Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
Új hozzászólás Aktív témák
-
Oti86
tag
Egyet már csináltam: [link]
Mondjuk nem pont azokkal a kártyákkal, amiket ebben a cikkben megemlítettem. Sajnos ezeket nem egyszerű beszerezni. 
-
Oti86
tag
válasz
Atom_Anti
#46
üzenetére
Hát, nemtudom a quake3-at pont a 3dfx V3-ra optomalizálták. de hát ki tudja. szerintem a 3dfx hibázott. Egyszerűen elkéstek a VSA-100-zal. Fél évig ment az ígérgetés. és ha a bejelentést követően hamaroan kiadják, simán veri a TNT2-ket, és bőven partiban van a geforce 256-tal
Arról meg ne is beszéljünk milyen ótvar driverek voltak hozzá annó. Amiket ma használunk messze többet kihoznak a Voodookból. -
Oti86
tag
válasz
Atom_Anti
#44
üzenetére
Hát, odáig nem jutottak el, hogy fizessenek a V5 6000 ért bármennyit is az amerikaiak, ugyanis végül visszavonta a kártyát a 3dfx. Éppen a magas gyártási költségek, és a gyártási nehézségek miatt. A Quantum 3D AAlchemy az egyetlen cég, amely kapott a komplett gépeibe belőle, de ők se sokat.
Egy 600 dolláros kártyától pedig amúgy is többet várna az ember. Lehangolóak az eredmények az árához mérten: [link]
-
Oti86
tag
válasz
Atom_Anti
#42
üzenetére
A GF2 GTS azért jobban bírta a 4x-es FSAA-t, mint a V5 5500. A 6000 meg maga a katasztrófa. Nem a teljesítmény, meg a piaci ár a probléma, bár az is magas volt / lett volna. Túl nagy, túl sokat fogyaszt, túl nehézkes a gyártása. Egyszerúen túl sok a hibalehetőség a sok alkatrész miatt. És mindemellett a VSA-100 betegségeivel küszködik továbbra is. Elavult gyártástechnológia, csak AGP 2x-es,még mindig csak directx 6. Hiába kötünk össze akármennyitis ezeken nem segít. Nem erre a kártyára kellett volna az energiát fecsérelni, hanem mielőbb piacra dobni a Rampage kártyáit.A V5 6000 egy elkeseredett, katasztrófális kísérlet volt a GTS leszorítására.

Mindenesetre azért emlékezetessé tette a céget, és ha nem is akarták a világ egyik leghíresebb kártyáját hozták össze
-
Oti86
tag
válasz
Atom_Anti
#10
üzenetére
Lehet hogy annyira nem lassú, de szerintem a probláma ott kezdődik, hogy a 3dfx 2 GPU-val tudja ugyanazt elérni, mint az nVIDIA eggyel. (Bár szerintem a GTS gyorsabb volt, mint a V5 5500) Ez pedig elég szomorú tény. A Voodoo 5 6000 jól példázza az SLI akkori problémáját. Egyre több alkartész, egyre több a gyártási hibalehetőség, és az ár az egekbe szökik.

-
Oti86
tag
válasz
themebuilder
#12
üzenetére
LOL, köszi, kicserélem
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- alza vélemények - tapasztalatok
- Yettel topik
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fűnyíró topik
- Battlefield 6
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Luna Ring 2.0 - így van értelme
- Windows 10
- Egyre meghatározóbb az internetes életben a Reddit
- További aktív témák...
- Asus ROG Scar 18 - RTX 5090 - 64GB Ram 2x2TB SSD
- Bomba ár! Dell Vostro 5620 - i5-1240P I 8GB I 256SSD I 16" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Vostro 15 3515 - Ryzen 5 I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V110 - i5-6GEN I 8GB I 128SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i5-4GEN I 8GB I 750GB I 15,6" HD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Mobiltelefon szerviz Apple & Android készülékek gyors javítása!
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21Fe
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4428
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

A voodoo3-akra lett optimalizálva
nemtudom milyen árfolyamot jelöltek
