Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Remov válasza Intruder2k5 (#1750) üzenetére


Remov
aktív tag

Hmm, erre én is gondoltam, de ahogy nézegettem a dátumokat nem igazán illett a képbe az elmélet sajnos. De köszönöm a választ :)

(#1752) Intruder2k5 válasza Remov (#1751) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mármint milyen dátumokat? Az előresorolás időpontja nem biztos, hogy egybeesik a hirdetés feladásának idejével. Dönthetek úgy akár egy két hetes hirdetésnél is, hogy előresorolom.

[ Szerkesztve ]

(#1753) Remov válasza Intruder2k5 (#1752) üzenetére


Remov
aktív tag

Közben kapcsolatba léptem lezso6 -al és megkaptam a választ :)

Az előresorolás lejáratának az időpontja a mérvadó, vagyis minél később jár le a hirdetés előresorolása, annál előrébb van.

(#1754) isolate


isolate
csendes tag

Lehet, hogy már ezren kérdezték és bocsássatok meg ha én is felteszem, de archivált hirdetést tud a vevő értékelni?

Előre is köszönöm a választ!

(#1755) Intruder2k5 válasza isolate (#1754) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen tud. Ha jól rémlik 30 napig.

(#1756) isolate válasza Intruder2k5 (#1755) üzenetére


isolate
csendes tag

Ezer köszönet :R

(#1757) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Így néz ki a beállítások menü, android telón pedig, teljes nézetre nyomtam, és a beállítások menüben ott vannak a módosítások, rendezés, blokkméret, stb, ami nekem kell. Hova tűnt pc alól?

(#1758) Intruder2k5 válasza bobalazs (#1757) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A blokkméret és a rendezés a topik alatt és fölött van, nem a beállításokban. Mellesleg én laptopról is ugyanezt látom.

[ Szerkesztve ]

(#1759) bobalazs válasza Intruder2k5 (#1758) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

aha.

(#1760) Intruder2k5 válasza bobalazs (#1759) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez a LOGOUT, régi felület, a többi portál már évek óta nem ilyen.

(#1761) bobalazs válasza Intruder2k5 (#1760) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerencse hogy megőrízte a régi felületet az utókor, mert én ezt szeretem. :C

[ Szerkesztve ]

(#1762) tl-x


tl-x
őstag

Aktuális "rang" besorolást hol találom? Az összefogalóban lévő szerintem nem jó.

(#1763) Dluinet válasza tl-x (#1762) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1764) tl-x válasza Dluinet (#1763) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Csak a szakmai hsz-ek számítanak?

(#1765) Winner_hun válasza tl-x (#1764) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ott van a link az írás elején.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1766) Aureal


Aureal
senior tag

"A csillagozott üzenetek mindig a privát lista elejére kerülnek, a legfrissebb üzenetek fölé. A csillagot levenni ugyanúgy lehet, ahogy feltetted."

Ez marhára szabatos leírás amúgy! :D (mindenesetre megoldottam 1 hét elteltével, amit be se állítottam...)

[ Szerkesztve ]

(#1767) Ndruu válasza Aureal (#1766) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#1768) Aureal válasza Ndruu (#1767) üzenetére


Aureal
senior tag

Ez nagyon szép és nagyon jó, csak épp mobilon nem úgy jelent meg. PC-n csináltam vissza... (és sose használtam ezt mellesleg)

(#1769) Ndruu válasza Aureal (#1768) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mobilon a csillag mást jelöl, de időközben gondolom erre te is rájöttél.

A többiek kedvéért, mobilon, reszponzív felületen a csillag a kedvenc topikokat és elmentett apróhirdetéseket tartalmazza. A csillagon lévő szám pedig azoknak a topikoknak a számát jelöli, ahányhoz új hozzászólás érkezett.

Harrrr!!!!

(#1770) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Hardveraprón, amikor eladtok valamit ami még garanciális, és emiatt adtok hozzá számlát, ki szoktátok húzni legalább a címetek egy részét, vagy minden személyes adattal (teljes név és cím) adjátok oda?
Nemrég eladtam egy videokártyát, házhoz vittem a vevőnek és megegyeztünk. Mivel 400+ pozitív értékelése van, gondoltam megbízhatok benne így az eredeti számlát rajta az adataimmal (név, cím) odaadtam.

