Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nálunk viccesen a senkik (legalja munkaerő, ha rajtam múlna rég nem dolgoznának itt és még csak nem is puncsosak, de az orrukat magasan hordják, hiába nem tudnak önállóan egy feladatot se elvégezni) próbálnak szerzett titulussal kitűnni.
Az egyik ilyen elvégzett egy fél éves semmire se jó káderképzőt a diplomája mellé, amiért jár az LLM titulus.
Azt, amit végzett sose fogja a munkája során alkalmazni, de a papírosztó másnapján büszkén felírta az ajtaján lévő névjegytáblájára a neve után filccel az ő új titulusát.

Amikor először megláttam jót nevettem, kérdeztem is, hogy akkor most ő a leglúzerebb marha?
Ott hebegett, habogott, hogy nem, ez bizony ezt, meg azt jelenti.
Mondtam is hogy, jé, tényleg, tudod, van vagy három éve, hogy a második LLM címes képzésemet elvégeztem (az első két éves, a második egy éves, kategóriákkal komolyabb téma és alkalmazom is a munkámban), de sose foglalkoztam vele, hát még, hogy ki is írjam az ajtómra.
Eléggé elvörösödött. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.