Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pomk válasza Bencus88 (#100) üzenetére


pomk
őstag

Ez még nekem sem tiszta teljesen, de szerintem úgy van, hogy mindenki azt látja lezártnak amit Ő, vagy egy olyan csapat megcsinált amiben benne volt. Így ha pl. az 5. küldetésig együtt mentek, majd a társad kilép de te közben megcsinálod a 6-7-8.-at, akkor ha Ő újra belép neki a 6.-tól kell folytatnia.

(#102) Bencus88 válasza pomk (#101) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez rendben van, de mi van a mellék küldetésekkel?

(#103) Bencus88 válasza Bencus88 (#102) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Asszem kapiskálom. Minden bázison van egy térkém ha rámegyünk, hogy olvasás újra megjelenít minden küldetést :C

(#104) pomk válasza Bencus88 (#103) üzenetére


pomk
őstag

Mellékküldik szerintem ugyanaz.
Hol van ez a térkép, én még nem találtam meg de hasznos lenne.

(#105) Bencus88 válasza pomk (#104) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy van megcsinálsz ugye az adott területen mindent, és ezekre a "raid"-ekre tudsz menni újra más nehézségeken stb. De ha megcsinálsz egy túsz szabadítást vagy mellék küldit eltűnik a térképről. Na most ha egy adott rejtekhelyen vagy minden ilyen részen van egy térkép amire ha rányomsz újra tervezi az egészet és megjelenik minden amit csináltál. De most újra beloggoltam és eltűntek, szóval gondolom addig jó amig kiloggolsz. nagoyn szuper, így látom majd ha újra játszok valakivel kinek mi van kész :)

(#106) ObieWan


ObieWan
csendes tag

Üdvözletem

Valószínűleg holnap délután estefelé inkább fent leszek aki majd azon a szinten jár amin én az majd csatlakozhat asszem 12 de ha nagyobb csatlakozik az sem baj, csak persze neki már unalmas lesz segíteni mellék küldik... nem sztori centrikus fejlődés az elsődleges.

Ripper03: Igen nagyon jól elkészítették ezeket az apróságokat is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Atticus_ID

(#107) pomk válasza Bencus88 (#105) üzenetére


pomk
őstag

Nem teljesen értem mire gondolsz. Tudnál esteleg egy képet vagy videót készíteni melyik térkép ez?

(#108) ObieWan válasza pomk (#107) üzenetére


ObieWan
csendes tag

Én ha jól értem tudom mire gondolt/gondol tehát ha mondjuk én megcsinálok xy küldetést egyedül az csak nálam szürkén fogja kijelezni (ami zöld sárga és kék volt), ha valaki csatlakozik hozzám partyba és mondjuk ő meg nem tart ott ahol én akkor újra színessé fog változni azal a címszóval hogy a haver még nem csinálta meg, és igen lehet állítani a nehézségi szinteket ez által hard- on jóval nehezebb megölni mindent (tele van lila ellenfelekkel ) viszont több tapasztalati pont jár mindenért ölésre és a küldetés befejezésére is. Én ezt tapasztaltam.... De lehet nem erre gondolt... Az encountereknel ami túsz szabadító meg védd meg adott időig ezeknel aszem ha kész eltűnik de ha valakinek a csapatból nincs kész újra látható lesz....azt hiszem én még ezt tapasztaltam....

PSN ID: Atticus_ID

(#109) pomk válasza ObieWan (#108) üzenetére


pomk
őstag

Értem. De ebben az esetben honnan fogom tudni, hogy XY küldetés azért aktív, mert bár én már megcsináltam, de csapattárs még nem? Bár, ez az infó lehet nem is lényeges...:)

(#110) Bencus88 válasza pomk (#109) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocsi csak gyorsan ültem ide lehet nem fogalmaztam túl tisztán. Szóval minden rejtekhelyen a pályán van egy térkép. Rámész és megjeleníti az adott területen az összes túsz szabadítást mellék küldetést stb. Ráviszed és látod, hogy már teljesítve e vagy sem. Ezeket újra tudod játszani. sőt amik ilyen bossos fightok a legvégén meg kell ölni valakit azok pedig sha nem tűnnek el a térképről, és újra tudod játszani nehezebb szinteken.

