Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24401) Bazzzs válasza milomi (#24397) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Így nem lehet autót adni, ahogy Te leírtad. Mármint hiába van valakinek sok autója, sőt még akár nyereményből kifolyólag egy típusból több is, akkor se tudja másnak odaadni. Ajándékozás ugyanúgy működik mint a vásárlás, csak a gift menüpont alól. Továbbá csak AP-ért lehet ajándékozni. Magyarul egy EVO-t például csak úgy tudna neked valaki adni, ha megveszi a boltban AP-ért a gift menüpont alatt, és beírja a Te nevedet, hogy Te kapd meg. Magyarul csak venni lehet igazi pénzért a másiknak, saját autót nem tudsz továbbadni. Ez a Panamás felajánlás részünkről azért volt, mert volt egy ilyen akció két hete, hogy ha AP-ért vettél egy Corvette-t a shop-ban, akkor ingyen járt mellé egy Panama. Viszont ezt se automatán kaptad hozzá rögtön, hanem az Aeria küldi majd ajándékként. Akinek meg már volt Panamája az megkérdezte az Aeria-tól, hogy megkaphatná-e más az ajándék autót. Így tettem én is. Remélem így tiszta. A lényeg, hogy autót csak úgy tudna Neked valaki adni, ha 1000-2000Ft-ért venne egyet Neked.

Továbbá az előttem szóló is nagyon jól mondja, hogy attól függetlenül, ha kapnál is valakitől egy EVO-t vagy Panamá-t, akkor se tudnád használni. Ajándékként ott lenne a garázsban, és csak akkor tudnád kibontani, ha eléred a 31. szintet.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#24402) milomi válasza Bazzzs (#24401) üzenetére


milomi
tag

:((( ÓÓÓ még a vjáték is ellenem van :((( mindegy akkor .. sztem itt hagyom abba a játékot.. hisz a 31 es szint számomra elérhetetlen.. sziasztok és köszia választ

NFS World Nick Ewing1987

(#24403) Bazzzs válasza milomi (#24402) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Vegyél 3X race bonus-t! Az 30 pontot ad minden egyes perfect drift-ért simvs-ben. Nyiss egy simdrift szobát, és driftelgess valakivel! Kis gyakorlással bele lehet jönni, és szerintem még élvezetes is. Ha van hétvégén 10-30% bónusz, akkor california raceway pályákon 12 kör alatt 8 ezer xp-t és rp-t össze tudsz szedni simán 6 perc alatt.

Esetleg keress egy csapatot magadnak, és hidd el élvezetes lesz a játék alacsonyabb kategóriás autókkal is. Mi például csak alap Cobra-val szoktunk menni. Sőt, valamelyik nap alap Kawanával nyomtunk pár menetet Wangan-on. Marha jót eltaktikázgattunk egymás előzgetésével. Egyáltalán nem kell ahhoz csúcs autó, hogy jót versenyezz valakivel.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#24404) _DarkDevil_ válasza milomi (#24402) üzenetére


_DarkDevil_
csendes tag

Szerintem ne hagyd abba már 1 éve játszom és még csak 25 vagyok és nő én nem adom fel fogok én még Pannával száguldozni :DD hidd el csak még izgalmasabb lesz ezután

Darkdevil http://www.wix.com/oldboyshun/honlap

(#24405) UnConnecteD válasza Robyka (#24388) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ennyit ad a drift ( most ).

tehat, drift stallion, kidney, 10 perc, gyakorlas, 8.2M pont, mostani bonusz

(#24406) bakosgabor57 válasza sponnyabob (#24373) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Másfél éves MSI 3870-em van és a 9.x driverekkel akadt a játék(9.5-ig bezárólag próbáltam), a 8.12-el tökéletesen megy.

(#24407) MaxFecky válasza bakosgabor57 (#24406) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Sziasztok!

Nekem 3650-en van, általában a legújabb driverekkel, akadásmentes a játék. Vista és win7 64-biten tökéletesen fut, de Xp-n (32bit) akadt a játék. Valszeg az xp-s driver nem tökéletes az újabbakból. Szerintem.

Üdv. Max!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#24408) PaJa1 válasza UnConnecteD (#24405) üzenetére


PaJa1
őstag

Drift autót nem nagyon kapni mostanság :(
Ennyit szerintem 10 perc alatt vs módban való drifteléssel is össze lehet szedni.

1 hónap alatt el lehet jutni 31es szintre szerintem ha napi pár órát játszol, hétvégenként meg többet. Sim drifttel elég jól lehet haladni. A kulcsokat is használd, ne halmozd mert akkor nagyon unalmas lesz mikor nekiállsz 100 kulcsot ellőni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24409) milomi válasza Bazzzs (#24403) üzenetére


milomi
tag

25 ös szintű vagyok 9 nap alatt :) és van felesleges 250 000 RP-m + Cobrám Fulltunig. stb :)

NFS World Nick Ewing1987

(#24410) Robyka


Robyka
aktív tag

És drift-re melyik kocsit érdemes venni ami kapar mint a b@rom?
Én is most akartam megvenni a Panama dzsítít, aha látom 31-es szint kell hozzá...

