Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-30 13:21:16

LOGOUT.hu

Az adatokat megjelenítő térkép a képre kattintás után érhető el!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281) Karavik válasza PistiSan (#279) üzenetére


Karavik
veterán

Egyetértek, köszi!

Én innen az adatgyűjtő kérdőívből küldtem be az adatot, a Telekomtól kapott frekvenciasáv info bitrokában, de a nick nevem hiányzik...(ezt lehet én felejtettem el beírni a kérdőívbe...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#283) Karavik válasza #45553408 (#282) üzenetére


Karavik
veterán

Thx! :R

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#284) Tomikaa. válasza H.Istvan25 (#271) üzenetére


Tomikaa.
tag

Hogy tőlük vegyék a túlárazott telefonokat.

(#285) H.Istvan25 válasza Tomikaa. (#284) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ezért kéne a frekik jelzését kötelezővé tenni, mibt ahogy a csehek tették. Mondjuk ott használják a 900 és 2100as sávot is, azért is kötelező

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#286) cs.zs. válasza Tomikaa. (#284) üzenetére


cs.zs.
addikt

A Telenor nem árazza túl. Feltöltősben hasonlók az árak a függetlenhez - 2 év garival, meggondolandó.
Telekom és Voda valóban drágább.

...itt kérem mindenki!

(#287) H.Istvan25 válasza cs.zs. (#286) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Hasonlo ár mint a független, cserébe kapsz egy simlockos szart. Prepaiddel nagyon nagy baromság szolgáltatonál telefont venni. Minimum 20%-al kéne olcsóbbnak lennie

Huawei Mate 9

(#288) cs.zs. válasza H.Istvan25 (#287) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha épp az adott szolgáltatónál vagyok, ugyan mi bajom lenne a simlock-kal? (semmi, nekem tökéletes, a garancia-kezelés pedig jobb mint az interneten vásárlós visszaküldős, legalábbis nekem eddig jók a tapasztalataim)

...itt kérem mindenki!

(#289) H.Istvan25 válasza cs.zs. (#288) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ha valaki jár külföldre akkor ajánlott a simlock nélküli telo. Meg én amugy is jobban szeretem, mert ha bajok lenne a szolgaltatoval, akkor azonnal válthatok. Nem kell a függetlent küldözgetni. Nekem amikor a neten rendelt Idol 3-am kijelzőhibás volt, csak simán bevittem a szervizpontba és ők küldték a szervizbe, ugyanúgy, mitn a szolgáltatók

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#290) Forest48


Forest48
aktív tag

Az NMHH felé én is tudok tenni egy lépést. A főigazgató-helyettes a tanárom volt és már több volt szaktársam is ott dolgozik. Futunk egy karikát.

(#292) gerii válasza #45553408 (#291) üzenetére


gerii
addikt

.KML és .CSV fájlokat hogy adjam közre? Opensignal-lal mértem BP>Újhartyán (M5)>Szolnok (4-es) vonalon B3-ra állítva a telót, Telekomnál végig volt térerő, Ócsa>Újhartyán szakasz kivételével.
Legközelebb megnézem B20-on, kíváncsi leszek mit hoz ki, mert ez így elég jó hír. :)

[ Szerkesztve ]

(#294) woodworm


woodworm
veterán

Én is logfájlokat használok. Utólag döntöm el, hogy kb. mely koordinátákat osztom meg. Településeken szoktam kb. 500-1000m-es távonként pontosítani.
Ha kell természetesen tudom adni a fájlokat, én is kérdeztem már régebben erről.

[ Szerkesztve ]

(#296) oris válasza #45553408 (#295) üzenetére


oris
aktív tag

Kérhetnék egy javítást? A táblázat 228. sora 2016.03.18. 15:10:19 időbélyeggel, a mérés helye helyesen:
Sándorfalva, Sövényházi út 11.

Köszönöm.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#297) Diák66


Diák66
őstag

Naa, ilyen kezdeményezés is van :) Én régóta figyelem az étert, igaz nem csak 4G LTE, hanem mindent.
Ér olyan helyen is mérni, ahol pl külföldi jele is fogható, de mégse szabadna? :D

(#300) Diák66 válasza #45553408 (#298) üzenetére


Diák66
őstag

Okés, majd küldök :) Le szoktam ellenőrizni a teljes sávot 2G/3G/4G, és olykor magasabb pontokon, (pl Veszprémvarsány, Dudar) találkozok szlovák mobilhálózattal is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.