Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111) Loresz válasza lorcsi (#100) üzenetére


Loresz
tag

lorcsi: Amikor az önzőségre gondolok azt arra értem, hogy a neked lehető legjobban megfelelő, a te eszméidhez közelálló nőt keresd meg! hogy neked jó legyen...mert őszintén mond meg, hogy nem tennél meg mindent egy olyan nőért akiben teljes mértékben örömödet leled, és itt most érzelmekre gondolok!...ismerek egy ilyen párt...egymás tenyerén hordozzák egymást, és kitartanak egymás mellett jóban rosszban...pedig az élet nem gyenge próbatételnek teszi ki őket, kapcsolatukat!!!
krizmo_...így van arra használd...ha ribancnak akkor arra...ne akarj ribancból feleséget , nem leszel boldog (tapasztalat), ha pedig jó asszonynak való akkor pedig arra! Hidd el, ha egy nő csendbe marad melletted (és itt most nem a kuss a neved szitura gondolok), lehet hogy több józan paraszti esze van mint gondolnád...!Ami pedig a használati tárgyakat illeti, szntem a mai nők teljesen azzá lettek formálva....a legtöbbnek a testükön kívül az égvilágán semmie sincs! az én kapcsolatom, hogy miért ment tönkre már lényegtelen....nem sikerült, már visszarántanom azt az embert abból a mocsárból amiben társadalmunk nagy része beleesett...szabadakarattal rendelkezik mindenki, senkit se láncolhatsz le....viszont én meg nem csúsztam utána!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.