Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24751) Ricco_hun válasza tomkatomi (#24749) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Nem megy. A szeró halt be megint. Először azt hittem, hogy elment a netem, de csak a pt nem indul. Vááá pedig ki akartam deríteni, hogy melyik a jobb: Impreza vs Lancer.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24752) Creative997


Creative997
őstag

Én is azt hittem hogy nálam van a gond, msn-be se tudtam belépni, aztán oda sikerült, de a gamebe nem.. akartam is kérdezni hogy vége a tesztnek? De így akkor értem...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#24753) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nekem sem megy valami nem okés :/

magyarsrac

(#24754) SylarHUN válasza Ricco_hun (#24751) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Jelen állásban az RX7 fényévekkel! :D

PSN: Xbox:

(#24755) PaJa1 válasza Ricco_hun (#24747) üzenetére


PaJa1
őstag

A bétában tök random árak vannak. Ökörke lehet majd autót bérelni RPért is, legalábbis szerintem lehet majd, ahogy eddig.

Engem egyáltalán nem zavarnak a feliratok, sőt a felugró chat sem, egyik sem akadályoz semminek az észlelésében. A felirat és a chat bőven messze van a képen attól amerre az autóval menni akarok és ahonnan autó vagy bármi más akadály várható.

Nekem nem ment ennyire jól az RX, de a mostani PTben elég jól parriban a többi CL5el, leszámítva az extrém eseteket.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24756) kekeeci


kekeeci
senior tag

Behalt a béta-szerver?? :O

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#24757) Blade.T válasza kekeeci (#24756) üzenetére


Blade.T
tag


Most mi van?? :F :O

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#24758) superecneB


superecneB
őstag

Valaki esetleg tudna segíteni Logitech momo-t hogyan állítsak be a játékhoz?

(#24759) PaJa1 válasza Blade.T (#24757) üzenetére


PaJa1
őstag

áramszünet
a szervert meg nem mennek beindítani este
menjünk PTzni :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24760) quadroracer válasza Blade.T (#24757) üzenetére


quadroracer
tag

netleallas. szolgaltatoi hiba. Hibaelharitas folyamatban... :(

megeloztek :) Paja Invictusos :D

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24761) PaJa1 válasza quadroracer (#24760) üzenetére


PaJa1
őstag

A szomszéd épületben lakom, itt sincs net, mobillal kell szenvedjek mert valami részeg ex-TSZ tag keresztülszántotta a kábelt :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24762) kekeeci válasza quadroracer (#24760) üzenetére


kekeeci
senior tag

Akkor a mai eventeknek annyi. :O

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#24763) quadroracer válasza kekeeci (#24762) üzenetére


quadroracer
tag

Bepotoljuk attol ne felj! ;)

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24764) quadroracer


quadroracer
tag

Most kaptam a hirt idezem szo szerint:
"Találtunk egy igen súlyos Isabel hibát, emiatt jelenleg áll a Beta tesztelés. Majd értesítünk benneteket a fejleményekről."
Megkertek hogy tegyem kozze, megtettem. Amit az elobb irtam a potlasrol, azt nem feledem. Mara ugy nez ki vege a tesztelesnek. Elnezest a kellemetlenseg miatt, de vegulis talaltatok nekunk egy hibat! :) Gratula az osszes Beta teszternek! Sztem honap folyt kov! Jo Ejt!

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24765) PaJa1


PaJa1
őstag

A béta honlap és a jira sem megy. Pedig most lett volna időm pár, 2 elég súlyos hibát jelenteni. De lehet már jelentette valaki, sajnos nem tudom megnézni. A ma délutáni eventtel kacsolatban.
A 2. körben RTF az egyik szoba iszonyat laggolt - sok volt a késés a chatben a szövegek megjelenésekor és a zászlót is csak kb 1-2 mp-cel később mutatta ott ahol van, meg a tárgyak is csak késve működtek. A másikban meg csak 1 ember látta a zászlót ha jól emlékszem.
Utána a 3. kör Explorerben nekem nem jelent meg egy deka cucc se amit fel kell venni, tök üres volt az egész francia placc. Csak mentem a mágnessel és láttam, hogy pörög a számláló.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24766) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Akkor most mi az igaz?

