Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#293) Evil Snowman válasza pergabb (#285) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Részvétem. Nekem 10 éve volt ugyanez. Egyik nap arra "keltem", hogy lett egy vérrögöm (nyilván nem egy éjszaka alatt történt), ami megállt a tüdőmben és az emiatt elkezdett bevizesedni. Nos a dokik úgy döntöttek, hogy előbb a vérrögöt kell elpusztítani, mire azzal végeztek, úgy megtelet a jobb alsó tüdőlebenyem vízzel, hogy el is halt, úgyhogy egy lobektómia keretein belül el is távolították. Utána a műtét utáni "szokásos" fertőzés a kórházban, amibe majdnem bele is döglöttem (95 kg-ról 1 hónap alatt lefogytam 55-re, doki állítása szerint az mentett meg, hogy túlsúlyos voltam). Akkor ezt az épp divatos madárinfluenzára fogták.

Rá egy évre lett egy újabb vérrögöm a jobb vádlimban, na akkor derült ki, hogy valami autoimmun betegség miatt magától besűrűsödik a vérem. Szóval azóta napi rendszerességgel Warfarint majszolgatok, aminek köszönhetően most úgy vérzek és úgy alvad a vérem mint egy normális humanoidnak. Mellette grátiszba van még egy kis fasza Raynaud-szindrómám is. :DDD

Fentiek ellenére rohadtul nem fosok ettől a vírustól, ha meg kell dögleni, akkor meg kell dögleni. A fentebb említett 1 hónapban volt időm átértékelni az életet anno. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.