Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Tamás9x válasza t72killer (#32) üzenetére


Tamás9x
őstag

Szeretem az összeesküvés elméleteket, de azért ez ennyire nem egyszerű, mert nem én és nem is te döntöd el, hogy igazából mit csinálunk, hanem eldöntetik velünk, hogy ez így fog működni bele kell törődni. De ha valami galiba van fent, az már a kis ember hibája megint... Mert te szemeteltél, lóf*szt, azért mert senkit sem érdekel és senki sem csinálja az újrahasznosítást, csak beszélünk és álmodozunk róla :D
Egyszerűbb és olcsóbb adót kiróni a szennyezésre, mint építeni egy feldolgozó üzemet.

A normális élet ellehetetlenítése, a fenntarthatóság, tönkretétele, és függővé tétel, majd ez a köztudatban való elmélyítés, hogy aki "normálisan" szeretne élni az hülye és megvetendő, minek akarsz te kertet? Hát" hülye vagy? gyere panelba dolgozni és TV-t nézni... Hisz az normális, fogyassz, és érj kevesebbet, hogy csak egy gyári helyettesíthető munkás lehess.

Ugyan azon a véleményen vagyunk, ez nem kétség.

De ha a hivatalos megbetegedést és az elhalálozást nézzük, és annak elméleti! életkori százalékait(ezt csak a bulvárlapos olvasásokból tudtam kivenni, hogy leginkább idősek) akkor a jelen állapotban [link] amiből nem tudom mennyi igaz, és mennyi hazugság.
60364 megbetegedés
1370 halálos áldozat
6292 gyógyult eset.

Csak szubjektív nézőpontban, amit senkire nem akarok ráerőltetni, és nem is fogok, kis tűz nagy füst.
Hubei: 1310 halál.
Population: 58.5 million (2015)
TrendingArea: 185,900 km²
Capital: Wuhan

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.