Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Mister_X válasza abridabri (#300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lol

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#302) Anaren91 válasza Pécsi gyerek (#299) üzenetére


Anaren91
senior tag

Épp ez az hogy nem vagyok megszállott... Amikor leulok akkor szórakozni akarok, vagy tényleg egy jó meccset letolni még ha kikapunk is, és nem azt látni hogy önkéntes Rambo egyedül szetver mindenkit mert annyira jó a kontrollereseket alazni.De én itt be is fejeztem aki érti a problémám az érti miről beszélek aki meg nem úgyis jön azzal hogy hát de az egér jobb. Igen jobb tény. De nem tartozik a konzolhoz akkor sem ha külön cégtől meg lehet venni kütyüt ami ezt lehetővé teszi. Ahogy írták már wallhacket meg aimbotot is lehet venni akkor az miért baj?

Rainbow six alapból egy lassú, taktikara épülő játék senki nem fog Rambo ként rohangálni. Bf más, nagy szabad tér van tere rohanni és igen egérrel egyszerűbb gyorsan és pontosabban reagálni mint joyyal. De igen elismerés a játékosnak, de én nem is vagyok platina 2 ben meg nem is érdekel se a ranked se a verseny szintű játék. Szimplán ha leulok játszani akarok, ha jogosan kapok ki elfogadom, de egérrel konzolon nem fair és kész.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#303) Pécsi gyerek válasza Anaren91 (#302) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Ez szerintem nem fair kérdése.Ha van rá lehetőség,mert valaki (gyártók) megteremtették a lehetőséget,és ezt valaki használja,abban mi a probléma?Azért mert adott lehetőséget kihasználja valaki,azért mért szemét?Értem hogy az ember hónapok alatt ráérez a joy ra,és akkor jön a bill/egérrel játszó és akkor cumi mert hátrányba kerűl.De ez van,van rá lehetőség,és teszem hozzá avval is szeret játszani nert negszokta pc-n.És akkor ő felejtse el ezt a lehetőséget,mert a "régi" konzolos azt mondja.Aha értem...

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#304) Pécsi gyerek válasza syC (#257) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Ennyi :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#305) Mister_X válasza Pécsi gyerek (#303) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megírták, aimbotot és wallhacket is lehet venni, azokkal mi a baj?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#306) Pécsi gyerek válasza Mister_X (#305) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Azt sem tudom miről beszélsz :DDD Ezek mik? :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#307) Anaren91 válasza Pécsi gyerek (#303) üzenetére


Anaren91
senior tag

Oké nagy pc huszár voltam én is. De el kellett adjam hogy kijojjek külföldre. Itt első hónapban potom pénzért jutottam hozzá egy xbox 360 hoz. És igen megszerettem, raereztem az iranyitasra stb. Aztán amikor beindult a meló meg minden gondolkoztam hogy vegyek pc t és majd tolom ott is joyyal. De elvetettem az ötletet pont ezen okok miatt. Vettem egy ps4 et mert itt mindenki joyyal tolja gondoltam nem lesz az mint pcn lenne hogy megyek joyyal a sok egér huszár ellen és ha ott meg baszkodnak akkor jah én vagyok a hülye kinek joy ozok.
És miért is nekem kellene igazodni egy olyan helyzethez ahol a kontrollerrel megtanuli képtelen emberek minden fele módon próbálnak at formálni egy platformot ami nem arról szól amiről ok szeretnék és miért nem nekik kellene visszahuzni a vérbe gépre ( konzolos pcs Gameboy os leszarom) ha egérrel akar játszani?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#308) Dr. Oid válasza Pécsi gyerek (#299) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Ezt most nem biztos, hogy nekem akartad válaszolni :)

(#309) philoxenia válasza CJ4567 (#298) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Első linkedre feljövő videó egyből bányászreklámmal nyitott. A bányászatot kéne betiltani oszt' jóvan... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#310) philoxenia válasza Anaren91 (#307) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

