Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Endrek válasza Winner_hun (#600) üzenetére


Endrek
csendes tag

Mert, gondolom ezen az oldalon is lesznek nem kívánatos hozzá szólók,mint sajnos mindenhol.De még az is érdekelne,hogy hány hirdetést lehet feladni ingyen?

(#602) G4ga válasza Endrek (#601) üzenetére


G4ga
őstag

15

(#603) Endrek válasza G4ga (#602) üzenetére


Endrek
csendes tag

Köszönöm!

(#604) G4ga válasza Endrek (#603) üzenetére


G4ga
őstag

De figyelj, mert csak magánszemélynek.

(#605) Endrek


Endrek
csendes tag

Ja, és ha a hirdetésben sem kívánok fogadni valakitől hozászolást? nem csak privátban.

(#606) G4ga válasza Endrek (#605) üzenetére


G4ga
őstag

Ha küld egy privit, akkor ott már le tudod tiltani. Előre nem lehet.

(#607) Endrek válasza G4ga (#606) üzenetére


Endrek
csendes tag

Köszi! 15db hirdetés fölött mi a díjszabás?

(#608) G4ga válasza Endrek (#607) üzenetére


G4ga
őstag

Az nem úgy működik.

Ha üzletszerűen csinálod, akkor megkeresed a PH-t, asszem havi 10-20K között van, és kapsz bazárt, meg asszem minden témában 1-1 hírdetési lehetőséget a bazár mellé. De részletesen le van írva valahol a Hardverapró szabályzatában.

(#609) Endrek válasza G4ga (#608) üzenetére


Endrek
csendes tag

Utána nézek,biztos lesz még kérdésem,de előre is köszönöm a segítségeteket.

(#610) G4ga válasza Endrek (#609) üzenetére


G4ga
őstag

Sok sikert, és üdv itt a PH-n! :R

(#611) 76+


76+
csendes tag

szia!
regisztráciot hogy lehet törölni mert megváltozott az email cimem és ujat akarok létrehozni!
az oldal szuper!
minden elismerésem!
a fent lévők nagyon korrektek!
köszönöm a segitséget!
zoli

(#612) philoxenia válasza 76+ (#611) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszerűen nem lépsz be ezzel a regisztrációddal. Ha másikat hozol létre, azután csak azt használd.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#613) Lenry válasza 76+ (#611) üzenetére


Lenry
félisten

nem lett volna egyszerűbb átírni az email címet? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#614) margarett22 válasza ngabor2 (#1) üzenetére


margarett22
csendes tag

köszike!!

(#615) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Csáó skacok. Látom egy két embernek sajátos avatara van. Ezt, hogyan lehet betenni illetve megváltoztatni, hogy ne a listában szereplők lehessenek csak? :U

(#616) Winner_hun válasza Gyufaaa (#615) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#617) Gyufaaa válasza Winner_hun (#616) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:R

(#620) wwolf68


wwolf68
csendes tag

Üdv.
A "mostantól szertnék emailt kapni, ha új hozzászólás érkezik" bejelölés után, ha azt szeretném, hogy ne jöjjön több email, mit kell tennem?
Köszi

(#621) Timocicu válasza wwolf68 (#620) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Rákattintasz a pipa jelre fent a topik címe mellett, majd új ablak, biztos, hogy lemondod értesítőket ezzel a témával kapcsolatban? ok-re katt és kész! ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#622) wwolf68 válasza Timocicu (#621) üzenetére


wwolf68
csendes tag

Köszi szépen, de ez már megvolt és mégis jönnek :) ...... azt hittem van valami más megoldás is. Lehet cookikat kelllene törölnöm?

(#623) Winner_hun válasza wwolf68 (#622) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs pipa és úgy is jönnek? A hozzászólások linkje új hozzászólásokra mutat vagy lehet hogy csak beragadt* e-maileket kapsz meg?

* szolgáltató miatt nekem volt már ilyenem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#624) wwolf68 válasza Winner_hun (#623) üzenetére


wwolf68
csendes tag

Igen, ez a fura...nincs pipa és mindig jön a legfrissebb.

(#625) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

hogy kell indexképes linket beszúrni? :B nemigazán találtam sehol
linkbe berakom a képet(tag-et) addig oké, de méretet milyen formában kell megadni, hogy ne teljes méretbe dobja ki? :B

[ Szerkesztve ]

(#626) Winner_hun válasza Tamoo (#625) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha feltöltöd a képet akkor rányomsz a beillesztésre és annyi. Kisebb méretű kép nem minden esetben készül.
Súgó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#627) Tamoo válasza Winner_hun (#626) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

arra gondolok, hogy legyen egy kis kép beillesztve ami ugye hivatkozás az eredeti nagy képre...
Magyarul ez csak két képpel valósítható meg?

