Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kiezTe90 válasza Damwise (#500) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Mostanság orvérzésig nyomom, sose látlak fent. Biztos letöröltél. :D
Amúgy aki gondolja jelöljön be, jó lenne már egy jó társaság!

Szerk.: szucstom-nak szántam az üzenet első felét! :)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#502) szucstom válasza kiezTe90 (#501) üzenetére


szucstom
őstag

khm... hát jóideig fent voltam, Octi megmondja. mostanság már csak hétvégente vagyok meló miatt.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#503) Octi válasza szucstom (#502) üzenetére


Octi
aktív tag

Igazolom. Mostanában hétvégi koca játékos lettél :D
Mi meg mostanában majdnem minden nap nyomjuk éjfélig, hajnali 1-ig ;)

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#504) melega


melega
őstag

Bocsi a játék egy pillanatra megbolondult.

András

[ Szerkesztve ]

(#505) melega


melega
őstag

Srácok valakinek lenne kedve velem a napokban Divisionozni.
Egyedül már nem birom. 20-as szintűek a mellékküldetések, és 18-as a főküldetés, az utolsó hosszú életűt nem birom megölni.
ps azonosítóm: meamabg

(#506) Octi válasza melega (#505) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha gondolod vegyél fel, és valamelyik nap segítek lenyomni a "hosszú életűt" :D
A karaktered teljes felhúzásában max hétvégén tudok sgíteni ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#507) melega válasza Octi (#506) üzenetére


melega
őstag

Kijátszva a játék az utolsó 4 küldetés profi játékos nélkül nem ment volna.
A többi eltartott 3 délutánig.
Még a fekete zóna maradt.
Meg 34-es szintű mellékküldetések, de azokhoz gyenge vagyok még.

(#508) szucstom válasza melega (#507) üzenetére


szucstom
őstag

khm... sztem a teljes sztori rész vihető soloban. Jó, tudom, emberfüggő, de kb úgy tervezték meg az egészet, hogy mire eléred a 30-at, kész vagy a fő küldikkel és a szárnyakat is kimaxolod. A legjobb, ha erősnek érzed a szinted szerinti területet, vissza kell menni az előzőre, kimaxolni az ottani mellékküldiket, és utána tovább menni.

Még vmi: ne menj egyből dz-be. A kimaxolt kerületek térképét újra olvasva kpsz célpontokat, melyekért kapsz célpontinfót. Ezeket a pontokat a terminálon, a napi és heti célpontokra lehet "elkölteni". Tökéletes gyakorló feladatok.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#509) Octi válasza szucstom (#508) üzenetére


Octi
aktív tag

Teljesen egyetértek. Ha a story rész ennyire nehéz volt önállóan, ne menj még DZ-be, mert nagyon el fogja venni a kedved a játéktól :K

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#510) pomk válasza szucstom (#508) üzenetére


pomk
őstag

Ez a "célpont"-os küldetések nagyon jók. Headhunter. :))

(#511) Damwise


Damwise
csendes tag

Hol lehet a legjobb cuccokat találni? Darkzone? Láttam videókat, ezt az ellenállást nyomják, de nekem az uncsi. A földalattiban nem esik semmi, csak a 270-280 pont közöttiek.

(#512) szucstom válasza Damwise (#511) üzenetére


szucstom
őstag

teljesen random. Én a House-t akartam már régóta kiszedni, ovlastam, hogy nagyobb eséllyel esik UG-ban, erre DZ egyik nevesített Boss-a dobta. Szóval pusztán a szerencsén múlik. Meg a Jubiszoft szerverein.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#513) Damwise


Damwise
csendes tag

Érdekes a rendszer, jó ideje tolom ezt a földalattit, sose esett semmi, most 2 run alatt (3 müveletes) 6 exotic, persze a house nem volt közte.

