Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10945) kalidor55 válasza xeon forever (#10940) üzenetére


kalidor55
aktív tag

igen, lehet, de az én esetemben, a fénykép alapján biztosra lehetett venni a steppinget, felesleges lett volna kérni!, ha nincsen kép, akkor oké, vagy, ha van kép, de nem látható egyértelműen, a steppingre utalo betüsor. ez valami olyasmi, mikor nézed a cukrászda kirakatában, a sütit és látod, hogy ki van írva, hogy cukormentes, de az üzletbe cukrosat csomagolnak el neked! és a képhez még az sem volt odaírva, hogy illusztráció, vagy egyébb ilyesmi, így egyértelmű volt, hogy a vásárolandó proci van a képen., csak utólag ment a himihumi, mikor reklamáltam, hogy" mindkettő steppinges ugyanaz , gyakorlatilag nincs különbség" de, padig nagyon is van, hisz tudjátok... de mostmár mindegyis, rendeltem x5470-est, várom. ebayos. érdeklődésre azt mondták, hogy a képeken látható adatok alapján nézzem meg a neten, hogy megfelelők e a specifikációk a részemre. nem vette a nyakába a felelősséget a tag, hogy esetleg dezinformál.kaptam tőlük ezt a linket, hogy nézzem meg, amire kiváncsi vagyok! katt

[ Szerkesztve ]

olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.