Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25701) Stig20 válasza Amur (#25699) üzenetére


Stig20
tag

Szerintem biztos ott van az a Cobra a class3-as autóknál, csak be kell nyomni hogy mutassa a kategória összes autóját, és ott lesz az, nem csak a Corus RS. :)

(#25702) bakosgabor57 válasza Blade.T (#25700) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Valószínű nem vagy egyedül, de korántsem biztos, hogy a mostani aktív játékosok többsége is így van vele...
MINDENKINEK
A nagy büdös helyzet az, hogy meg kéne szavazni. Aki nem játszott még a Level R-el, az most megteheti trükközés nélkül(már csak az összehasonlítás végett). Úgy gondolom majd minden magyar aktív játékos olvassa a PH-t.
Csinálni kellene egy mindenki számára elérhető táblázatot, ahová beírhatja a saját szavazatát:

Project Torque vagy Level R

Lenne rá mondjuk két hét, hogy mindenki eldönthesse, azután LACA(quadroracer) szíves felkérésünkkel továbbíthatná az eredményt az illetékesek felé.
Egy szavazat a Level R-re. :R

[ Szerkesztve ]

(#25703) ABnormal válasza bakosgabor57 (#25702) üzenetére


ABnormal
őstag

legyen a többség szava a döntő,de az nagy kitolás pár játékossal...
nekem mindegy,hogy melyikbe tartozunk,már jó ideje hanyagolom a játékot,ez főleg annak köszönhető,hogy nagyon kevesen vannak fent PTben...
tehát tőlem megy:

1 szavazat a PT-re és
1 szavazat a Level-R-re is :D

(#25704) hugoagagyilo válasza Blade.T (#25700) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Viszont van igy aki a Level R el járt igy.Valószinű nem járt erre a fórumra és ő a német verzióra talált rá és ott költött némi pénz magot és időt,neki semmi érdekképviselete nem volt és benyelte a békát.

Már irtam egy párszor a két verzió nem egyforma,még a nevük sem ugyanaz pláne a tartalom különbözik.Ahhoz hogy igy régiokra korlátozzanak bennünket azonos tartalmat azonos játékot kellene kapnunk ugy hogy minden megszerzett játékban lévő értékünk átvihető legyen a ránk vonatkozó régióba.Valószinünek tartom a németek is azért nyitottak most az a tiltáson hogy megnézzzék mennyi plussz emberjön fel hozzájuk egy adott idő alatt s gondolom figyelik az amcsiknál mennyien játszanak ekkor.Nagyon ugy néz ki hogy a tartalom miatt jóval többen felmentek most a LevelR-re.Nem csak mi magyarok hanem az amcsik is!Ha nem ujjitanak a Pt-ben a régijátékosokon már nincs mit fogniuk ,hiszen mindenük megvan nem költenek AP-t.Az ujjakat probálják megfogni majd,lásd béta telis tele "üveggyöngyökkel" /fényhid,tülök,ventillátor,stb/

/meg ha már bele tartozunk ebbe a nagy "unijoba" :D szerintem nem teljesen etikus kizárni szolgáltatásból a saját tagállam bármely tagját bár ehhez nem értek hiába is várom egy ideje hogy "megreggelizzem a keritést"/

Ugy hogy szerintem az IP korlátozást töröljék el teljesen és mindenki játszon ott ahol akar!

http://obhunracing.com

(#25705) ABnormal


ABnormal
őstag

kaptam értesítőt :D

Level R puts the pedal to the metal

Level R has had a great year: new cars, new features, and a pan-European launch. But we won’t stop there – we’ve got even more stuff coming in the latest patch. Code name: Isabel.

(#25706) tomkatomi


tomkatomi
tag

Ha jól értem az eddigi hozzászólásokból, akkor némi trükközés árán bárki játszhat mindkét verzióval. Akkor minek megbolygatni a dolgot?
Több, mint két évet lenyomtam a PT-ben, költöttem is rá eleget...
Részemről PT. Nem valószínű, hogy újra kezdeném a gamigonál.
Az aeria "próbaképpen" miért nem veszi ki egy időre az IP-ban-t, mint a gamigo?

