Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Winner_hun válasza qssoi (#949) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kereső mező mellett ott van az opciók felirat, azt lenyitva ott van a lista alján a részletes keresés

PH! blog: átálltunk az e-mail alapú beléptetésre!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#952) qssoi válasza Winner_hun (#951) üzenetére


qssoi
csendes tag

Meg van!

:))
Így a régi is meg lesz sztem.
:R

(#953) sz.istván


sz.istván
tag

T. Moderátor Úr! Olyan gondom lenne, hogy semmilyen formátumú képet, nem tudok elhelyezni illetve állandóan azt írja ki a rendszer, hogy nem megfelelő a mérete a képeknek, holott, már a legkisebb pixelszámú képpel is hiába próbálkozom, azokat sem engedi felrakni, mi lehet az ok???? :(

(#954) Lauda válasza sz.istván (#953) üzenetére


Lauda
félisten

A kepfeltoltes megfeleloen mukodik. Biztos belefersz a merethatarokba es a kiterjesztes is ok?

(#955) sz.istván


sz.istván
tag

Természetesen, JPG-ben tolom és már 18Kb-nál tartok a zsugorításban és még így sem engedi!!

(#956) sz.istván


sz.istván
tag

Remélhetőleg az átvitel sem befolyásolhatja, mert ha nem elég a 32Mbit, akkor semmi már!!! :Y

(#957) Lauda válasza sz.istván (#955) üzenetére


Lauda
félisten

Toltsd fel ide mondjuk [link] es linkeld be, kivancsi vagyok.

(#958) fefe5


fefe5
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan lehet az összes hirdetésemet egy PH oldalra összeszedni?
Arra gondolok ,hogy külön oldalon lássam az összes feladott élő hirdetésemet és tudjam ajánlani a leendő vevőimnek az összes meghirdetett alkatrészeimet.

Köszönöm előre is a segítő választ

(#960) fefe5 válasza Kalandor (#959) üzenetére


fefe5
csendes tag

:C :K :R :R

(#961) rob83


rob83
aktív tag

Nem feltétlenül ide tartozik,de gondolom tudtok segíteni!

A múlt héten hirdettem 2x2 Gb memóriát eladásra,és úgy volt,hogy elviszik helyben,de mégsem!

A lényeg,hogy volt rá itt is érdeklődő,de nem tudom,hogy ki mert az apróba be irt,de azóta töröltem! :W

Van lehetőség vissza keresni azt a hirdetést?

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#962) rob83 válasza rob83 (#961) üzenetére


rob83
aktív tag

Megtaláltam! :R

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#963) odrif válasza Winner_hun (#907) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Valahol lépésről lépésre le van írva hogyan lehet képet így középre szépen betenni.
Csak nem tudom hogy hol.
Tud valaki segíteni ebben?

20 éve a Prohardveren

(#964) Varoz válasza odrif (#963) üzenetére


Varoz
őstag

Üdv!

A megfelelően lekicsinyített képet beilleszted, majd azt kijelölöd és linkeled rá a nagyot, majd azt is kijelölöd és középre zárt gombra nyomsz. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#965) odrif válasza Varoz (#964) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

köszi
mekkora az ideális méretű kép?

20 éve a Prohardveren

(#966) Varoz válasza odrif (#965) üzenetére


Varoz
őstag

Ez jó kérdés. :D
A PH képfeltöltője 400x266-ra kicsinyít.
Legalábbis az egyik képemnél. :D Szóval az ekörüli lehet a jó. :)
Illeetve ezt neked kell tudni, hogy mennyire akarod kicsire. Mert amint látod Winner_hun képe kisebb, sokkal.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#967) fatallerror


fatallerror
addikt

fogalmam sincs h hol kérdezzem szóval ha off akkor bocsi, először is tudom h nicket nem lehet változtatni de én ezen a néven akartam regelni de nem tudtam, azt hittem h egyszer visszatér de nem így nem lehet őt kipucolni és kitörölni a plusz l betűt a nevemből? : D majdnem 10 éve nem lépett be : P

don't tell me what i can't do!

