasza Anaren91 (#193) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez a fránya Aladár... Mindig kiszúr a másikkal. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#205) philoxenia válasza tescodr (#202) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kicsit off, de ezt érzem...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#206) CJ4567 válasza dabadab (#188) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincsen konzolom, legutolsó saját konzol az egy PS2 volt.

No Sana No Life

(#207) Anaren91 válasza philoxenia (#205) üzenetére


Anaren91
senior tag

Volt egy észrevételem ami szerint egyre több a billentyűzetettel egérrel játszó játékos az utóbbi időben ami nem fair. Mi történt az utóbbi időben? Hardver árak az egekben senki nem fejleszti kb a gépét, kivár vagy jön konzolra, amivel semmi gond nem is lenne ha nem hozná a hozzaallast hogy bár nem fair meg nem is támogatott de ha nem szűri ki semmi akkor miért ne. És igen a bányászok az előbb leirt magas hardver árak miatt kerültek bele az egyenletbe és aki azt mondja hogy ez nem így van vagy hazudik vagy helikopter...
Lévén ez egy szakmaiportal gondoltam megbeszéljük a többi konzol ossal ok ezt hogy látják mit vettek észre. Erre jön a sok Aladár hogy csak balfasz vagyok mert nem megy joyyal egér ellen. Miért is kellene mikor elvileg nem is kellene hogy egér ellen játszak?

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#208) tescodr válasza philoxenia (#205) üzenetére


tescodr
tag

EZ már nagyon off,és nem is gondolnám azt hogy korlátolt vagyok és nem érteném.De lezárom ezt a vitát semmi értelme ha nem értjük meg egymást.Részemről azon az állásponton vagyok ha valaki szórakozni akar és meg akar mérkőzni a másikkal, csak legális eszközökkel tegye,úgy PC-n mint Konzolon :R És nincs konzolom,méég....Ha engedik az egér,bill támogatást akkor azzal játszom ,ha nem, akkor alkalmazkodom és megtanulom a kontrollert rendesen használni. :R

[ Szerkesztve ]

(#209) #72042496 válasza Dilikutya (#181) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Én nem vennék, mert az csak játékra jó."

A konzol? Ne viccelj, ez régóta nem igaz. Az új XBOX például 4K Blu-ray lejátszónak sem utolsó. De XBOX-ra vagy PS-re telepíthetsz olyan alkalmazásokat is mint a Spotify, Netflix, vagy éppen YouTube.

"Az ugye megvan, hogy a bányászoknak csak a csúcskártyák érnek valamit?"

Ez sincs így. Maximum a csúcskártyákat részesítik előnyben, de belépő kategóriától fölfelé befognak már gyakorlatilag mindent, ami éppen kapható.

[ Szerkesztve ]

(#210) tescodr válasza #72042496 (#209) üzenetére


tescodr
tag

1050/1050Ti/1060, Rx 460/470 bőven nem csúcs kártyák még is folyamatosan megy fel az áruk a növekvő bányászat miatt..akkor hogy is van ez?

(#211) Anaren91 válasza tescodr (#210) üzenetére


Anaren91
senior tag

Arról a medvedisznóemberek tehetnek. Jah meg Aladár.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#212) tescodr válasza Anaren91 (#211) üzenetére


tescodr
tag

Ettől függetlenül ne általánosítsunk, a konzolos multit nem a PC-ről bevándorló játékosok teszik tönkre, hanem azok a platformfüggetlen emberek akik jogosulatlanul előnyhöz jutnak, nyilván konzol gameingről beszélünk, valószínűleg azok a konzolos játékosok vesznek ilyen kiegészítőket akik győzni akarnak bármi áron.

[ Szerkesztve ]

(#213) Anaren91 válasza tescodr (#212) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nekem aztán tök mindegy hogy pcs, unikornis, vagy épp medvedisznóaladár, leirtam az előbb hogy utóbbi hónapokban tűnt fel és akkor a hold meg a nap véletlen egybeesése hogy pont akkor emelkedik a számuk amikor hardver árak az egekben és mindenhol azt olvasom hallom pcsek től hogy vált konzolra vagy tervezi

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#214) #72042496 válasza tescodr (#210) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mi hogyan van? Én is azt írtam, hogy NEM csak a csúcskártyákkal bányásznak.

