Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Bencus88 válasza marilllyo (#350) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De jövök ám ;)

(#352) pomk


pomk
őstag

Du leszek én is. Fél5-5 körül fent leszek.
Napik, DZ, stb.

(#353) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki? Dz? Lexi?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#354) Bencus88 válasza marilllyo (#353) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én mennék ha még aktuális.

(#355) kovsol


kovsol
titán

Én eladtam a játékot. Holnap viszi el a vevő a lemezt. Azért így is benne van közel 100 óra játék, és 2e Ft ból megúsztam. Valahogy nincs kedvem még 100 órát beleölni az item vadászatba, akkor inkább kijátszok 5 másik játékot.

May the Force be with you!

(#356) pomk válasza kovsol (#355) üzenetére


pomk
őstag

Első körben meglepődtem, de egyetértek veled. "Sajnos" nekem digitálisan van meg, de én is kezdem érezni azt a mókuskereket amit anno WoW-nál éreztem.
Megvárom még a 2 ingyenes DLC-t és szerintem én is felteszem a virtuális polcra. :)

Egyébként du. leszek. Szokásos fél5-5 óra körül.

(#357) dinostaRR


dinostaRR
tag

Én is egyre többször érzem,h nincs kedvem elindítani. Megcsinálom a napi küldiket esetleg a heti falcont (ha ügyes randomokkal dob össze) és vége. Mondjuk megérte az árát, 6 napom van benne ingame stat alapján. Lassan felmegyek 200 gs fölé és várom a kiegeket. Season passos vagyok. Mondjuk én nem is vártam el h hónapokig lekössön a játék, már kinőttem a diabló effektusból, h 2000 órát öljek bele a tökéletes gearért. Még jó lenne 75 dz szintet elérni, illetve jó ha mindig van tartalék phoenix Credit mert néha ad jó cuccokat (lásd. Most az Aug)

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#358) marilllyo válasza dinostaRR (#357) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem 5 napom van benne de valahogy én is így érzem. Nekem egy jobb sentry vagy csapásmérő kesztyű kéne amit Lara vagy Finch dobhat de nincs szerencsém. Az elmúlt egy hétben kb 40 kört futottam a két challenge mapon de semmi. Kettőt futottam ma Bencével neki mindkétszer zöld esett. :D Hihetetlen.
Így viszont megrekedtem.
Persze mondanom sem kell ...hányásig unom már ezt a 2-3 mapot. De DZ-be sincs kedvem bemenni mert már unom, hogy csak fel alá mászkálunk és öljük a neveseket. Szóval várjuk nagyon a DLC-t mert most így uncsika.
Ma pl Beyond Two Souls totál beszippantott. Az lesz a következő platina.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#359) pomk


pomk
őstag

Milyen érdekes, de pont tegnap du. éreztem hasonlót mind ti ketten.
Elindítottam és csak álltam a safe houseban és nézegettem a térképet. Ide sincs kedvem menni, ezt is már megcsináltam 10x, nincs fent senki ismerős -> DZbe se megyek, stb...
Kb. 5 perc után ki is léptem. Ránéztem Zombira, hááát nálam többször szerintem nem lesz elindítva. Az ötlet jó, de maga a grafika/motor nem az igazi. Ezután letöltöttem gyors a Nioh demóját. Dark souls kópia japán szamurájos környezetben. Ez már annál inkább tetszett. Bár azt hiszem még nagyon sokat kéne gyakorolnom ahhoz, hogy ne az legyen mint tegnap, hogy ~2óra játék után is max. a 10. ellenfélig jutottam. :DDD

Beyond Two Souls-ról sajnos lecsúsztam Flash saleben...viszont van egy pár játék ami még félben van: Alien, Life is Strange, Last of Us, MGS 5, The Evil Within, Dragon Age, Lords of the Fallen. Az a baj, hogy olyan gyakran jöttek ki új játékok, hogy soha nem volt időm befejezni az előzőt. :D

(#360) heim válasza pomk (#359) üzenetére


heim
tag

Nekem semmi gondom vele, amennyit én játszom engem leköt. van még bőven hova fejlődnöm, 184 es vagyok, még a sólyom sem volt meg...és ha egy jó csapatba kerülsz a DZ is nagyon jó. Season pass-t is megvettem, én elleszek vele egy ideig. Persze egyre többször előveszem majd a befejezetlen játékaim....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#361) LeventeV


LeventeV
senior tag

Tegnapi Division maraton után, kb olyan fejem lehetett mint Howard kapitánynak.