(#628) Winner_hun válasza Tamoo (#627) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#629) 7 válasza Tamoo (#627) üzenetére


7
addikt

De ha az itteni kepfeltoltot hasznalod, az automatikusan megoldja neked az atmeretezest, valamint a kodot is instant megkapod.

Tovabbi informaciok: [link]

(#630) Tamoo válasza 7 (#629) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

naa akkor csak van ilyesmi... ezt még nem próbáltam :) köszi

[ Szerkesztve ]

(#631) Attila89


Attila89
csendes tag

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy ha én szeretnék itt valamit meghírdetni pl. egy eladó MP4-et vagy telefont vagy akármit akkor azt hova tudom betenni?Nem talátlam iylen témát sehol se :S
Válaszotokat előre is köszönöm!

INGYEN SMS: http://www.mobiltelo.hu/5889

(#632) D1Rect válasza Attila89 (#631) üzenetére


D1Rect
félisten

(#633) Attila89 válasza D1Rect (#632) üzenetére


Attila89
csendes tag

Köszi :)

INGYEN SMS: http://www.mobiltelo.hu/5889

(#634) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok vkit megkereseni itt a Ph!-n nicknév alapján? egy illető adatlapja édekelne , illetve a hirdetései...

köszi a segítséget

Avanti Roma

(#635) Winner_hun válasza sasa134 (#634) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#636) sasa134 válasza Winner_hun (#635) üzenetére


sasa134
addikt

thx! :R

Avanti Roma

(#637) teve08 válasza sasa134 (#636) üzenetére


teve08
tag

illetve a hirdetései

Hirdetéseit az apróhirdetéseknél a részletes keresésnél tudod megnézni , egyszerűen csak beírod a szűrés felhasználó szerint mezőbe a nevét :)

Remélem segített valamennyit:)

Üdv. Teve08

(#638) Pubszon


Pubszon
veterán

Az első HSZ-re ráférne egy frissítés, pl ezt is ki lehetne venni:
- Fototrend - fotós fórumok

Illetve ezt a képet is be lehetne raki a másik helyett, mert új gombok is vannak, na meg persze a hozzájuk tartozó magyarázó szöveget is le kellene írni. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#639) DVDlemezek


DVDlemezek
csendes tag

Javaslok egy olyan funkciót, hogy a regisztráció törlése.

Én pl. törölni szeretném magam innen. Ez hogy lehetséges?

(#640) Lauda válasza DVDlemezek (#639) üzenetére


Lauda
félisten

Kossel bele valamelyik modba es kivagnak mint macskat xarni. :DDD

Amugy nincs felhasznalo torles, tisztan le van irva az alapelvekben.

(#641) Winner_hun válasza DVDlemezek (#639) üzenetére


Winner_hun
félisten

Törlés nincs. Nem fórumozol és kész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#642) DVDlemezek válasza Winner_hun (#641) üzenetére


DVDlemezek
csendes tag

Ezt adatvédelmi szempontból aggályosnak tartom.

Kell lehetőséget biztosítani arra, hogy valakinek az adatai kikerüljenek ebből az adatbázisból, még akkor is, ha önként adta meg azokat.

A regisztrációval engedélyt adtam az adataim tárolására, amit ezennel visszavonok.

Ismételten kérem a regisztrációm törlését, ez nem az a fórum amelyen én szeretnék tag lenni.

Egyetlen hozzászólásomban egy beszállító partnert kerestem - igaz rossz helyen, ezt elismerem - de arra aztán nincs szükségem, hogy immár privát üzenetben vádoljon egy magát félistennek képzelő fórumtag mindenféle hátsó szándékokkal a szerinte általam tervezett szabályellenes tevékenységgel kapcsolatban.

(#643) Viktor77 válasza DVDlemezek (#642) üzenetére


Viktor77
titán

Hiába.

Elfogadtad az Alapelveket mikor regisztráltál (vagy csak pipáltál olvasás nélkül, ahogy teszik a legtöbben?), ami tartalmazza, hogy nem törlünk regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#644) DVDlemezek válasza Viktor77 (#643) üzenetére


DVDlemezek
csendes tag

Az a helyzet, hogy egy felhasználói szabályzat a törvényeket nem írja felül, még akkor se ha bepipáltam.