Szóval majd ha végig vitted érdemes megnézni esetleg mi maradt ki :) én szépen területenként haladok. 12-e vagyok, amíg nem végzek egy helyen nem megye újabb területekre. Tegnap benéztem a DZ-be is.

[ Szerkesztve ]

(#111) pomk válasza Bencus88 (#110) üzenetére


pomk
őstag

Erre a térképre gondoltam én is, hogy erről írtál, de ez nálam másként van. Ha jól emlékszem ezt a térképet csak egyszer lehet "beolvasni": amikor először odaérek a safe houseba. Van valami ügynök a házakban, Ő ad mellékküldetéseket, és miután beszéltem vele azután kell beolvasni a térképet. Ilyenkor kerülnek fel a mellékküldetések helyei a térképre, viszont amikor 2-3-4. alkalommal jövök vissza, akkor mar nem tudok a térképpel csinálni semmit.

Én is igyekszem zónánként haladni, mindent megcsinálni az egyes zónákban. Egyelőre a sztori rész és a város ill. maga a környezet jobban érdekel, mint a DZ-s daráló. :) Engem személy szerint nagyon lenyűgözött ahogy felépítették az egész játékot az utolsó matricáig a falon.

És miylen volt DZ? Milyen szinten vagy? Mennyi NPC van bent? Bírtál velük vagy nagyon kemény?
Mi a PSN azonosítód? Ismerősök vagyunk már? :)

(#112) Bencus88 válasza pomk (#111) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha én jól emlékszem oda mentem múltkor, utána megint oda mentem és jelezte mindenhol a mellék küldetést, nem csak az adott területen.

Engem is jobban érdekel, de azért magával ragadott a DZ is főleg csapatba lesz jó.

12-es szinten vagoyk csak benéztem öltem 4-5 enemit. aztán ki is jöttem nagoyn jól me van csinálva, hogy fertőzött tárgyakat kapsz meg kell tisztítani őket a hazsnálathoz. Meg ott is lehet pontért vásárolni csak ugye ott kell ölni érte. De nem merültem bele teljesen. 10-esek támadtak rám, de nagy nehezen kinyírtam őket. De mondom inkább csapatba lesz az igazi.

Szerintem igen, bár nem tudom vegyél fel újra ha nem. Bencus88

(#113) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ki hányas szinten tart?

(#114) pomk válasza Bencus88 (#112) üzenetére


pomk
őstag

Ok, köszi!
Este szerintem fent leszek, megnézem barátok vagyunk-e. ;)

(#115) Bencus88 válasza pomk (#114) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oké én nemtudom hogy leszek. De jövő héttől jobban elérhető vagyok ;)

(#116) bence1885


bence1885
tag

Héten én is voltam DZ-ben egy sráccal toltuk csapatban 9 szinten. Hát k*rva kemény olyan enemyk voltak hogy csak pislogtam, 12-15 od NPC-ket siman bedobja a játék és nem is keveset. Így sikerült nagyon jó cuccokat összeszedni, persze kellett más playerek segítsége is. És nagyon rendes playerek voltak ismretlen párszor gyógyítottak is persze cserébe mi is segítettünk, helikopternál se volt semmi b*ziskodás mindenki tette fel a saját cuccát. Nagy feeling volt az biztos.

Pomk jöhettél volna te is akkor DZ-ben jó lootokat szedtél volna össze te is az tuti.

(#117) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. Tegnap én is beszereztem a játékot. Nagyon jó áron jutottam hozzá, így abszolút vétel volt.
5-ös szinten állok jelenleg, hétvégén van több időm co-opban játszani. Vegyetek fel ha lenne kedvetek csatlakozni: LEVi-o_0 a PSN id-m.

