Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

És mikor fog jönni?

Játszik valaki reggel nyolctól, délután háromig?

[ Szerkesztve ]

(#402) dvd24 válasza Dogfighter (#401) üzenetére


dvd24
senior tag

Ez alapján július 5-én jön a patch és augusztus 2-án a DLC.

(#403) Dogfighter válasza dvd24 (#402) üzenetére


Dogfighter
csendes újonc

Köszönöm! :R

(#404) dvd24


dvd24
senior tag

nem tudom ki hogy van vele, de az 1.3-al érkezett térkép bug számomra kb játszhatatlanná tette a játékot, még jó hogy most nincs időm játszani kb egy hétig, remélem jövőhéten érkezik rá fix

(#405) enterlaci válasza dvd24 (#404) üzenetére


enterlaci
senior tag

Nekem pedig megtáltosodott az egész játék, elmúlt a térkép bug már az előző frissítés óta, de most igazán gyors lett mindenhol a játék.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#406) dvd24


dvd24
senior tag

kicsit utánaolvasva nem mindenkinél fordul elő ez a megnyithatatlan térkép bug, de akinél mégis az, ha alacsony mennyezetű szobában próbálja meg megnyitni, ott kb 90% eséllyel sikerül (pl.: liftek, sátrak vagy a BoO bejárat ahol csak sétálva lehet menni)

valamint a bug is csak akkor "aktiválódik" ha lemegyünk a patchel érkezett új részre a BoO-n

reméljük javítják hamarosan

(#407) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

térkép bug nincs, de lecsatlakozik az fl heroic 14 körénél. Én idáig mindig vissza tudtam menni.
az valami bug mikorv az emberek mintha korcsolyáznának úgy csúsznak a földön?

most már be tudsz csatlakozni ha megy a falkon lost, nem vág ki nem újra éledő zóna dumával.

(#408) Akra_hu


Akra_hu
tag

Egy kisebb létszámú csoportba keresünk Supportos és dps játékosokat. Célunk jó csapatelosztással heroic raidek, DZ-5-6 gördülékeny farmolása esténként. Dps közkedveltebb sokaknal így suppirt jobb lenne :)

PSN id : Akra081

köszi

[ Szerkesztve ]

(#409) pomk válasza Akra_hu (#408) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Van egy PS4-es community, esetleg ott is hirdesd meg. Első hozzászólásban ott vannak az adatok. ;)

(#410) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

Én jönnék, de hétközben csak délelőtt tudok játszani. Szombaton viszont reggeltől estig.

Amit a ps4-hez adtak fülhallgatót azt lehet használni kommunikálni is? Mert nekem nem sikerül a játék közben beszélni a többiekkel.

(#411) daji3


daji3
újonc

Sziasztok!
Fórumban új vagyok,
De játékban nem.
Gs 245
ID mu6iwara03
Általában este hét körűl vagyok.
Pve pvp / habár pvp-n hamar el halok :).
Meg találtok a fecebook division ps4 csoportban is.

(#412) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

Ma borzalom volt a dz6. Egyszerűen nem lehetett egy normális random csapatot kifogni.
Össze vissza szaladgáltak, meg állandóan kiléptek.
Mondjuk azt vettem észre, hogy patch után sok lett a magas gearrel rendelkező játékos, viszont a dz szintjük meg alacsony. Lehet dz6-hoz kevés a tapasztalatuk.
Azért a végére sikerült 2 új sett itemet szerezni.alfabridge vagy mi a neve.Berakom a 4 sentry mellé kiváncsi vagyok rá. 2 végsőt kivettem. Oda az egzotikus rezistencia. Ezeken az alfákon viszont elég magas.

(#413) Bandita911


Bandita911
újonc

Hello mindenki !! 231+ DZ-be este fent leszek , jól jönne egy pár jó arc a játékba ,hogy csapatba csapassuk !! korosifeherandra névvel megtaláltok :DD

(#414) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

Falcon lost heroic nehezebb lett jóval.
Most már balra a lépcső alá is belő a tank.
Nekem még az elején, a patc után egyből sikerült, akkor még nem lőtt be.
Azóta mindig elvérzünk.
Szombaton dz6-ban vagyok egész nap. Dogfighter63. Nyomjunk egy egész napos farmot. PvP-ben gyenge vagyok, de jó csapatjátékos.

(#415) iTis


iTis
csendes tag

Sziasztok!

Játékos társakat keresnék online játékhoz. Most leginkább Underground DLC megy. PSN ID: iTis0321.
Aki gondolja vegyen fel barát listára.

További szép napot.

