Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#436) simon87


simon87
csendes tag

Nem sűrűn kommentelek, de elolvastam minden írásod. Értem én, hogy nem akarsz tanácsokat, és tele van a szatyrod a legtöbb véleménnyel, szóval nem is akarlak ilyesmikkel traktálni. Viszont többen megjegyezték kommentben, hogy bizonyos kor alatt nem lehet normális nőt összeszedni, minden lány a pénzre hajt stb., ami szerintem nem igaz. Elmesélek egy sztorit, ami talán lelket önt beléd.
Egy durva szakítás után voltam (eljegyzés, összeköltözés, öröm-bódottá', majd 5 év, vége). Összeköltöztem egy haverommal, ebből az lett, hogy pia éjjel-nappal, bulizás, haverok, "vigasztaltam" magam, leépülés. Volt egy állandó baráti társaságunk, csak fiúk, akikkel minden héten összeültünk a törzshelyünkön, az utóbbi pár évben. Na ide keveredett pár leányzó, és szép lassan állandó vendégeink lettek. ~9 hónappal a szakítás után járunk. Egyikük nagyon megfogott. Gyönyörű, okos, humoros, főiskolás lány. Ezzel szemben én a sebeit nyaldosó, félalkoholista, kilátástalan, munkanélküli, nem különösebben helyes, és puhatestű emberke voltam. Be is pakolt a "haver zónába", és én meghallgattam búját-baját, hogy nem jön neki össze a barátommal, a szülei csesztetik, meg sz@r minden. Egy ideig tűrtem, utána elhajtottam a vérbe, hogy ez engem nem igazán érdekel, vagy beszélgessünk normális dolgokról, vagy hagyjon engem békén. Nem hagyott. Volt hogy éjszakákat átbeszéltünk, skypeolunk és egyre több időt töltöttünk együtt. Beleszerettem. Ebből az lett, hogy mikor éjszaka részegen hazaértem valami buliból, akkor megírtam neki, hogy ne találkozzunk inkább, mert ez már nekem több mint barátság, és amúgy is bassza meg, hogy neki az egyik barátom tetszik. Persze ilyenkor kifakadt, hogy nem igaz, hogy nem lehetünk "csak" barátok, milyen szemét világ ez. Másnap mindig bocsánatot kértem, mindent ráfogtam a piára, és minden maradt a régiben. Ez párszor megismétlődött, az utolsó után viszont nem kértem bocsánatot. Meg is kaptam, hogy tipikus programozó vagyok, vagy 1 vagy 0, nincs köztes állapot :) Rámírt skypeon, elhajtottam. Hívott, nem vettem fel. Utána egyszer csak átjött. Elmondta, hogy nagyon rossz ez így, mert hiányzok, és ez nem fair. Odamentem hozzá, és megcsókoltam. Azóta (lassan másfél év) vagyunk együtt. Elkezdtem újra dolgozni, ivászat csak akkor van ha hétvégén elmegyünk valamerre, és lassan összeköltözünk. Ja igen, a lány 22 éves, én 25 vagyok, neki van diplomája, nekem nincs. Az elején voltak problémák, veszekedések, de ezek nagy része abból fakadt, hogy nem hittem el, hogy nekem jár egy ilyen lány.
Az egésznek az a lényege, hogy ne add fel, légy határozott, céltudatos, és ne skatulyázd be az embereket. Ja, és semmi esetre se kattogj azon, hogy hová tart a kapcsolat, mi lesz ebből, miért van veled, mert csak saját magad szivatod ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.