Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#1051) Heroes fan válasza Gabonetta (#1050) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem.

(#1052) mcs


mcs
veterán

Megvettem pc-re a limitált verziót kedvezményes áron Konzolvilágban, és kaptam hozzá japán kocsis pakk kódot is. Alapból patchelve van, vagy le kell még rá tölteni Steamről?

[ Szerkesztve ]

(#1053) vlevi válasza mcs (#1052) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, volt pár frissítés időközben, jelenleg 1.7.1.1 a legfrissebb.
[link]
Érdemes csak a steames regisztrációt használni, a gyári DVD-t be se tedd a gépbe.
Steamen van egy "Activate product" menüpont, ott add meg a játéknak, és a japán pakknak a kódját, akkor le fogja tölteni a legfrissebbet.

(#1054) mcs válasza vlevi (#1053) üzenetére


mcs
veterán

Még éppen a dvd-ről való telepítés folyik, ami nem a leggyorsabb, de ki fogom bírni. Legalább tesztelem a lemezeket, hogy jók-e. :DDD
Új Steam fiókot is létre kellett hoznom, mert sok-sok éve használtam utoljára, és a régi fiók belépési kódját elfelejtettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1055) mcs


mcs
veterán

Részemről a virágbolti verziót bűn volt használni, mert grafikailag és teljesítményben sokkal stabilabb ez a felpatchelt eredeti. :D

(#1056) Enton válasza mcs (#1055) üzenetére


Enton
addikt

Plusz van multi ahol publicban lehet csapatni, 90% GT3-at de elö-elö ferdül azért egyébb kocsikategoria is néha. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1057) mcs válasza Enton (#1056) üzenetére


mcs
veterán

Online mennyi lökdösődő barbár fordul elő? Mondjuk a koccanásokra fokozotabban figyelni nekem is szokatlan lenne eleinte. :D

(#1058) Enton válasza mcs (#1057) üzenetére


Enton
addikt

Rajtnál érdemes mindenkit potenciális ugyis nekem fog jönni ellenfélnek venni majd első és második karanyban kiesnek a roncsderbizök és utána kisimul a mezöny.
Érdemes először damage off lobbykat keresni hogy megszokd.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1059) Viper26


Viper26
nagyúr

Helmet cam hová tűnt?
Átnéztem a beállításokat, de egyik sem segít rajta, mintha nem lenne a játékban kb.

iPhone 14 | FR955

(#1060) Enton válasza Viper26 (#1059) üzenetére


Enton
addikt

Dupla sisak nélkülid van; ha olyan beállításokon vagy hogy hide helmet on.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1061) Enton válasza Enton (#1060) üzenetére


Enton
addikt

Itt találod, ni:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1062) Viper26 válasza Enton (#1061) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez a vicc, hogy be van kapcsolva, és a FOV sem több hetvennél. :)

iPhone 14 | FR955

(#1063) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Osztott képernyős módban lehet játszani?

(#1064) Viper26 válasza Viper26 (#1062) üzenetére


Viper26
nagyúr

Közben már sikerült. :)

iPhone 14 | FR955

(#1065) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv,
Van egy Logi DF GT kormányom. Valami 2010- es driver van hozzá, szeretem is, jól be lehet vele állítani a kormányt.
Viszont a PC2-ben ha a DF GT preset-et állítom be, semmit se érzékel a pedálokból. Ha át teszem DF pro-ra, Momo-ra akármire, akkor jó. A driver program látja a pedálok mozgását, de a PC 2, ha ez a kormány van kiválasztva, akkor nem. Ahogy átteszem bármilyen más kormányra, akkor jó lesz. Friss win10, friss gép, a kormányon kívül minden vadi új. :F
Van ötlete valakinek ?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1066) dino_m válasza Bandit21 (#1065) üzenetére


dino_m
senior tag

Próbáld ki az új, Win 10-hez ajánlott driverrel.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1067) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok nem tudnátok ajánlani egy olyan oldalt ahol össze vannak szedve a Tuning beállítások? Vagy valamiféle Tuning kalkulátor?

(#1068) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

NFS shift 2-höz képest mennyire szimulátorosabb, arcade-osabb a PC2?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1069) vlevi válasza adamssss (#1068) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sokkal inkább szimulátor, mint az NFS

(#1070) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nekem a legjobb szimulátor. Látványban hasonlít csak a shift 2-höz. Fontos, hogy szépen mindent be kell állítani a controls, camera beállítások magyon fontosak sokat dob az élményen! Egyet nem ertek viszont. Vannak egyes autók amikkel egyszerűen nem lehet mit kezdeni, akármit állítgatok kezelhetetlenek mennek jobbra-balra pl. LaFerrari, Enzo Ferrari, F40 stb. Igazából keresgéltem de nem tudom, hol lehetne a leszorító erőt növelni. A neten nem foglalkoznak ezzel sehol. Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!

