Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) pomk válasza dinostaRR (#249) üzenetére


pomk
őstag

Az jó lesz, ha szint szerint fog csoportosítani a szerver.

(#252) dinostaRR válasza marilllyo (#250) üzenetére


dinostaRR
tag

Nem baj majd még lesz következő alkalom. Sajnos nem tudtam menni már party-ba mert körülöttem már szundikáltak és ha egy szót szólok az már hangos.

Akartam volna mondani, hogy szerintem DZ-re érdemes berakni a survivor link-et és a túl heal-elős skill-t. (2 embernél láttam tactival v recovery linket csoportban) Ha mind a négyünknél az lett volna akkor simán benyomjuk sorrendbe és fent letudtuk volna rohanni őket.

Legalábbis másik party-val így végezzük ki a bujkálókat a tetőn. Egyedül tegnap felrohantam és bírtam is 10 másodpercig velük de nem volt support! :D Survivor linkkel meg nem is nagyon sebződünk.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#253) kovsol válasza marilllyo (#248) üzenetére


kovsol
titán

Én is buktam ma sárga itemet, mégpedig random teammel mentem és meghaltunk hárman kimentésnél, erre a negyedik srác szépen elvitte a sárga itemeket ami kiesett a földre, és kapásból ki is tudta menteni, mert jött a heli.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#254) marilllyo válasza dinostaRR (#252) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen-igen! Azért is nyünnyögtem, hogy gyere party-ba mert jó lett volna egy DZ tapasztaltabb aki irányítja a brigádot mert mentünk össze-vissza mint a hópelyhek. Hányas vagy most?

Szerdán ki ér rá?! Napközben is. Szabadnapos leszek végre... így egész nap mehet.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255) Bencus88 válasza marilllyo (#254) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én csatlakoznék a szerdaihoz.

(#256) dinostaRR válasza marilllyo (#254) üzenetére


dinostaRR
tag

Így vagyok most. Elméletileg 1 rogue kill kéne és platos lenne a játék. Nekem sajnos csak este 8-tól jó meló miatt. Division előtt mindig még tolok egy kis Rayman-t mert kéne a level 11 awsomeness, de már csak 200 pontra vagyok tőle.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#257) pomk válasza dinostaRR (#252) üzenetére


pomk
őstag

Egyetértek. Úgy kéne valahogy felosztani a skilleket, hogy ne mindenkinél ugyanaz legyen.
Legalábbis az R1+L1 kombóra ne mindenkinél ugyanaz legyen. Ill. ha együtt megyünk majd, a skilleket is beszéljük meg.Első tippem 2 heal + 2 DPS lenne, ill 2-2 tactical és recovery link.
Én H-P 8 - 16:30 melózom, így nekem csak du. ~fél-1 órára, ill. 1-2 nap este jó.

(#258) marilllyo válasza dinostaRR (#256) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát basszus akkor miért nem szóltál...berúzsoztam volna magam aztán agyonlőssz. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259) dinostaRR válasza marilllyo (#258) üzenetére


dinostaRR
tag

Minden trófeát rendesen szerzek meg. Nem szeretem a boostolást, de azért köszi!

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#260) Madwe válasza pomk (#257) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig sajnos pont az a meta h mindenki ugyanazt hozza :(

(#261) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!

A mondandóm elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok nagy spíler a karakter fejlesztős játékokban. Eddig nem is nagyon játszottam ilyenekkel, de ez a gamma megtetszett már a megjelenése előtt.
Amikor elkezdtem, elhatároztam, hogy 30-as szint előtt nem kezdek neki a DZ-nek. Mostanra világossá vált számomra, hogy ez hibás döntés volt.

2 napja neki álltam, és elértem a kemény 13-as szintet :D
De!
Tegnap teljesen el ment a kedvem az egésztől. DZ01-ben(!!!) éppen aprítjuk egymást 5db, 30-as arany rossz fiúval, amikor hátulról lekaszál egy LvL99-es(!!!) kolléga úgy, hogy látta nincs nálam még semmi. Ráadásul nyilván feltűnt neki, hogy úgy küzdök velük, mint malac a jégen, tehát valószínűleg nincs 200-as DPS-em, 120-as health-el. Ennek így mi értelme? Hogy "gonoszkodhat" egy 99-es szintű játékos DZ01-ben?
És igen tudom, a PC-s topicban is megmondták, hogy "Mit vártál? Ez egy PvP játék, és nem babazsúr."
Mondjuk az tetszik, hogy ezt mindig olyanok mondják, akik 200-as DPS-sel, és 110-es health-el tolják az ipart :DD Ráadásul amikor ők neki álltak a DZ-nek, max fél óránként találkoztak 30-as szintű játékossal, mostanra meg szinte csak ilyenek rohangálnak a területen.
Még a random csapattagokkal sem volt szerencsém, mert akár hányszor össze rakott a szerver emberkékkel, azok mindig annyi felé szaladtak, ahányan voltak.