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#25707) hugoagagyilo válasza tomkatomi (#25706) üzenetére


hugoagagyilo
tag

A trükközések sajna sávszél csökkenéssel járnak ami erősen alapja a "laggolásnak" és sajna nem sokan rendelkeznek nagy teljesitményű net kapcsolattal.Illetve nem minden modszer müködik mindenkinél gond nélkül.Egy tiszta klikk az ikonon jobb lenne.
Lehet az Aerianak nem érdeke hogy mindenki tudjon játszani a verziojukkal,lehet szerződés köti a szolgáltatáshoz viszont a frissitéshez nem.Szoval nagy ivben tojik arra a pár felhasználóra aki még játszik a szerveren a PT vel.Gondolom egy friss patch megvétele az Invictustól nem kis pénz amit nem is igen látnak majd megtérülni sem.Végül is bárhogy nézzük ez üzlet amiből ők hasznot remélnek,és nem abbol a kb 40 magyar játékosból fogják eltartani magukat.

Tényleg hányan is vagyunk pontosan?

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#25708) UnConnecteD válasza hugoagagyilo (#25707) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

engem mar ne szamolj bele

(#25709) Terkk


Terkk
tag

Project Torque-ra szavazok :R

~~~~~~ UK

(#25710) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

PT-re szavazok!

(#25711) korbi.


korbi.
csendes tag

én is a pt-re szavazok

(#25712) kekeeci


kekeeci
senior tag

Én is PT.

Egyébként nem tudja valaki, hogy a béta visszajátszásait mivel lehetne megnézni?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#25713) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Én is PT.

PSN: Xbox:

(#25714) Stig20


Stig20
tag

Level R-re megy egy voks. :D

(#25715) erdol


erdol
senior tag

PT FRISSÍTÉSSEL,VAGY GHOST OFF AKÁRHOL.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#25716) erdol válasza erdol (#25715) üzenetére


erdol
senior tag

Illetve ghost on. :N

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#25717) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Mentem tegnap pár versenyt és mit látok?
Python Creek-en olyan kocsit választott amilyet csak akart, de mi csak az oda illőt használhattuk!
Mint tudjuk, Python Creek-re csak off road kocsikat lehet használni...... :F

Na ezt hogy hozta össze?
Nem vagyok már egy mai motoros, de még mindíg érnek meglepetések.

Itt a videó róla! youtube.

PSN: Xbox:

(#25718) Amur


Amur
addikt

Most én sem tudnék dönteni! Ha így marad a PT akkor inkább a Level-R,ha fejlesztenek,akkor egyértelmű hogy a közel egy hétnyi valós játékidőből felépített PT "karrier". Most nagyon szimpi a Level-R,csak néha megyek a PT-re ha CTF-ezni,Driftelni támad kedvem,de sokan nyomják az RTF-t a Level-R-en is ugy hogy "no item" a szoba neve és nem lehet robbantgatni egymást!! ugy egész élvezhető!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25719) Attka85


Attka85
tag

PT- Isabel pöccsel, ghost ON-ban+ IP NOban ---> megy a voks :K

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#25720) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Azt hiszem nem jól tettem fel a nagy büdös kérdést...
Ki mit választana, ha lehetne tudni, hogy a PT-ben nem lesz semmi változás, és marad az IP korlátozás is?

(#25721) MaxFecky válasza bakosgabor57 (#25720) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

"Nagy büdös kérdés!" :DD Ez nagyon tetszik!

Szóval: az a helyzet, hogy jelenleg mindkét játékban egyformán állok (PT LVL37, LVLR LVL72 /lvl36 pt-ben/), mindkét játékra költöttem, LevelR-t az ip-bankor hagytam abba, azóta PT. Ha a pályák számát, online játékosok számát és eventeket nézem akkor egyértelműen LVLR-re menne a voksom. De amennyiben ragaszkodtok ehhez a fél éve nem újított, kevés játékossal büszkélkedő, leépülőben lévő PT-hez, akkor viszont az nekem is megfelel. Ugyanis jelenleg jobban szeretek veletek versenyezni, mint a sok idióta külföldivel. Már a németek sem olyan fair játékosok mint azelőtt mikor még volt ghost módjuk, mostmár nekimennek az embernek, hogy előrébb jussanak bocsánatkérés nélkül. Higgyjétek el előtte tényleg fair-ek voltak. A pt-n is vannak érdekes figurák, kevés a tisztességes versenyző. Tapasztalataim szerint mi magyarok legalább ebben összetartunk, ha már másban nem tudunk. Bevárjuk egymást a célnál, ha kilökjük a másikat megvárjuk, stb.