Viszont megköszönném, ha bemásolnád azt a pontot, amelyik tartalmazza, hogy a regisztráció élethosszig tart - sőt, még az után is - és az nem törölhető.

[ Szerkesztve ]

(#645) Jadro válasza DVDlemezek (#644) üzenetére


Jadro
veterán

Én nem nagyon értem az aggályaidat. Van egy beazonosíthatatlan nikkneved és email címed megadva. Bármikor szakíthatsz mindkettővel ha tényleg ennyire izgulsz a dolgon. Pláne nem értem az egészet, hisz azt írtad itt sem akarsz lenni.

Elveben persze értem miről írsz, de a gyakorlatban sokkal kevesebb energiabefektetéssel elérhető lenne amit szeretnél.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#646) DVDlemezek válasza Jadro (#645) üzenetére


DVDlemezek
csendes tag

Nézd, én nagyon alapos ember vagyok.

Szerintem ez egy olyan alapvető funkció, amellyel rendelkeznie kell fórumnak, ha valóban komolyan gondolja azokat az alapelveket amelyeket önmagára nézve megfogalmazott az alábbiak szerint:

"Az eddigi szűkkörű kamarahangulatból némileg kilépve igyekszünk továbbvinni a kitágult térben is azt a konstruktív, közösségi szellemiséget, amit képviselünk."

Én úgy gondolom a kitágult térnek, tartalmaznia kell a közösség elhagyásának a lehetőségét is, a felhasználó szabad akaratából.

Igazság szerint, én azért érzem azt az ominózus kamrahangulatot, ha egy újonnan érkező fórumtag által felvetett problémára csak olyan válaszok érkeznek: "Hiába." "Törlés nincs. Nem fórumozol és kész."

Eddig Te voltál az egyetlen, aki normális hangvételben szólt hozzá a felvetésemhez, ezt ezúton is köszönöm.

Ha eddig ez a hiányosság senkinek nem tűnt fel, nem szúrt szemet, akkor én most rávilágítok.

Jó néhány saját weboldallal rendelkezem, van több webáruházam, egy közösségi portál gazdája vagyok, de ilyen még csak fel sem merült bennem, hogy valakinek a regisztrációját nem törlöm ha azt kifejezetten kéri.

Egyébként most már másodszor olvastam át azokat a bizonyos alapelveket, még mindig nem találom benne azt a pontot, amire mindenki hivatkozik, amely szerint regisztrációt nem lehet törölni, újfent megköszönném, ha valaki bemásolná nekem.

[ Szerkesztve ]

(#647) Lauda válasza DVDlemezek (#644) üzenetére


Lauda
félisten

Bocs, de mit nem ertesz? Elfogadtad a forum alapelveit, kulonben nem irhatnal ide. Most pedig azzal szembe mesz. Az a bizonyos, ahol le van irva, hogy nem lehet reget torolni le van oda irva, csak Te nem talalod.

[ Szerkesztve ]

(#648) DVDlemezek válasza Lauda (#647) üzenetére


DVDlemezek
csendes tag

Én a szabályokat ezen az URL -en találtam meg:

hxxp://prohardver.hu/allando/alapelvek.html

Az alján ez:

"(A szerkesztőség fenntartja jogot, hogy a moderációs alapelveket bármikor, saját hatáskörében megváltoztassa. A változásról ezen az oldalon értesülhettek. Update: 2009-02-09 12:00)"

Tehát az alapelvek változását ezek szerint ezen az oldalon lehet nyomon követni. Én ezt teszem most, sajnos az időben visszamenni nincs lehetőségem.

Mindamellett továbbra is tartom, hogy egy weboldal szabályzata nem írja felül a törvényeket.

UPDATE: Kiléptem és így újra megnézhettem, a regisztrációnál is ugyanezeket az alapelveket kell elfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#649) Lauda válasza DVDlemezek (#648) üzenetére


Lauda
félisten

Pont ott talalod meg, hogy nincs ban sajat keresre. De ha igy folytatod akkor elered a celod elobb-utobb.

(#650) Winner_hun válasza DVDlemezek (#642) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nagyon egyszerű, bemész jobb felső saroknál a beállításaimra, kitörlöd az adataidat (ha megadtad), átírod az e-mail címedet és el van intézve a dolog.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.