(#968) Varoz válasza fatallerror (#967) üzenetére


Varoz
őstag

:C :DDD
Kötve hiszem, hogy ilyet megcsinálnak. :N

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#969) Winner_hun válasza fatallerror (#967) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#970) Vasinger! válasza fatallerror (#967) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hasonló cipőben járok a nevem végén lévő felkiáltójellel. :D katt Sajna ezzel együtt kell élni, talán kibírom :( :D

[ Szerkesztve ]

(#971) fatallerror válasza Winner_hun (#969) üzenetére


fatallerror
addikt

jól van srácok megkellett kérdeznem :DDD akkor viszont jelentem h az éjjel nem tervezett leállás lesz az oldalon ;]

#970) Vasinger!!!4!111 :DD nyugi dolgozom az ügyön, meghekkeljük :DDD

na meg a te eseted más, a srác használja a regjét az enyém meg már 2002ben is trollkodott :Đ

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#972) Viktor77 válasza fatallerror (#971) üzenetére


Viktor77
titán

Az én "párom" sem túl aktív, ráadsul ha kicsit sietek, enyém a név. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#973) Varoz válasza Viktor77 (#972) üzenetére


Varoz
őstag

Hehe, az én párom utánam jött. Mondjuk, az is én vótam. :DD :DDD

UI: Elgépelt email cím miatt kellett, azon kértem segítséget. :B

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#974) fatallerror válasza Varoz (#973) üzenetére


fatallerror
addikt

hoppá hoppá ! "A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!"

akkor dupla regért léci bannoljátok a kollégát ;]

de most őszintén, tök ésszerű volt a kérdésem :D csávó 10 éve nem járt itt lehet már nincs is a bolygón :D
am nem zavar a plusz l de akkor is, ez a csávó már nem jön vissza és erre mernék nagyobb összeget is rakni :DDD

don't tell me what i can't do!

(#975) fracture333


fracture333
aktív tag

hello
az érdekel hogy hogyan lehet új profil képet feltölteni? most ez a szürke UFO fej van beállítva de érdekelne hogy hogyan tölthetnék fel valami mást, pl egy képet farkasról mint fatallerror

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#977) EmberXY válasza fracture333 (#975) üzenetére


EmberXY
addikt

Saját arcképet nem tölthetsz fel, csak igényelhetsz, ha megfelelsz a feltételeknek, de az még odébb lesz, mert minimum őstag rang kell hozzá, stb, addig csak azok közül választhatsz, ahol a jelenlegit is találtad.

Szerk.: Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#978) fracture333 válasza Kalandor (#976) üzenetére


fracture333
aktív tag

kösz

(#977) EmberXY - értem köszönöm :R

és hol lehet közösségi hsz-ket szerezni?

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#979) Winner_hun válasza fracture333 (#978) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#980) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez pontosan mit jelent?:

"A felhasználó jogait az Apple-elvek sorozatos megsértése miatt végleg felsokszoroztuk!"

20 éve a Prohardveren

(#981) Winner_hun válasza odrif (#980) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amit kitalált magának a júzer. Beírta a városhoz és annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#982) odrif válasza Winner_hun (#981) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És valóban.
Enyhén megtévesztő a dolog szvsz.
Köszönöm :R

20 éve a Prohardveren

(#983) Winner_hun válasza odrif (#982) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kitiltás fékövér és off:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#984) coke


coke
csendes tag

http://prohardver.hu/tema/javaslatok_az_aprohirdetesek_jobba_tetelere_hamarosan_vegleg_atallunk/friss.html#msg2669 ebbe a topikba ezt a kérdést már leírtam, nem tudom hogy illik, biztosam ami biztos ide is leírom, szóval

az lenne a kérdésem hogy szabályok szerint hogyan lehet adni-venni a cuccokat? milyen adószabályok vonatkoznak erre, ha mindent be szertnék tartani?
pl. adás-vételi szerzősét kell kötni, milyen érték felett? kinek kell az, eladónak vagy a vevőnek?
ha veszek halamit 80e-ért és eladom 100e-ért hónappal később milyen adószabályok vonatkoznak rám?
vagy pl. ha veszek egy komplett gépet 100e -ért eladogatok belőle hardwareket 70e értékben, felújítom stb. költök rá 50e t, majd eladom 120e -ért?
vagy hagyjam az egészet, üzleteljek ahogy eddig, papírok bevallás nélkül? (ahogy szerintem 90%) mennyire üthetem meg a bokámat a nav nál ezzel? ti hogy csináljátok? :)
nem tudom hol melyik topikba illik ez a kérdés azért írtam le ide és interneten se találtam erre vonatkozó jogszabályokat.
:R

