Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#646) DVDlemezek válasza Jadro (#645) üzenetére


DVDlemezek
csendes tag

Nézd, én nagyon alapos ember vagyok.

Szerintem ez egy olyan alapvető funkció, amellyel rendelkeznie kell fórumnak, ha valóban komolyan gondolja azokat az alapelveket amelyeket önmagára nézve megfogalmazott az alábbiak szerint:

"Az eddigi szűkkörű kamarahangulatból némileg kilépve igyekszünk továbbvinni a kitágult térben is azt a konstruktív, közösségi szellemiséget, amit képviselünk."

Én úgy gondolom a kitágult térnek, tartalmaznia kell a közösség elhagyásának a lehetőségét is, a felhasználó szabad akaratából.

Igazság szerint, én azért érzem azt az ominózus kamrahangulatot, ha egy újonnan érkező fórumtag által felvetett problémára csak olyan válaszok érkeznek: "Hiába." "Törlés nincs. Nem fórumozol és kész."

Eddig Te voltál az egyetlen, aki normális hangvételben szólt hozzá a felvetésemhez, ezt ezúton is köszönöm.

Ha eddig ez a hiányosság senkinek nem tűnt fel, nem szúrt szemet, akkor én most rávilágítok.

Jó néhány saját weboldallal rendelkezem, van több webáruházam, egy közösségi portál gazdája vagyok, de ilyen még csak fel sem merült bennem, hogy valakinek a regisztrációját nem törlöm ha azt kifejezetten kéri.

Egyébként most már másodszor olvastam át azokat a bizonyos alapelveket, még mindig nem találom benne azt a pontot, amire mindenki hivatkozik, amely szerint regisztrációt nem lehet törölni, újfent megköszönném, ha valaki bemásolná nekem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.