[ Szerkesztve ]

(#215) tescodr válasza #72042496 (#214) üzenetére


tescodr
tag

Bocsi nem neked szántam.🤗

[ Szerkesztve ]

(#216) Robert07


Robert07
aktív tag

Nem is tudtam, hogy vannak liyen atalakitok. Na, mindjart en is megyek akkor konzolra inkabb. ;]

Viccet felreteve, szerintem jobban tennek, ha hivatalosan is tamogatnak az eger + bill kombot, de ezek a jatekosok el lennenek szeparalva a kontrolleresektol. Ez valoszinuleg mindenkinek jobb lenne, Az mar mas kerdes, hogy valaki direkt elvezi hogy a sok kontrolleres "noob" ellen egerrel tolja, de ez mar nem a gyarton mulik.

[ Szerkesztve ]

(#217) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Hmmm, akkor én amikor új fejhallgatót, új hangkártyát vásároltam R6 Siegehez, hogy jobban halljam, hogy merre mozog az ellenfél, akkor teljesen analóg módon én is csaltam és kijátszottam a rencert, mert hardveresen jobb lettem?

Ha az embernek lehetősége van rá, akkor alkalmazkodik a helyzethez, amennyire csak tud.

PC-n sosem volt esélyegyenlőség, konzolon eddig is csak a véletlennek volt köszönhető, mert a hardvergyártót nem érdekli, nem mérhető a panaszkodók áradata.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#218) Anaren91 válasza Cucuska2 (#217) üzenetére


Anaren91
senior tag

És ismét az elvakult pc szemlélet... Igen pcn megteheted pont úgy ahogy olyan kombinációban rakod össze a géped ahogy akarod meg teheted. A pc évtizedek óta így működik. Több pénzed van? Akkor jah a pénzedért kapsz előnyt, de ez teljesen legális, normális pcn. De konzolon ez nem legális hogy ilyen átalakítót használj, tekintve DS 4 en kívül használhatod még a razer meg a nacon kontrolleret ennyi. Meg autós játékhoz kormányt, van még a két fagyi, meg a Guitar heros kütyük. Asszem ennyi. Ezeket engedélyezte a Sony meg ugye a hori tac akármit de az olyan is hogy azzal felőlem játszhat akárki. Rosszabb mint a joy.

De komolyan inkább már drukkolok annak hogy minél több ember jöjjön konzolra, tolják csak a xim és társait aztán hátha itt is kipukkan a lufi mint az EA nél a loot boxokkal , Apple nek a lassitassal, Intel a sebezhetőséggel... Aztán hamarabb jönne a natív támogatás, így mennének külön.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#219) dabadab válasza Anaren91 (#218) üzenetére


dabadab
titán

"elvakult pc szemlélet"

Te tényleg bekattantál :D

DRM is theft

(#220) nullpoint


nullpoint
senior tag

Nahát, nahát... Jól olvasom hogy valakit az zavar hogy valaki ügyesen játszik és nem a kontroller miatt aktív aimbot (mert kb. ugyanaz) rántja neki a headshotot ? :U :C :W

#ncc1701 nagy igazságot írt le, sajnos:

"Az, h ahhoz, h jól célozz, mozogj, ahhoz skill kell. Bele kő tenni a sok munkát. Az meg ma már büdös, mert minden azonnal kell."

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#221) tescodr válasza Cucuska2 (#217) üzenetére


tescodr
tag

Te komolyan nem érted a dolgot, vagy jó játszani a hülyét? Ha hasonlatosdit akarsz játszani inkabb igy hasonlitsuk:r6s ben neked van fejhallgatód hallod honnan jön az ellen az ellenfélnek meg egyszerűen az ubi kekapcsolja a hangokat játék közben. Egyszerűen nem fair... Most mindenki hangal játszik de hogy valaki egy 30.000es vagy 6000ft os fejhallgatóval teszi az már egyéni preferencia kérdése, hangot így is úgy is megkapod.

(#222) janeszgol


janeszgol
félisten

Annyi vedelmet a posztolonak, hogy volt mar terve az MS-nek erre, hogy a PC-sek es a konzolosok kozosen multizhassanak. Nem a megoldas nehezsege miatt (ez megvalosithato), hanem amiatt vontak vissza a mar kesz megvalositast, mert bizony egerrel sokkal konnyebb jatszani. Ezt le is teszteltek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#223) Redneck


Redneck
veterán

A kialakult helyzetre szerintem egyszerű a megoldás:
A konzol gyártójának natívan támogatnia kéne a billentyűzetet és az egeret, de külön kell játszaniuk a kontrolleresektől. Ezzel a lépéssel kikerülhető a kontrolleres felhasználók (szerintem is jogos) sírása, az átalakító gyártók meg mehetnek a bús p*csába. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#224) Redneck


Redneck
veterán

Egyébként a kommentelők nagy része jó nagy barom, meg kell hagyni. :C Elég nagy kib*szás a kontrolleres játékosokkal ha billentyűzettel és egérrel betrollkodják őket, főleg ha még a célzásrásegítő algoritmus is dolgozik hozzá...

