Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rol33 válasza pomk (#50) üzenetére


rol33
aktív tag

ezt nem is tudtam, azt hittem csak dz-ben lehet bandázni, jó lesz ez tiszta d3 feeling... köszi

®

(#52) pomk válasza rol33 (#51) üzenetére


pomk
őstag

;)
Majd figyeld a térképet. Online mutatja a barátok helyét és mozgását. Rendesen látni a térképen hol vannak, merre mozognak, stb. Durva cucc... :DDD

(#53) marilllyo válasza pomk (#52) üzenetére


marilllyo
veterán

Holnap indul? :)
Na ki az aki store-ról veszi? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54) pomk válasza marilllyo (#53) üzenetére


pomk
őstag

Igen(reméljük). :)
Én már megvettem elővételben.

(#55) rol33 válasza marilllyo (#53) üzenetére


rol33
aktív tag

én onnét vettem szintén elővételben...

®

(#56) marilllyo válasza pomk (#54) üzenetére


marilllyo
veterán

+(#55) rol33
Találtál végül "felezős" partnert rá? Gold-ot vetted vagy az alapot?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57) rol33 válasza marilllyo (#56) üzenetére


rol33
aktív tag

Nem, de én nem is kerestem :) és a Goldot vettem...

®

(#58) pomk válasza marilllyo (#56) üzenetére


pomk
őstag

Alapot vettem.
Felezésre írok privátot. ;)

(#59) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jelen en is :) remélem holnap hozza a postás! Bencus88 aki esetleg akar majd coopba nyomulni

(#60) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Ha valaki éjféltől nyomatná vegyen fel: Remi_magyar
@marilllyo: én goldot vettem haverral osztva

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#61) bl4ck


bl4ck
csendes tag

Én ma délután robbanok érte boltba aztán mehet a móka.:)

PsnId: macskajancsy
:R

(#62) pomk válasza bl4ck (#61) üzenetére


pomk
őstag

Fél5től onlány leszek.
Kérek mindenkit, hogy ha szeretne, csatlakozzon a communityhez is. Ott majd lehet csapatokat, raideket is szervezni! ;)

Community neve: PROHARDVER! PS4 The Division (HUN)
PSN azonosítóm: Pomk_HU

(#63) Csabee86


Csabee86
senior tag

Kár, hogy most festjük a lakást. :W Leghamarabb hétvégén tudok csatlakozni hozzátok. Addig is jó játékot nektek. A Gold Editionom pólóval már otthon vár. :)

(#64) pomk válasza Csabee86 (#63) üzenetére


pomk
őstag

Ma du.-ra keresek csapatot magam mellé, ma is kb. fél5 körül leszek fent. Egyedül vagyok, 5-ös szinten. Felfedezés, gyűjtögetés, mellékküldetések főleg. Közepes tempóban játszom, haladok, de azért nézelődöm is. :)
Apropó, a Bas of Operation küldit nem kellett volna már megkapnom? Úgy tűnik egyelőre még elég messze vagyok tőle, a térkép bal oldalán mászkálok most. Tegnap este fedeztem fel a 2. safe house-t, azt amelyik ami egy metró lejáróban van. Ti hogy álltok? Merre jártok?

[ Szerkesztve ]

(#65) Csabee86 válasza pomk (#64) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én sehogy nem állok. :W Pénteknél hamarabb nem hiszem, hogy neki tudok kezdeni. Majd ha sikerül elkezdenem belehúzok és remélem utol érlek Titeket.

(#66) pomk válasza Csabee86 (#65) üzenetére


pomk
őstag

Hétvégén csak max. vasárnap este leszek fent. H-K még nem tudom mi lesz a program.
Ha gondolod szívesen segítek majd.

(#67) Csabee86 válasza pomk (#66) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Köszönöm. Viszont nem akarlak feltartani sem. Majd összehozzuk akkor valahogyan.

(#68) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok kaptam egy haze kódot, neten beírtam beléptem ps-be láttam addons-nál, hogy installed, de nem tudom hogy kell előcsalni. Tudnátok segíteni?

(#69) Cruzolka válasza pomk (#64) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Üdv

Tegnap 4-en toltuk csapatban. Nagyon adja a játék, Hard-on toltunk 2 mission-t, KÚÚÚVA kemény volt!!!
Csapatban csak hard-on, az tényleg kihívás, főleg 5-7 szinten.

Remélem nektek is Bejön a Division :C

Jó játékot mindenkinek!