(#24411) milomi válasza Robyka (#24410) üzenetére


milomi
tag

PHOENIX :D kapar állandóan :)

NFS World Nick Ewing1987

(#24412) Robyka válasza milomi (#24411) üzenetére


Robyka
aktív tag

:D És az jobb mint a Cobra?

(#24413) milomi válasza Robyka (#24412) üzenetére


milomi
tag

cobrám is van full tuning... Drigtre a PHOENIX jobb sokkal sztem..
Cobra meg ARCADRA... ilyesmi

[ Szerkesztve ]

NFS World Nick Ewing1987

(#24414) JackShephard


JackShephard
tag

Aeria Games offers free online MMORPG, flash and web browser games. Free to download, Free to register, Free to play! Fastest Growing Community!
http://apps.facebook.com/fragoria/
Really awesome game!!! :)

(#24415) walkben


walkben
csendes tag

Tyű ez jó kis gammának látszik! :)

Multizni lehet benne? G25höz mennyire kompatibilis?

(Akinek van pár másodperce szavazna a 11. nevezőre? http://dirtywindows.ucoz.ru/index/banner_design_palyazat/0-34 - nagyon megköszönném!)

(#24416) Robyka válasza walkben (#24415) üzenetére


Robyka
aktív tag

Online játék.
Drift, Drag, stb kategóriák vannak.

(#24417) milomi válasza walkben (#24415) üzenetére


milomi
tag

G25 ös kormányt adott el haverom MA adta fel .. asszem nem a legjob ehhez a játékhoz a kormányzás miat

NFS World Nick Ewing1987

(#24418) tomkatomi válasza milomi (#24397) üzenetére


tomkatomi
tag

"Sziasztok Valaki adjon már nekem egy normális autót..."
Hát nem tudom...Ha az eddigi szinteddel elérhető autók között nem találsz normális kocsit, amivel van kedved, vagy tudsz játszani (gyűjteni az XP-t, hogy növeld a szinted), akkor rajtad a Panama, vagy az EVO sem igen fog segíteni, mert azokat is megunod hamar...Ez nem az a hipp-hopp játék. Türelemre, barátokra és rengetek versenyre (vagy simdrift, stb) van szükség...Szerintem lépj be egy csapatba, ahol jó meccseket játszhatsz a többiekkel, amíg eléred a szintet a pannihoz, vagy uninstald a játékot és tegyél fel valami olyat, amiben cheat segítségével ki tudod nyitni az összes verdát. :D

A G25-ről meg mindjárt elmondják a véleményüket az illetékesek :U

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#24419) milomi válasza tomkatomi (#24418) üzenetére


milomi
tag

hát nem az hogy unom... csak . a COMRA nemrossz max tuningal.. de a PHOENIX sztem csk dragra és driftre jó leglábbis ahogy nekem van.. jó a játék .. de ha valakit legyorsulok akkor KILŐK vagy azt irja LÚZER ,fasz, stb :S :F

NFS World Nick Ewing1987

(#24420) SylarHUN válasza Karibaba (#24383) üzenetére


SylarHUN
senior tag

No akkor láss csodát itt a HD feletti felbontásom! Valóban nem az olcsó monitorok tulajdonsága! (150.000ft környékére gondolj!) :DD :))

PSN: Xbox:

(#24421) Karibaba válasza milomi (#24419) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Hát ha cobrával csak class 3 as szobába mész valószínűleg nem fognak legyorsulni!!
Nagyobb classba meg ne menj mert felesleges. Addig is vegyél 1 Harpoont ami nagyon jó class 5 ös kocsi, és kezd el tuningolni. :DD

Projekt Torque online MMO

(#24422) Karibaba válasza SylarHUN (#24420) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Ez nem HD feletti, ez már a full HD feletti. :C

Én beérem a FULL HD vel 24" Monitoron :B

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#24423) SylarHUN válasza Karibaba (#24422) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Igaz, Full HD feletti!
Miért vigyem lejebb, ha így is bírja a vas?