Üdv. Max!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#25722) ABnormal válasza bakosgabor57 (#25720) üzenetére


ABnormal
őstag

ebben a megfogalmazásban csak egy helyes válasz lehetséges...

(#25723) Blade.T válasza bakosgabor57 (#25720) üzenetére


Blade.T
tag

Szerintem ez elég egyértelmű válaszok voltak, ahogy számolom

10 szavazat a PT-re az enyémmel :P
2 szavazat a Level-R-re
Van aki még meditál... nem tud dönteni :U

Szólok mindenkinek pt-n hogy szavazzanak, szerintem nagy fölénnyel fog nyerni a PT :P

Egyébként ahogy írták fentebb teljesen egyetértek vele.
Az Aeria nem zárhat ki minket mivel mi fizetünk nekik nem keveset!! :((

[ Szerkesztve ]

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#25724) Gaz 78 válasza SylarHUN (#25717) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen fura!Lehet a csávónak BUG-os a játéka és 4wd-vel be tudott lépni.Vagy "közel van a tűzhöz" és fel tud oldani beállításokat!Az én csapattársamnak meg fehér a WRX-e és nem tudja átfesteni! .....de nem bánja,így egyedi a kocsija:)

(#25725) hugoagagyilo válasza Blade.T (#25723) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Mi 13 mondhatni "ultra" aktiv taggal mindennap több órát játszunk Pt-n.A többiek heti 2-3 alkalommal.Bár megsugom mindenki épitgeti a maga kis karrierjét a csunya rossz ghost offos Level R-jében.Bár ha a multkori fotozás óta meglesi a barát listát szerintem ezt mindenki látja.Hetek óta a chat PH channel -jén alig tünik fel főjátékidőben 1 -2 ember. ? Hova lettek a GS-ek már ők sem járnak fel.De ha itt nézzük a PH forumot itt is egy ideje kihalt a tüz.Nekem mindegy mint irtam hol játszunk a lényeg a társaságon van.Talán Crea nem haragszik meg ha idézem egy mondatát ami megragadt bennem."Csesszétek meg ha nincsenek fent OBHUN-osok már nincs is kivel egy jót játszani."Szóval nálunk első klikk TS aztán a kérdés Merre vagytok,ezután klikk a Pt-re vagy Level R-e.Lehet felkerül még alternativa a Desktopra persze tuti nem az NFS köszi Wolfi az átfogó ismertetőt és vidiket.

Üdv:Hugó

http://obhunracing.com

(#25726) erdol


erdol
senior tag

Részemről ha lesz fejlesztés a PT-ben akkor játszok,ha nem lesz akkor marad a bringa a kirándulás a tavasz,nyár a természet a geocaching és a család.Nem fogom újrakezdeni egy ghost offos cass 1-el az biztos,még ha több pálya is van meg újabb mint a PT.Ott is megtörténhet hogy 1 év múlva elveszik minden.
Szinte biztos hogy a most "alvók"többsége visszatér ha lesz fejlesztés,ha nem lesz akkor meg ennyien maradnak.Aki elveszti az eddig megszerzett autóit főleg az AP-sat, ha át kell menni máshova akkor méregből sem kezdi az elejétől.Ez van.Ha így marad néha felnézek pl.ha esik az eső és nincs mit csinálni de sokat nem az biztos.Gondolom sokáig már úgysem megy ez így előbb-utóbb leáll majd a szerver de ez nem a mi hibánkból lesz hanem mert NEM FEJLESZTIK. :(((

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#25727) Amur válasza Stig20 (#25701) üzenetére


Amur
addikt

tényleg megtaláltam,meg is vettem,miután a 150 tiszta szektoros eventet teljesítettem röpke 40perc alatt(hangár).

PT-Level-R kérdés: én igazság szerint meg sem próbáltam volna a Level-R-t ha nem kezdett volna el fagyni CTF-ezés közben igen nagy gyakorisággal a PT,de azóta rákattantam.
Tény hogy ha nincs senki PT-n akkor még akár jobb és stabilabb is lehetne,akkor sem játszanék ott,elvégre nem azért megyek fel hogy 20 perceket várjak még találok egy szobát ahol nyomhatom.Sokszor akartam CTF-ezni de ott nem volt senki,irány a drift mód,ott is csak jelszavas szoba,irány sim vs,ott szinte senki,végül pár baromarcúval voltam kénytelen arcacade vs-ben lökdösődni,az sem érdekelt hogy lecseréltették az EVO-m Lionra,aztán ucso pillában átváltottak pl.panama-ra...
Tehát IP ban törlése és szabad választás,mindenkinek jó lenne,versenyezzenek értünk!!
Aki jobbat nyujt,oda megyünk mi is versenyezni!
