Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) kekegsm válasza dabadab (#8) üzenetére


kekegsm
őstag

Ejjjj, de nagy a kedves arcod...

Csak hogy legyen valami összehasonlítási alapod: Jópár elég nagy rendszeren dolgoztam már üzemeltetőként, köztük német multién is. (ez egyébként nem fontos adat, de te annyira kiemelted). Tiszta MS rendszeren. Gond nélkül. Hibák nélkül. Persze ez is elromolhat, de ilyen jellegű tapasztalatom eddig nem akadt.
Dolgoztam (most is) linux hátterű/linuxos rendszereken.... Azért előfordulnak hibák rendesen. Aztán jön a kill, majd start, és általában működik. Nem hibátlan a dolog azért.

Írtad:
"Egyébként azért is sejtem, hogy nem sokat értesz az ilyen rendszerek üzemeltetéséhez, mert pont a backendnél (ahol ez a leállás volt Münchenben) mondjuk úgy másfél évtizede elég bevett gyakorlatnak számít a linuxos szerverek használata."

1. Ebből hogyan is látod, hogy a srác nem ért hozzá? Ha csak 1 éve lenne a linux használata bevett gyakorlat, akkor értene hozzá?
2. Ez is pont a rendszert minősíti, mert feltehetőleg nem a support a hibás, ha 15 év gyakorlat van a hátuk mögött...

A szuper linux addig olcsó, amíg működik. Amint hozzá kell nyúlni, irtózatosan drágává válik. Ez nem is kérdés. München csak egy jó példa erre a tényre.

Nem kell úgy viselkedni, mintha a Microsoftnál, együgyű idióták dolgoznának, míg a linuxot szuperhősköpenyes félistenek írnák.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.