Ennyi erővel, PC-n senki ne sírjon az aimbotos csaló majmok miatt, végülis ők is ugyanazzal a fossal játszanak, csak "kicsit más" eszközökkel. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#225) janeszgol válasza Medocsabi (#174) üzenetére


janeszgol
félisten

Na csak jo az a Heroes 4. Anno mennyi fikat kapott (nem a bugokra gondolok most). Nekem az egyik kedvencem a negyedik resz. Ha ujra kiadnak picit jobb grafikaval, melyebb RPG elemekkel, meg is lenne az ev jateka. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#226) Egon válasza janeszgol (#225) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyetértek, szerintem is méltatlanul lett lehúzva, holott számos elemében jobb, mint az agyonsztárolt HoMM 3.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#227) Egon


Egon
nagyúr

Én sem tudtam soha megszokni a kontrollert, legalábbis 1-1 játékstílust leszámítva. Van XBOX 360, de szinte sosem veszem elő (a gyerekek is leginkább csak a Kinect-tes cuccokkal bohóckodnak néha).
Ha natívan támogatva lenne a billentyűzet + egér, akkor sem biztos hogy ráugranék a konzolokra (PC mindig kell, nem csak játékra, ráadásul vannak gamék amik úgysem lesznek konzolon soha). A kiinduló vitáról meg az a véleményem, hogy mindig lesznek akik megpróbálnak előnyt szerezni a többséggel szemben. Egyáltalán nem biztos, hogy a billentyűzet + egér hirtelen terjedése összefüggésben van a bányászattal. Lehet hogy pl. amcsiban egy nagyobb boltban akciózták azt a kiegészítőt, ami kell ehhez. Vagy éppen most gyűltek össze többen egy adott játékon belül olyanok, akik már régóta így tolják, csak eddig más játékokban nyomultak.
Az korrekt elképzelésnek tűnik, hogy szeparálják egymástól a két tábort, de ebből szerintem nem lesz semmi. Nem fognak erre erőforrást szánni a kiadók. Sokkal valószínűbb, hogy eljön a natív támogatás kora, mondjuk a következő generációban.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#228) Redneck válasza Egon (#227) üzenetére


Redneck
veterán

"Az korrekt elképzelésnek tűnik, hogy szeparálják egymástól a két tábort, de ebből szerintem nem lesz semmi. Nem fognak erre erőforrást szánni a kiadók."

Azért ha az elégedetlen kontrolleres vásárlók jelentősebb része panaszkodik és nyomást gyakorol a gyártóra, elérhetnek valamit. Nem kell sok hozzá hogy szervezetbe tömörüljenek.

"Sokkal valószínűbb, hogy eljön a natív támogatás kora, mondjuk a következő generációban."

Akkor a konzolos FPS multi is úgy fog kinézni mint a PC-s. Rohangálás és ugrálás orrba-szájba, fél fordulatból ezredmásodperc alatt kiosztott fejesek, ésatöbbi. Nincs ezzel baj ha PC-ről és valóságtól elrugaszkodott multiról, kompetitív játékról van szó.

A konzolokhoz jobban passzoló, könnyedebb játékokban (és most ide sorolom a posztban emlegetett BF-et is), szerintem nagyon hülyén néz ki ez a PC-s stílus. Nem konzolozok, de sokkal szimpatikusabb a kiegyensúlyozottabb multi, és az "egyenlőbb" feltételek. Ha keverednek az eszközök, és a gyártó nem különíti el a perifériákat, rövid időn belül ugyanabban a kaotikus multiplayer élményben lehet részük a konzolosoknak, mint nekünk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#229) mephi666 válasza Egon (#226) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerős körben sem jött be senkinek a h4 :) és nem azért, mert általánosságban lehúzták, hanem azért, mert a heroes2-3 jól bevált rendszerét teljesen átvariálták... a grafika meg hiába lett csilivili, sokat rontott az átláthatóságon... olyan lett a h4, mintha a h3-at lerajzoltatták volna óvodásokkal :D

csak egy példa: a phoenix úgy nézett ki, mint valami beteg csirke, amit leöntöttek inkább benzinnel és felgyújtottak :D