Ne értsetek félre, nem fogom felvágni az ereimet, és nyilván megyek megint lemészároltatni magamat, de egy kis balance nem ártana ezen a téren sem a játékban. (Ha jól olvastam a PC-s topicban, a DZ is valahogy balance-olva lesz az új update-ben. Erről tud valaki valami konkrétumot?)

Esetleg ha valaki hajlandó szenvedni egy 13-as szintű önkéntes vágómarhával, az keressen meg nyugodtan (Octi_18T) :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#262) pomk válasza Octi (#261) üzenetére


pomk
őstag

Azt kell mondjam, hogy ez a szomorú igazság. Átjön Lvl. 99-en powerkedni DZ1-be és élvezi a helyzetét. De ezen kívül szerintem sokan kihasználják azt, hogy olyan magas szinten lejönnek DZ1-be és elkezdenek ölni halomra mindenkit, majd élvezik, hogy senki nem tudja megölni őket és szépen egy sarokban megvárják amíg letelik az idő, bezsebelik a nagy XP-t és boldogok. :)

Többségünk itt már 30-as szint környékén van DZ-ben is, de biztosan akadnak olyanok akik szintje a tiédhez hasonló. ;)

(#260) Madwe
Otthon megnézem majd, céges IT szabályok nem engednek YT videót nézni... :(((

(#263) Octi válasza Madwe (#260) üzenetére


Octi
aktív tag

Azért az sokat elárul a játék közönségéről, amikor oda áll a safe house bejáratához, és minden kilépőt felrobbant, vagy lekaszál ;]

Szerintem valamit kezdenie kell az UBI-nak ezzel a DZ dologgal, hisz hosszútávon ez tudja "eltartani" a játékot. Ezek az esetek pedig villám gyorsan elveszik a kedvét minden kezdő játékosnak :(

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#264) marilllyo


marilllyo
veterán

Dark Zone

The vendor in the Church Safe House will now sell items in Dark Zone Funds instead of Phoenix Credits
Ranks requirements for Superior and High-End quality items at the Dark Zone Vendors have been adjusted:
Superior (Purple) items: Rank 15 instead of 30
High-End (Gold) level 30 (Gear Score 163): Rank 25 instead of 50
High-End (Gold) level 31 (Gear Score 182): Rank 40 instead of 50

Added a new Dark Zone bracket for characters with Gear Score 160+

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#265) kovsol válasza marilllyo (#264) üzenetére


kovsol
titán

Ennek azért örülök :) Mondjuk a level 40 sincs még meg, de így már csak 10 szintet kell összehoznom, és nem 20-t :D

May the Force be with you!

(#266) pomk válasza marilllyo (#264) üzenetére


pomk
őstag

A Church-né lévő vendor miket árul? Hasonló tárgyakat és recepteket mint a Base of Operations-ban a Tech szárnyban lévő fickó ahol szintén Phoenix creditekért lehet vásárolni.
Ha igen, akkor nála is DZ pénzért lehet majd vásárolni? Ha igen, akkor a Phoenix credittel mi lesz? :)

Ez mit akar jelenteni pontosan: "Dark Zone bracket"?

Egyéb újdonság? Az új fajta küldetést próbáltátok már?

[ Szerkesztve ]

(#267) marilllyo válasza pomk (#266) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy nekünk még a cselendzs is magas volt. :D Incursion-t meg sem merem próbálni. :DDD Holnap megnézzük ki mit árul. Másik topicban azt írják mindenki incursion-t nyomat...DZ meg üres.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#268) Octi válasza pomk (#266) üzenetére


Octi
aktív tag

A PC-s topicban már készen vannak tőle.
Állítólag ultraszivatós lett :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#269) Madwe válasza pomk (#266) üzenetére


Madwe
nagyúr

A bracket annyit jelent, h külön helyre kerülnek, nem tudsz összefutni olyan játékossal, aki a másikba van a gearlvlje miatt. Gondolom ha partiban vagytok akkor a magasabba kerültök ha vegyesen vagytok különben exploitolnák rendesen :D

(#270) pomk válasza marilllyo (#267) üzenetére


pomk
őstag

:)) Jogos.
Mondjuk nem olvastam utána, hogy Incursion új küldetése mit takar. De akkor szerintem menjünk szép sorjában majd.