TNT... kulcsszó a TAKTIKAI. :D

(#362) marilllyo


marilllyo
veterán

Lesz valaki este?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#363) heim


heim
tag

Meddig tart a pénteki server leállás?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#364) marilllyo válasza heim (#363) üzenetére


marilllyo
veterán

Elvileg fél óra volt tervben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#365) rol33


rol33
aktív tag

Tudja valaki mi van ezzel a f**zo*ó retek játékkal, kb nem tudok menni 3m-t folyamat beesek a textura alá :W

®

(#366) pomk


pomk
őstag

Mi újság a játékban? Mennek a dolgok? DZ, updatek, sárga és zöld cuccok?
Nem voltam fent már egy pár hete, most Lords of the Fallen lázban égek. :)

(#367) marilllyo


marilllyo
veterán

Jaja mi nyomjuk. Tegnap este is Falcon volt. Ma is leszünk ha újra online a game.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#368) pomk válasza marilllyo (#367) üzenetére


pomk
őstag

Nekem valahogy alább hagyott a lelkesedésem...kár hogy nem lemezesen van meg, már lehet eladtam volna.
Bár lehet, hogy csak átmeneti állapot. :) Nagyon szép és pörgős, lendületes játék, de számomra már valahogy uncsi farmolni-farmolni-farmolni-farmolni-farmolni-farmolni-farmolni-farmolni, és a Lincoln Tunnel-Lexington-Russian consolete-DZ négyes...Sztori híján valahogy elvesztettem az érdeklődésem, de ez lehet már korral jár. Emlékszem még 20as éveim elején a főiskolás időkben napokat tudtunk farmolni WoWban. :DDD Most már valahogy mást keresek egy játékban. Bár várható volt, hogy ezt kapjuk, vessek magamra, igaz? :D

(#369) heim válasza pomk (#368) üzenetére


heim
tag

nem a kor a lényeg...én 40 vagyok és nem untam még meg. Tegnap 2 taktikus hatalma kesztyűt is dobott az utánpótlásban...mondjuk nekem még mindig van hova fejlődnöm.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#370) marilllyo válasza pomk (#368) üzenetére


marilllyo
veterán

Én nem bánom, hogy nem lemezesen vettem mert....pont ezért. Akkor már rég eladtam volna. Sőt...szerintem elég nagy bukó lett volna rajta. Megvettük felesbe...jó ez így. Most már 5 és fél napnál járok. :Y
Egyébként én is csak úgy szeretek játszani, hogy ha vagyunk hárman.
De igen...csak ezzel játszani uncsi lehet. Én most közben nyomtam egy Beyond Two Souls-t. Fel-felfrissít.
Így ki lehet bírni. :)

Jövő héten meg jön az U4 aztán meg a Doom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#371) Bencus88 válasza marilllyo (#370) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jó ez, ma is kiválóan szórakoztam :DDD
jó kis brigád vagyunk mi, az se érdekelne ha valami fossal játszanánk, megvan a hangulat nevetés ez a lényeg.

(#372) pomk válasza marilllyo (#370) üzenetére


pomk
őstag

Félreértettél szerintem. Nem az unalmas, hogy csak ezzel tudok játszani, hanem maga a játék vált unalmassá a korábban leírtak alapján. Van azért már játék is, amivel el tudom ütni az időt. ;)

(#373) marilllyo válasza pomk (#372) üzenetére


marilllyo
veterán

Unalmas ez így is úgy is. :DDD

Izgalmat a játékba kedves Ripper03 kolléga hozza amikor Falcon kellős közepén benyögi a következők valamelyikét. : Lemerült a füles, megjött a pizzám, bocsi srácok telefonálnom kell...stb..stb..