Zolka

(#70) rol33 válasza Bencus88 (#68) üzenetére


rol33
aktív tag

a bázisodon egyenesen a lépcső után a rewards claim vendor adja oda: [link]

más: mondjuk remélem sürűn nem fog előfordulni, de tegnap párszor jól megszívatott a játék, 6felé tudtam nekiállni, s nemegyszer volt, hogy jelezte merre kéne továbbmennem de pl. egy zárt ajtó miatt nem tudtam, már szétkerestem mindenfelé merre tovább, azt miután kiléptem derült ki, hogy ledobott a szerverről...visszalépve természetesen nyitható volt az az ajtó :U

[ Szerkesztve ]

®

(#71) Bencus88 válasza rol33 (#70) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tegnap ugyan itt voltam és nem volt ott. Most viszont már bent van minden, köszönöm szépen!

(#72) pomk válasza Bencus88 (#71) üzenetére


pomk
őstag

Bázisra küldetés fog elvinni, vagy nekem kéne odatalálnom magamtól?
Egyelőre csak mellékküldetéseim vannak a térképen ami elég gyanús. 5. szinten vagyok, azt gondoltam eddigre már el kell majd jutnom oda...

(#69) Cruzolka
Szintetek? Ha esetleg lesz hely a csapatban, szívesen csatlakoznék!

[ Szerkesztve ]

(#73) rol33 válasza pomk (#72) üzenetére


rol33
aktív tag

hát nekem az rémlik, hogy helikopter után egyből oda kellett mennem, gps be van kapcsolva?

®

(#74) Cruzolka válasza pomk (#72) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ha a Base of Operation-ra gondolsz mint Bázis, akkor azt már a Camp Hudson-ra való megérkezés után érdemes felszabadítani. Jelöld ki a térképen( narancs sárga épület a map-on)!
6-7 szinten vagyunk, ma épp a DZ-be tervezünk el látogatni, este 6 után kezdünk. :K

Szívesen látunk a csapatban, de ha mégsem lenne hely a chat-szobában megbeszéljük mik a tapasztalataink eddig a játékkal kapcsolatban, és segítünk ha kell.

Megoldottuk, hogy a DZ-ban többen is tudjunk egyszerre közösen mozogni mint négyen... :C
Bár lehet, már ismered a taktikát.

Vegyél fel Psn: Zolka78 , és gyere be a chat-be, ha van kedved.

Zolka

(#75) pomk válasza Cruzolka (#74) üzenetére


pomk
őstag

Igen, arra gondolok, de nekem valamiért nem aktív a dolog. Megnézem du.
DZ-t egyelőre hanyagolom, majd talán magasabb szinten és trükközni sem szeretnék. :) Ha megvagytok négyen, akkor nem akaszkodok rátok. ;)

(#76) bence1885


bence1885
tag

Sziasztok ! Kis segítség hogy kell hozzájutni az előrendelői meg mindenféle plusz ruhákhoz cuccokhoz, hogyan aktiváljuk a kapott kódot.

Itt a link innen csináltam meg, nemrég sikerült nekem is begyűjteni a Paramedic DLC-t.
[link]

Röviden annyi hogy kiválasztod hogy hány karakteres a kódod, majd bejövő Division oldalon kiválasztod melyik platformra van a játékod valamint hogy melyik kiadás. Boltot nem kell választani !

Majd lejjebb görgetve, lesz a lap alján hogy REDEEM CODE katt rá ! És beírod a kapott kódot.
Aztán máris kapod emailben a KÖVETKEZŐ kódot azt majd a játékban kell aktiválni vagy a PS Store-ban a Redeem Code-nál. és így kapod meg a cuccokat.

Sok sikert !

(#77) Cruzolka válasza bence1885 (#76) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Köszönöm, sokat segítettél! :K

Zolka

(#78) pomk válasza bence1885 (#76) üzenetére


pomk
őstag

Köszi Bence!
Du. le is szedem a Paramedic ruhát a Māori gyógyítómnak. :)
Holnap teszek fel képeket.

[ Szerkesztve ]

(#79) pomk válasza pomk (#78) üzenetére


pomk
őstag

Van 2 kódom, de egyik sem jó. Nincs valakinek egy felesleges? :)

(#80) bence1885 válasza pomk (#79) üzenetére


bence1885
tag

Hogy hogy egyik se működik, milyen serialok azok :D
Amúgy sokféleképpen próbáltam a PS4-re való DLC-k megszerzését a leírtak alapján csak ezen a módon sikerült.
Amúgy ha valóban valós kódód van, és mégsem megy azt olvasnam írni kell az Ubisoft Supportnak aztán megnézik tényleg valós-e és ha nem jó küldenek másikat.