És miért is nekem kellene igazodni egy olyan helyzethez ahol a kontrollerrel megtanuli képtelen emberek minden fele módon próbálnak at formálni egy platformot ami nem arról szól amiről ok szeretnék és miért nem nekik kellene visszahuzni a vérbe gépre
Nem vagyok nagy játékos, multi nem is érdekel, de az FPS és a RTS abszolút nem való konzolra alapból, pont a joy miatt tudtommal, gyakorlatilag kerestek balekokat a konzolgyártók, akik így is hajlandóak tolni szvsz.
Amúgy most sírjam tele a világot, hogy a szinte tökéletes pécés Fable második része meg se jelent, a Fable III meg egy sz.r konzolátirat lett? Igazából a konzolok a pécés játékot tették tönkre gyakran, most meg megjött Stuart Little és visszavág kicsit...
Nem, nem az volt a cél a konzolos FPS-ekkel, hogy "demokrácia" legyen és mindenki egyenlő eséllyel induljon. A gyártók egyszerűen pénzt akartak csinálni. Mint most az átalakítók gyártói.
Ahogy a navik gyártói is hiába sírnak, minden telefonban ott már a GPS stb. Az átalakítók inkább a natív támogatást fogják kikényszeríteni és mindenki egérrel tolja majd a következő generációs konzolokon. Szerintem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#311) Anaren91 válasza philoxenia (#310) üzenetére


Anaren91
senior tag

Merő baromság amit írsz már ne haragudj meg... Teljesen jó az fps konzolon, de tény hogy több időt vesz igénybe jó játékosnak lenni mint pcn. Írtak már róla pl előttem is nézd meg Thebrokenmachine videóit. Az más tészta hogy bele se merek gondolni mennyit játszott mire eljutott arra a szintre.

Az meg hogy játékok nem jelennek meg gépre a pc közösség hibája. Játék fejlesztő cég vezére ként melyik platformra fejlesztenel? Ahol nem tudják lelopni a játékot és meg kell venniük ha játszani akarnak, vagy egy olyan platformra ahol vagy megveszik vagy nem.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#312) kemotox válasza Anaren91 (#311) üzenetére


kemotox
addikt

Igen a konzol annyira skill based, nyilván azért van minden esport is konzolon jaa várj még sem. Ha meg a no warezt elhiszed végtelenül tudatlan vagy. Az pedig tény, hogy a PC-ben sokkal, de sokkal több pénz van.

[ Szerkesztve ]

(#313) philoxenia válasza Anaren91 (#311) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A pénz nem abban a játékosban van, aki ugyanazzal az FPS-el tolja és a végletekig fejleszti magát, hanem abban, aki mindig újabb és újabb játékot vesz. Hacsak nem fizetős a részvétel a szerveren...
Kezdőként meg hatalmas szívás lenne a kontroller az egér után. GTA nem nehéz irányítású pécén, kontrollerrel meg alig tudtam kocsit vezetni, menni stb. A rásegítések miatt meg a játékélmény rengeteget romlik, játssz pécén Fableval, majd Fable III-al, ég és föld... :(
Mondjuk állj neki kontrollerrel autót vezetni. Nem konzolon, hanem a valóságban. Vagy menj el paintballozni úgy, hogy a többieknél puska van, Te meg kontrollerrel nyomod...
A kontroller bizonyos játékokhoz lett kitalálva, de nem véletlenül nem terjedt el a valós életben. Az egér sokkal közelebb áll a valós mozgások szimulálásához, a billentyűzeten meg írni is lehet azon kívül, hogy rengeteg mindennek lehet dedikált gombja.
Te a gombhoz vennéd a kabátot...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#314) Pécsi gyerek válasza Dr. Oid (#308) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Igen félrement bocsi :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#315) Pécsi gyerek válasza Anaren91 (#307) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Nem akar itt senki semmi platformot átformálni.Egyszerűen van valamire lehetőség, és valaki él vele.Ennyi.Szóval nem kell itt neked igazodnod senkihez,és semmihez.De az egeres játékosnak sem kell hozzád igazodnija.Az idő eldönti mire kíváncsi a közönség.Amúgy sztájkolhatsz itt napestig,égbe kiálltott szó :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#316) Anaren91 válasza philoxenia (#313) üzenetére


Anaren91
senior tag

Még mindig 2 platformrol beszélünk és nem a való életről. És az hogy te nem tudsz kontrollerrel játszani nem jelenti azt hogy használhatatlan vagy nem való bizonyos játékokra. Kész. És igen konzolon mindenki egy játékot vesz és csak azzal játszik pont ezért van mostanában a sok hír hogy ez is meg az a játék is rekordokat dönt eladásban.
Fable 3 meg egy kalap szar pcn játszottam vele. De van egy sanda gyanúm hogy valami olyasmi lehetett a háttérben hogy a Fable 2 után ment a sírás hogy miért nem jön pc re ( lehet nem voltak jók az első rész eladásai, vagy xbox exkluzívnak akarta az ms passz) erre annyit mondott a goré a fejlesztoknek hogy ha kész vagytok a konzol verzióval csináljátok már vele valamit hogy úgy ahogy ki lehessen adni pcn is oszt egy kis pénz is lesz belőle meg nem lesz sírás se.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#317) Chaser válasza Anaren91 (#316) üzenetére