(#985) axioma válasza coke (#984) üzenetére


axioma
veterán

Szerintem off...
Elore szolok, hogy nem vagyok hozzaerto, csak par eve tok mas miatt (epitkezesnel maganszemelytol vasarlas igazolgatas) felmerult.
Ingosag adasvetelnel van egy hatar (regen 200e volt), amennyi _jovedelemig_ adomentes. Aminek a beszerzesi arat nem tudod igazolni, azt az eladasi ar 75%-anak velelmezik. Igy amig nem eri el az eladasaid osszege a 800e-et (vagy amennyi most), addig nem adokoteles semmikepp. Felette akkor gyujtogetni kell az igazolasokat a beszerzesrol, ha megmindig benne vagy a 200e-ben. Ha azt is atleped, akkor siman szja-bevallaskor beirod, es ugyanugy adozod, mint mas jovedelmedet.
Volt egy idoszak, amikor az apeh raszallt a netes, foleg vatera es expressz eladokra...
Az jo kerdes, hogy ha kevesebbert ment el, mint amennyi a neten eladasi arkent latszik, azt hogy igazolod. En olyan ritkan veszek tobbtizezres ertekeket, hogy arrol szoktam irni adasvetelit reflexbol.

[ Szerkesztve ]

(#986) HuMarc


HuMarc
addikt

Hogyan tudom megnézni az első hsz-emet? Csak kíváncsi vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#987) Winner_hun válasza HuMarc (#986) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt megkérdezed.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#988) HuMarc válasza Winner_hun (#987) üzenetére


HuMarc
addikt

Köszönöm :)

(#989) 2csi


2csi
aktív tag

Mi az a Pü?

(#990) Winner_hun válasza 2csi (#989) üzenetére


Winner_hun
félisten

Privát üzenet

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#991) 2csi válasza Winner_hun (#990) üzenetére


2csi
aktív tag

Köszi!
(Ezt én is kitalálhattam volna! :W )

(#992) C64


C64
őstag

Hali. nem tudom, hogy jó helyen járok-e de egy próbát teszek hátha...

Kérdésem az lenne, hogy a betűméretet hogyan lehet csökkenteni hardveraproban? Sok helyen láttam ilyet.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#993) Ndruu válasza C64 (#992) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha offba teszed a kijelölt szöveget, akkor - szürke helyett (mint a fórumon) - kicsi lesz a betűtípus.

Harrrr!!!!

(#994) C64 válasza Ndruu (#993) üzenetére


C64
őstag

Köszi :R

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#995) akyyy


akyyy
senior tag

Üdv. Segitséget szeretnék kérni. (jobb helyet nem találtam ennek a kérdésnek, problémának, és a kivel érdemes üzletlni, és vitatopikt nem akartam ezzel szemetelni.

A problémám: Meghirdettem itt, és a vaterán is egy laptopot, azt gondolva hogy nem fogják ugyse nagyon vinni, eddigi tapasztalataim alapján. tévedtem, itt is eléggé érdeklődtek, vaterán licitáltak is rá. Kaptam itt egy kedvező ajánlatott egy illetőtől, megbeszéltem vele hogy licitáljon vaterán, ott lezárom és viheti. Sajnos vaterán rálicitáltak egy ezressel, és az illető nem jelentkezik. (felajánlottam pedig hogy elviheti, a megbeszélt áron, vaterán meg elviszi villámáron, igaz igy én járok picit pórul, de még belefér kateória).

De ha vaterán más nyeri meg a licitet, probléma lehet-e belőle nekem itt PH-n? Olyan, hogy kifizetés, vagy konkrét megbeszélés még távolról sem volt, így kárositva nincs senki.

(a licit kb még egy óráig tart, és tudom, én hibáztam hisz nem lett volna szabad a 2 helyre feltenni, de nem gondoltam hogy enyire könnyen el lehet adni)

[ Szerkesztve ]

(#996) Mikeee86


Mikeee86
tag

Sziasztok!

Következő lenne a problémám:
Van egy hirdetésem hardveraprón,és akartam beszúrni képeket linkelve,de elrontottam :W és nem tudom szerkeszteni.A kérdésem az lenne hogy tudnátok-e törölni,vagy engedélyt adni arra hogy módosítsam a hozzászólást?
Válaszotokat köszönöm előre is!

(#997) Lauda válasza Mikeee86 (#996) üzenetére


Lauda
félisten

Itt kerj segitseget linkelve az adott hozzaszolast es a harvderaprod majd modositja a hsz-t. 5 percen belul amugy tudod szerkeszteni.

(#998) Mikeee86


Mikeee86
tag

Igen tudom hogy lehet csak "kicsúsztam" belőle időben!
Köszönöm!
Üdv! :R

(#1000) Winner_hun válasza #07875072 (#999) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.