Más: Amúgy én voltam akit meghívtál most délután PSN : bencebus92
Csak nincs mikrofonom, vagy amit adnak a PS4-hez félfülhallgató :D az jó erre a célra, mert így nem tudok kommunikálni csak hallottalak benneteket. Jó lenne néha, így délután vagy esténként nyomni pár kört akár DZ-ben ha benne vagy.

(#81) pomk válasza bence1885 (#80) üzenetére


pomk
őstag

Passz, hogy milyen kód. Kb 1 hónapja kaptam itt fórumon. 3x4 karakter, betűk és számok kötőjellel elválasztva. Beírtam a sárga Next felirat felett levő téglalapba, de azt írja ki mindkettőre hogy nem érvényes.
Ubinak inkább nem írok ez miatt,nem tudom milyen forrásból származik a kód, nem akarok kockáztatni vele.

Igen, én voltam. Nem hiszem, hogy sok Pomk szaladgál odabent. :)
A mikrofon amit írtál nem egy nagy szám, de arra pont elég hogy tudj velünk beszélgetni. Ha van kedved és lehetőséged, legközelebb dugd be. :DDD Én a napokban fent leszek ilyen tájban. Ill. szerintem még ma este is leszek 1-2 órát.

[ Szerkesztve ]

(#82) bence1885 válasza pomk (#81) üzenetére


bence1885
tag

Rendben, majd összehozhatunk egy coopot. Akár DZ-ben is. Holnap délután este felé leszek, meg pénteken is. :)

(#83) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy a Gold Editiont vettem meg. Elméletileg a Season Passhoz jár az összes skin, ugye? Aktiváltam a season passt, el is mentem a vendorhoz de nem kaptam meg a New York Police skint. Ilyen sheriff felszerelést kaptam, motoros rendőr felszerelést, SWAT felszerelést. Az lenne a kérdésem, hogy nálam nem stimmel valami vagy valamit nem jól tudok. Segítségeteket előre is köszönöm.

(#84) pomk válasza Csabee86 (#83) üzenetére


pomk
őstag

Nekem alap csomag van, sajnos nem tudok segíteni.
A fotó viszont sajnos nem jött össze. Facebookra és Twitterre lehet csak elküldeni a lementett képeket...

(#85) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!

Én is jönnék majd csapatban játszani, de sajnos csak valamikor hétfő este, kedd környékén. Eddig 4 szintű vagyok, épp csak elkezdtem a játékot. danimo777 néven beléptem a ph-s csoportba.
Azt lehet tudni, hogy milyen szintre lehet eljutni a játékban? 50-ig vagy meddig vannak ezek a szintek?

(#86) pomk válasza Osiris (#85) üzenetére


pomk
őstag

Üdv a csapatban! :)

A jelenlegi max szint 30.
Ha a ph-s csapat alatt a PS-n lévő community-t érted, akkor ott meg tudod nézni épp ki online a community tagjai közül. A community füleinél a bal oldaliban tudod kilistázni ki játszik éppen, ill. itt tudsz csatlakozni is hozzájuk.
Ezen kívül, ha a játékban megnyitod a térképet, ott mindig látod, hogy a barátaid közül épp ki online. Ott is tudsz csapatot alapítani, vagy másokhoz belépni, ill. lehet "fast travel"-ezni is baráthoz.

Ha bármi kérdés van, írj nyugodtan, segítünk ha tudunk! ;)

(#87) bence1885


bence1885
tag

Mai napon, tobb emberrel is toltam egy kis coop-ot, nagyon hangulatos es jo szorakozas volt. Igy valoban jobb mint egyedul, egyenlore nagyon elegedett vagyok a jatekkal, megerte elorendelni. DZ-ben is voltam egy kollegaval, 5-6-os szinten voltunk eselytelen volt, nagyon durva a helyzet a Dark Zoneban oda kell am cuccos, meg minden :D

Aki akar nyugodtan jelolhet PSN: bencebus92

[ Szerkesztve ]

(#88) Osiris


Osiris
őstag

Lincoln alagút felszabadítása egyedül esélytelen, vagy valamit rosszul csinálok, de mindjárt beküldöm a kontrollert a tévébe, úgyhogy inkább kikapcs.. :))

(#89) Csabee86 válasza Osiris (#88) üzenetére


Csabee86
senior tag

Azt a küldit egyedül csináltam meg.