Most nem nyomok PT-t,mert a Level-R tömve van.Ott percek alatt találok magamnak futamot!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25728) tomkatomi válasza hugoagagyilo (#25725) üzenetére


tomkatomi
tag

"A többiek heti 2-3 alkalommal.Bár megsugom mindenki épitgeti a maga kis karrierjét a csunya rossz ghost offos Level R-jében."

Nos, minden nap játszunk, fönt vagyunk mi is, bár nem büszkélkedhetünk olyan népes mezőnnyel, mint az OBHUN. Tegnap pl. Max is bejött hozzánk, aztán szó nélkül lépett, ugyanez a helyzet más (általad említett) magyar tagokkal is. Egyszerűen megszokták, hogy a ti szobátokat keresik...
Mi valamiért kakukktojás lehetünk, mert tőlünk senki nem építget a LevelR-ben semmit. Ugyan regisztrálva vagyok, mert amikor megjelent beregeltem de kb. 5 meccs után delete volt.

Egyébként pedig Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#25729) hugoagagyilo válasza tomkatomi (#25728) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Nem rolad rolatok irtam ,hanem a mi többi saját tagunkról.Mások hogy mit tesznek vagy nem nem igen érdekel.Ezért nem teszem le eggyik játék mellett sem a voksom 100% ban.Bárhol kell majd a jövőben játszani megoldjuk,a társaság és a játék a lényeg.Téged látlak mindig PT-ben.Ami Level R-t illeti itt volt a béta teszt valamennyit előre vetitett a jövőböl.A Level majdnem megegyezik evvel,a PT egy ideje semmit nem változott.Ha esetleg felteszik ők is ezt a patch-et akkor itt is delete?Nem értem mia baj a LevelR-el?Ghost off van nagy ügy,egy tényezővel többel kell számolni a pályán méghozzá az ellenféllel.A pixelről pixelre versenyzőknek nehezedett kicsit az élete evvel.Ha ott kezd valaki egy uj karriert igy szokja meg a játékot,mire elér egy szintet tudja majd hogy kikkel nem szabad elindulni sem egyszobában.Az hogy Max szó nélkül távozott a szobából,hát istenem lehet köszönt de nem hallotátok.Ez sajna a megszokás bocsi érte/fránya TS tiszta lustává tesz és alig irunk/Bár nem tudjátok de probáltam volna összehozni egy nyilt beszélgetést mindenkivel itt a prohardveren TS en keresztül a játékkal kapcsolatban,de sajna egy fontos embertől nem kaptam visszajelzést és ezért ez sajna elmaradt.Az hogy népes a csapatunk már egyszer rég leirtam miért is lett az.De nagyon sok uj magyar nicket látok a Pt-ben,szerintem lehetne őket toborozni.Van nálunk is még hely itt is ott is. :) Ja és nem volt off amit irtál hisz a játékról szolt.

http://obhunracing.com

(#25730) PaJa1


PaJa1
őstag

Python Creeken akármilyen autóval lehet menni, mert bogaras a játék, pedig nem lehetne.

hugo,
próbálkoztam TSre menni a megbeszéléssel kapcsolatban, de sose volt szerencsém. Azóta már a mikrofonom is végleg megadta magát. Most pár napig itthon vagyok, a laptopban elvileg még jó a miki :) De ezen valami furcsa oknál fogva a PT, LvlR, Béta nem indul el pár hete. Nem tudom mi okozta, eddig vígan ment még több felhasználóval, több programba belépve is.

Azt csiripelik a madarak, hogy a németeknél azért nem rózsás a helyzet, nincsenek megelégedve Izabellával.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25731) PaJa1


PaJa1
őstag

picsába, lejárt a 15 perc :(

Szerintem az Aeriának is kéne frissítenie, attól függetlenül, hogy nincs megelégedve a peccsel, mert így megint az lesz, hogy emigrálnak az emberek egyik verzióból a másikba. És akkor megint szankcionálni fogják a játékosokat valami formában és annak megint nem lesz jó vége. Ez ügyben rágom is a GM fülét heti rendszerességgel, hogy mikor lesz frissítés, mi nem jó az ajánlott verzióval, mik a szándékaik, mi nem tetszik, mit szeretnének...

Nem szívesen hagynám ott a PTt. Szerintem én nem is költöttem sokat PÉNZBEN a játékra, pedig összeszámolva egyben jócskán 5 számjegyű az összeg HUFban, de nem ezt sajnálnám, mert két és fél év alatt pl a blázosok ennek többszörösét pöfékelik el, hanem az időt, ismerősöket, "hírnevet" (már ami maradt, mert volt :) ) amit ott kellene hagyni és mindent egy döcögős 0ról induló senki ként kezdeni. Persze a semmiből a hegycsúcs közelébe jutni is remek érzés, de nem olyan, mint az első, már nem újdonság.

