Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3527) Antarctica válasza Departed (#3519) üzenetére


Antarctica
tag

Te miről beszélsz? :D Látom téged is ki kell vezetni az erdőből hogy elhidd, tényleg erdőben vagy :) Én csupán azt írtam, mint mindig és korábban is, hogy semmi eltérés nincs 1 gb vs. 2 gb esetében, sőt még min, fpsben sem(0-5 fps:DD). Illetve amire a jövő játékai kihasználják a 2 gigát, addigra már úgyis a gpu lesz gyenge. Egyébként a többség, lásd tesztet végző emberek, újságírók, parasztvakításnak ítélik jelenleg a 2 gigát. Gondolom hozzáértő emberek végezték azokat a teszteket melyeket linkeltem és nem mint laikus írják ezeket a véleményeket. Legnagyobb poén, hogy évek óta megy ez a vita a videókártyák vramját illetőleg és minden tesztnek az a vége, hogy 1-2 év múlva talán jól jöhet... Prohardveren is volt egy ilyen teszt 5 éve!! :) De könyörgöm, hányszor 1-2év telt már el és a tesztek ugyan azt hozzák hogy azonos grafikus mag mellett semmi különbség szimpla vagy dupla memória mellett. Ezt magyarázza meg akkor valaki :D Ja persze tudom, 1-2 év és jól jöhet:D Illetve ha kifut 1 giga memóriából, akkor miért nem esik le a min fps a 2 gigával szemben( ja igen ha azt a 2 fps-t nem nézzük)? Nem vitatkozni akarok, de valaki értelmesen is leírhatná ezeket és nem csak a levegőbe kellene beszélni.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.