1. Áramszünet miatt leállt a szerver és nincs aki újra indítsa.
2. Net szolgáltató hiba.
3. Sújos hiba a bétában.

Elkezdődött a ködösítés!

Csak nem az aeria szólt be valamit?

PSN: Xbox:

(#24767) Creative997 válasza SylarHUN (#24766) üzenetére


Creative997
őstag

Friccek küldtek egy víruskát :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#24768) PaJa1 válasza SylarHUN (#24766) üzenetére


PaJa1
őstag

Az áramszünet csak tipp volt, de előfordulhatott volna.
Nem vagyok Invictusos

A hiba remélem javítható

Nem hinném hogy éria volt, valószínű hamarosan publikálni fogják, hogy van open beta lehetőség - kicsit későn, de a szándék talán megvan :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24769) nkarcsik


nkarcsik
csendes tag

Sziasztok!
Egy pár mondatot én is írnék a beta verzióról szerzett tapasztalataimról.
1. Az EVENT rendszer nagyszerű, minél hamarabb át kellene menteni az "éles" verzióba is.
Mégpedig olyan formában, hogy a beta verzióban tapasztalt nyeremények megmaradjanak.
2. A GHOST On, Off, mód legyen választható. A ghost nélküli versenyzés csak ellenségeskedéseket szül, aminek az eredménye zárt szobák lesznek, illetve megutálják a játékosok egymást és a játékot.
3. Az új kocsik nagyon jók, és mindenféleképpen kellenek. Legalább lesz (lenne) mire költeni.
4. Az új pályák, jók, csak sokk az ideális íven elhelyezett tereptárgy ( autók, útlezárások, terelések, stb). Érzésem szerint ezek csökkentik a játék élvezeti értékét. Különösen ghost off móddal együtt.
5. Ami játék közben eddig jobb oldalt volt az most bal oldalra került nem egy nagy újítás, szerintem jobb lenne a megszokott helyén hagyni a dolgokat. A játék közben felugró chat ablak engem nem zavart. Az új parkoló jó, de nekem a régivel sem volt gondom.
Elsőre ennyit.
És követeljük vissza a GHOST :DD

(#24770) quadroracer


quadroracer
tag

Sziasztok!

Rossz hir! A Beta hatarozatlan ideig all. Ertesitunk majd benneteket az ujraindulasrol. Egyenlore ennyi info van. Sorry. :(

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24771) JackShephard válasza quadroracer (#24770) üzenetére


JackShephard
tag

Remélem a nyereménykocsikat azért meg fogjátok hosszabbítani, mivel 3 naposak voltak csak és ha mondjuk most áll még 2 napot a beta, akkor pont le fognak járni. :O
Kicsit azért még tesztelgetném őket. A 350Z WGT2-nél volt egy bug a shopban, a felniket mutatta felszerelve, de gumi nélkül! Csináltam sshotokat, feltöltöm amint lehetséges.

(#24772) quadroracer válasza JackShephard (#24771) üzenetére


quadroracer
tag

Koszi! A lejarati ido miatt meg ne aggodj(atok) ahogy lesz szero lesznek eventek is, ahol ujra lehet nyerni! Meg unni is fogjatok! Potoljuk a tegnapi eventeket is (atmasolom oket). Ugyhogy nyugodtak lehettek! A bugjelentesert nagy thx, az ilyen hibakhoz is lehet csatolni a gyokerben levo .log fajlt (datumos).
Azt el is felejtettem hogy ha a jelentes megvolt akkor ki lehet torolni az osszes .log fajlt es az osszes .dmp-t hogy ne zavarjon a kesobbiekben. Thx! (Egyenlore nincs uj hir a szerverrol)