Aprópopó: ma 16:30 körül fent leszek(már ha a DLC letöltése nem kavar be). Csatlakoznék valahova.

(#271) kovsol válasza pomk (#270) üzenetére


kovsol
titán

Abból is van több nehézségi szint nem?
De ahogy olvastam hard fokozaton is esik már sárga. Bár gondolom level 30 csak. De a lilánál jobb, és azt könnyen lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#272) pomk válasza kovsol (#271) üzenetére


pomk
őstag

Játszottam du. és eddig nagyon tetszik az új frissítés! Két dolog, amit kiemelnék: lehet tárgyat átadni egymásnak, és vannak napi ill. heti küldetések. Ölj meg 10 ilyet, törj össze 20 fegyvert, stb. Többségében XP vagy Phoenix kredit jár érte. :)

(#273) kovsol


kovsol
titán

Este 8-ig melóztam, na mondom rest módban szépen lejött a frissítés, zuhany után mehet majd a game.
Erre egy MB -t se töltött le ez a nyomi gép. :W Természetesen be volt kapcsolva beállításoknál, hogy mehet netre a gép. Korábban már más javításokat letöltött így.

May the Force be with you!

(#274) dinostaRR


dinostaRR
tag

Mi is kipróbáltuk és tényleg nem rossz. Dzből már csak 9\9 sárgákkal jöttünk ki. Jah és meglett a platinum,wohoo.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#275) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki ma? 11-től vagyok kb éjfélig :D
Első körben hardon akarunk még pár pályát letolni aztán dz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#276) pomk


pomk
őstag

Mi tegnap nyomtuk este Kovsol-al, mi is sok sárgát mentettünk ki. El is gondolkoztam azon, hogy most meg már az az érzésem, hogy átestünk a ló túloldalára. Minden neves bossból sárga tárgy esik. Nem lesz ez így sok?? Egy idő után el fogja veszteni az értékét...

Viszont ami nagyon tetszik, hogy a PSN achievementek hasonlóan, vannak napi és heti gyűjtögetős küldetések ahol DZ XP-ért vagy Phoenix Creditért lehet ölni Cleanereket, 10 küldetést megcsinálni, stb.
Az így gyűjtött Phoenix Creditből meg is tudtam venni az arany Vector receptet. :)

Ill. még 2 hasznos újítás: DZ-ben a Safe Hosueban DZ creditért lehet tárgyat és arany recepteket is vásárolni. A másik pedig a tárgycsere. ;]

[ Szerkesztve ]

(#277) marilllyo válasza pomk (#276) üzenetére


marilllyo
veterán

Gondolom kisebb vagyonért. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#278) pomk válasza marilllyo (#277) üzenetére


pomk
őstag

Ha a recept vásárlásra gondolsz, az annyira nem vészes szerintem. Ha jól emlékszem valahol 8k környékén voltak.

(#279) kovsol válasza marilllyo (#277) üzenetére


kovsol
titán

Két féle recept volt. Az egyik az 6-9k között, a másik ami a maxos szintű az viszont már 150-190k ! darabja. Viszont 6 arany div tech kell a craftoláshoz. Az lesz a limitáló tényező ezeknél a recepteknél úgy érzem.

Úgy gondolom a 163 -as szintű arannyal hamar fel fogunk tudni szerelkezni, mert hard küldik végén is dob egyet.
DZ két részre van osztva. 0-160 és 160+. Viszont ha csapatban megyünk, akkor ha egy ember is nagyobb, mint 160 akkor mindenki oda kerül a nagyok közé.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#280) marilllyo válasza kovsol (#279) üzenetére


marilllyo
veterán

Szuper! Így már világos. Köszi. :R

Nem jön valaki játszani? Kéne még egy ember.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#281) kovsol válasza marilllyo (#280) üzenetére


kovsol
titán

Héten csak este 9 és éjfél között érek rá :(
Random ember lehet csatlakozik hozzátok. Semminél lehet jobb úgy is.

May the Force be with you!