(#90) Csabee86 válasza bence1885 (#87) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az a Dark Zone-ozás jó volt. Köszi a játékot még egyszer. Bementem utána még egyedül is. Ki tudtam menekíteni egy darab munkásnadrágot. :C

Ma este 8 körül leszek megint ha gondolod.

Majd 10-15-ös szint környékén szerintem újra megpróbálom.

(#91) Osiris válasza Csabee86 (#89) üzenetére


Osiris
őstag

Akkor előtte felszerelést kell vásárolnom, mert amit a játék elején kaptam még nem fejlesztettem és nagyon hamar lesérülök ha eltalálnak.
Milyen szintű voltál mikor csináltad?

[ Szerkesztve ]

(#92) Madwe


Madwe
nagyúr

Én szerintem valami bugba futottam. Az első olyan küldetés volt még az első negyedben, aminek az elején ajánlotta h csapatban lehet csinálni meg nehézséget állítani, hardon 4en neki is mentünk (lvl4 környéke, amikor túszokért megyünk s a végén egy sárga boss van több ember mellett egy háztetőn) Egyrészt haron vért pisáltunk :) Másrészt mikor vége lett kiléptem a partyból, újratöltött s kicsit máshova, az utcára tett. Egyetlen egy missionöm van, ami kb annak a vége lehet, odamegyek ahol a marker mutatja térképen s semmi nem történik, mission szövege sincs leírva h mit kéne csinálni, nem is tudok semmit se. Ilyenkor mi a teendő? újraindítottam a játékot, ugyanúgy ott rostokolok...

(#93) pomk


pomk
őstag

Tegnap mi is játszottunk egy pár órát ObieWan kollégával. Ezúton is köszönöm a segítséget, pár óra alatt 8-ról 11. Szintre tornáztam fel magam.

Nekem a játék csalódás...pozitívan!!! Amiket itt lehetett olvasni a fóumon(PC-s topikban)...nagyon féltem tőle, hogy csalódni fogok a játékban és átkozni fogom magam hogy előrendeltem, de
Számomra az idei év legjobb játéka. Mind grafikában, mind hangulatban.
A grafikáról nem beszélnék, az szerintem mindenki számára egyértelmű, viszont ajánlom mindenkinek, hogy a rusholás közben álljon meg minden egyes utcában 2-2 percre és nézzen körül. Olyan részleteket lehet felfedezni, ami mellett nagyon könnyen el lehet siklani és nagy kár lenne...számomra nagyon nyomasztó hangulata van az egész városnak. És ez így jó. Elérték ami a cél volt: megteremteni egy olyan világot, ami egy vírus hatására szinte teljesen kipusztult és csak néhány túlélő maradt. A túlélők többsége bandákba tömörült és ki így, ki úgy próbál túlélni. Engem teljesen magával ragad a hangulat, és nagyon át tudom élni az egész atmoszférát rossz értelemben. Szomorú leszek, és rossz érzés tölt el, amikor végig megyek egy kihalt utcán ahol a hatalmas szemétrakásokon kívül nincs semmi...vagy pl. lemegyek egy metróalagútba, ahol több száz hulla között sétálok én, egyedül élőként...Borzasztó és egyben lenyűgöző mit összehoztak ennél a rossz hírű Ubisoftnál.