Vagy legyenek egyformák a verziók vagy ne kelljen lemondanunk az egyikben elért cuccainkról ha kiraknak onnan, és LEGYEN SOK MAGYAR AKIVEL LEHET JÓKAT VERSENYEZNI.
Ha az aeria meg lehúzza a PTn a rolót akkor valószínű, hogy más játékában szeretné ha elvernénk a PTben felhalmozott APnkat. Én az Aeriás játékok közül csak a Wolf Team-mel játszottam érdemben, a többit ki se próbáltam nagyon, csak 2t de azok is egyformák voltak. És ha én nem akarok egyik játékkal sem játszani akkor át akarom vinni másik szolgáltatóhoz a cuccomat, mert én azért fizettem vettem, ha ezt elveszik és semmit nem tudnak adni ami nekem kell akkor máshonnan biztosítsák azt nekem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25732) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Elkezdtem építen Level-Res karrierem!
20-as szintnél tartok.

Az lehet, hogy sok a szoba, de nagyon minimálisba lehet bejutni.
Nagyon rossz a szobaválasztó!
Mire elkattogtatsz a 4. oldalig addigra jön egy új szoba és vissza ugrik az 1-es re.

PSN: Xbox:

(#25733) hugoagagyilo válasza SylarHUN (#25732) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Csak első oldalt nézd oda jönnek mindig az uj szobák ahol van hely,felesleges hátrébb keresni.Minnél magasabb a Class szint annál több körös versenyt lehet kiválasztani.Ezért kevesebb az első oldalon a magasabb class-os szoba mert hosszabbak a versenyek,és igy ritkábban kerülnek az első oldalra.Mig egy adott pályán a class 1 -sek 2 kört mehetnek addig Cl3 -al 4-6 kört cl-6 al akár tizet is.Nincs is jobb mint 75 km-lecsavarni egyszerre Tokyoban :D

http://obhunracing.com

(#25734) hugoagagyilo válasza PaJa1 (#25730) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Hát valamikor akkor csak össze hozzuk ezt a dolgot ha össze jön bár ugy érzem magam néha itt mint egy fekete bárány vagy birka :D és lehet ez lesz akadálya egy szabad szóbeli vélemény nyilvánitásnak.Ami azt illeti mi sem vagyunk megelégedve a PT-vel mégis csak müködget a dolog.Ha a Gamigo nincs esetleg megelégedve az Izabellával azon gondolom gőzerővel dolgoznak az Invictus-os fiúk.Végül is valamennyire azért bejött nekik hisz mindennap félig megtöltik a szervert a felhasználok.Ezt kellene az Aerianak is tennie hogy vissza jöjjenek hozzá az emberek és a régieknek is megérje rákattintani az ikonra.Ugy vettem észre csak felénk nyitottak egyébként mert amcsi IP vel nem enged belépni.Biztos lázasan gyüjtik az infot a magyar gémerekről :)

http://obhunracing.com

(#25735) tomkatomi válasza hugoagagyilo (#25729) üzenetére


tomkatomi
tag

Akkor elértettem, bocsi :R ...
De Te is, mert írtam, hogy én még az első változattal játszottam, amikor megjelent. Abban, ha jól tévedek, még volt ghost on (de lehet, hogy mégsem. Régen volt) Nem, nem a ghost offal van bajom, mert rendszeresen megyünk a többiekkel így versenyeket. Ráadásul a béta is ghost offos volt és nem emlékszem, hogy egyszer is nyavalyogtam volna miatta (olyan volt, hogy felhúzott egy-két illető és többet nem mentem velük :DDD ).
Ami a bajom a Level R-el, azt Paja fogalmazta meg a legjobban...Igen, még talán nem is a pénz számít, amit beleöltem, hanem az idő, stb...stb...
Amíg lesz PT, addig azt fogom/fogjuk (csapat) vinni. Az, hogy mások mit tesznek, vagy nem engem is hidegen hagy.

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#25736) Szatyi.


Szatyi.
csendes tag

Elnézést kérek mindenkitől (de főleg creative-től) szerintem nem csak az OBHUN az eggyetlen aktiv magyar csapat, jó csapat az igaz de szerintem más csapatok is lehetnek aktivak. Mi legalább is azok vagyunk , aktivak és ütőképesek is.Ugyhogy: Hajrá Hungarian Online Team és minden más még a PT-ts klán és játékos. Sajnos igaz kevesen vagyunk a pt-n de nekem eszem ágában sincs a level-r re menni és nem értem az olyan embereket akik átmennének oda.

PT NICK: [H.O.T] szatyi Hungarian Online Team
Honlap:http://hot.club.hu/

(#25737) Terkk válasza Szatyi. (#25736) üzenetére


Terkk
tag

heló vezérem :R
PT a legjobb döntés, engem nem zavar hogy kevesen vagyunk