(#282) Bencus88 válasza marilllyo (#280) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én már csak holnap leszek. Köszi a mai játékot fasza volt ;)

(#283) marilllyo válasza kovsol (#281) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem baj. Fenn leszünk este. Gyere majd.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#284) korte73


korte73
csendes tag

Sziasztok!

Én még csak tegnap kezdtem, de eléggé beszippantott.
A multi még odébb lesz, egyelőre csak ismerkedünk, meg egy-két küldire beszippantottam random embereket.
Még azt sem tudom, hogy megy igazán. :)
Azért a csoportba bejelentkeztem.

(#285) pomk válasza korte73 (#284) üzenetére


pomk
őstag

Helyes! Kitartást, gyorsan bele lehet tanulni és nagyon könnyű ráérezni az ízére. ;)

(#286) marilllyo


marilllyo
veterán

Gondoltam farmolok egy kis pc-t egy 870 tervrajzra. Az utolsó 30-asért futva Lincoln neves nem kidobott egyet? :) 71 k sebzés. Talentek so-so de van annyira jó, hogy ne dobjam ki rá a nyersanyagot.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#287) heim válasza marilllyo (#286) üzenetére


heim
tag

tervrajzokat hol kell venni, és hol pattintjuk el a Phonix keridtet? lassan megint van 800.000 creditem és nem tudom elkölteni, meg van 86.000 fekete zóna pénz is....hol szórjam el ezeket?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#288) kovsol válasza heim (#287) üzenetére


kovsol
titán

A bázison az emeleten lévő szárnyban ha felmész a lépcsőn mindjárt van az újrakalibráló, meg egy árus aki pc-ért ad cuccokat. Főleg recepteket.

DZ creditet meg a zónákban lévő pihenő szobákban lévő árusnál tudod elkölteni. Tudsz venni ott is recepteket, meg felszerelést is.

Sima creditet meg az armorok újra kalibrálására is költheted.

May the Force be with you!

(#289) heim válasza kovsol (#288) üzenetére


heim
tag

Köszi! 140 ről 174 re ugrottam egyből

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#290) kovsol


kovsol
titán

ha esetleg megy valami parti és van hely hívjatok be :) Mondjuk én még a napikat is meg kell csináljam.

May the Force be with you!

(#291) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
Nektek elindul az új küldetés? azt hiszem sólyom elveszett. Tegnap meg talán tegnap előtt is próbálkoztam, de amint oda mentem a csatorna fedél felé újra tölt a játék, és a csoportból mindenki másnak.

(#292) pomk válasza Bencus88 (#291) üzenetére


pomk
őstag

Kicsi vagyok én még ahhoz. :) Még a közelébe se mentem a küldetésnek a ~120-as gearemmel. :DDD

(#293) kovsol válasza Bencus88 (#291) üzenetére


kovsol
titán

Én tegnap hardra benéztem pug-al. Ki is léptem gyorsan :) 140 pont alatt nem engedi be az embert amúgy.

más:
Rainbow 6®: Siege ingyen hétvége van. Most PC-n az uplay fiókomhoz hozzáadtam, majd a club.ubi.com oldalon tudtam unlockolni a Rainbow 6®: Siege Tactical Suit -t aminek feltétele a játék megléte. Természetesen PS4 -re aktiválódott, mert a Division ott van meg.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#294) pomk válasza kovsol (#293) üzenetére


pomk
őstag

Tudsz lőni egy képet a ruháról?

Nincs otthon PC-m, csak PS4 és mobil eszközök. PC nélkül hogy tudom ezt elintézni? :)

[ Szerkesztve ]

(#295) Bencus88 válasza kovsol (#293) üzenetére


Bencus88
nagyúr

170 vagyok, na mind1 valami bug akkor.

(#296) heim válasza kovsol (#288) üzenetére


heim
tag

a képzettségek mesteri fokozatát hogy lehet aktiválni? sokaknak látom, hogy kék nekem narancs.... vagy így van jól?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#297) kovsol válasza pomk (#294) üzenetére


kovsol
titán

[link]

Uplay windows kliensben adtam hozzá én a játékot. Nem tudom van-e bármi más módja.

May the Force be with you!

(#298) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma kiesett egy set item, nem is tudtam, hogy van ilyen nézem mondom mi ez a zöld :D

(#299) pomk válasza Bencus88 (#298) üzenetére


pomk
őstag

:Y :C

(#300) pomk válasza kovsol (#293) üzenetére


pomk
őstag

Attól tartok free hétvége csak PC-re van, így ezzel most sajnos nem tudok élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.