(#118) Macka


Macka
veterán

Sziasztok! Macipok néven csatlakoztam a communityhez, és vettem fel pár embert barátnak. :R

[ Szerkesztve ]

(#119) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!
Érdeklődni szeretnénk!

Sokan megvették a baráti társaságból de most kifogytam a pénzből és később tudom bevásárolni. Aki már több órát beletett, hogy látja?
Az alap játék dlc nélkül is megáll olyan 80-100 óra után majd? Ez is leül, mint a Destiny, amihez egy újabb kiadás kellett, hogy újra beinduljon? Lesz értelme 2-3 hónap múlva beleugrani, hogy a régi játékosok, akar 30-40-es szinten tudjanak nekem segíteni?

Bocs a kérdésekért de a srácok csak kitérő válaszokat tudtak adni és mivel nálam a gyerek az első (őt nem érdekli) ezért csak később tudom beszerezni de akkor mindenképpen érdekelne, azonban nem vagyok egy lone wolf. :DDD :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#120) pomk válasza F.B.I. (#119) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Az, hogy mennyi időt fogsz tudni beletenni, csak rajtad és a játék stílusodon múlik. Ha csak végig rohansz rajta, akkor nem hiszem hogy lesz annyi. Ha nézelődsz, meghallgatsz és megnézel minden infót amit kapsz, sok időt el lehet tölteni vele és a DZ nélkül is egy komplett egész játékot tud alkotni. Olvasd fel a fenti hosszú hozzászólásomat arról, amik nekem szemet szúrtak(jó értelemben). #93-as hozzászólás.
A hivatalos bejelentés szerint az elso évben 3 ingyenes DLC fog érkezni, amik további tartalmakat és kihívásokat adnak(hatnak) a játékhoz.
Ezen kívül ha pár hónap múlva szeretnéd megvásárolni, akkor még lehet valami jó kis akciót is ki tudsz fogni.
Én elég elfogult vagyok a játékkal kapcsolatban, mert engem teljesen lenyűgözött. Számomra az utóbbi idők egyik legjobb játéka, így inkább kérdezz meg másokat is a tapasztalatukról, így ha belefér a keretbe, én mindenképpen ajánlom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#121) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

27-es szinten vagyok (DZ-ben 31) és keresnék társakat DZ-ben a nehezebb szintekhez. Továbbá a Daily Challenge küldetésekhez. DZ-ben eszméletlen tud pörögni a számláló ha négyen vagyunk és mindenki csinálja a dolgát. Írjon rám privátban aki szeretne szintén a daily küldetéseket nyomni valamit DZ-ben a nehezebb szinteket is szeretné játszani. Jó lenne ha összejönnénk négyen.

(#122) F.B.I. válasza pomk (#120) üzenetére


F.B.I.
veterán

Olvasom. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#123) Octi


Octi
aktív tag

Nálatok megy a gamma? Nálam folyamatosan szerver hibát ír :(

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#124) rol33 válasza Octi (#123) üzenetére


rol33
aktív tag

délig karbantartás van

®

(#125) Octi válasza rol33 (#124) üzenetére


Octi
aktív tag

Thx :)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#126) pomk válasza Csabee86 (#121) üzenetére


pomk
őstag

Már van daily challenge? Az nem csak valamelyik DLC-vel fog érkezni(a hetivel együtt)?

