Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) djtoomi


djtoomi
addikt

Én egy évvel vagyok nálad idősebb :)) .Itt Gödöllőn sem irtka az ilyen esemény,tegnap pl. suliban maradtam egy kcisit még,mert 23-án mi probálunk,de 7 órám volt,és a proba a 8. óra után kezdödött,mert addig tanitás volt,egyik terem előbb pár háromszor akkora gyerek mint én,pedig egy évfolyamon van velünk,beszélgettek,mindeki mutatta hogy nála kés van,másiknál boxer,harmadiknál vipera stb...Mondják hogy akkor most X-Y-hoz odamennek,és agyon verik,és 1 óra mulva itt emg ott találkoznak.AMugy nekem az a taktikámn ellenük,hogy suliban is mindegyikkel probálok joban lenni,köszönök,kezet fogok velük,és pl tavaly mikor 8.-os voltam,egyikel nagyon joba voltam(17 éves,8.-os) suli egyik legkeményebb gyereke volt,pl. tanárt szembe köpte stb, na midnegy,egy másik csoport agyon akart verni,és sozltam neki,mert az a legjobb ha köszönsz nekik jo előre,kezet fogsz,beszélgetsz ilyesmi,na midnegy dumálunk,mondom egy két gyerek emg akar verni.Mondja,mondjam meg neki kik azok,holnapra ugy leszek velük mint a legjobb haverjaim,ne féljek,ha emg elenszegülnek neki,akkor meg kapnak.Szal joba lregyél velük,köszönj jó előre,legyél vele tisztelettudo,te is szolitsd bátyjának ilyesmi.Utcámban is lakik egy gyerek,18 éves,autopt vezet és most 9.-es,évfolyambeli.Nem rég költöztek ide(milliomosok,hatalmas plaota,luxus mercik,range rover terepjáró stb)na midnegy vagy 2 éve meg akart verni,azota mindig köszönök neki joban vagyok vele,multkor pl megálltunk beszéltünk vagy 10 percet,és azota előre köszön,ha épp valamit dolgozik,pl kocsiját mossa,akkor si ababhagyja,odajön messzire akár hozzám és kezetfog,kérdezget ilyesmi.Én is utálom őket,mondhatjátok hogy rasszista vagyok,de velük szembe tegyél ugy mintha télleg a haverod volna,én mindig valami kabátban vagyok általában,aminek jo erősitett a belső zsebe,czipzáros,ilyesmi.Az összes mert grosmutter megerősitette,ott a pénztárca,telefon midnen.Nekem az a dolog is ott van,hogy itt helyben elég soakt biznicelek,és van hogy 60-70 netalántán több mint százezer ft is van nálam,vagy a 300ezres bringám,80 ezres telefonom,50 ezres ipodom is nálam van,és akkor viszont kezdek rezelni.Mostanában csak telefont viszek,meg jo esetben ipod ileltve pda,és pénzt meg olyan helyekre rakom,ahol sosem találják meg,pl a zsebbe ahogy benyulok üresség van,felfele van egy tépőzár,ami olyan mintha anyagkeményedés lenne,és ott azt kinyitom és oda teszem általában a lóvét.Szal a legfontosabb légy velük tisztelettudo,köszönj jó melőre,szevasz bátyja stb,fogj kezet,beszélgess,és akkor nem lessz baj.Meg vedd fel kicsit a hasonlo hangnemet mint ők,meg a szokiejtést pl.: há jo van dicsak,de ázé ennyiré nem kéneje parázni,én is jobán vagyok velede he.Szal ilyemsi.Utobbi 2 évem(7.-8.)elég rossz volt,ugyan votl sulimban matektagozatos voltam,de volt a c meg a d osztály,ott volt pár more,de szerencsére tagozaton senki.Amugy az a furcsa,hogy ugye mateksuli,és mégis cigányoakt is felvesznek.Itt meg most gimiben,ahol 10.-ig amradok,nem sok van,csak általában minden osztályban( a d osztályok közül) van 3-4 db,és mivel gimi,elég jol kéne nekik tanulni,de jo jegyeik vanank: 1-2-1-2-3--2-1-2-1-2......és mégis itt maradnak.

Na midnegy hosszura sikeredett,csak annyi a lényege hogy probálj velük azonosulni

u.i.: Bocsi a sok helyesirási hibáért,angol bill,alig találom az ékezeteket,de a G15 már csak ilyen.Még kell soknom kicsit.Meg csuszik mint a sz@r.

u.i.2: Esetleg Race,ha zavar a hsz.-em akkor nyugodtan töröld,nem gyülölködö ilyesmi célom van vele,csak hogy lehessen tanulni hogy kell kezelni ezeket a dolgokat. :K

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.