(#514) Octi válasza Damwise (#513) üzenetére


Octi
aktív tag

Teljesen random a rendszer. Nekünk ma hajnalban 4 vagy 5 exo-t dobott DZ-ben.
Az egyik srácnak hiányzott az Alpha-hoz egy térdvédője. 2 hónapja kajtattuk DZ-ben, UG-n, betöréseken. Végül 2 napja egy sima külső boss tolta ki magából :)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#515) szucstom válasza Octi (#514) üzenetére


szucstom
őstag

Bocs Octi, nem neked akart menni a válasz. :)

Pontosan. Full random az egész. Több helyen is írták, hogy a Ház UGban nagyobb eséllyel esik, erre DZben esett egy nevesített Bossból. Lehet, hogy összeesküvés elmélet, de a rendszer tutira figyeli mi van rajtad, vagy épp a hátizsákban és már csak azért se ad olyan lootot, hogy neked jó legyen.

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#516) Octi válasza szucstom (#515) üzenetére


Octi
aktív tag

...de a rendszer tutira figyeli mi van rajtad, vagy épp a hátizsákban

Ez 100%. Sőt szerintem a teljes "gyűjteményedet" figyeli.

Ez pár napja volt egy DZ kör:

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#517) Damwise válasza Octi (#516) üzenetére


Damwise
csendes tag

Segítsetek már nekem légyszives. Megyek földalattiba kihívás fokozaton, belelövök az ellenbe egy egész tárat, lemegy a páncélja fele, jön a társam 10 lövés és meghal, még ugyanazon tárral lelő 4 másikat. És ez már nem az első, ilyen 280-285 pontos játékosok, szóval nem is annyira maxos.

Nyílván az én gearem gyenge, de tudnátok mutatni valami jó összeállítást amit használhatnék? Classified nem esett még, talán 2 vagy 3, sima setek megvannak lassan mind. Fegyvert meg skilleket is irjatok hozzá pls, mert ez igy annyira kiábrándító. Nemértem mi a gond, de ha látnám mit hogy kell sokat segítene megtanulni.

(#518) szucstom válasza Damwise (#517) üzenetére


szucstom
őstag

hát, ha leszel esetleg szombaton, akkor szívesen segítek

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#519) Octi válasza Damwise (#517) üzenetére


Octi
aktív tag

Azért a gear szám is sokat számít. Minél magasabb, annál nagyobb az alapsebzésed. A szett összeállításakor nagyon figyelj a krit esélyre, és a krit sebzésre. Ezeket próbáld minél magasabbra húzni, de figyelj az egyensúlyra is, mivel egyik sem ér semmit a másik nélkül.

Egy 50/110 -es arány már jónak mondható ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#520) Damwise válasza szucstom (#518) üzenetére


Damwise
csendes tag

Most hétvégén nem biztos, hogy tudok lenni, talán egy egy órát max, asszony kivételesen nem dolgozik, aztán ilyenkor nincs függés. :)

(#521) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan oldalt ajánlani, ahol egy kis "fejtágítót" adnak, hogy mit és hogyan érdemes fejleszteni a játékban?
Jelenleg 6-os a szintem, tehát nem rég kezdtem és nem ment könnyen, amíg nem nyílt meg a bázis (műveleti központ vagy ilyesmi) és nem sikerült fegyvert "gyártani". Egy mesterlövész puskát sikerült összerakni, aminek 1500-1600 körüli a sebszése és a 3 - 4 - 5 szintű ellenfeleket szépen, egy lövésre is akár le lehet szedni. Előtte nagyon nehéz volt.
Olyan felszereléseket használok, amik kritikus sebzést adnak, de ilyen max 2% darabonként.
Az automata fegyver egy M4-es. Ennél van kicsit nagyobbat sebző automata, de annak a pontossága kisebb (így gyakorlatilag ugyanott vagyok). Viszont ez az M4 kb 210 sebzésponttal rendelkezik, ami jócskán elmarad a mesterlövésztől, még úgy is, hogy legalább 4x gyorsabban lő (feltételezve, hogy mindegyik lövedék talál).
Rendelkezem még közelharcra jó puskával, ami szintén olyan 1500 körül sebezz, de nagyon közel kell kerülni az ellenfélhez....ez így nem annyira opció.