Nekem a gondom az vele, hogy megrekedtem. Jövő hétig esélytelen, hogy kapjak bármit ami emel a gear-emen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#374) Bencus88 válasza marilllyo (#373) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vannak rossz lépéseim bocsi :D Falcon 14-ik stepnél írja ki a tv hogy kikapcsol 50 másodperc múlva mikor telefonálok és lemerül az elem a távirányítóból :D

(#375) pomk válasza Bencus88 (#374) üzenetére


pomk
őstag

troll vagy :C :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#376) Bencus88 válasza pomk (#375) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lehoztuk ;) ;]

(#377) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki este egy kis DZ farm?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#378) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy mi vagyunk ennyire lámák, vagy tényleg ilyen piszkosul idegesítő tud lenni ez a game :D

Napalm gyártó üzemes küldetést próbálom már a 3. csapattal megcsinálni legalább 4-szeri próbálkozásra mindegyikkel, mikor meg kell védeni a detonációs folyamatot. De ha ez még sikerül is, egyszerűen annyi az ellen, hogy képtelenek vagyunk tovább lépni.

Rohadt idegesítő kezd lenni, egyszerűen jön pár tápos lila baltás és az istennek sem lehet letunkolni őket, simán összekaszabol még ha két automata fegyverből töltöm bele a tárat...

Van valami tippetek, trükkötök, amit egy 10-es szinten játszó játékosnak adni tudtok, hogy kicsit táposabb legyen? Mert a jelenlegi fegyverek egyszerűen nagyon harmatosak ilyen ellenséggel szemben... Az nem létezik, hogy két tele tár ne legyen elég egy lila ellenségbe... Akkor mégis hogyan lehet kikerülni, ha rohan a szemét utánam és kaszabol :D

(#379) marilllyo válasza q13579 (#378) üzenetére


marilllyo
veterán

Csinálj egy két mellékküldit és az feltápol. 5 szinttel lehagyva sima liba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#380) pomk válasza q13579 (#378) üzenetére


pomk
őstag

Szerintem kicsi a szinted. Próbálj fejlődni és akkor vágjatok neki újra.
Nem tudom pontosan milyen szint javasolt ehhez a küldetéshez, de a térképen a leírásánál meg tudod nézni.

(#381) heim


heim
tag

Tapasztalatok a frissítés után?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#382) marilllyo válasza heim (#381) üzenetére


marilllyo
veterán

Térjünk vissza rá a következő patch után. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#383) heim válasza marilllyo (#382) üzenetére


heim
tag

szóval semmi jó? nem sikerült még játszanom vele tegnap....nem változott semmi?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#384) marilllyo válasza heim (#383) üzenetére


marilllyo
veterán

Megpróbálom összefoglalni.

Először is DZ. (200+)
Háát jah. Nem könnyű...vagyis annyira nem is nehéz. A probléma az, hogy ha csak ketten vagytok benn akkor hamar elfogy a lőszer. Eddig Dz 1-4 ig pihentettem a legnagyobb dps-sel rendelkező fegyvereimet és a mobokat csak shotival meg lmg-vel lövöldöztem. Így tudtam spórolni a lőszerrel. Most kénytelen vagyok a legerősebb fegyveremet használni. Szépen dobálja a cuccokat. Hoztam ki 240-es kesztyűt...több 204-es fegyvert is.

A Clear Sky-t eddig nem sikerült megcsinálnom. Hála az égnek ugyanúgy itt a bug, hogy ha már megy a kör akkor vissza-visszadobál a kezdőre. Nagyon bosszantó.

Továbbá valamit csúnyán elb*xtak. A térképet megnyitva leesik az fps olyan....3-5 körülire. Plusz az operátor hangot 3x megismétli egymás után. K*rva idegesítő.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#385) heim válasza marilllyo (#384) üzenetére


heim
tag

Köszönöm az összefoglalót. szerintem ma délután "kipróbizom" én is. Van sok idegelő probléma a játékkal csak valami miatt mindig vissza-vissza térek hozzá...

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#386) korte73


korte73
csendes tag

A napi kiemelt célpont küldit miért nem engedi elfogadni?
Nálam szürke a célpont elfogadása opció.
lvl30 illetve 167 gear score megvan.

(#387) dvd24 válasza korte73 (#386) üzenetére


dvd24
senior tag

Target intelt is farmolni kell ahhoz, hogy megvehesd a napi illetve heti célpontokat.

Ehhez csak oda kell menned bármelyik olyan területen lévő safe houseba, ahol már megcsináltad az összes side missiont és encountert, ott rányomsz a térképre és kapsz egy küldit, hogy a kerületen belül három területen vadássz le pár elit vagy veterán ellenfelet. Ezekért mind kapsz target intelt, utána spuri vissza a safehouseba és megint rányomsz a térképre amiért kapsz még egy kis intelt és egy 163-as cuccost is mellé.