Chaser
titán

ha annyira használható a konzol*, mi a probléma azzal ha én egér+billzettel tolom?
egyébként nincs konzolom, már csak a kontroller miatt se, nem tudtam h lehet billzet+egér is, lehet egyszer akkor veszek és nem fogok megtanulni kontrollerezni, egér+billt 20 éve már megtanultam használni a q3-ön ((( :
soha nem értettem h lehet fps-t kontrollerrel játszani, soha nem lesz olyan gyors/pontos, mint az én q3-on szocilalizálódott kezem akár a notebookom billzetén ezer ft-os kis egérrel

szerk: kontroller* ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#318) Freiherr válasza Anaren91 (#316) üzenetére


Freiherr
őstag

Tisztelem ahogy véded az álláspontod normális hangnemben és ésszerűen, a trollok is lassan lekopnak, jó kis topik lett ez.

XXX

(#319) kemotox válasza Freiherr (#318) üzenetére


kemotox
addikt

Főleg mikor elhord mindenkit mindennek, az a normális hangnem :D

(#320) Freiherr válasza kemotox (#319) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem neked szólt, majd ő válaszol, ha akar, ez a véleményem.

XXX

(#321) Anaren91 válasza kemotox (#319) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igazság szerint neked nem akartam már válaszolni se mert arra se meltatlak hogy elolvassam a beböfögéseidet, láttam hogy az előbb is írtál valami nagyon okosat, és nem nem küldök el mindenkit a busba, de tudod valaki rendelkezik annyi intelligenciával hogy lehet vele értelmesen vitázni, valakit meg jobb inkább le se írom amit most akartam....

#317 látod pont ez az egyik problémám te legalább leirtad hogy nem játszottál kontrollerrel és nem is tudnál, és ezért fogalmad sincs hogy miért gond nekem ha egeresek ellen kell játszani.. Ajánlom hogy próbáld ki pcn úgy hogy előtte singlbe rászánod az időt hogy úgy ahogy megtanulod kezelni aztán menj be egy fps multiba és egyből megérted

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#322) Dr. Romano válasza Freiherr (#318) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah a retardált megnevezés kifejezetten "normális hangnem".... :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#323) Mr X válasza Freiherr (#320) üzenetére


Mr X
veterán

Azért ugye nem akarod megmondani, ki válaszolhat a hozzászólásodra?

(#324) philoxenia válasza Anaren91 (#316) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak nekem volt jópár az x360-hoz.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#325) Freiherr válasza Dr. Romano (#322) üzenetére


Freiherr
őstag

Jah, meg így végigolvasva a topikot le tudom szűrni a konklúziót, meg kiragadni is lehet egy-két kifejezést degradálva az alapfelvetést.

XXX

(#326) Freiherr válasza Mr X (#323) üzenetére


Freiherr
őstag

Ezt miből vontad le, hogy más nem szólhat hozzá?

XXX

(#327) Habugi válasza Anaren91 (#321) üzenetére


Habugi
addikt

??? :F

Az hogy Te valamilyen rejtélyes oknál fogva kitaláltad magadnak hogy konzolon kontrollerrel akarsz FPS multizni, az a Te egyéni szoc. problémád, jóreggelt..

Találd már ki hogy azért mert Te ügy döntöttél hogy egy futóversenyt fél lábbal akarsz végigugrálni attól már mindenki másnak is úgy kéne, hát mi van veled? :DDD

Ettől még olyasvalaki, aki hozzád hasonló mentalitásra és komolyabb játékra hajlamos és/vagy erre vágyik, maximum akkor dönt FPS multit fókuszban tartva egy konzol & kontroller páros mellett ha előtte begombázott, várj, lehet még akkor sem.

Egér & billel pedig olyan könnyű minden, hogy helyből tudnék neked mondani 3-4 játékot melyeket ha ma este elkezdenél egérrel játszani, lehet még fél év múlva sem tudnál fragelni egyszer sem, ugyanis egér mellett ennyire ki tud jönni két ember aimja, rutinja, adottságai közti difi.

Már ne haragudj meg de a témaindító írásod alapján Te pontosan erre vágysz, beleraktál vmibe X időt, saját vagy más véleménye szerint is jól csinálod és nem akarod h random új arcok ketté hasogassanak.