[ Szerkesztve ]

(#1071) Debilon válasza SoldierL (#1070) üzenetére


Debilon
addikt

a neten sok helyen foglalkoznak ezzel :)

car setup, race car setup kulcsszavak

az autó vagy tapad rendesen vagy gyorsan megy, ennek a kettőnek az éppen megfelelő egyensúlyát kell megtalálni a beállításokban (hasmagasság, összetartás, futómű beállításokkal (rugók, lengéscsillapítók) karöltve)

ami jó egyenesekben kanyarokban sokszor kezelhetetlenné teszi az autót és fordítva, attól is függően, hogy lassú vagy gyors kanyarokról van szó, ez elég összetett dolog

valamit mindig be kell áldozni, kisebb vagy nagyobb mértékben

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1072) Debilon válasza SoldierL (#1070) üzenetére


Debilon
addikt

ez egy jó kiindulás: AUTÓBEÁLLÍTÁSOK - CAR SETUP - GARAGE - SETUP GUIDE: részen sok hazsnos infót találsz, az alap dolgok szinte az összes autónál ugyanúgy működnek

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1073) macy válasza SoldierL (#1070) üzenetére


macy
addikt

Régen játszottam vele, de úgy rémlik ezeknél az utcai autóknál nem lehet a leszorítóerőt állítani.

(#1074) SoldierL válasza Debilon (#1071) üzenetére


SoldierL
senior tag

A tuning setup-ban hol van az, hogy “downforce” Na ez az amit nem találok! A shift 2-ben anno ott volt feketén fehéren. Még külön is volt szedve elől-hátul. Valaki kifotózná nekem, hogy pontosan hol és mit állítsak leszoritóerőnek?

(#1075) Debilon válasza SoldierL (#1074) üzenetére


Debilon
addikt

Így sehol sem találod, szárny, felfüggesztés állitásával tudsz leszorító erőt "generálni" itt nincs olyan gomb, hogy downforce és kész, ezért írtam, hogy ez összetett dolog, nem olyan egyszerű

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1076) PACSA75


PACSA75
őstag

Vettem egy vr szemüveget a ps4 emhez, de nem sikerül beállítani a játékot, hogy vr módba lehessen játszani. Léci segítsetek mi a megoldás?

(#1077) Enton válasza PACSA75 (#1076) üzenetére


Enton
addikt

Legjobb tudomásom szerint csak PC-n van VR a játék alatt, akárcsak Dirt rally(2) ac/acc is.
Ps4 vr autos meg a gt bizonyos részei meg a másik game aminek megszünt a csapata alkotóbrigádja.
Szomorú sorsa van a konzolos VR-nak jelenleg. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1078) PACSA75 válasza Enton (#1077) üzenetére


PACSA75
őstag

Értem. Köszönöm az infót.

(#1079) Enton válasza PACSA75 (#1078) üzenetére


Enton
addikt

Driveclub ha jól rémlik, de abból is külön fizetős a VR verzió.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1080) PACSA75 válasza Enton (#1079) üzenetére


PACSA75
őstag

Akkor már inkább Gran Turismo.

(#1081) Enton válasza PACSA75 (#1080) üzenetére


Enton
addikt

Ps3-on jatszottam a 5dik epizóddal 3d-s nagy tévén már az is elég vagányul adta és csúnya sem volt éppen.
A legnagyobb baj ez a nem minden versenyt tudsz vr-ban játszani. Amugy már szereztem volna egy ps4-et vr-ral csak "kijátszani", de így legalább megmaradt egy kis pénzem másra elszórni. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1082) PACSA75 válasza Enton (#1081) üzenetére


PACSA75
őstag

Amúgy egyet értek, szerintem sem éri meg ilyet vásárolni, én is használtan vettem próba gyanánt, és főleg Project Cars 2 miatt, sajnos nem voltam elég figyelmes hogy PSVR mentes (azaz ha jól látom ps4 pro val műxik) ez a játék 😥. Így valószínűleg adom is tovább.