ui: ízlések és pofonok, de felénk a heroes2, majd a heroes3 volt a favorit :K

on: x360-ra is volt bill+egér, de akkor azt írták, hogy akkora volt az input lag, hogy semmi előnyt nem jelentett a kontrolleresekkel szemben... szűrni egyébként nem lehet, hogy akik látványosan "nem kontrollert használnak" (pl fél másodperc alatt 3szor körbefordulnak, ami kontrollerrel lehetetlen) ...azoknak instant ban? esetleg szeparálni a multit: egyik oldalon minden periféria megengedett és bohóckodjanak nyugodtan egymással, másik oldalon pedig csak kontroller és teljesen egyenlő feltételek? (ha pedig ide bejárnak az egeresek, akkor bant nekik)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#230) janeszgol válasza Egon (#227) üzenetére


janeszgol
félisten

En se hiszem, hiszen csak egy egyszeru peldaval elve ha fele gampad, fele eger+bill a jatekosok eloszlasa, akkor feleannyi jatekossal tudsz jatszani.
Anno az MS koruljarta a temat, de az eger nagyon nagy elonyt jelent.

mephi666, en is, akikrol tudom, hogy szerettek a H4-et, az ocsem, en meg egy haverom. Ennyi. De nalunk maig best (oke a hetessel nem jatszottam, ocsem sem, havert passzolom).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#231) Gyurka6


Gyurka6
őstag

Így korán reggel (nekem) végigolvasva lett egy vidám órám (az helyett, hogy azon bosszankodnék, miért nem
tudok aludni tovább...) Igaz, a cím miatt kezdtem el olvasni, mi is akar ez lenni.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#232) Redneck válasza janeszgol (#230) üzenetére


Redneck
veterán

Mi ezzel a baj? Egeres az egeressel, kontrolleres a kontrolleressel. Így a korrekt, nem? :U

Ha nem így csinálják meg, olyan lesz mintha egy új szériában az F1 a WRC-vel versenyezne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#233) janeszgol válasza mephi666 (#229) üzenetére


janeszgol
félisten

Az mas. Az MS eredeti terve az volt anno, hogy a gepesek es a konzolosok kozos terben jatszhassanak. Mindenki a sajat eszkozen a hivatalosan tamogatott periferiakkal. Ez pont az X360 eseten merult fel.

Redneck, ez oke, csak kevesebb jatekos, kevesebb jatekot is jelenthet akar. Vagy tobbet kell varni, hogy bejuss vagy keves jatekos van egy meccsen.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#234) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, ha az eredeti témát vesszük elő. Ismerős BF1-ben így játszik kontrollerrel (statok, inf only, szóval nincs tankozás) :)

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#235) Bird


Bird
addikt

Van, aki házhoz megy a pofonért. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#236) Kasya válasza oriic (#234) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kizart dolog, mert nem tudom elhinni :D

Ez a tema engem arra hasonlit, mikor CS:S-ben valaki szuper jol tolja es a szerverrol kibannoljak, mert tuti csal.
Pedig ott aztan nem a periferiaval szoktak csalni leginkabb. Ha egyaltalan csal az illeto.
Engem tovabbra se tudott a topik meggyozni arrol, hogy konzolon miert lenne "tiltott gyumolcs" a bill-eger kombo.

(#237) alcsa


alcsa
senior tag

;]

(#238) Mister_X válasza Kasya (#236) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A fenti statok az enyémek és csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy meg kell tanulni játszani és nem az illuminati-t keresni a kódsorban.

Aki meg egérrel akar játszani, az maradjon PC-n. Nem arról kell meggyőzni, hogy miért ne lehetne, hanem miért lehetne egyáltalan.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#239) #72042496 válasza Mister_X (#238) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Aki meg egérrel akar játszani, az maradjon PC-n."

Nem-nem, az nem így működik, hogy ti ezt megmondjátok. Eldönti magának. És hogy miért lehetne? Mert a billentyűzet és egér hatékonyabb, az meg sehová nem vezet ha egy hatékonyabb alternatívát elkezdünk üldözni.

[ Szerkesztve ]

(#240) Kasya válasza Mister_X (#238) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugyes :) Eszembe se jutott gyikemberekre gondolni.

Jomagam kontroller tudasa az Android Moga szintig terjed, azt is neha tanulnom kell. Nekem mar nem lenne idom es turelmem ilyen szintre fejlodni.
Elfogadom, hogy a magnak ez banto lehet, csak azt nem ertem meg, hogy a beviteli eszkozt miert ne valaszthatna meg az ember, ha az nincs tiltva a konzol es a szoftver gyartoja altal (vagy tiltjak?).