(#127) Csabee86 válasza pomk (#126) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Nem. Én úgy ovlastam, hogyha eléred a 30-as szintet akkor naponta egy küldetés aktiválódik a fő küldetések közül ami daily challenge módban megcsinálható lesz (szigorúan csak négy fő által). Teljesítésükért high-end loot is jár. Mindjárt elérem a 30-as szintet és jó lenne magyarokkal játszani. Unom már a lila lootot. (tegnap DZ-ben összeszedtem 30 db lila lootot)

(#128) Csabee86


Csabee86
senior tag

Csak én vagyok ennyire ráfüggve a játékra? :)

(#129) Bencus88 válasza Csabee86 (#128) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is nagyon rá vagyok csak mostanában kevesebb időm volt a játékra. Ma nyomattam azért pár órát, 16-os vagyok. Nyugtass meg, hogy 30 után sem áll meg az élet. Utána miket lehet csinálni? Olvastam, hogy van napi küldetés, gondolom jobb cuccokat vadászni a DZ-be. egyéb történet esetleg?

Illetve hány citrom tárgyad lehet?

[ Szerkesztve ]

(#130) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah ...megvettem én is.... :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131) Madwe válasza Bencus88 (#129) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bármennyi sárga tárgyad lehet.

Lvl 30 után vannak a dailyk (nem érik meg jelenleg, kb 1 óra s 1 garantált sárga drop van érte, mire 30p körül meg tudnátok csinálni már nem is kell a sárga)
Lehet még a DZbe vadászni meg szintezni lvl50ig meg főnix koinokért meg sárga droppokért.
De ami a legjobb leggyorsabb sárga geareket adja jelenleg az a craft. Ezzel kéne kezdjenek vmit, meg a DZ büntetésekkel is, mert jelenleg csak a móka miatt érdemes néha gonoszkodni, egyébként sokkal jobb ha sima pve áll hozzá a dzhez az ember, ami nagyon nincs rendben, mert túl erősek a büntetések.

(#132) Bencus88 válasza Madwe (#131) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na jólvan akkor csak lesz élet 30 után is :P :R

(#133) Csabee86 válasza Madwe (#131) üzenetére


Csabee86
senior tag

DZ-ben 125-ös szint a maximum.

(#134) pomk válasza marilllyo (#130) üzenetére


pomk
őstag

Helyes! ;) Gold lett végül? Feleződik?
Ha gondolod, majd lépj be a communitybe is!

(#135) Csabee86


Csabee86
senior tag

Este valaki DZ? (19-21 között gondoltam) Level 31 vagyok DZ-ben.

(#136) Osiris


Osiris
őstag

Hát nekem még vagy egy hét mire 30as szinten leszek.. de lehet, h túl optimista vagyok. :)
A DZ-ben milyen szinttől lehet menni? Ott a DZ szintek megint 1től újrakezdődnek?

(#137) Bencus88 válasza Osiris (#136) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Van több rész. talán 5, de most nincs előttem. 1-14 az első úgy emlékszem és emgy feljebb. 15-19 21-24 25-29 de most csak tippelgettem a lényeget érted. Érdemes néha benézni.

(#138) pomk válasza Bencus88 (#137) üzenetére


pomk
őstag

Javítsatok ki ha tévedek, de ha jól gondolom, a DZben annyival jobb tárgyakat lehet találni, ami a kinti játékélményt teljesen elrontaná, túl könnyű lenne. Számomra jelenleg a kinti játékélmény számít(sztori, küldetések, felfedezés, stb.), így a jelenlegi 14. szintemig még nem is jártam a DZ-ben. Kérdés azonban, hogy ennek tükrében mikor érdemes bemennem DZ-be? Egyáltalán érdemes-e?
Lehet jobb lenne, ha 2 karakterem lenne: 1. 80% DZ 20% DZ nélkül, 2. 100% DZ nélkül.
Egyáltalán DZ-ben a DZ-n kívüli szint is fejlődik, vagy csak DZ-s XP-t kap az ember?

(#139) Bencus88 válasza pomk (#138) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Meg is kell ám szenvedni azokért a tárgyakért, de én is próbálok úgy játszani, hogy inkább majd 30-on DZ-zek. Addig meg majd mindig benézek az adott szinten pár itemért, de nem viszem túlzásba. Szerintem simán menj be az első szintre próbáld ki, ha teheted csapatba.