Vár akár PC-n az egér & bill kombó.., minél hamarabb megfogadod annál jobban jársz! :K

Másik lehetőségként ott van az amit már mások is leírtak, kezeld lazábban a kontrolleres FPS multizást, ne feszülj rá mert mindegy mennyit gyakorlod, akinek egér van a kezében annak max ideig-óráig leszel ellenfél.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#328) kemotox válasza Anaren91 (#321) üzenetére


kemotox
addikt

Most tényleg linkeljem be a kommented ahol retardáltozol?
Szerk.: Látom mások megelőztek. Ilyenek ezek a köcsög bányászpécések ;] Remélem helikoptert vesz a bányászpénzből :P

[ Szerkesztve ]

(#329) Mister_X válasza Habugi (#327) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te sem érted, nem baj.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#330) Anaren91 válasza Habugi (#327) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen én pont tegnap találtam fel a konzolos fps multit. És pont tegnap óta játszik mindenki konzolon kontrollerrel. Jah nem várj már a ps 1 is azzal ment hmm hány éve is jött ki? Szóval nem az én elméletem az új keletű hanem azoké akik hirtelen most konzolon akarnak egérrel játszani. Elismerem hogy hatékonyabb az egér és billentyűzet de az maradjon meg a pcs tábornak mert több szempontból is alkalmatlan a konzol a komoly szintű fps hez. A konzol az mindig is a casual játékosok eszköze volt és pont ez a bajom hogy hirtelen pcve akarják varázsolni. És igen casual játékosként hagy bosszantson már az ha azt a kis időt amit játékra tudok szánni nem tudok élvezni az olyanok miatt akik élvezik hogy hardveresen csalnak. Szerinted miért nincs natív támogatás se ps en se xbox on? A Sony biztos olyan hülye pl hogy nem akarna még pár száz - ezer - százezer játékost at csalni a gépekre akik csak azért nem jöttek mert nem tudnak kontrollerrel játszani. Biztos nem tesztelték még le és nem jutottak arra hogy hubazzeg ebből gáz lesz.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#331) Freiherr válasza Mister_X (#329) üzenetére


Freiherr
őstag

Érti ő, csak ugye az a fránya szalmabáb..

XXX

(#332) Habugi válasza Anaren91 (#330) üzenetére


Habugi
addikt

Én ezt mind értem, Te pedig azt értsd meg hogy csak a javadat akarom azzal amikor ezt ilyenformán tálalom neked. Értem én hogy szereted a kontrollert, értem miért vagy ki attól ha konzolon valaki berhelt egérrel megjelenik és hasogat, pusztán arra kívántam felhívni a figyelmed hogy ez egy olyan támadási felület, egy olyan "sérülékenység" ha úgy tetszik ami mindig is ott lesz benne a pakliban, NEM TUDSZ vele mit kezdeni.

Belefásulsz, idegrohamot kapsz néha stb, ez a legtöbb amit remélhetsz.
Egyetlen egy módon tudsz ezalól mentesülni, kibújni és örökre megoldani, ha Te is egeret fogsz a kezedbe, ez van.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#333) Anaren91 válasza kemotox (#328) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen volt akit le retardáltaztam de csúnyább szó is eszembe jutott hidd el. És igen aki annyit képes felfogni a postombol hogy konzol meg egér és ez miért zavar hát pcn is azzal jatszok és nem tudja felfogni hogy igen pcn egér meg billentyűzettel a norma konzolon meg joy kezdetek óta és csak tolja hogy hát de az egér jobb meg csak azért is pcn ő egérrel játszik akkor már elszakad a húr. Ennyi erővel miért baj az hogy szegény migránsok nőket eroszakolnak? Hát otthon is azt csinálták. Meg kényelmesebb meg könnyebb is lenyomni egy nőt a földre mint a bélyeget mint udvarolni és úgy az ágyba csalni nem?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#334) Chaser válasza Anaren91 (#333) üzenetére


Chaser
titán

((( :
egyébként, ha nem titok, iszol te rendesen? ha nem akkor az a baj, ha igen akkor az....
retardátozol itt másokat, nyelvtan tanárom olyan tockost adott volna lefejeled a padot, talán némi illemet is vert volna beléd
ha retardot keresel oda sétálsz a tükörhöz, magadra kacsintasz, aztán vállon veregeted magad, kb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#335) Anaren91 válasza Chaser (#334) üzenetére


Anaren91
senior tag

Telefonról német billentyűzettel nem nem fogok azzal foglalkozni hogy ezerszer visszatoroljek meg mindent helyesen írjak le aki akarja megérti aki meg nem így járt. Aki meg élvezi a trollkodast igen is retardált...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#336) Gerasz válasza Anaren91 (#335) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A több ezer órás kontrolleres lövöldözés sajnos nem fejleszti a személyiséget, egy sértett tinédzsert képzeltem el az írás szerzőjeként. Ettől függetlenül jogos a felháborodás, mintha a hagyományőrző lövészversenyen valaki megjelenne egy modern fegyverrel.

