Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
Az miért lehet, hogy gyűjtögetem be az eltűnt tárgyakat, és ahova ECHO-t ír odamegyek és nem tudok semmit csinálni, pedig a kijelölt helyen van. ma a második ilyenbe futottam bele és jó helyen vagyok.

(#152) h4mi1


h4mi1
tag

Most töltöm a gépre a játékot esetleg van még valaki aki most kezdené? :) Valakikhez lehet csatlakozni vagy klánba?

(#153) h4mi1


h4mi1
tag

Aki akar vegyen fel PSN. Dave_Hami

(#154) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Ha megvennèm ps4-re a játèkot ,akkor csak 1 account-on lehetne vele játszani ? Az öcsèmnek is van a ps -en külön ,nála is menne (mint pl a gta v online) ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#155) Kindgrind válasza Bencus88 (#151) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Az azért van mert vannak ECHO-k amik majd később egy küldetés által lesznek elérhetőek. :)

PSN: TheKindgrind

(#156) Bencus88 válasza Kindgrind (#155) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi közbe megnéztem youtubon :P :R

(#157) h4mi1


h4mi1
tag

Aki jatszik kis szinten vegyen fel :)

(#158) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hogy tudom megnyitni a korábbi mellék küldetéseket? Egy Echot elhagytam és csak úgy tudom össze szedni. Próbálkoztam a bázison a térképpel, de nem tudok rányomni.

(#159) pomk válasza Bencus88 (#151) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Én még nem találkoztam ilyennel, nem tudom mi okozhatja.
Érdekes a hiba, mert az ECHO-kat akkor is meg lehet nézni újra, ha már egyszer megnézted.

(#152) h4mi1
Üdv a csapatban!
Klán egyelőre nincs, legalábbis én nem tudok róla, de ha csatlakozol az első hozzászólásban említett PROHARDVER! PS4 The Division (HUN) community-hez ott lehet szervezkedni.

(#154) Spancho
PS megosztás erre a játékra is használható. Ha érdekelnek részletek, írj privátot. ;)

(#158) Ripper03
A mellékküldetéseket ikonjai, hatszög ikon, ha megcsináltad őket, eltűnnek a térképről. Szerintem újrajátszási lehetőségre ezek esetén nincs lehetőség. Újrajátszás csak a fő küldetések esetén elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#160) Madwe válasza pomk (#159) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megosztás esetén azonban a season pass nem biztos hogy szintén osztódik!

Mellékküldetést akkor lehet őjra megcsinálni, ha partiba lépsz egy olyan leaderhez, aki még nem csinálta meg azt a küldetést, mert akkor az ő térképe alapján lehet csinálni a dolgokat - azaz újra nekifuthattok a melléknek az echoért.

(#161) Bencus88 válasza pomk (#159) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Utólag már sikerült össze szedni, meg egy kettő ECHO-hoz későbbi küldetés küld. Szóval nincs gáz :P Már 25 vagyok, lassan 2 napom benne van, de rohadtul élvezem még mindig. :C

Mikor jön hozzá az első DLC?

[ Szerkesztve ]

(#162) bence1885 válasza Bencus88 (#161) üzenetére


bence1885
tag

Itt egy video az egyeves tarmalmakrol. Amiben ugye lesz ket ingyenes, tartalom az elso az Incursions ami Aprilsban jovo heten jon.

[link]

(#163) Madwe válasza bence1885 (#162) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt is linkeltem már, ebben van némi teóriázgatás is :D

[ Szerkesztve ]

(#164) pomk válasza Madwe (#160) üzenetére


pomk
őstag

(#160) Madwe
Season pass nem osztódik. Marillyo kolléga porul is járt ez miatt.

A partis dolog jogos. A saját magad által már megcsinált mellékküldiket nem látod, de a leadert igen.

(#161) Ripper03
DLCk-ről korábban írtak itt a fórumban, kérlek olvass vissza.