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24773) hugoagagyilo válasza quadroracer (#24772) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Nem megy a hibajelentő sem :( Tegnap 17:00 eventen RTF-ben zászló nélkül körözgettünk jobb hijján egymást lövöldözve :D Ja és class 5 volt és mégiscsak bent volt egy morello.Replay ,és fotó is van.Ezután explorer ben nem vett fel semmit senki ezért félre álltam hogy leteljen az idő.Másfél perc után kb elkezdte felszámolni a pontokat ami alatt áthaladtunk.Már gondolta volna jol járt az aki nem állt meg de nem pár pillanat mulva mindenkit a login képernyő fogadott.

Ezután átmentünk a régi kis Pt-re nyugtáztuk milyen jó kis játék ez!Bár a pályák autók nagyon hiányoznak./ami a bétán van/Illetve az event rendszer is!ami jól megdobja a hangulatot.Személy szerint én ezt eventes részt kiegésziteném egy pénzdijjas AP-s RP-s nevezési rendszerrel ahol felosztásra kerülne a nevezési dij.

http://obhunracing.com

(#24774) PaJa1 válasza hugoagagyilo (#24773) üzenetére


PaJa1
őstag

Az kicsit hasonlít a challenge módra :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24775) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Első szereplésem annyira jól sikerült a Szimulátor módban, hogy 6 körös osztályversenyben 1,5-szeresen leköröztek. :DDD
De azért csak kaptam 500 RP-t.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24776) hugoagagyilo válasza PaJa1 (#24774) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Igen hasonlit de ott rp ért nem lehet nevezni.

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#24777) UnConnecteD válasza quadroracer (#24772) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

van ra esely, hogy a tobbi mod is kiprobalhato lesz?

(#24778) hugoagagyilo


hugoagagyilo
tag

Ha már Challenge mód!Akkor OBHUN challenge mini verseny!

Mindenkit szeretettel várunk egy kis Challenge Partyra!
Bárki részt vehet a versenyen aki el tud jönni és van challenge ticketje. 5Ap shopban kapható.
18:30 Class 3 stock vagy full upgrade a résztvevők től függ.
19:00 Class 5 full uppgrade
19:30 Class 6 stock Panama
Garantált nyeremény!A sajátom és még 1 autó nem ér célba.Ugy hogy az első 6 hely kiadó :D
Több résztvevő esetén több futam de megkérek mindenkit 1 kategoriában csak egyszer induljon.
Bp-Trunk nem lehet max Race line.Acc csaj is kizárt.
A részvételt priviben jelezzétek légyszi a Nick és Level szint jelőlésével.Jelentkezni 18:15ig lehet minden kategóriába.
További info 18:00-tól a Pt-ben a Ph-chaten.

Üdv: Hugó

ui.ez csak egy röpke próbálkozás ha nem megy minden zökkenőmentesen bocsi érte

http://obhunracing.com

(#24779) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Hát nem megy a BETA server...
Végülis szerdáig volt kiírva a teszt.Mindenesetre köszi szépen a kostolót,nekem ízlett!

(#24780) quadroracer válasza UnConnecteD (#24777) üzenetére


quadroracer
tag

Egyenlore nem, mert az volt a cel, hogy az uj jatekmodokat nezzuk at, es bugmentesitsuk, amennyire lehet. A kesobbiekrol pedig nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom.
Mas! Azert a Beta-t meg ne uninstallaljatok, mert meg senki nem mondta hogy vege! ;)

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24781) _DarkDevil_


_DarkDevil_
csendes tag

Csak emlékeztetlek benneteket Obhun verseny fiuk csak bátran :K

Darkdevil http://www.wix.com/oldboyshun/honlap

(#24782) superecneB


superecneB
őstag

Utánna olvastam de csak 1-2 szemelvényben lehet olvasni ezzel kapcsolatban:
Valaki ki tudna segíteni egy screenshottal (valaki profibb) hogyan érdemes beállítani a kormányt a játékhoz? (240°szögelfordulásu kormányom van)