Másnap látom, hogy 25.000 Ft-al drágábban már hirdeti is, nem magának akarta csak kereskedik. Ezzel persze nincs is gond, meg közöm sincs hozzá, de ami zavar, hogy így most ő még továbbadja a számlát rajta az adataimmal, a hozzájárulásom nélkül számomra ismeretlen személynek. Valószínűleg ebből bajom nem lesz, de egy ismerősöm járt már úgy, hogy egy nem garanciális eladott telefon hónapokkal később meghalt és emiatt zaklatták, sose lehet tudni.

Persze egy privát üzenetben megkértem, hogy legalább az utcát házszámot húzza ki mielőtt továbbadja, de semmire nem reagál a személyes találkozónk óta, nem értékelt és minden megkeresést ignorál. (Mindeközben a bemutatkozása: "Sikeres üzlet után piros pontot elfogadok!" és az aláírása: "Privátra illik válaszolni :)")
A problémám ezzel az, hogy míg én döntöttem úgy, hogy a garancia miatt rábízom az adataimat, mert régóta PH tag és sok pozitív értékelése volt, így most Ő önkényesen bárkinek tovább adhatja?

Valószínűleg túlgondolom, de érdekel mint adatvédelmi kérdés, illetve mi a véleményetek erről a hirdetői hozzáállásról? :U :R

Nem találtam ennél jobb topicot a kérdésemnek, ha esetleg mégis lenne ajánljátok légyszíves. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#1772) gjoco1 válasza 'polip (#1771) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!
Próbáltad az adott témánál megjelölni az Email kérést?
Megjegyzem szintén szeretnék belépési címet és jelszavat váltani,de pont ezért nem merek,mert egyszer már kizárt a rendszer. :F

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1774) Ndruu válasza 'polip (#1773) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Írj egy privátot a rendszergazdának, ő rá tud nézni, hogy valóban kiment-e az e-mail.

Summon lezso!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1776) harsanyi315


harsanyi315
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudom beállítani,ha valaki itt Prohardveren válaszol nekem,akkor jöjjön nekem egy email ,mint a hardveraprónál?

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1777) fery02 válasza harsanyi315 (#1776) üzenetére


fery02
addikt

Tehát arról szeretnél e-mail-t kapni, ha fórumon, adott topikban válaszol neked valaki.

Ez valóban hasznos funkció tudna lenni, de ilyen tudtommal nincs.

Olyan lehetőség van csak, hogy ha adott topikban íródik új hozzászólás (bármilyen), arról kapj e-mail értesítést.
Ennek nyílván egy pörgő topiknál nincs haszna, inkább olyan topikoknál, ahol csak évi pár hozzászólás íródik mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1778) harsanyi315 válasza fery02 (#1777) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Értem,köszönöm a segítséget :) :R

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1779) fery02 válasza harsanyi315 (#1778) üzenetére


fery02
addikt

Ez elég gyors reagálás volt.
Szívesen! 🙂

(#1780) harsanyi315 válasza fery02 (#1779) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Igen,mert bekapcsoltam azt,hogyha bárki ír ide akkor kapjak emailt :D .

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1781) fery02 válasza harsanyi315 (#1780) üzenetére


fery02
addikt

Akkor a mondandóm második felét már eleve tudtad. 😁

(#1782) harsanyi315 válasza fery02 (#1781) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Hát igen :D
De azért köszönöm :)

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1783) akovacs11


akovacs11
újonc

Üdv, elnézést ha rossz forumban vagyok, csak érdeklődöm, hogy van-e mód az email cím módosítására, mert a jelenlegi rövidesen megszűnik. Köszönöm.
Attila.