(#165) Bencus88 válasza bence1885 (#162) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ijjjj :C

(#166) Remi1234 válasza Bencus88 (#161) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jó neked.. Én a 20. Szintig bírtam, ott elfogyott a türelmem.. Ugyanazok a küldetés ék újra és újra... Már kaparom a falat mikor leszek végre 30, mert ez nekem rohadt idegesítő. :( a Destiny ehhez képest a változatosság mintaképe :)

PSN ID: RemiFungus

(#167) h4mi1 válasza pomk (#164) üzenetére


h4mi1
tag

en season passos accountal vagyok mar mint nekem olyan jatek van megosztva es en is megkaptam a ruhat fegyot meg mindent

(#168) Bencus88 válasza Remi1234 (#166) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tegnap már én is sőt, elég gyakran ismétlen magamat, hogy ugyan azok ezek a területes küldetések, kis változatosság van benne talán, és rohadt unalmas kezd lenni. De ettől függetlenül végre egy játék ami leköt, több mint 1 óránál. De ez tényleg már kezd bosszantó lenni, hogy menj oda védd meg az ellátmányt, segíts az ügynöknek, stb stb.

(#169) pomk válasza Bencus88 (#168) üzenetére


pomk
őstag

Egyet értek.
Bár én még csak 18 vagyok, de ha jól rémlik egyelőre már nem sok küldetés van a térképen. Encounter néha-néha felugrik, de már kicsit unalmas a telefonok, ECHO-k és droneok felvétele. Kezdem úgy érezni, hogy lassan kimerül a tartalom és elég zavaró ez az ismétlődő küldetések sorozata is...
Bár szerintem valamit nem csináltam még meg, mert a bázison a különböző szinteknél még van mit fejleszteni. Ha jól emlékszem ~a fele még hátra van. Csak azt nem értem, hogy ha nincs küldetés, amiből pontot gyüjtsek a különböző szárnyak fejlesztéséhez, akkor hogyan fogok fejleszteni? :DDD

(#170) Csabee86 válasza pomk (#169) üzenetére


Csabee86
senior tag

Olyan nem létezik. A fő küldetések adnak 500 fejlesztési pontot. Én befejeztem a játékot, van még egy csomó mellékküldetés és már fullos a bázisom. A fő küldetésekkel hogy állsz? Szerintem ott lesz a maradék fejlesztési lehetőséged.

(#171) pomk válasza Csabee86 (#170) üzenetére


pomk
őstag

Fő küldetésem eddig kb. 5-6 db volt: kórházas ami demóban is benne volt, Faye Lu kiszabadítása(ha ez fő küldi), a Tech szárny és a Security szárny vezetőinek kiszabadítása, ill. volt egy ami szintén benne volt a demóban, amikor le kellett menni a föld alá a Cleaner bázisra(Joe Ferro megölése azt hiszem).
Mást nem is kaptam. Gondolom nem ennyi lesz. :)
Ha van új, azt hol kéne felvennem?

(#172) LeventeV válasza pomk (#171) üzenetére


LeventeV
senior tag

Már kellene lásd a főküldetéseket. A térképen a villám (sárga), pajzs (kék), kórház (zöld) logo jelöli a fő küldetéseket. Összesen 26 ilyen van a játékban. Ha teljesítetted őket, akkor az ikonok szürkére váltanak, de ugyanúgy végigviheted őket újra, magasabb nehézségi szinten.

Szerintem nézz szét a térképen, mert ott kell legyenek azok.

(#173) Csabee86 válasza pomk (#171) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az előttem szólónak igaza van. A fő küldetéseket miután kiszabadítod a delikvenseket már mutatja a játék. Kiírja, hogy mekkora a min. ajánlott szint a teljesítéshez. Ne mond, hogy nem nézed a térképet.