PSN: Xbox:

(#24424) Ricco_hun válasza SylarHUN (#24420) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Khmmm, az 1920x1200 is fullhd, csak 16:10-es képaránnyal. És már 55k-tól lehet kapni ilyen felbontású 24"-os lcd monitorokat.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24425) milomi válasza Karibaba (#24422) üzenetére


milomi
tag

üdv megvettem a HARPOON-t remélem nemcsalódok benne üdv

NFS World Nick Ewing1987

(#24426) SylarHUN válasza Ricco_hun (#24424) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Valóban kapni, 3 osztályu lcd panelel! Meg 22" szart 38-ért! Ha valóban, jó minőségü és szinhű monitort szeretne az ember, akkor bizony belekel nyúlnia a pénztárcába. Még mindíg, és ez nem is fog változni. A Dacia is autó, meg a Mercedes is! De a minőségük ég és föld, na meg az áruk sem egyforma.

Nem nem! A full hd 1920x1080 az e fölötti már több! Az már, szabványon kívüli.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#24427) Ricco_hun válasza SylarHUN (#24426) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Attól függ mik az igények. Ha játszol, akkor nem nagyon mondod meg, hogy most egy 50k-s tn paneles vagy egy 200k-s ips/pva paneles monitor előtt ülsz. Sőt, játékra jobb is a tn peneles, mert alacsonyabb a késleltetése. De ha munkához kell, akkor már más a helyzet, oda tényleg zsebbe kell nyúlni, ha színhű megjelenítést akarsz. Te talán az utóbbi csoportba tartozol? A professzionális felhasználók közé? Mertha csak játszol, akkor elég nagy pénzkidobás egy 150k-s monitor.

Először a 16:10-es képarányú, 1920x1200-as felbontású monitorok terjedtek el. Akkor az volt a fullHD, mert "elfért" rajta a 1080p-s fullHD videó. De mostanában ezek már háttérbe szorultak és a legtöbb fullHD-s monitor 1920x1080-as felbontással jön ki.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#24428) SylarHUN válasza Ricco_hun (#24427) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Leginkább Fotók-hoz (Photoshop) használom, játszani már minimálisat játszom.

Ezt nem tudtam a Full HD szabványról!

PSN: Xbox:

(#24429) hugoagagyilo válasza walkben (#24415) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Teljesen kompatibilis hozzá a H váltot is kezeli felismeri ,a kuplungpedált szintén.Igaz ha lelépsz a kuplungról alapjáraton nem fullad le,az nagyon kevés játék kiváltsága .

http://obhunracing.com

(#24430) PaJa1 válasza milomi (#24417) üzenetére


PaJa1
őstag

Autós játékhoz kormány, repülőshöz joystick...stb dukál.
Ahogy látom te arkádban nyomulsz ott nem tudom milyen, de simben, TAban az analóg eszközök abszolút előnyt élveznek a billentyűvel szemben. Nekem CTFben jobban bejön a gyors irányítás - bill,gamepad - mert ott eléggé pörögnek az események és nem vagyok képes annyira gyorsan tekerni a kereket. Persze át lehetne állítani, hogy ne 600 fokon legyen hanem mondjuk 120on, de nem akarok bajlódni vele mindiig amikor átmegyek egy másik módba.
PTben a FFB nem a legjobb, de azért ad pluszt az élményhez. Nekem kb 1 hónapba telt mire közelítettem a régi billes időimet kormánnyal, szerintem mára le is hagytam azokat.
Igen viszi prímán a PT a H váltót és a kuplungot is kezeli, de autókuplung van PTben, nem lehet teljesen felülírni így versenyzéshez nem jó, viszont driftben lehet használni, rúgni :)

Mellesleg komolyabb szim játékokhoz elengedhetetlen egy jó analóg eszköz.

Kormányok közül a MOMO jó vételnek számít, volt idő mikor 13 ezerért lehetett kapni, most nem tudom mennyi. Az nekem az annyira nem jött be... a G25el meg vagyok elégedve, leather-steel feel :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24431) milomi válasza PaJa1 (#24430) üzenetére


milomi
tag

Dragban utazom :) ma voltam SIM en is nemrossz .. de az a HAPOON... egy nagy rakás......

NFS World Nick Ewing1987

(#24432) SylarHUN válasza milomi (#24431) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Akkor tuningolj rajta még 1 kicsit meg balaszolgasd. A Harpoon 1 nagyon jó autó! Hidd el nekem, mentem vele vagy 2000 versenyt! Sim Vs.-ben a gyors pályákon szinte verhetettlen.
Kormány használata elengedhetettlen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#24433) milomi válasza SylarHUN (#24432) üzenetére


milomi
tag

jó de nekem nem SIMbe kell hanem DRAGRA.. + driftre néha.. na meg azért SIm re is.. ritkán.. de DRAGON semmit nem ér :S

NFS World Nick Ewing1987

(#24434) PaJa1 válasza milomi (#24433) üzenetére


PaJa1
őstag

Jó akkor menj egyenesen.... ja, hogy azt az autó csinálja....akkor neked Camaro kell, Harpoon ha nincs AP. És igazad van oda tényleg nem kell kormány csak 2 gomb, esetleg 3 ha nitrózni is akarsz.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24435) Robyka


Robyka
aktív tag

A simulation és arcade mód között lényegében mi a különbség?