(#24783) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Bennt vagyok a bétában....egyedül :) . Bár még nem akarom elkiabálni.

szerk: már négyen és valószínűleg mire visszemegyek már vagy tizen, de akkor is én voltam az első. :P

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24784) PaJa1


PaJa1
őstag

Megy a bétaszerver
Látom más is észrevette :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24785) hugoagagyilo válasza superecneB (#24782) üzenetére


hugoagagyilo
tag

http://logout.hu/cikk/kormany_kalauz_autos_jatekokhoz/logitech.html
http://logout.hu/cikk/kormany_kalauz_autos_jatekokhoz/kormany_beallitasok.html
http://logout.hu/cikk/tippek_trukkok_turpissagok/teljes.html

Itt mindent profin megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#24786) PaJa1 válasza superecneB (#24782) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem G25 van 1,25 ös szorzóval használom PTben
Tehát most a kormány 480 fokot fordul a játékban meg 600at, Steering help 17%. játékban a FFB be van kapcsolva és maxon van mindkét csúszka, a profilerben pedig így fest a helyzet:

DE ha kormánnyal próbálkozok driftelni akkor leveszem az FFB erejét a profilerben 10% környékére.

Azokat a leírásokat majd elolvasom én is egy kicsit később :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24787) quadroracer


quadroracer
tag

nekem meg nem szolt senki... De a lenyeg hogy meg, ti pedig be tudtok jutni. Megyek eveenteket felrakni.. :)

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24788) quadroracer


quadroracer
tag

Az elso event 20:15-kor indul, meg ha siettek odaertek (egesz este GT autokat lehet nyerni)... Sim eventek kesobb indulnak.

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24789) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Fullos trunk és all girl foreva! Grat. :C

Amíg nem jelzik valahogy, hogy ki ment tisztán és ki ilyen olyan szarsággal, addig értelmetlen az egész rankings. De eleve nem értem, hogy mit keres egy autós játékban kékesen szikrázó gumi, piros csóvát húzó fék és energia gömb a kocsi körül. :W

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24790) SylarHUN válasza Ricco_hun (#24789) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Szerintem, csak azért vannak benne ilyenek, hogy téged bosszantsanak! :DDD :DDD :)) :DDD :DDD

PSN: Xbox:

(#24791) kekeeci válasza Ricco_hun (#24789) üzenetére


kekeeci
senior tag

Már megint milyen negatív vagy. ;)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#24792) PaJa1 válasza Ricco_hun (#24789) üzenetére


PaJa1
őstag

Még most is sírsz mikor nyugodtan te is megengedheted magadnak és megi s teheted a bétán?

Rankings, ha rekordot akarsz dönteni akkor veszel 3 napra acc csaj, amire szerintem simán összejöhetett az AP. Addig meg gyakorolsz az összes pályán és mire aktív lesz a csaj akkor te leszel a Jani!

Ettől függettlenül az eventekhez és a szobákhoz is jó lenne egy notrunk/no girl szűrű.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24793) milomi válasza PaJa1 (#24792) üzenetére


milomi
tag

most mibaja van megitn a szervernek ? engem megint nem enged be.................................................

NFS World Nick Ewing1987

(#24794) erdol


erdol
senior tag

Mai event 3.hely.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#24795) Ricco_hun válasza PaJa1 (#24792) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Persze, most csak én vagyok helikopter. De mégis mi a francért jó az, ha egy olyan irányítás meg gyorsaság rögzül benned, amihez a rendes verzióban nem sok közöd lesz. A franc se akar a jani lenni egy ilyen gagyi játékban, ap-t meg főleg nem költenék acc csajra. Ha egy kicsit is komolyan venné magát a játék, akkor eleve nem lennének benne ilyen gyerekes hülyeségek. Akinek van pénze, annak annyi előnye legyen, hogy vehet xp/rp duplázókat a gyorsabb fejlődés érdekében, ahogy az a rendes mmo-kban van.
Nyugi, ha vége a bétának úgyis eltűnök, nem fogok itt sírni meg negatívkodni, de az mindent elárul a játékról, hogy hányan játszanak vele.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24796) PaJa1 válasza Ricco_hun (#24795) üzenetére


