Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1618) Vitee válasza DIEGO15 (#1615) üzenetére


Vitee
aktív tag

Szia,

Nekem egy sima m365 van, ehhez van nekem egy külső akku pakk, ami 14k mAh pluszban, a gyári 7800 mellé.
Nem én csináltam, de azt hiszem van hozzá külön bms, és a bekötéshez se kellett forrasztani semmit a gyári akkun, csak kábeleket átdugni ide-oda, szóval simán eltávolítható, a garit se bukod, csak lehúzod az akksit és kész.
Kellett egy custom firmware is, ezzel tempósabb lett, jobban húz, illetve a töltés miatt is kellett hozzá egyet készíteni.
Egy táskában van az akku, a roller nyakán, a fellépő fölött.
A gyári akkuval, normal módban, ami 25 km/h tempó, olyan 15-17km között tudtam menni, ecoban ez 20 fölött volt valamivel, de itt csak 20-al tud menni.
A másik, hogy a gyári akkuval 50% töltöttség alatt, nagyon visszavett a teljesítményből a roller, lomha lett, és sokkal lassabb is, a végsebesség is kevés volt.
A pakkal most teszteltem, végig normal módban, 55km lett a vége.
Kapott 10"-es gumikat is, ezt olyan 40km környékén, utána a 26-27 km/h végsebesség megnőtt 31km/h-ra.
Viszont ami kitűnő, hogy csak 15% alatt lehetett érezni, hogy a gyorsulás lassabb, viszont 3% töltöttséggel is tudta a 31km/h végsebességet.
Nem volt olcsó a pakk, majdnem a rollered ára, de nagyon megérte, minden tekintetben ;)

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.