(#24436) UnConnecteD válasza milomi (#24433) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en most jottem ra, hogy a Hexan ( nem a PE ) egeszen jo kocsi drift modban, amikor tobb pontot csinaltam vele, mint corollaval

(#24437) UnConnecteD válasza milomi (#24433) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

Robyka > mas a fizika, konnyebben kanyarodik, hihetlenul gyorsan fekez, elegge mas az iranyitas

[ Szerkesztve ]

(#24438) PaJa1 válasza UnConnecteD (#24437) üzenetére


PaJa1
őstag

Könnyebben kanyarodik a kerék nem a kocsi, nagyon túlkormányzott lesz az verda és rettentően csúszik, de a fékek valami brutálisat fognak. Hordó fos az egész.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24439) Robyka válasza PaJa1 (#24438) üzenetére


Robyka
aktív tag

Azon kevesebben is játszanak.
AP-t csak zsozsóért lehet venni?

(#24440) Robyka


Robyka
aktív tag

Nagyon rossz ez a simulaton mód

[ Szerkesztve ]

(#24441) PaJa1 válasza Robyka (#24440) üzenetére


PaJa1
őstag

A sim jobb mint az arkád... a dragnál meg főleg, itt már kanyarozni és fékezni is kell :P Az autók kicsit valóságosabban viselkednek.
A PTben az a jó, hogy a sim módja az arkád és a szim közötti átmenet, könnyen bele leeht tenulni és billentyűről is el lehet játszogatni, nekem régen nagyon jól ment gombokkal.

Megújult a forum kinézete! De a hsz írás maradt a piros barna kombó.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24442) Napfénysüti

Mostanában rákattantam a Quadrora mióta elkezdtem tuningolni. Csak kár hogy alig-alig van cls2-es szoba. :(

Més que un club!

(#24443) erdol válasza Napfénysüti (#24442) üzenetére


erdol
senior tag

Ha van akkor meg nem quadroval mennek a többi ellen meg esélytelen a quadro.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#24444) Napfénysüti válasza erdol (#24443) üzenetére

Hát igen nem egy sebes autó. Nekem az tetszik hogy iszonyat élvezetes irányítani. Lehet venni sodrósan a kanyarokat. Nem hiába hozzám mindig is közelebb álltak a rallys játékok így inkább azt szoktam meg. :B
Így hogy nincsenek cls2-es szobák be szoktam menni a cls3-as nyitottakba. Igaz hogy esélyem sincs de legalább egy jót szórakozom. :DDD

Més que un club!

(#24445) SylarHUN válasza Robyka (#24440) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Annak biztos rossz a simulátor mód, aki az arcade játékokhoz van szokva.
Szerintem és az itt jelenlevők közül, kb 2 ember van akinek nem a sim jön-be.
Az arcade nagyon rossz! Sőt szerintem szar!
De, izlések és pofonok.

PSN: Xbox:

(#24446) Robyka válasza SylarHUN (#24445) üzenetére


Robyka
aktív tag

Mondjuk még alig játszottam abban, lehet majd átszokok arra.
Ebben a challenge módban sosem látok senkit. Az milyen?
PT oldalán azt írja AP-t lehet vele szerezni, de kell hozzá valami kártya...

(#24447) PaJa1 válasza Robyka (#24446) üzenetére


PaJa1
őstag

APt lehet nyerni ott ha az első kettőben benne vagy. A belépéshez kell challenge ticket ami 5AP, de eláég sokat lehetett nyerni régebben az eventeken, sűrűn volt ez a nyeremény.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#24448) SylarHUN válasza PaJa1 (#24447) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Annyira sűrűn, hogy én ahány eventen indultam, 1db nem sok annyit nem kaptam. :(

PSN: Xbox:

(#24449) milomi


milomi
tag

Közvélemény KUTATÁST végzek saját magam részére.. ( Mien Autót érdemes venni 25 LEVEL szinte DRAGRA ? nitro használat nélkül alapból érjen el jó időt. vagy tuningolva.. mert a HARPOON -t tuti nem erre találták ki :( köszönöm segitségetek

NFS World Nick Ewing1987

(#24450) PaJa1 válasza SylarHUN (#24448) üzenetére


PaJa1
őstag

Voltak achievementek, azokon tuti lehetett kapni, meg amiket én csináltam eventek azokon is a challege ticket járt mindenkinek.
Nekem achievementekből kb 80 jött össze ha nem több, szerintem még mindig van van az ajándékok között.

milomi,
bobtail, összkerekes így olyat rajtol hogy bexarsz :DD esetleg egy tuningos Phoenix

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.