(#337) Mister_X válasza Habugi (#332) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oké, én itt kiszálltam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#338) DigitXT válasza Gerasz (#336) üzenetére


DigitXT
félisten

Pedig állítólag diplomás, és napi 150 EUR-ért melózik két cégnek 24/7 németben.
Emellett volt ideje a rengeteg órát rászánni, hogy "tökélyre csiszolja" kontrolleres
FPS képességeit, sőt ide posztolni a logoutra, majd napokon át vitatkozni róla.:K

Lehet, hogy vmi időgépe van, vagy nem tudom.:Y De hogy egy kis ON is legyen:
tök egyszerűen oldottam meg a kérdést. Sose multizom. Pont. Bár, hogy őszinte
legyek nagyon nem is játszom, nem érek rá. Mondjuk nekem nincs is időtágítóm.

Ja amúgy mikor játszottam, akkor TPS-t szigorúan XBox360 kontrollerrel.:))
FPS-t meg általában egér + bill, de volt már egér + kontroller kombó is. (Vezetni pl.
a Far Cry 2-ben utáltam bill + egérrel, és abban sokat kellett ide oda autózni.:R)

Egyszer megpróbáltam a Prince of Persiát kormánnyal, de nem volt valami jó...:DD
Ha lett volna benne multi, valószínűleg röhögtek volna. Vagy mondjuk LFS? Amikor
nálad kb. kiszakítja a kezedből az FFB a kormányt, mert a hülyegyerek neked jön.
De legalábbis qrvahangosan zörgeti. Szóval éjjel az sem nyerő. Ellenben egérrel (!)
lehetett vezetni, csendben. Voltak nagy spílerek úgy is... Életszerű? Cseppet sem.
Így nem leszel soha Michelisz Norbi, de nem is mindenkinek ez a tehetsége.:R

Amúgy ez kb. ugyanaz a vita, hogy autós játékban mi az, hogy valaki kormánnyal
mer kiállni, hiszen én kontrollerrel "tanultam", s azzal szeretek: egyéni szoc. prob.
Normális játékban esetleg feltüntetik a toplistában, hogy mivel ment: segítség, etc.
Nekem pl. egész jól ment a vezetés (nem hardcore szimulátorokban!) kontrollerrel,
de tisztában vagyok vele, hogy nem ideális erre a célra. Bár a Men In Black-ben...

[ Szerkesztve ]

(#339) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

:DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#340) Habugi válasza Mister_X (#337) üzenetére


Habugi
addikt

A mondandód elvi alapjaival teljesen egyetértek egyébként, nem állt szándékomban ezek ellen beszélni, kizárólag azért nem helyeseltem konkrétan és neked címezve mert pont pár napja botlottam bele ebbe: [link]

Tehát adom, nyilván meg lehet tanulni kontrollerrel is faszán játszani konzolon de a linkelt anyag síkján haladva az a problémám hogy nem tudnám kultúráltan minősíteni azt ami azon látható.
Nyilván egyéni spec. h valaki használja-e és ha igen ezt lehet-e valahogy szűrni, de tekintve h ez egy limitált rangen belül működő aimbot ami penalty nélkül állítható.. :N

Mindegy, nem érdekes, igazából a témaindító is arról szólt vmilyen szinten h igenis kell(het) ilyen mértékű segítség a kontroller mellé, az hogy nekem erről mint évek óta PC-n FPS multizó és vállaltan ez irányba "elfogult" valakinek mi a véleményem az itt pont nem érdekel senkit sztem, ezért nem láttam értelmét belemenni a kontrolerrel is lehetsz jó témába.., sem hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#341) Dr. Romano válasza DigitXT (#338) üzenetére