Kicsit olyan ez nekem, mint a kinait csak palcikaval. Aki villaval eszik, azt el kell tiltani a kinaitol. Holott a villa univerzalisabb es esetleg jobb modja az adott etel fogyasztasahoz.

[ Szerkesztve ]

(#241) Redneck válasza Mister_X (#238) üzenetére


Redneck
veterán

"csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy meg kell tanulni játszani"

Jabocs. Ennyi erővel engedjenek össze mindenkit minden platformmal és beviteli eszközzel. Singleből is vegyék ki a nehézségi fokozatokat, aki nem elég ügyes ne játsszon. :DD

Balika911:
Komolyan olyan utópisztikus FPS címek alatt elkülöníteni a kontrolleres játékosokat az egeresektől, vagy autóversenyekben a kormányosoktól? Szerintem ez tök logikus lépés a jövőre nézve.
Kalandvágyóknak és nagyszájúaknak meg lehet hagyni egy köztes megoldást. Bár szerintem felesleges mert egy közepesen célzó egeres is jó eséllyel bedarálja a legjobb kontrollerest is.
Írom ezt úgy hogy mindkét eszközt használom, és egyikkel sem vagyok szar.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#242) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kétlem, hogy olyan sokan bill+egér kombóval játszanának, szimplán csak béna vagy.

(#243) #72042496 válasza Redneck (#241) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lejjebb én is azt írtam, hogy különítsék el. Ezekkel a "fordítókkal" most nem megy, mert a konzol felé kontroller látszik.

(#244) Redneck válasza #72042496 (#243) üzenetére


Redneck
veterán

Balika911:
Bocsánat, elkerülte a figyelmem! :R

Jhonny06:
Két cimborám eredendően konzolos, kifejezetten jól lőnek kontrollerrel. Ők is mondták, hogy mostanában vannak érdekesen mozgó és lövő emberek multiban. Hiába ügyesek, az ilyen játékosokkal sok szituációban nem nagyon tudnak mit kezdeni. Az egér jelentős előnyt jelent, és erre nem hiszem hogy az lenne a megoldás hogy a kontrolleres is vegyen egeret és átalakítót...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#245) Egon válasza Mister_X (#238) üzenetére


Egon
nagyúr

Aki meg egérrel akar játszani, az maradjon PC-n. Nem arról kell meggyőzni, hogy miért ne lehetne, hanem miért lehetne egyáltalan.

ROTFL. Veszélyben a királyság? ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#246) Mister_X válasza #72042496 (#239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd a sofőr is eldönti, hogy benzint tankol gázolaj helyett, mert megteheti.

@EGON: mint lathatod, nem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#247) D1Rect


D1Rect
félisten

PC Master Race pwning peasants on consoles.
- 2018

(#248) Jhonny06 válasza Redneck (#244) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan mindig van, hogy bemész egy szerverre és jobbak nálad, ebből hogy következik az, hogy átalakítóval játszik valaki?

Az meg nem túl erős gondolatmenet, hogy a bányászat miatt megemelkedett videokártya árak hatására konzolra váltanak az emberek és átalakítóval nyomják, mert szar a kontroller. Biztos van ilyen is, de hogy nincs erős pattern a kettő között, az is biztos.

(#249) Egon válasza Redneck (#244) üzenetére


Egon
nagyúr

Több eset lehetséges.
Lehet hogy nem fogja elérni a kiadók ingerküszöbét a panaszáradat (ha lesz ilyen egyáltalán). Ebben az esetben marad minden a régiben: lesz X százalék egeres, aki bevállalja a drága plusz perifériát.
Lehet olyan alternatíva, hogy technikai eszközökkel megakadályozzák az ilyen átalakítók működését. Ez a legkevésbé valószínű, mert ezzel egyrészt buknának játékosokat, akik egérrel játszanának, másrészt jó eséllyel kicsinálnák az utángyártott kontroller piacot is, ezt nem gondolom hogy bevállalnák.
A harmadik variáció, hogy lehetővé teszik a natív használatot, és ezzel együtt szeparálják a játékosokat multiban. Ebben talán lenne ráció, ugyanakkor fejlesztést igényel, és nem vagyok biztos benne, hogy fognak erre erőforrásokat allokálni a konzolgyártók (talán az MS ilyen szempontból rugalmasabb lehet, mint a Sony).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#250) Egon válasza Mister_X (#246) üzenetére


Egon
nagyúr

Akkor mi is a problémád? :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.