Nem beszélve a bandákról. Eddig a Rikers és a Cleaners bandával találkoztam, de mind a kettő az utolsó apró részletig ki van dolgozva mind külsőre, mind személyiségre. Mielőtt rátámadtok az ellenfelekre, adjatok pár percet nekik és hallgatózzatok a fedezék mögül. Érdekes párbeszédeket lehet kihallgatni.
Pár dolgot kiemelnék:
- Cleaners-ek által felégetett utcák hangulata nagyon nyomasztó. Autók szénné égve, gumik elolvadva és szétfolyva mellettük, minden fekete, hamus, kormos vagy éppen még ég az autó belsejében a tűz.
- Bandaháborúk! Több helyen láttam, hogy a 2 banda harcolt egymással.
- Sok elhagyott mobilt lehet találni. Érdemes mindet meghallgatni. Nagyon megtudják adni az alaphangulatot. Tegnap du. Pl. Találtunk egyet, amiben egy kb. 5 éves kislány panaszkodott az anyukájának arról, hogy a bátya azzal szívatta, hogy a túlélők megfogják enni, mert minden kaja elfogyott a városban. Ez engem nagyon elgondolkodtatott, hogy ha beütne egy ilyen katasztrófa, ez tényleg így lenne vajon? És ha már a gyereke ezzel piszkálják egymást, akkor az már nagyon közel áll a valósághoz, csak a szüleik kegyesen hazudnak nekik.
- Helikopter utáni első táborban(talán Kivonási pont a neve) van egy emlékfal az áldozatoknak és a hősöknek, akik életüket adták a civilekért. Aki nem látta, szánjon rá 5 percet és fast travellel menjen vissza és nézze meg. Rengeteg rendőr sapka, tűzoltó sisak, egyenruhák, fotók, képek, virágok köszönő és hálálkodó feliratokkal van tele a fal. És ami a legjobban tetszett, van 1 db tűoltó csizma, amibe egy virág van ültetve...számomra már ez a fal megalapozta az egész hangulatot már a játék elején
Azonnal eszembe jutott egy kép amit akkor láttam, amikor megtörtént a 09.11.-i New Yorki katasztrófa akkor láttam egy képet, amin egy felhőkarcoló ablaka volt lefotózva. Az ablak tiszta por, korom és kosz volt belülről, de valaki tükörírással ráírta úgy, hogy kintről el lehessen olvasni a következő szöveget: "GOD BLESS AMERICAS UNIT"...még ma is a hideg ráz, amikor eszembe jut ez a kép.
- Viszont a Cleaners táborok nagyon tetszenek. Nagyon jó hangulatuk van. Érezni az egész atmoszférán, hogy itt igen is piromániások élnek. :) A legjobbak a sült patkányok voltak. :) Volt egy tábortűz, és ahogy mi a szalonnát szoktuk sütni, itt patkányok voltak a nyársra húzva.
- A föld alatt lévő csatornák hangulata és kidolgozottsága is kiváló!
- Volt egy küldetés amiben egy udvarban lévő csatornafedélen kellett lemászni. Folyamatosan beszélgettünk a társammal mikrofonon és fejhallgatón, és ahogy beértünk ebbe a nagyobb oldalról falakkal zárt udvarba, elkezdett visszhangozni a társam hangja a fejhallgatómban. Először azt hittem csak valami technikai hiba, késik a hang, vagy mint a mobilnál szokott előfordulni, visszahallom a saját hangom, de nem...Ez a játék készítői direkt rakták bele! Le a kalappal, bárki ötlete is volt!

(#94) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok! engem is felvehettek nyugodtan. Jelenleg 5-ös szinten vagyok szépen komótosan haladok benézek sok helyre, nem rohanok. Most meg itt a hosszú hétvége! :))

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#95) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!
Pár kollégát bejelöltem Octi_18T néven :)
Jelenleg 6-os szinten tanyázok, nem rohanok, bámészkodom :D
Online sajna nagyon rabszódikus, de ha tehetem fent vagyok.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#96) pomk


pomk
őstag

Építő jellegű javaslat: egyszerűbb, ha csatlakoztok az első hozzászólásban említett communityhez PS-n, mint külön-külön felvesztek vagy megkértek másokat hogy vegyenek fel barátnak. A community-n keresztül lehet csapatokat szervezni, ill. Van egy külön fül, ahol megtudjátok nézni épp ki online. ;)

(#97) Madwe válasza pomk (#96) üzenetére


Madwe
nagyúr

De a játékon belül ha jól láttam nem láttam a community tagokat? szóval akivel gyakran megy az ember, azt azért célszerübb barátnak jelölni, nem?

(#98) pomk válasza Madwe (#97) üzenetére


pomk
őstag

Pont ezen gondolkodtam én is az imént. Szerintem csak barátokat jelöli, így akivel gyakran mész érdemes felvenni barátnak.

(#99) bence1885 válasza Csabee86 (#90) üzenetére


bence1885
tag

Ja, ha lesz mindkettonknek idonk nyomhatjuk, meglatom mikor kerulok a jatek kozelebe este.

(#100) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
Nekem egy olyan kérdésem van, hogy eddig ketten játszottuk a storyt mindent közösen csináltunk meg. Na most ha pl valakivel folytatom akkor akivel eddig csináltam mindent és újra belép azokat a küldetéseket amit nélküle csináltam meg ő nem látja? vagy ha egyedül lép be akkor jelennek meg? Remélem érthető voltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.