Dr. Romano
veterán

CSzni akár kormánnyal is lehet, egész jó hatásfokkal :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#342) Mister_X válasza Habugi (#340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ajókurta... :Y Bevallom, hogy nekem mindig az az első, hogy kikapcsolok mindent assistot FPS-ekben, mert zavarnak, COD-ban a tabella aljáról nem tudtam elmozdulni, szépen ki is nevelt belőle. Abból, hogy en assistra hagyatkozzak. Rainbow Sixben nincs is eleve. Ez viszont már-már az undorító kategória és már értem, hogy a francia pályákon miért voltam sokszor idegesebb a kelletténél.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#343) DigitXT válasza Dr. Romano (#341) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez biztos valami bányász!:))

(#344) Mister_X válasza DigitXT (#343) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Félautomata csákánnyal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#345) Habugi válasza Mister_X (#342) üzenetére


Habugi
addikt

Na?! :DD

Köszönöm hogy Te, mint olyasvalaki aki magát valamirevaló konzolos BF1 playernek tartja hasonlóan mellbevágva érezted magad amikor ezt megnézted mint pl jómagam. :R

Számomra teljesen felfoghatatlan.

@Anaren91:

Mégegyszer, értem én a konzolra berhelt egér szülte ellenérzéseket.., de most értitek, ezt a sz@rt az használja aki csak akarja, a scoreboardon a meccsek végén gondolom semmi nem jelzi azokat akik egy pillanatra is bekapcsolták mint játék szolgáltatta fícsört (hogy gondosan el lehessen őket különíteni azoktól akik azt sem tudják miez.., és CÉLOZNAK egy FPS játék multijában), innentől tényleg az a sunyi egérfelhasználó a legnagyobb probléma?! :N

Az egérhasználat konzolon.., még egy rutinos PC játékos kezében is fele harmad akkora kamu sincsen mint az, hogy amikor belépsz egy random serverre a kontrolleresek közé, az lő le ezzel a sz@rral aki akar.
Érted, tételezzük fel egy pillanatra hogy csettintesz egyet és mostantól nem lehet egeret berhelni hozzátok, most jobb lett bármi? Gyurika meg Gézuka izzítja a snap on aim assistot, megnyomják a gombot, lefut a script, tűzgomb, meghaltál.., érted és hozzájuk hasonlítanád a teljesítményed? Rutinod? Bármit?
Hozzájuk hiszen más nincs már ott csak konzolosok/kontrolleresek.

Próbáld meg lazábban felfogni a dolgot szerintem. ;) :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#346) bul07


bul07
nagyúr

Egyet kell értsek abban az íróval hogy az elszállt árak miatt sokan váltottak konzolra, na meg persze a trehányan portolt játékok miatt is

Őszintén már én is azon a ponton voltam hogy konzol vagy új vga
De lejjebb adtam és nem 1060-as lett hanem csak 1050Ti

Egyszerűen röhej hogy amióta megy ez a bányász mizéria, vga árak elszálltak a fenébe és a fekete gazdaságból élők nyomják fel az árakat(elnézést azoktól akik adóznak a bányászatból befolyt pénz után)

Egy 1060 vga árából már majdnem meg lehet venni a legjobb konzolt, és akkor még nincs memória a gépbe

Mint írtam én is döntés előtt voltam és csak a miatt maradtam a PC-n mert, mert a játékaimat eddig oda vettem

És ha konzol akkor 1000% hogy egér billentyűzet kombóval tolnám ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#347) philoxenia válasza Gerasz (#336) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Inkább mintha tíz ember verebekre lövöldözne csúzlival aztán megjelenne valaki légpuskával... Versenyen megengedhetetlen, itt megtilthatatlan. Ellenben reklámnak jó volt... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#348) CJ4567 válasza Habugi (#345) üzenetére


CJ4567
veterán

Már nerfelték az aim assistot ;] De még így is teljesen valid, amiről beszélsz.

No Sana No Life

(#349) Mister_X válasza Habugi (#345) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én le lettem sokkolva (mennyi killről maradhattam le :P, jk akkor se használnám, ha fegyvert fognának a fejemhez). Ilyen assisttal megkérdőjelezem, hogy használnak-e a csúcs casual playerek átalakítót meg egeret, mert minek. Oké, nerfelve lett elvileg, de ez a minimum. Ennyire agresszív és pontos aim assisttot még nem láttam sehol, szerencsére ki lehet játszani és ez is csak a játék harmada, ha nem negyede.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#350) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

GTAO-ban az auto aimes kontrollereseket nem szeressük, főleg amikor bejönnek explo sniperrel kötekedni, aztán a PHHU crew ellátja a bajukat, egyből megy a csíter, modder bekiabálás :P persze, L2Play :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.