(#416) pomk válasza iTis (#415) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Üdv!
PS4 community-t létrehoztam, csatlakozz hozzá, ott könyebben tudsz társakat találni.
Neve: PROHARDVER! PS4 The Division (HUN)
PSN azonosítóm: Pomk_HU

(#417) dinostaRR


dinostaRR
tag

Én is vissza nézek a játékba, vannak még innen aktív játékosok?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#418) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Az Undergroundhoz keresnék társakat. Megjelenéskor szétjátszottam a játékot. Kb. 4 hónapja viszont csak egyszer vettem elő. Nem tudom ez mennyire lesz hátrány ennél a kiegészítőnél. Szóval jó lenne nem egyedül végignyomni. Valakinek lenne kedve csatlakozni. DZ-t kihagynám most már.

(#419) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni nekem,hogy ha ketten össze vagyunk állva és nyomulunk akkor miért nem halljuk egymást a head setten?
Milyen beállítás kell még a játéknak?

PS4-es a gép!

Köszönöm!

Attila

Bendegúz

(#420) pomk válasza atka76 (#419) üzenetére


pomk
őstag

Szerintem valami hardwares hiba lesz az. Másik játékban próbáltátok?
Ill. még egy tipp, hozzatok létre játékon kívüli csapatot a PS saját "create party" lehetőségével. Ha így sem jó, tuti HW.

(#421) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok,

most jottem at xbox one-rol, ott sok szaz oram volt a jatekban, ugyhogy elolrol kell kezdenem a gear-elest, egyelore karaktert jo lenne ha tudna valaki segiteni huzni. Egyebkent pedig keresek jatekostarsakat :)

PSN: fxszabo

[ Szerkesztve ]

(#422) pomk válasza Lefty (#421) üzenetére


pomk
őstag

#1 hozzászólás. ;)

(#423) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ki az aki még aktívan nyomja?

(#424) iMagic7 válasza Csabee86 (#423) üzenetére


iMagic7
tag

Pár napja kezdtem 21es szint :)

(#425) dvd24


dvd24
senior tag

úgy néz ki kapunk 20-án PS4 pro támogatást, ennél jobban nem részletezték sajnos

Survival on PS4
Will be released on December 20th
There will be a maintenance to deploy the patch
The CE-34878-0 Error will be fixed with that update
PS4 Pro support will also be available then

(#426) Csabee86 válasza iMagic7 (#424) üzenetére


Csabee86
senior tag

Undergroundot tervezed játszani? Ahhoz jó lenne társ.

(#427) korte73


korte73
csendes tag

Na milyen a Survival?
Valaki tolta már?

(#428) pomk


pomk
őstag

Én is adtam neki egy második esélyt. Aki gondolja, keressen nyugodtan játékban.

(#429) Motar


Motar
tag

Sziasztok. Most hogy akciós volt volt a game, megvegtem én is. Jelenleg 18as vagyok, de sirviverre jó vagyok vagy akár csapat gamere is. Esténként tudok játszani 9-10től.
Minden felkérést szivesen fogadok :)

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#430) gunszt


gunszt
tag

Helló,

PS4-en DLC-vel kapcsolatban lenne egy elég nehéz kérdésem

Bocs ha már volt de a keresőbe nem találtam rá választ.

Van egy US és egy HU accom, mindkettő primary a PS-en, de US-t használom csak, arra gyűjtöm a trophykat etc.

Van egy Division lemezes alap játékom, amit itthon vettem szal EU-s, de ugye tudok játszani vele simán az US accon, viszont szeretném megvenni a SeasonPasst... a kérdés melyik storeban kéne hogy tudjak játszani az US accomon vele ?

Azért vannak aggályaim mert egyrészt ubi-s játékoknál nemtudom hogy megy ez, másrészt alapból levan töltve már a dlc a base patch-ben szal csak unlockolni kéne vhogy... van valakinek tapasztalata ezzel kapcsoaltban ? nem dobnék ki szívesen 9k-t :F

(#431) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali all!:)

Sikerült pár napja beszereznem a játékot, és ha valakinek lenne kedve játszani, azzal szívesen együtt tolnám. 13-mas vagyok jelenleg, de minden nap tudok pár órát játszani, így ha valakit érdekelne a dolog, akkor vegyen fel.:)

RiDu008

(#432) pomk válasza Black Dragon (#431) üzenetére


pomk
őstag

Csatlakozzon mindenki az elso hozzászólásban említett Community-hez, így sokkal könyebb lesz közös játékot szervezni. ;)

(#433) Black Dragon válasza pomk (#432) üzenetére


Black Dragon
addikt

Kérvényeztem az exel táblába a beírást.:)

(#434) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.

Megvettem a játékot, gold változatot. Kérdésem, az ajándékokhoz hogy lehet hozzájutni? Mert a játékban sehol se találom. A hátizsák jó lenne. És ezeket több karakternél is igénybe lehet venni? Csak mert a fiammal együtt játszunk két külön karakterrel.