A küldetéseket persze szépen csinálom továbbra is (szintnek megfelelőt) és gyűjteni fogom a nyersanyagot, de ezzel az automata fegyver sebzéssel valamit kezdeni kéne és lassan a mesterlövész puska sebzése se lesz a szent gráll, ráadásul 10-es a tára és nem lehet azt fejleszteni, csak a hangtompító, meg távcső, ami elérhető....
Kinyitottam egy dobozt, amiben volt olyan pisztoly ami 18k sebzést ad... na az jól jönne most, csak 30-as szint kell hozzá...még odébb van és gyanítom mire odaérek az se lesz sok.

Nem tudom ha majd elérek oda, hogy DZ, akkor érdemes lesz-e belekóstolni?!
Egy jó "guide"-dal, ha sikerül valami jó karaktert fejleszteni, akkor még az is lehet, hogy kipróbálom....

kösz!

[ Szerkesztve ]

(#522) mikulas30


mikulas30
tag

Szasztok,érdeklődnék hogy xbox one on lehet játszani a division 2 net nélkül is?
Ajándékba lenne....de náluk sajnos nincs net aki kapná és így csapatban nem tud játszani.
Köszi a segítségeteket....

[ Szerkesztve ]

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailbe elküldte, felismerte az antivírus.

(#523) sp8787 válasza mikulas30 (#522) üzenetére


sp8787
addikt

Ez mindharom platformon onnan indul ,hogy a mentesed(karaktereid) online vannak.
Azaz nem.

(#524) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

Üdv! Sajnos lehet hogy az év legbutább kérdése lesz de nem tudok Hova fordulni.ki kell adnom magamból! Sajnos az a helyzet hogy profi játékos lennék de mivel nekem nagyon tetszenek ezek a ghost recon meg division jatékok viszont valahogy nem megy velük a háték.a division 2 meg a wildlinde az meg ok de a division 1 amivel nem tudok játszani például!gondom mi?nehézségi fokozat nincs?1 lövés és szevasz.fegyverek mint ha nem sebeznének pedig 4 szintű vagyok a fegyvereim is azok de kb 2 embert nem tudom megölni még 2 méterről sem.célzás borzalmas mindenfele lő csak a célpontra nem pedig van rásegités.odafutok a faszihoz és megsorozom és mint ha mégsem érezné ő meg szépen rám lő egyszer és viszlát.és ez egy sima senki!mindt ha játék fegyvereket használnék!a rengetek funkció kiirás a képernyőre ami szintén zavaró de az mindegy de egyszerűen nem tudok vele játszani.vicc!beállítási hiba??vagy mi?nem találkoztam meg ilyennel pedig azért hónapok óta zúzok a far cry 6-5-4-3 mindet kitoltam és olyan szintű zúzás közelében sincs.gyenge fegyverek,gyenge sebzés,azonnali halál pedig az első az ami magyar nyelvű és télen játszódik tök szép táj de egyszerűen nem megy!ghost recon break is hasonló viszont a windline meg a division 2 jobb harcilag ott érzödni hogy lehet lőni meg sebezni!sajnálom.hogy lehet változtatni ezen?vagy egyszerűen taktikai játék nem nekem való!pedig azt hittemnprofi gameres vagyok de itt olyan mint ha most ismerkednék a konzol világával!remélem nem gáz a levelem ha lehet csak értelmes segítséget kérek a többi lepereg felesleges!szép napot és előre is köcce ha valami ötlet!!

(#525) Bobek198508 válasza Hargitaibea (#524) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Szerintem maradj a Far cry-nál...az a te platformod! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.