Ezt a search and destroy küldetést bármennyiszer ismételheted és bármelyik kerületben ahol megcsináltál mindent.

Az inventorydban a pouches (magyarul talán erszény) fülön látod, hogy mennyi inteled van, a főbázisodon a target vendor meg azt is kiírja, hogy melyik célpont mennyi intelbe kerül.

(#388) enterlaci


enterlaci
senior tag

Hi!

Szokott innen valaki még játszani? Szívesen csatlakoznék, bár nálam csak a hétköznap esték (21 vagy 22.00 után) működnek.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#389) marilllyo válasza enterlaci (#388) üzenetére


marilllyo
veterán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#390) enterlaci válasza marilllyo (#389) üzenetére


enterlaci
senior tag

Zsír :)

Sajna nincs mikrofonom, illetve ha nagyon igényelné a helyzet a gyári kis agyba dugós fülessel végül is...
Psn nevem az aláírásomba tettem, majd minden hétköznap este bent vagyok, éjfélig mondjuk.
...szerintem ma is!? :D

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#391) enterlaci


enterlaci
senior tag

Frissítés érkezett a PS4-re 1.05 verzió néven ismét, bő 4,5GB méretben. Ismét? Mert az előző frissítés is mintha ezen verzió szám alatt érkezett volna!?
Kíváncsi kijavították-e például a térkép laggolást, az nagyon idegesítő...
szerk: Most töltődik, remélem ma ki tudom próbálni és akkor beszámolok majd róla.

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#392) enterlaci válasza enterlaci (#391) üzenetére


enterlaci
senior tag

a fene...lejárt a szerk. idő.. :(((

Nem hivatalos oldal szerint a valami double UI problémát javítanak ezzel. Szóval van remény! :)

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#393) dvd24 válasza enterlaci (#392) üzenetére


dvd24
senior tag

igen, ez az a patch, amit a pc-s tábor már megkapott múlt héten, elvileg javítják a térkép bugot is

(#394) enterlaci válasza dvd24 (#393) üzenetére


enterlaci
senior tag

Kipróbáltam kora délután, a térkép bug megoldódni látszik. Érdekes viszont, hogy frissítés után 3-4 alkalommal, kb. éppen más játékosokkal történő párosításkor különféle hibaüzenetekkel kidobott a játék/vagy az oprendszer mert ezt megunva inkább kikapcsoltam teljesen off-ra a ps-t mint egy windows-os pc-t ;] és utána vagy 2 órán keresztül hibátlanul futott.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#395) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki game 10 után?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#396) pomk válasza marilllyo (#395) üzenetére


pomk
őstag

Hogy álltok most? Megy még a játék? Vannak emberek? Van még benne kihívás? Élvezhető a játék, vagy a szokásos ismétlődés még mindig?

(#397) marilllyo válasza pomk (#396) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából elvagyunk vele. Pont mikor kezded megunni akkor variálnak valamit benne amiért érdemes hajtani. De mondom....közbe kell iktatni 1-2 másik játékot. Beyond Two Souls, U4, Doom....ezeket azért letoltam most így közben...
Most mondjuk megint az van, hogy pikk-pakk be lehet érni azokat akik eddig is folyamatosan játszottak. Meg hát most jön az 1.3-mas patch a dlc-vel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#398) LucentTwo


LucentTwo
tag

Sziasztok,

Nem rég kezdtük el tesómmal a játékot, de sok helyre kevesek vagyunk ketten. Szeretnénk fejlődni és minél erősebbek lenni illetve jól szórakozni. Ha lenne olyan aki szívesen csatlakozna hozzánk vagy mi hozzá akkor írjon nyugodtan.

(#399) pomk válasza marilllyo (#397) üzenetére


pomk
őstag

Örülök, ha azért kezd kiforrni a játék!
Idő hiányában nekem nagyon sakkoznom kell mivel és mennyit játszom.

(#400) dvd24


dvd24
senior tag

Patch 1.3

sajnos nem érkezik meg holnap PS4-re :(

"The following content, changes, and bug fixes are available for Xbox One and PC players on June 28th. Unfortunately this patch has been delayed on PlayStation 4. Expect more information soon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.