Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) gelbelex válasza leslieke (#14) üzenetére


gelbelex
őstag

Korrekt cikk.

A Wave II-t szeptemberben vettem 60e-ért. Nekem ár/értékben rendben van, kábé annyival tud többet az alapmobiloknál (nagy felbontású képernyő, jó kamera), amennyivel többe került.
Nem kell, hogy a telefonom egy állandóan bővíthető multitool-svájcibicska legyen, ennek fejlesztgetésével sem akarom az életemet túlságosan lefoglalni; tehát nem fáj a kisebb programkínálat és a korlátozottabb lehetőségek sem.

A support valóban nonszensz pl. a Symbian-hoz képest (a Nokiának valamiért az is fontos, noha náluk a WP7 a dedikált okos-rendszer, lesz még új Symbian-modell (808) is), de ezzel még együtt lehetne élni, ha nem lenne javítanivaló (azaz hiba) a rendszerben.
De van, folyamatosan. Azaz sosincs kijavítva.

A vásárláskor a 2.0 víziója vonzerő volt, azt gondoltam, a főverziószám azt is jelenti, kijavítják az 1.2 hibáit, legfőképp a memóriakezelést a böngészőben és a task-kezelésben.
Azt írták, a 2.0 már igazi multi-task lesz... Nos, nem lett. Ha ott van a task-listában egy app, akkor váltáskor ne akarja már azt az oprendszer minduntalan újraindítani!! :F

És még mindig nagyon hiányzik egy olyan videolejátszó program, amely több hangsávot kezel...

Ezzel együtt az alapelvárásomat továbbra is teljesíti, még nem várok többet egy mobiltól.
De a következő mobilom - majd, egyszer - egy hibátlanra faragott rendszer lesz..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.