Úgy tudom minimális xp-t kapsz, vagy még azt se. Bent a DZ repu fejlődik.

(#140) Cruzolka válasza pomk (#138) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Üdv

Dz-be szerintem érdemes csapatban bemenni, ha eredményeket szeretnél elérni és Jó Loot-okat kijuttatni, akkor LVL 30-tól ajánlanám...

30-30, vagy a fölötti DZ már igen jó cuccokat adogat, a nevesített sárga Boss-ok pedig dobhatnak(!) sárga(arany) loot-ot is. :K

Zolka

(#141) pomk válasza Cruzolka (#140) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a válaszokat!
Az a gond, hogy számomra az egyre jobb loot vadászat kevésbé fontos mint a szintezés és az új képességek elsajátítása és kiismerése ill. a sztori szál felgönyölítése.
De hát nem vagyunk egyformák. :)

(#142) Cruzolka válasza pomk (#141) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Te érdeklődtél, én csak válaszoltam...

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#143) bence1885


bence1885
tag

Szerintem nagyon nem tudod elrontani a single jatekelmenyet egy kis DZ-vel. Mondok egy peldat, ha 10-es szinten vagy kint, bemesz DZ-be es pl talalsz egy 14-15 szintu uberbrutalkiraly fegyver, vagy felszerelest, azt kint ugy sem tudod hasznalni meg el nem ered azt a szinted, ha mar meg van akkor nyilvan tudod hasznalni de addigra mar annyival kemenyebb npc-k jonnek. En igy latom, multkori DZ-ben valo garazdalkodas nagyon adta, ketten voltunk csak de igy is elvezet es kihivas. Szoval erdemes ott is jatszani egy par oracskat, nagyon tid dobni a jatekelmenyen.

Majd egy 4-es csapatban egyszer mehetnenk. Az ugy kiraly lenne mar. :D

(#144) Madwe válasza bence1885 (#143) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, itemek szintkorlátja miatt nyugodtan lehet vegyesen is tolni.

(#145) pomk válasza bence1885 (#143) üzenetére


pomk
őstag

Így van. Erre nem is godoltam. Be is nézek ma du. DZbe. :))

(#142) Cruzolka
No offense, csak leírtam mi motivál és mi az ami kevésbé. ;)

[ Szerkesztve ]

(#146) pomk


pomk
őstag

ObieWan kollégával ma du.-ra keresünk egy ~15-ös szintű DPS/Tank karaktert. Mindketten gyógyító vonalra fejlesztettünk, így szükség lenne 1-2 kiegészítő emberre.
Benéznénk DZ-be, ismerkedünk kicsit a tereppel és megnézzük hogy is működik a benti szintnövekedés, vásárlás, XP, pénz, stb. Ha marad idő, akkor kint is csinálnánk pár küldetést.
Akit érdekel, ~1/2 5 - 5 környékén fent leszünk.

(#147) bence1885 válasza pomk (#146) üzenetére


bence1885
tag

En sajnos csak jovoheten lennek, mert heten delutan dolgozom. Mondjuk en is eleterore gyurtam, jelenleg dupla annyi mint a dps-m.

(#148) Madwe


Madwe
nagyúr

A season pass tartalmaz már most egyébként elérhető tartalmakat? ruhák ilyenek? mert sehol nem találtam, hogyan kéne aktiválni?

Itt egy összefoglaló a várható frissítésekről, dlckről

(#149) pomk válasza Madwe (#148) üzenetére


pomk
őstag

Sajnos ebben a témában nem tudok segíteni.

(#150) marilllyo válasza Madwe (#148) üzenetére


marilllyo
veterán

1-2 ruhácskát kapsz. Military gear talán. A reward vendor adja oda. Egyébként egyelőre semmi fontos nem jött az SP-vel. Nem is vállaltam még be. Ráér majd. Asszem júniusban jön az első rendes DLC. Addig meg 2 free content jön.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.