~~~~~~ UK

(#25738) Gaz 78 válasza Terkk (#25737) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Detto!Mi jól elvagyunk itt a PT-ben!

(#25740) Attka85 válasza Szatyi. (#25736) üzenetére


Attka85
tag

Üdv Néked Gazvezír... ;] én is egyetértek veled és Pajával is, mert ez a 2 év bármennyire nehéz is volt szintlépések tekintetében és autótuningolás ügyében, mégis nagyon hiányozna a sok-sok szép kilóméter és a barátok, a csapat, a sok szép derék verseny, az élmények, a bosszúságok, mind-mind nagyon jó volt, persze máshol is átélnénk ezeket, de 2 év és pár dolcsim azért benne van, szóval én foggal körömmel ragaszkodom ehhez a játékhoz, még ha máshol többet, jobbat is ígérnek, de az sem olyan rózsaszín azért!! Itt tanultam meg hogyan kell ügyesnek lenni, korrektül viselkedni és sok rendes embert ismertem meg, akikkel itt maradnék legszívesebben... Ha megjön az új patch, mégha nem is lesz no ban, akkor is leszünk annyian, hogy érdemes legyen felmenni, még az újaknak is, csak nagyobb felületen kéne reklámozniuk, nem így, mint most(sehogyan...) az Isabel jó lenne, ghost onnal és hozna is embereket, szerintem duplaennyien is lehetnénk, nem volna rossz, de ha csak ennyien maradunk, akkor is innkább PT ghost on-ban a régi motorosokkal, barátokkal, mint valami idióta ájnundcváncikokkal, akik direkt belédrondítanak és még te vagy a hülye meg szemét... szánalmasak...

szerk: és igen legfőképpen azért maradnék, mert itt Magyarok vannak és jól elvagyunk---> remélem visszaveszi a jogokat az Invictus, ha már nem üzemelteti a szerókat az Aeria, mert akkor (ha van elég keret, támogató és reklám)--sokkal jobban fellendülne a játék és nem kéne tisztelegni az amcsiknak...olcsóbb is lenne és többen költenének...reményeim szerint...

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#25741) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

hugo!
Miért van az, ha te kilépsz, akkor a csapatod többi tagja is megy?
Elég furcsa!

PSN: Xbox:

(#25742) bix- válasza SylarHUN (#25741) üzenetére


bix-
tag

Én reflexből nyomtam egy alt+f4et, elfelejtettem tőled elköszönni. :B Bocsánat!

Amúgy meg mentünk át PT-be, mert van akinek nincs fent a Level-R és szeretett volna velünk játszani. TS-en megbeszéljük az ilyesmiket.

(#25743) hugoagagyilo válasza SylarHUN (#25741) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Egyszerű a válasz:) Ts en megbeszéltük hogy megyünk át Pt be.Nem csapat utasitás ha erre gondolsz.Ezuton neked is bocs ha valaki nem köszönt el.Meg kell még szoknunk ezt a lacika nicket mert öszintén szolva ismerős volt de senki nem tudta hogy te vagy az Wolfi.