(#174) Madwe válasza Csabee86 (#173) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valamint így az sem meglepő h unalémasnak találja ha csak a mellékküldetéseket tolja :) nem azt mondom h hűde változatos lenne, de azért azok kicsit jobbak mint a sima mellékküldetések

(#175) pomk válasza Csabee86 (#173) üzenetére


pomk
őstag

Azért ne nézzetek már dilettánsnak. :) Kb. 5 percenként megnyitom a térképet. Mindig mindenhova az alapján megyek. Tudom használni. ;)
Ettől függetlenül az én térképemen csak annyi főküldetés látható, amennyi írtam. Ezek mivel már kész vannak, szürke ikonnal láthatóak.
Du. ellenőrzöm mégegyszer, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem látok többet. Bár most hogy jobban belegondolok, eddig csak a DZ-tól balra lévő területeket nézegettem... :DDD Gondolom a többi 20 a másik oldalon van?

[ Szerkesztve ]

(#176) Csabee86 válasza pomk (#175) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jól gondolod. :)

(#177) pomk válasza Csabee86 (#176) üzenetére


pomk
őstag

Akkor mea culpa. :B

(#178) Csabee86 válasza pomk (#177) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az egész térkép bejárható amint beléptél Manhattenbe. Csak ugye az utolsó szintek (jobb felső sarok a térképen) az már level 28-30. Oda már nem árt 30-as szint.

(#179) pomk válasza Csabee86 (#178) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a segítséget, igazatok volt. DZ alatt és tőle balra még van ~5-6 főküldi. :U

(#180) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Sziasztok! Ma vettem meg a jatekot, hogyan erdemes nekikezdeni?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#181) Csabee86 válasza szabakaa (#180) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Beteszed a lemezt a PS4-be, feltelepíted az 1.02-es patch-t, elindítod, karaktert generálsz és élvezed a játékot. :)

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni. Mire gondolsz?

(#182) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Sziasztok.
Társat, vagy társakat keresnék 16-os szint környékéről.
PSN: Cyrodiil-HUN

Aki gondolja vegyen fel. Esetleg más játékok is szóba jöhetnek. :R

(#183) SpeedyGonzal


SpeedyGonzal
csendes tag

Sziasztok skacok.
Már a megjelenés óta tolom a játékot de egyedül kicsit unalmas.:)
Ha valaki szeretné csapatban nyomni akkor vegyen fel. :)

PSN: IvI_tempo64

[ Szerkesztve ]

(#184) pomk válasza SpeedyGonzal (#183) üzenetére


pomk
őstag

Szia, üdv az ügynökök között! :)

Javaslom, hogy csatlakozz a PS communityhez, ott tudunk játékot/csapatot szervezni, meg tudod nézni ki van online és tudsz hozzá csatlakozni. Neve: PROHARDVER! PS4 The Division (HUN)
Jelölj be barátnak, úgy könnyebben megtalálod. PSN azonosítóm: Pomk_HU

Jó játékot!

(#185) SpeedyGonzal válasza pomk (#184) üzenetére


SpeedyGonzal
csendes tag

Szia Pomk.
Bejelöltelek remélem így könnyebb lesz:)
Köszi az értékes infókat:)

(#186) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Sziasztok! 8as szintű ügynök vagyok, szeretnék küldizni egy jó magyar sráccal/csajjal/csapattal. A lényeg hogy lehessen közben dumálni. :)
Jelöljön be akit érdekel: zimonyini. Hali :)

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#187) Neoteric


Neoteric
addikt

Van itt vki viszonylag kezdő Division játékos, akinek nincs még megcsinálva minden encounter? Bejoinolnék pár menetre, mert nekem sajna elfogyott már mind, de még kellenének a pontok, hogy unlockolni tudjam mind a három winget 100%-osra. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#188) kovsol válasza Neoteric (#187) üzenetére


kovsol
titán

Szia,
én level 6 vagyok keményen :D Tegnap kezdtem a játékot. Ez még gondolom túl kezdő. :B
Viszont ez az első 4 óra amit tegnap sikerült belenyomnom nagyon tetszett. Ma szerintem egész este nyomni fogom a játékot.

