Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#524) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

Üdv! Sajnos lehet hogy az év legbutább kérdése lesz de nem tudok Hova fordulni.ki kell adnom magamból! Sajnos az a helyzet hogy profi játékos lennék de mivel nekem nagyon tetszenek ezek a ghost recon meg division jatékok viszont valahogy nem megy velük a háték.a division 2 meg a wildlinde az meg ok de a division 1 amivel nem tudok játszani például!gondom mi?nehézségi fokozat nincs?1 lövés és szevasz.fegyverek mint ha nem sebeznének pedig 4 szintű vagyok a fegyvereim is azok de kb 2 embert nem tudom megölni még 2 méterről sem.célzás borzalmas mindenfele lő csak a célpontra nem pedig van rásegités.odafutok a faszihoz és megsorozom és mint ha mégsem érezné ő meg szépen rám lő egyszer és viszlát.és ez egy sima senki!mindt ha játék fegyvereket használnék!a rengetek funkció kiirás a képernyőre ami szintén zavaró de az mindegy de egyszerűen nem tudok vele játszani.vicc!beállítási hiba??vagy mi?nem találkoztam meg ilyennel pedig azért hónapok óta zúzok a far cry 6-5-4-3 mindet kitoltam és olyan szintű zúzás közelében sincs.gyenge fegyverek,gyenge sebzés,azonnali halál pedig az első az ami magyar nyelvű és télen játszódik tök szép táj de egyszerűen nem megy!ghost recon break is hasonló viszont a windline meg a division 2 jobb harcilag ott érzödni hogy lehet lőni meg sebezni!sajnálom.hogy lehet változtatni ezen?vagy egyszerűen taktikai játék nem nekem való!pedig azt hittemnprofi gameres vagyok de itt olyan mint ha most ismerkednék a konzol világával!remélem nem gáz a levelem ha lehet csak értelmes segítséget kérek a többi lepereg felesleges!szép napot és előre is köcce ha valami ötlet!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.