Bix gyorsabban ir:D

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#25744) nkarcsik válasza SylarHUN (#25741) üzenetére


nkarcsik
csendes tag

Szia!
Nállunk összetartás és demokrácia van.
Az van amit a főnök mond.

(#25745) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Vicces ez a PT vs. LvlR téma. Ugye ott gyökerezik a probléma, hogy a magyarok eleve nem játszhattak volna a PT-vel. De ha már lehetett választani (anno), akkor a legtöbb emberke a pt-t választotta...legalább emberi nyelven volt. Aztán játszogattunk (úgy 2 évet), ezzel párhuzamosan viszont voltak vér-LvlR-esek is (ha jól látom, akkor az egész mostani obhun). Na ezekről mi tudomást sem vettünk, azt sem tudtuk, hogy van ilyen állatfaj. :D Aztán eljött az IP-ban ideje, merthát mégiscsak kiderült a tuti (trutyi :U ). És mivel úgy néz ki, hogy Invictus-ék jobban figyelik ezt a topikot (nem tom van-e LvlR topik ph-n :F ), mi akkor eldöntöttük, hogy MO váljon ki Európából és maradjon továbbra is a pt. Aha csak ekkor a magyarországi LvlR-es mit látott? Nem tud belépni az eddig játszott játékába. És miért nem tud? Mert az amerikai pt-vel játszó magyarok egyetlen kivételként átkérték Magyaroszágot az amcsi régióba....szóval elő a boxereket és essetek egymásnak.
De jó, hogy tavaly nyáron abbahagytam ezt az egész szar(keverés)t. Azóta tiszta nyugodt vagyok. De látom ti még jól bírjátok. Kellemes húsvétot mindenkinek (még a kellemetlen személyeknek is :D )!

