Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#1201) PeAdam válasza 19ati93 (#1200) üzenetére


PeAdam
tag

Egyenlőre a teljesen alap setuppal próbáltam, de némelyik autóval nehezen birkózik. A Stable setup segíthet esetleg?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1202) vlevi


vlevi
nagyúr

Project CARS 3 – Design & Physics DeveloperBlog
Nagyon érdekesen magyarázzák ezt a gumi dolgot.
Az első bekezdés szerint nem lesz gumikopás a játékban, ez már rögtön egy rossz hír.
Utána viszont az a magyarázat, hogy inkább a versenyzést helyezik előtérbe, és nem a pályamérnököt. A mostani szimulátorokban ui. rengeteget kell tesztelni, hogy egy adott pályára megtaláld az optimális gumit, pl. Ezért ezt a részt átveszi a játék, neked csak versenyezni kell. A gumikopás helyett viszont hosszasan magyarázzák, hogy a gumihőmérséklet az lesz a játékban, és ez is nagyon fontos, sőt fontosabb, mint a gumi kopása.

(#1203) 19ati93 válasza vlevi (#1202) üzenetére


19ati93
senior tag

Hülyeség az egész. RIP PCARS széria..

(#1204) dino_m válasza 19ati93 (#1203) üzenetére


dino_m
senior tag

Ezt kifejtenéd bővebben?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1205) dino_m válasza dino_m (#1204) üzenetére


dino_m
senior tag

Közben én is végigolvastam a dev naplót. Jelenlegi állás szerint nem lesz gumikopás, bár azt mondják, hogy a gumihőmérséklet változás továbbra is szimulálva lesz, plusz kap a gumi egy újabb réteget. De sajnos itt van még olyasmi is, hogy üzemanyagfogyasztás és pitstop se lesz a progiban, de remélem ez csak valamiféle félreértés lesz. Ezek után én is kezdek kételkedni. Lehet, hogy át kell térnünk az AMS2-re és más szimekre?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1206) 19ati93 válasza dino_m (#1205) üzenetére


19ati93
senior tag

Nincs gumikopás, se boxkiállás.. se használható boxutca vagy üzemanyagfogyasztás. Ez egy árkád katymasz lesz. Nem sim. Endurance versenyek kilőve.

Kár hogy nem a PC2 rendes utódja lesz a játék. Elmentek GRID irányba elég rendesen.

(#1207) dino_m válasza 19ati93 (#1206) üzenetére


dino_m
senior tag

Az még nem világos, hogy ez opcionálisan lesz-e benne a játékban vagy hogy csak egyes játék módokban, vagy full ilyen lesz a játék online, offline módban. Szóval maradt még halvány remény, hogy meg lehet választani, hogy hogyan akarja az ember használni a játékot.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1209) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ez a project cars 3 is nagyon szar lesz ha ilyen minősége lesz mint a halálos irambannak.

(#1210) vlevi válasza Heroes fan (#1209) üzenetére


vlevi
nagyúr

Arcade játék lesz belőle.
[link]
A pcgamer cikk cime eléggé kattintasvadasz, de lehet, hogy igaz.

(#1211) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ja láttam hogy kivették belőle azt ami eladta az egészet.

(#1212) dino_m válasza Heroes fan (#1211) üzenetére


dino_m
senior tag

Semmit nem vettek ki belőle. A PC2-ben továbbra is ott van minden. A PC3 egy új játék, más felfogásban.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1213) Heroes fan válasza dino_m (#1212) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ezt mondom hogy a 3 is lehetett volna ilyen mint a 2.

(#1214) vlevi válasza Heroes fan (#1213) üzenetére


vlevi
nagyúr

Valami mást akartak csinálni, mint az eddigi szériák, ez nyilvánvaló.
Nem vagyok benne a projektben, de elképzelhetőnek tartom, hogy a marketingosztály kiagyalta, hogy az utóbbi 10 évben a szimulátor piac nagyon komolyan előrelépett, az azelőtti állapothoz képest.
Régesrégen volt ugyebár az rFactor, GTR, GTR2, Iracing, Gprand Prix Legends. Ezekkel a játékokkal csak a fanatikusabbak játszottak.
Aztán valahogy divat lett szimulátorozni, jött a Race07, pár év múlva Assetto Corsa, Raceroom, és egy kicsit lájtosabb szimulátorként a Project Cars, és annak második része.
Lehet, hogy kiszámolgatták, hogy komoly szimulátort már nem akarnak csinálni, és inkább elmentek arcade irányba. Mert sok a koca-játékos, aki nem veszi annyira komolyan, de megveszi a Needforspeed, a Forza, ésatöbbi mellé a PC3-at is, mert az a menő...
Ahhoz hogy az igazságot kiderítsük, benne kellene lenni a projectben.

Ja, és, mégvalami. A stúdiót tudtommal már megvette a Codemasters, szóval lehet, hogy nem is az ő, hanem a Codemasters marketingesei irányítanak...

(#1215) dino_m válasza vlevi (#1214) üzenetére


dino_m
senior tag

Ehhez még semmi köze ilyen szinten a Codemastersnek, mivel már két éve dolgoznak a két címen. De mivel az SMS a CM csoport tagja lett, még teljesítenie kell a korábban kötött szerződéseit. A Bandai Namco a kiadó és feléjük tartoznak még a PC3 és a F&F Crossroads megjelentetésével. Ilyen egyszerű. Határidős mindkét megjelenés, tehát ki kellett adni. A CM-mel való közös munkákra még várni kell egy két évet, majd akkor meglátjuk, hogy hogyan tovább.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1216) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Csalódás is lett a vége.

(#1217) palfitom


palfitom
félisten

Sziasztok,

P Cars 2-vel adódott két problémám:
- az intronál még van hang (zene), viszont a későbbiekben megszűnik, nincs semmiféle hang.
- egy esemény avagy edzés végeztével a kilépéskor kifagy a játék, semmivel sem tudom bezárni.

Gépem paraméterei az adatlapomon (bár más játékkal nincs semmiféle gond), és a játék hivatalos, steam-es verzió.
A játékot ma teljesen újra telepítettem, a fenti problémák ugyanúgy fennálnak. (a gépet is újrahúztam pár hete)

Esetleg valami ötlet / javaslat van-e?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#1218) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Elég érdekes hibajelenség.

(#1219) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Igaz, elég kihalt lett a fórum, de megkérdezném, hogy valakinek van-e ötlete, hogy xbox-ra hol lehetne a legolcsóbban deluxe játék kódot venni? Anno megvettem előrendelésben a játékot pc-re aztán most újra lenne időm vele foglalkozni.... A 3. rész árkádos jellege miatt nem annyira izgat, a kettő még ezek szerint közelebb állt a szimulátorhoz. Köszönöm! :R

(#1220) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Igen a 2-őt csak kormánnyal lehet tolni billentyűzettel halál.

(#1221) Gtaati válasza Heroes fan (#1220) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló! :)

Régről megvan a Logitech G920 és cockpit:) Azzal használtam régen és most is azzal szeretném:) :R

(#1222) Heroes fan válasza Gtaati (#1221) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az jó nekem nincsen kormányom így addig kuka a játék.

(#1223) dino_m


dino_m
senior tag

Lehet, hogy egy kép erről: szöveg

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1224) MasTer


MasTer
tag

Sziasztok! A Community panelen inaktív a Community Events és a Time trial ablak. Más is tapasztalta ezt? Az egyik előnye a játéknak a Time trial mód volt, ahol mások legjobb idejével lehetett versenyezni, megtudni, hogy mennyire vagy jó az adott pályán az adott kocsival.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.