PaJa1
őstag

Az igaz, az arkád kisgyerekek nem kitartóak. Akik simet játszanak azok kitartóbbak. De szerintem aki nem irtózik attól hogy a szomszéd szobában ventilátoros orrszarvús autók lövöldöznek villámokat egymásra, annak egy jó lesz szim kezeléssel futni pár szoros versenyt vagy keményen lopni a zászlót.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24797) quadroracer


quadroracer
tag

Beta news:

Estere keszultem nektek egy par eventtel. (Fokent Sim-esek, de lesz Arcade es egy 3 roundos TA). Lehet ra regisztralni delutan. Lesz majd elorelathatolag Update is, bar nem sok sztem, es fokent hibajavitas. Majd figyeljetek mar meg az updateren a nyelvbeallitast, amcsi kellene hogy legyen alapbol. Ha nem az akkor jelezzetek plz, illetve allitsatok at arra (USA zaszlo). Ezzel jo nehany lokalizacios (hianyos, rossz szoveg) hiba javul majd!
Jo jatekot kivanok Mindenkinek!

Udv,

Laca

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#24798) Karibaba válasza quadroracer (#24797) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Az update az meg is jött,nekem legalább is frissít megyek ki is próbálom.

Projekt Torque online MMO

(#24799) hugoagagyilo válasza quadroracer (#24797) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Köszönjük az eventeket Laca :R a tegnapit is :R és a holnapit is :D

Hát megvolt az a kis szerény OBHUN -os challenge verseny.Köszi mindenkinek aki ott volt.Reméltem kicsit több PH-s forumozo is jelen lesz,de talán majd legközelebb.Azért igy is egy szobára való versenyző összejött.Érdekes hogy a befizetet 40 Ap-bol az elosztás igy alakult. 1 hely 29 Ap második hely 7Ap.A maradék négy Ap elment gondolom pálya bérleti dijra. :D A többi befutónak csak a verseny élménye maradt.

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#24800) Creative997


Creative997
őstag

Pár kérdés, észrevétel.

Miért csak éjszaka van Tokyon? Van pár új pálya ott ami borzalmas és nem a vonalvezetés miatt, hanem mert sötét, szűk szakaszok tele vannak akadállyal, mész 2 kilóval és csodálkozol ha nekirongyolsz valaminek. És még csak 3-an mentünk ott, mi lenne egy 8 fős versennyel...?? :U Ez már nagyon túlzás! Ráadásul hogy minden tényleg az ideális íveken van és szlalomoznod kell ez MIÉRT JÓ??? Amúgy is tele van oszlopokkal, nehéz megtalálni egy jó ívet hogy igazán gyors legyél, de ez hogy minden egyenseben, kanyarban meg a tököm tudja hol nem, van valami autó, lezárás stb nem fog tetszeni a nagyközönségnek ebben biztos vagyok! Még az hogy elválasztjátok a 2x4 sávos utat azt mondom oké, de ez nem egy normális autóversenyzés, viszont egy driving challengenek elmenne ha egyedül mész. Ha meg már mindenféleképpen kell ez a baromság, akkor forglamat is rakjatok már bele plíz...... :U

Látom már nem csak off-road kocsikkal lehet menni pythonon. Főleg hogy nincs is off-road autó (kivéve buggy) :U

Volt valami bug is de már elfelejtettem, majd eszembe jut.

A battle mód jónak tűnik, csak még ki kell ismerni. Tegnap mentem ott először, volt is meglepi :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.