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#25746) Terkk


Terkk
tag

sok piros tojást tojjon a nyúl mindenkinek! :DDD

~~~~~~ UK

(#25747) MaxFecky válasza Ricco_hun (#25745) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Szia!

Nem jól látod, csak én és Hugo voltunk LvlR-es. Hugo csak azért, mert anno voltak problémák a pt-vel, én ott kezdtem 2008-ban. IP-ban-nál jöttem át és találkoztam Hugoval újra tavaly októberben és hoztuk létre a mai nap is látható OBHUN-t. És igen, nagyon szíven ütött, hogy mindent elveszítettem és elölről kellett kezdenem. De vagyok és van az egész OBHUN. Mind1 most már hol játszunk, hiszen a csapaton van a hangsúly nem a szerveren. Tervünk, hogy az összes ingyenes online autóverenyt kipróbáljuk és részt vegyünk benne, csapatként! Tán egyszer a Forma 1-ben is ott leszünk! :C :W :Y

Üdv. Max!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#25748) hugoagagyilo válasza Ricco_hun (#25745) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Kedves Ricco alias emberi faj egy képviselője./ha már mi vagyunk az állati faj aki fel merjük emliteni szentségtörésként a LevelR-t mint játékot./

Eggyetlen egy tagunk van aki csak a Level R-ben kezdte.Ha folyamatosan olvasod a hsz-eket tudhatod hogy ki az.De segitek MaxFecky.Mint OBHUN csapatfőnöke én itt kezdtem Pt-ben.Anno még Ofi1978 és Csaba0228 egyengette utamat és mondta mit hogyan kell csinálni itt.Sokat játszottam az akkori még nem VAS-tagokkal és cicissel./boobshunter/Ha vissza emlékszel valami kokány szerver megtürt szektorain futhatott a PT az amcsiknál mert folyamatosan nem lehetett belépni,ledobott stb.Most had ne keressem vissza az akkori hsz-eket de oldalak szoltak erről.Valaki ekkor bedobta ide milyen jo a LevelR teljesen ugyanaz mint ez a játék és mindig be lehet lépni és nem dob ki játék közben.Gondoltam én is kiprobálom és nem csalodtam tényleg minden ugyanaz volt kivéve szerver problémák,ott semmi!!!!Volt ott is magyar bőven hamar egymásra találtunk de kiderült mindenkiről hogy a PT-t is tolja./kivéve Max :D Aztán a németek beruháztak egy csajba már nem tudom a nevét de nem jó vásár volt és ujra itt találtam magam./jött Max isA csapat már ekkor megvolt igaz tagok nélkül de belelendültünk és csak jöttek a jobbnál jobb tagok DarkDevil,Max,Bix,Apa55,Vakondka,Nkarcsik,Freki01,Atesz1988,IvanGorcsev,
Bakosgabor57,M3tr0,Purshill,Vilike89,Rol@ndi,Mr Gabriel,./igaz volt egy "kis a" bottlás :D de az már a multé Tuti nem mi vagyunk a legjobbak a játékban de csapatszellemben annál inkább.Egyszerűen szeretünk egy jót jól játszani.Nem véletlenül szoktak hozzánk betérni visszatérően játszani más csapatbol tagok,még a password-os szobáink is nyitottak mindenkinek csapaton kivül is sokan tudják a jelszót.Visszatérve mi az IP ban ellen szoltunk szoltam.Mindenkinek szive joga ott játszani ahol akar.Ha uj pályákra vágyunk azt a játékot inditjuk el amelyik ezt nyujtja.Nem szoltuk le azokat akik sokat beleőltek időt pénzt ebbe a játékba.Mindenki saját maga tudja mit akar.

Üdv:Hugó
ja és nem hagytad abba a keverést épp forgattál rajta egy lapáttal :)

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#25749) Ricco_hun válasza hugoagagyilo (#25748) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Na valaki besértődött. A smiley ne zavarjon a mondat végén. De ha még nem lenne ott a smiley, akkor is lehetne egy kis humorérzéked.
Nem kavartam én fel semmit. Ez az egész úgy szar ahogy van a kezdetektől (amíg ilyen kiadókhoz kerül az invictus terméke, mint a gamigo meg az aeria..pfff szánalom). Csak gondoltam tisztába rakom a dolgokat. Olvastam a topikot azóta is. Akik az ip ban után jelentek meg itt pt fórumon azt kérdezgetik, hogy mégis miért nem játszhatnak a lvlr-rel. Hát mert a fejük fölött, mi pt-sek akkor eldöntöttük, hogy a Magyaroszág kivételt képezzen és ne európához tartozzunk.

De ez most már mind felesleges szócséplés, úgy néz ki, hogy végleg kezd összeomlani a kártyavár. Én csak örülök, hogy idejében kivontam magam a dolgok alól. Ez a klánosdi meg még mindig k@rva ciki.....szerintem (főleg egy olyan játékra alapozva ami a kezdetektől halálra van ítélve).

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#25750) hugoagagyilo válasza Ricco_hun (#25749) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Tevedsz Ricco nem szokásom besértődni,sőt imádom ha bele kötnek abba amit csinálok amit mondok :D Rajtunk mulik mivel játszunk mit játszunk mire költünk.Sokan elfelejtik ez üzlet a kiadónak.Ha eladható tartalmat tud nyujtani lesz bevétele és a játékosoknak helye hol játszani.Ellenben ha nem felszámolja szerverén a játékot és annyi.Lásd japán PT.Aki költött rá az sem járt rosszul hisz kapott valamit a pénzéért és játszott vele,bár mindenki joggal várja el hogy legyen fejlesztés és ez igy is lenne helyes mert akkor még többet költenénk a játékra talán.Soha senkinek nem lehet megfelelni 100%-an,mindig lesznek olyanok akinek semmi nem tetszik.Nem hinném hogy kezd összeomlani a kártyavár talán inkább csak az amcsi szerver zárja be a kapuit de reméljük nem.Jó lenne ezügyben a japokkal beszélni náluk hogy kezdődött és hogyan végzödött ez a dolog.

Más téma: Klánosdi.Nem értem ha nem vagy részese egy dolognak hogyan tudod kritizálni.Itt még jobban emberi kapcsolatok barátságok kötödnek és még had ne mondjam mire nyilhat lehetőség.Talán ha részese tudtál volna lenni egy ilyen dolognak más véleményed lenne.A csapat nálunk nem merül ki abban hogy a nicked elött ott a csapat teg.Az hogy ez a lehetőség a játékban kihasználatlan csak egy dolog de előre vetiti mennyi + lehetőség van még a játékban,milyen irányokba mehet el a fejlesztés.Laca szerintem nem csak hobbiból kérte ki a véleményünk a bétáról.Adott egy jó játék tele lehetőséggel,talán kicsit segithetet a jövőre nézve a Ph maroknyi csapata.

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.