Egyébként ha esetleg valaki gondolja nyugodtan vegyen fel: KovsoL86
Headsetem is van, de 10 éves gyerekek kíméljenek. Köszi :D

May the Force be with you!

(#189) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Játékos társat(kat) keresnék. Jelenleg 9.szinten állok. Játszani hétköznap 5után szoktam, hétvégén kora délután & este. Még a story-t viszem de a pvp is jöhet :) Psn accom:Gigabyga

(#190) szabakaa válasza Gigabyga (#189) üzenetére


szabakaa
aktív tag

jelölj be, zimonyini a nevem ps-en. Lvl 13 vagyok, kb ugyanakkor játszom.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#191) kovsol válasza pomk (#184) üzenetére


kovsol
titán

Ide hol kell csatlakozni? Valahol a játékon belül?
Én is most már level 10 vagyok. Próbálok haladni előre :)

May the Force be with you!

(#192) Madwe válasza kovsol (#191) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps4 menüjeben van a friends fül alatt talan a communityknel.

(#193) pomk válasza Madwe (#192) üzenetére


pomk
őstag

Pontosan. :)
Első hozzászólásban megtaláljátok a commnity nevét és az Én PSN azonosítóm is.

(#194) Sischo


Sischo
tag

Sziasztok!
Tegnap mentem pár óra Dark Zone-t egy random sráccal akivel összefutottam. KB 15-20 nevesített boss-ból esett 1 darab HE cucc(Midas). Kicsit szar, hogy a legtöbb dolog superior ami esik és semmilyen szinten nem hoz lázba, ami High End az meg nagy eséllyel szar statokkal van. Remélem változtatnak ezen a jövőben, mert így elég kevés az izgalom a Dark Zon-ban.

Egyébként ha valakinek van kedve együtt menni Dark Zone-t vagy csak sima hard vagy challange küldetéseket akkor nyugodtam vegyen fel, a PSN-em S1scho. Electronics-es buildem van szóval Support Dps vagy Healer szerepköröket tudok vállalni.

(#195) rol33 válasza Sischo (#194) üzenetére


rol33
aktív tag

Szia, felvettelek, eléggé random mikor tudok lenni, de igyekszem...

®

(#196) pomk válasza rol33 (#195) üzenetére


pomk
őstag

Sziasztok!

Rol33, Sischo, engem is vegyetek fel légyszi. 30-as vagyok, van még kint pár küdim de DZt is egyre sűrűbben fogom látogatni.

(#197) rol33 válasza pomk (#196) üzenetére


rol33
aktív tag

Szia,

sztem téged felvettelek már, BigCarpHUNter77 néven, de csekkold azért :)

®

(#198) pomk válasza rol33 (#197) üzenetére


pomk
őstag

Ismerős. Szerintem megvagy. ;)
Kb. fél5től fent leszek, egy kis DZ pont jól jönne. :)

(#199) rol33 válasza pomk (#198) üzenetére


rol33
aktív tag

ok nekem is úgy rémlik. igen én is dz-t nyomatnám picit, hátha onnét jönne valami értelmes, ha már máshol kb semmi nem esik..pedig random teammel még a napi kihívás is néha le szokott menni, de ott sem esik semmi jó... egyébként játékon belül nem tudod lehet írogatni?

®

(#200) pomk válasza rol33 (#199) üzenetére


pomk
őstag

A drop ha jól tudom teljesen random. Így a napi küldikben is eshet jó tárgy. DZben azért lehet nagyobb esélyed, mert ott több a sárga és magasabb szintű ellenfél, mint a napi küldikben(bár ha napi küldiben is magasabb szintű pályára mész ott is van sárga bőven...).
Szerintem nem lehet játékon belül írni, legalábbis én eddig még nem találtam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.