Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

5 év alatt láttam szép dolgokat az ország keleti szélén.
Ha nem értesz semmihez de van papírod, és az apád jó barátja a részleg főnöke akkor könnyen kitörhetsz.
De az is nagy igazság hogy csak felfelé bukhatsz.
Tökig benyalni és minden szart leosztani az alattad lévőnek akkor sima út vezet felfelé.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Gargouille


Gargouille
őstag

Nagy élvezettel olvasom a cikksorozatod, zseniális! :C

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#3) Amea válasza Gargouille (#2) üzenetére


Amea
újonc

Örülök :)

dehogy van rendbe'

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez nagyon király volt, pedig hallottam már egyes elemeiről!

A Retail Jedi nálam mindent visz. :D

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nálunk viccesen a senkik (legalja munkaerő, ha rajtam múlna rég nem dolgoznának itt és még csak nem is puncsosak, de az orrukat magasan hordják, hiába nem tudnak önállóan egy feladatot se elvégezni) próbálnak szerzett titulussal kitűnni.
Az egyik ilyen elvégzett egy fél éves semmire se jó káderképzőt a diplomája mellé, amiért jár az LLM titulus.
Azt, amit végzett sose fogja a munkája során alkalmazni, de a papírosztó másnapján büszkén felírta az ajtaján lévő névjegytáblájára a neve után filccel az ő új titulusát.

Amikor először megláttam jót nevettem, kérdeztem is, hogy akkor most ő a leglúzerebb marha?
Ott hebegett, habogott, hogy nem, ez bizony ezt, meg azt jelenti.
Mondtam is hogy, jé, tényleg, tudod, van vagy három éve, hogy a második LLM címes képzésemet elvégeztem (az első két éves, a második egy éves, kategóriákkal komolyabb téma és alkalmazom is a munkámban), de sose foglalkoztam vele, hát még, hogy ki is írjam az ajtómra.
Eléggé elvörösödött. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Amea válasza Fred23 (#4) üzenetére


Amea
újonc

Azabaj, hogy ezeket nem én találom ki. :U

Pallet ninja - https://www.ziprecruiter.co.uk/jobs/58939591-pallet-ninja-at-hellofresh

dehogy van rendbe'

(#7) UnA válasza Zirowe (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem meg kellett néznem, hogy mi lehet ez az LLM, és valami jogi szaki :) - de akkor már a jogászok neve elé / után biggyesztett dr. is ugyanolyannak tűnik...

(#8) Egon válasza Fred23 (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Ugyan már, hol van ez az igazi királyoktól: [link] ;]

A Linkedin-en burjánzanak az evangelist-ek, lassan már a demi-god lesz a következő titulus.
Nálunk a rendszertámogatási vezetőt úgy szoktam bemutatni, hogy ő az "üzemeltetés overlordja".. ;] :C .

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) UnA válasza Egon (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Akkor nálunk nagyon elavult minden, mert csupa 20. századi munkakör van, mint a fejlesztő meg ilyesmi :)

(#10) Amea válasza UnA (#9) üzenetére


Amea
újonc

Te kőbaltás mázlista, te :D

dehogy van rendbe'

(#11) Lenry válasza Amea (#6) üzenetére


Lenry
félisten

Pallet Ninja, beszarok :DDD :C
délután úgyis megyek ki a raktárba, bedobom az ottani srácoknak, hogy akkor ők mostantól Raklap Ninják :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Zirowe válasza UnA (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az más, annak a "hordására" köteleznek a melóhelyen, hogy presztízst szerezzenek maguknak, hogy nem átlag senkiket dolgoztatnak.
Amúgy meg nagyrészt sajnos azokat, mert jól elférne még ott, hogy pontosan hol és hogyan szerezte azt a dr végződést. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.