Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1406) kkdesign válasza mistvan68 (#1405) üzenetére


kkdesign
senior tag

Hát féligmeddig lett. Bocsi hogy csak most válaszolok csak eltűnt a topic a kedvencek közül, aztán elfelejtettem. Kaptam egy papírost hogy javíthatatlan és menjek vissza ahol vettem. Visszasomfordáltam a telekomhoz, ahol tájékoztattak, hogy nem nem adnak vissza pénzt, mert lehet hogy van raktáron valahol. De 2 nap mire kiderítik, hogy van e valahol és ha nincs akkor vagy belekalkulálom másik termékbe vagy akkor adják vissza az árát. Híhetetlen. 2 ilyen sz@rom ment tönkre, és rámsóznának egy 3.-at. Cserébe hogy megint egy bonyolult telekomos ügyem lett, meg nekem csak bonyolult van, más üghyekben is, ezért most elszállt a cérna, és mindenkit bemártottam normális és korrekt reklamációba :D Aztán mondta azt is hogy ennyi galiba után más rájukborította volna az asztalt, én meg normálisan megfogalmaztam nekik mik voltak a problémáim. Végén a srác megkérdezte, hogy 26 év alatti vagyok-e mondtam hogy igen, mert akkor bekapcsolja nekem a diákoknak szóló 2gb-os plusz internetet :D így végre mehet waze a telón :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.