Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Juhaszatti válasza Juhaszatti (#399) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Még csak hasonlóra sem céloztam, ez éppen a Samsung mellett szólt.. :P

Hopp, ez neked szólt Jakuu

[ Szerkesztve ]

(#402) El Diabl0 válasza Szabi® (#397) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Annyi klassz dolgot leraktak más gyártók is, amiknek egy részét sikerült az iPhone-ba is implementálni..... :)

Például?

(#403) Szabi® válasza El Diabl0 (#402) üzenetére


Szabi®
addikt

Például : nem tudom hányan használnának iPhone-t 3,5 colos kijelzővel manapság.....
Mert ugye mi is volt a fáma akkoriban ? "Az IPhone kijelzői maradnak 3,5-en mert az kielégíti minden Iphone-os igényét"...... Valahogy felbukkantak a widgetek is. :)
Sajnos ha tetszik, ha nem az apple sem egyedi már, teljesen középszerű készülékek lettek egymást copy/paste-ézva az androidos telefonokkal.

(#404) Lami66 válasza Szabi® (#403) üzenetére


Lami66
őstag

Van mit sorolni
Dual sim
Bluetooth
Oled kijelző
OTG
NFC
GPS
Vezeték nélküli töltés
Gyorstöltés
A szoftveres ficsörök se maradjanak ki
Copy-paste
Widget
Képernyő tükrözés
Így hirtelen ennyi. De kis agyalással kb még ugyanennyit össze lehetne szedni

(#405) El Diabl0 válasza Szabi® (#403) üzenetére


El Diabl0
junior tag

El szoktad olvasni az új telefonok tesztjeit itt az MA-n? Érdekes cikkek szoktak lenni. Pl. anno 3 éve az iPhone X-szel az Apple behozott egy újfajta kezelési módot a gombok nélküli iPhone-hoz, egy sajátos gesztusvezérlést (egy alsó csík jelzi, hogy honnan indulnak a főképernyő, illetve multitasking gesztusok). Furcsa, hogy azóta ezt minden gyártó alkalmazza, a Google is beleépítette az Androidba később, az alsó csíkkal.

(#406) Szabi® válasza El Diabl0 (#405) üzenetére


Szabi®
addikt

Írtál 1 dolgot a 25-el szemben......Az ujjlenyomat olvasót is írhattad volna, az méginkább volt innovatív.

Lami66 Pontosan, csak nem akartam ennyit körmölni, mert még azt hinné az úr, hogy meg akarom győzni, holott inkább arra próbáltam rávilágítani, hogy a logon kivül sok különbség már nincs a gyártók készülékei között.

[ Szerkesztve ]

(#407) El Diabl0 válasza Szabi® (#406) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Az ujjlenyomat-olvasó jó példa. Az első működő iphone 5s-ben debütált, közel 10/10 azonosítással. Csak oda kellett érinteni az ujjad. Később bevezették az Apple Pay-t (ez gyakorlatlag bárhol működik a világban), majd a Google és Samsung Pay követte később. Az i5s előtti ujj húzogatós olvasó Motorolában és Samsungban 2/10 azonosítással inkább nevetséges volt.

Utána jött a Face ID a noccsal, majd a többi telefon is olyan lett, csak 2D-sen azonosított, ami nem jó semmire.

[ Szerkesztve ]

(#408) 7Heads Drago válasza Szabi® (#403) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hagyd rá. Tipikus Apple fan. Sose fogja elismerni más gyártó termékét. És mivel ennyire elfogult semmit se jelent a véleménye szerintem.
Évek óta csak trend követő az Apple. A mostani újításuk a lidar scanner, de tartok tőle ez nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Mondjuk mivel csak a pro max-ban van benne sok vízet nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#409) El Diabl0 válasza 7Heads Drago (#408) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Az Apple nagyon régóta támogatja az AR-t, nem véletlenül lett a LiDAR Scanner. Vannak saját fejlesztésű szoftverei is. Anno, amikor elkezdtek foglalkozni az AR-rel, a Google is elkezdett egy saját projektet a Tangot (igen, megint csak az Apple után). Csak szokásukhoz híven törölték a projektet, az Apple pedig már a LiDAR-ral évekkel megelőzött mindenkit. :)

[ Szerkesztve ]

(#410) joey04 válasza El Diabl0 (#405) üzenetére


joey04
titán

Ne etesd már :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#411) Szabi® válasza El Diabl0 (#409) üzenetére


Szabi®
addikt

A nintendo tette elérhetővé azt az AR-t az emberek számára amit ma is ismerünk egy 50 ezer forintos kézikonzollal (nintendo 3ds), cirka 10 évvel ezelőtt..... :)

joey04 Neked még egyébként soha nem láttam értelmes megnyilvánulásodat az oldalon, de még az apple termékekkel kapcsolatos topikokban sem.....
Mondjuk téged már ott is mellőz mindenki.... :K Nem irigylem a családod......

[ Szerkesztve ]

(#412) El Diabl0 válasza joey04 (#410) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Szerintem sincs értelme folytatni a velük való kommunikációt, miután el lettem könyvelve "tipikus apple fannak".

(#413) 7Heads Drago válasza El Diabl0 (#412) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezzel a vicc 2 hónapos reg-el, meg ilyen egyoldalú hsz-ekkel komolytalan vagy.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#414) Jakuu válasza El Diabl0 (#405) üzenetére


Jakuu
őstag

Ja ez kb 5 evvel ezelott az androidnal meg volt XDA-s moddal, tehat meg ezzel se mondtal iphones featuret.

(#415) Jakuu válasza Szabi® (#411) üzenetére


Jakuu
őstag

Hagyjad o az igazi ovodas fo troll/ Nem kell vele foglalkozni, mert ertelmeset meg nem nagyon irt a forumra.

(#416) joey04


joey04
titán

Az USA új vezetése tovább szigorítaná a kínai cégek hozzáférését az amerikai technológiákhoz :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#417) 7Heads Drago válasza El Diabl0 (#412) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Annyira fantasztikus az I12 kijelzője hogy az I13 pro modellek 120 hz-es kijelzőt kapnak. [link] Illetve megkapják az általad elítélt hold fényképező módot is. [link] Szóval követik a trendet.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#418) mekka_kola


mekka_kola
tag

Na de mégis hol perelte be? Kínában? Amerikában? Én nem perelhetek, mert tönkreteszik az egészséges piaci versenyt az ilyen húzásokkal? :F

(#419) mekka_kola válasza 7Heads Drago (#417) üzenetére


mekka_kola
tag

“additional internal processing” - csak ne olyan legyen, mint a Huawei-é, hogy lecseréli a Holdat egy stock fotóra. :D

(#420) mekka_kola válasza Szabi® (#403) üzenetére


mekka_kola
tag

Meg ha már Apple, akkor a Pencil, amit Jobs szerint senki sem akar használni (“yuck”, ezt a szót használta rá emlékeim szerint), de nyilván a Pencil volt az első (aktív) toll a világon az El Dajabló univerzumban, ahol mindent (is) az Apple talált fel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#421) aujjobba


aujjobba
addikt

Az megvan, hogy egyelore nyeresre all a Xiaomi?
Atmenetileg felfuggesztettek a Trump-fele befektetoi korlatozast.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#422) AxBattler válasza aujjobba (#421) üzenetére


AxBattler
félisten

Xiaomi is no longer blacklisted by the US government

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.