[ Szerkesztve ]

(#1083) Enton válasza PACSA75 (#1082) üzenetére


Enton
addikt

Pc-n most ilyen téren elég jó a választék, 99% fut VR-ban, Csak rakjon alá vasat az ember a 90 pfs fixhez minden szituációban minden pályán, ect ect ...
Egy hp reverb-re várok magam is csak utána egy szavam nem lesz semmire, PC VR fényévekkel jobban áll most mint a konzolos és mobil variációjaik, de legalább van fejlődés.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1084) adamssss


adamssss
veterán

Ezt a játékot lehet "élvezetesen" játszani billel/kontrollerrel vagy felejtsem el?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1085) SoldierL válasza adamssss (#1084) üzenetére


SoldierL
senior tag

Szia joyal ill. Billentyűvel nálam csak a nfs-ek jöhetnek szóba. Szóval szerintem nem.

(#1086) 19ati93 válasza adamssss (#1084) üzenetére


19ati93
senior tag

Controllerrel nagyon is játszható. S1910 rankú vagyok online egy sima x360 controllerrel.
Billel nagyon gagyi szerintem, offline ha unatkozol max akk játszható de eléggé irányíthatatlan az egész.

(#1087) SoldierL válasza 19ati93 (#1086) üzenetére


SoldierL
senior tag

Izlések és pofonok, majd kormánnyal egyszer próbáld ki, nem kell többé controller. Másrészt nekem a bal hüvelyk ujjam el is fárad mondjuk 5 kör Spa után.

(#1088) 19ati93 válasza SoldierL (#1087) üzenetére


19ati93
senior tag

Hozzászoktam, teljesen játszható. Nyertem vagy 300 online futamot..0 assistal:DDD Volt kormányom régebben, aztán elromlott és RIP.
Azóta hely se lenne az asztalnál neki kb, szóval ez maradt, nekem megfelel.

(#1089) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Egy olyan kérdésem lenne , hogy van a játékban dinamikus időjárás ? ( beállítottam 4 időjárást , real time beállítást ,nem változott , random weather beállításon sem .) Csak azért kérdezem mert szuper hogy sync to race opcióban be lehet állítani mondjuk száraz időjárásról essen a verseny felétől , de érdekelne hogy véletlenszerű változó időjárás van e a játékban ?

(#1090) dino_m válasza Sántha Lajos (#1089) üzenetére


dino_m
senior tag

Van. Állítsd a dobókockára, akár mind a négy időjárás ikont. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1091) Sántha Lajos válasza dino_m (#1090) üzenetére


Sántha Lajos
tag

Köszi a választ , erre nem gondoltam ki fogom próbálni .

(#1092) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Biztonsági autó van e?

(#1093) dino_m válasza Heroes fan (#1092) üzenetére


dino_m
senior tag

Az nincs. Szerintem túl sok féle-fajta géposztály van a játékban, hogy mindhez jól le lehessen modellezni. Még a hivatalos F1-ben is gond a SC.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1094) Heroes fan válasza dino_m (#1093) üzenetére


Heroes fan
őstag

Sajnálom mert így nem rázza össze a mezőnyt és alakít ki izgalmas csatákat.

(#1095) StLui


StLui
veterán

Sziasztok, hobbi szinten játszogatok kormánnyal xbox one x-en, forza 6 mellé megvolt a PC első része, de alig játszottam vele, mert ismerősök inkább FM6-ot tolták, valahogy nem is boldogultam az online játékba csatlakozással. Pedig maga a játék kicsit jobbnak tűnt mint FM6. Érdemes most beszerezni a PC2-t az FM 7 mellé, vagy ugyanúgy járnék?
:R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1096) Zoolee1976 válasza StLui (#1095) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

8 Euró volt a sima verzió boxhoz, ennyiért ingyen volt.Nekem meg van Pc-n de így megvettem boxra is.Az online működik,majd privátban írd meg a boxos felh neved és pár emberrel szervezetünk heti egy két versenyt!

Zoolee

(#1097) StLui válasza Zoolee1976 (#1096) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, de sajna Forza Hungary-ból is időhiány miatt estem ki, sokszor aznap sem tudom, hogy tudok, akarok-e játszani este. Illetve zavart, hogy túl profik, és állandóan ment a balhé a vége felé, ha ütközés miatt kiestek páran a versenyből. Akkor szoktam rá a ghost-os multikra idegenekkel, ott nincs balhé. Egyébként StLui vagyok boxon is.
Az érdekelne, hogy milyen az FM7-hez képest hasonló vagy sokkal jobb a fizikája, időjárás, akármi?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1098) Enton válasza StLui (#1097) üzenetére


Enton
addikt

Na ezt lecsapom, igen jobb.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1099) StLui válasza Enton (#1098) üzenetére


StLui
veterán

Helyes, jól tetted, köszi! letöltöm a próbát, még van idő úgyis megvenni :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1100) szente


szente
addikt

Tud valaki esetleg VR-ra valami dashboard szerű megoldást?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.