(#435) LucentTwo válasza Dagohun (#434) üzenetére


LucentTwo
tag

Mindent a "Főhadiszáláson" tudtok elérni, a Jutalombeváltónál, a földszinten van hátul, a műszaki szárny alatt. Ha jól rémlik 4-es szintű cuccokat fogtok kapni, illetve skineket, meg ruhákat. A skinek, a ruhák mindenkinek elérhetőek lesznek, ha "felveszítek", viszont az itemek azt hiszem csak az egyik karakternél lehet egy adott item. De annyit ad, hogy mindketten tudtok vmit kiszedni majd. Úgyse fogjátok őket sokáig használni.

(#436) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Hali, segitség kellene. Tegnap megvettem ezt a játékot magyar storeon keresztül. És logo után addig jut hogy connecting, forog az a kis jel és ezt nézem már 5 perce de nem megy tovább. Probáltam újra letölteni de ugyan az. Más játék működik.

hmm...

(#437) szcsaba95


szcsaba95
tag

Sziasztok!

Most értem el a 30-as szintet, ha valakinek lenne kedve együtt tovább fejlődni vegyen fel. szcsaba95 néven futok PS-en is.

PSN ID: szcsabi95

(#438) Black Dragon válasza szcsaba95 (#437) üzenetére


Black Dragon
addikt

Bejelöltelek.:)

(#439) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.

Meglett a lvl 30. Gondoltam kipróbálom a survival-t, de mikor bemennék a kapun akkor az az üzenet fogad hogy nincs telepítve. Azóta 2x is letöltötte és telepítette a ps4. De továbbra is azt irja nincs telepítve. Ha játékon belül nyomok a telepítés opcióra akkor annyit ir hogy rendszer lekéri a telepítéshez szükséges adatokat és itt megáll a tudomány. Ha belépek és keresek játékot talál és be is rakna de nem tölt be soha. Ötlet?
Előre is köszönöm.

(#440) pomk válasza Dagohun (#439) üzenetére


pomk
őstag

Teljes(játék + DLC) törlést és újratelepítést próbáltad?

(#441) Dagohun válasza pomk (#440) üzenetére


Dagohun
tag

Szia!

Még nem, bár az undergorund-nál is eljátszotta ezt a jelenséget. De ott másodjára már működöt. Hát ha más nem akkor ez lesz.

(#442) szcsaba95


szcsaba95
tag

Sziasztok!

30-as szint felett mibe érdemes a legtöbb időt ölni, hogy fejlődjön az ember és a legjobb cuccokat szerezze?

UG, DZ vagy simán a küldetéseket csináljam újra?

PSN ID: szcsabi95

(#443) atka76 válasza szcsaba95 (#442) üzenetére


atka76
tag

A Lexingtont csinálgasd kihívásban és a végén a Boss dob valami tárgyat!
Van ismerősöm aki már több mint 200-szor megcsinálta!
Barett mellényt próbálj,ragadozó vagy Alpha cuccal!

Bendegúz

(#444) szcsaba95 válasza atka76 (#443) üzenetére


szcsaba95
tag

Köszönöm a segítséget! A Barett mellény ugye a remek magyar fordítás ellenére is Barett mellény maradt? :D
Jelenleg 4 alpha és 2 ragadozó cucc van rajtam, de akkor ráfekszem a lootra és kerítek valahonnan egy ilyen mellényt.

A felszerelések közül melyikre mit érdemes pörgetni, hogy a legjobb legyen?

PSN ID: szcsabi95

(#445) atka76 válasza szcsaba95 (#444) üzenetére


atka76
tag

Páncélt,páncélt,páncélt mindenre!
Kivétel a jesztyű!Arra azt kell pörgetni smilyen fegyvert használsz!
Pl nekem gépkarabély és kritikus sebzés és kritikus találat esély van rápörgetve!

Bendegúz

(#446) atka76 válasza szcsaba95 (#444) üzenetére


atka76
tag

Ja és a fegyvereim pedig:LVOA-C,G36C,MP7,MP5,illetve a mesterlövész puskám SOCCOM MK20!
Az LVOA-C ra rá van pörgetve gonosz,halálos,pusztító!

Bendegúz

(#447) LucentTwo


LucentTwo
tag

Most már inkább csak farmoljatok pénzt, jön az 1.6-os patch és sok minden változik a játékban. "Fölösleges" már lootra vadászni.

[ Szerkesztve ]

(#448) atka76 válasza LucentTwo (#447) üzenetére


atka76
tag

Hát az meg annyi van hogy kifolyik a küszöbön!
Teljesen értelmét vesztette nincs mit csinálni vele,mire költse az ember?
Ezen a téren káosz van!

Bendegúz

(#449) LucentTwo válasza atka76 (#448) üzenetére


LucentTwo
tag

Ládákat kell majd venni belőle amennyit csak tudsz, majd ha bejön az 1.6. Aztán meg azokat rollolni, el fog menni jó pár millió. :D

(#450) pomk válasza LucentTwo (#449) üzenetére


pomk
őstag

Milyen ládát venni és hol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.