Hirdetés
- potyautas: Stand up és én
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
solti
senior tag
válasz
newline610
#40756
üzenetére
konyha youtube és recept nézésre még egy alap Telekomos ajándék lenovo tablet is elég, vagy akár a 2012es nexus 7 is.
-
wassermann
Topikgazda
válasz
newline610
#40751
üzenetére
(közben látom megelőztek a válasszal)
Vezeték nélküli billentyűzet és egér is mehet vele, attól még, hogy nincs spéci Linux-driver.
De pont a Youtube és a böngészés nem az igazi rajta! (ez nem egy PC, inkább olyan, mint egy régi mobil.) -
válasz
newline610
#40751
üzenetére
Egyértelmű, hogy egy androidos tabletre van inkább szükséged. Mire raspberry-ből egy ilyet összeraksz, kétszer annyiba fog kerülni és fele annyira sem lesz használható.

a Logitech K400 plusnál látom, hogy nem támogatja a Linuxot
Nem a billentyűzetnek kell támogatni az oprendszert, hanem fordítva
, és ha szabványos USB HID eszköz (meglepne, ha nem így lenne), akkor nagy valószínűséggel Linux alatt is tökéletesen fog működni (sőt, még Android alatt is). Az esetlegesen hozzá adott gombkiosztás-szerkesztő vagy hasonló gyári program lehet, hogy csak Windows alá készült el, de ettől még gépelni meg egerészni fogsz tudni vele, max pár kényelmi funkció hiányozni fog. -
solti
senior tag
válasz
newline610
#40751
üzenetére
vegyél erre egy tabletet inkább
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC - R5 4500, RTX 2060 Super és 16gb RAM + GARANCIA
- Asus RGB gamer pc Z790 i5/i7/i9 13600k 32GB DDR5 6400MHz nvidia RTX 5050 + garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG GL10DH brand számítógép - R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060S 8GB 500W W11
- KARÁCSONYI AKCIÓ!!! LENOVO ThinkCentre M800 - i7, 8GB/120GB
- ASRock X570M + Ryzen 5 5600X + 32GB DDR4 + MasterBox MB320L ARGB félkonfig
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3527
- Honor X6a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3920
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4025
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

, és ha szabványos USB HID eszköz (meglepne, ha nem így lenne), akkor nagy valószínűséggel Linux alatt is tökéletesen fog működni (sőt, még Android alatt is). Az esetlegesen hozzá adott gombkiosztás-szerkesztő vagy hasonló gyári program lehet, hogy csak Windows alá készült el, de ettől még gépelni meg egerészni fogsz tudni vele, max pár kényelmi funkció hiányozni fog.
wassermann