(#1784) Ndruu válasza akovacs11 (#1783) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Van rá mód, a jobb felső sarokban lévő ikonra kell kattintani, ott a lenyíló menüből az Adatlapom linket kell választani.
Bizonyos szolgáltatók tiltottak, úgyhogy célszerű valami megbízható címet (pl. gmail.com, hotmail.com) választani.

Harrrr!!!!

(#1785) gjoco1 válasza Ndruu (#1784) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!
Én is szeretném a mostani Freemail.hu belépési Email-em változtatni Gmail-re,de [ezt] dobja fel.Annyit tudni kell,hogy anno,mikor regisztráltam akkor a Gmail-t nem fogadta el a redszer valamiért és azért lett Freemail.Ezzel most jó,de mivel a "hivatalosan"használt Email címem a Gmail és ezt is szeretném ide.A Freemailos belépésem át van iráyítva Gmail-re.
Valamelyest érthetően írtam? :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1786) Ndruu válasza gjoco1 (#1785) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Írj Kalandornak ezzel kapcsolatban.

Harrrr!!!!

(#1787) gjoco1 válasza Ndruu (#1786) üzenetére


gjoco1
addikt

:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1788) csyogames


csyogames
lelkes újonc

elfelejtettem a jelszavamat, es nem emlekszem emlyik email cimmel kellett belepnem. Meg a regi rendszer alatt regisztraltam mikor nem az email kellett a belepeshez. Admint keresek aki segiteni tud nekem.

A jelszo emlekeztetonel mar probalkoztam, azt irja ki, hogy nem lehetseges a jelszo potlas.

Adminra lenne szuksegem hogy legelabb azt tudjam melyik cimet kapcsoltam hozza :W

(#1789) Ndruu válasza csyogames (#1788) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Írj Kalandornak egy privátot ezzel kapcsolatban.

Harrrr!!!!

(#1790) csyogames válasza Ndruu (#1789) üzenetére


csyogames
lelkes újonc

koszi

(#1791) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

nem egészen világos számomra, h mit jelent, ha vki neve és avatarja is szürke, illetve mit, ha csak a neve? (Az elsőre az a tippem, h az adott topikban kapott pihentőt, a másodikra meg az, h egy másikban, de csak találgatok :) )

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1792) Ndruu válasza Magnat (#1791) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha az arckép is szürke, akkor az illető topiktiltást vagy fórumtiltást kapott. Példa
Ha csak a nick és rang szürke, akkor az egy sima OFF hozzászólás. Példa

Harrrr!!!!

(#1793) Magnat válasza Ndruu (#1792) üzenetére


Magnat
veterán

KÖszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1794) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok!
Miért tölt folyamatosan egy fórum lapozása közben az oldal, akkor is, ha már minden betöltött, akár egy órával is később addig, amíg meg nem mondom a Web Stop gombot a Chrome-ban.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1795) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Skacok?

Hardverapron szeretnék feltenni egy hirdetést, de inaktívra tette. Amikor aktivalni akarom azt irja nincs kifizetve...de nem is akarom h fizetos legyen? Fooldalon azt irja meg 8 hirdetést feltudok tenni ingyenesen.. :F :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1796) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#1795) üzenetére


Vismajor01
addikt

Végül is archiváltam, lehet véletlen rányomtam a fizetős opcióra amikor kreáltam a hirdetést.

Bár fogalmam sincs miért nem/vagy hogyan kell ingyenesre váltani ha ilyen történik, véletlen jelölöd ki a fizetőst és a hirdetéset inaktiv amig ki nem fizeted.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1797) Gyick


Gyick
őstag

Hali!

A prohardver angol verziója hol található?Egy yt videoban láttam hogy van olyan is

(#1798) Ndruu válasza Gyick (#1797) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs, emlékeim szerint nem is volt, de a Mobilarénának volt egy angol változata (mobilarsenal.com)
A lefordított tesztek még most is megvannak. Példa

Harrrr!!!!

(#1799) Gyick


Gyick
őstag

[link]
Ebben a videoban láttam 3:25-nél.

(#1800) Ndruu válasza Gyick (#1799) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Google Translate-tel lefordította a videó készítője, nincs angol verzió az oldalból.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.