Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
Mivel látom is csupa "abszolút kezdő" van így írok ide egyet, mert jobb helyet nem találtam a kérdésemnek :D

Van már a PH fórumokhoz valami módosított css stílus amivel szélesebb lesz az egész? Ez a fix 1000 pixel kicsit zavaró nekem nagy felbontású monitoron.
csak hogy ne álljak neki magamnak megcsinálni ha van már ilyen :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1152) Ndruu válasza daninet (#1151) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt nézz körbe. Régi téma és nem is biztos, hogy találsz működő scriptet, de kiindulási alapnak jó. Régebben én is próbálkoztam ezzel a scripttel, akkoriban működött, de ma már elég sok minden megváltozott. Ha nem megy, akkor a JS vagy CSS topikokban kérj hozzá segítséget.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1153) daninet válasza Ndruu (#1152) üzenetére


daninet
veterán

Itt konkrétan már egy link sem működik :)
CSS nem gond nálam, majd valamit kreálok, de amennyi szabad időm van ebből nem lesz semmi úgysem :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1154) daninet


daninet
veterán

Próbáljátok ki [link] csak PH oldali fórumot adtam hozzá, így ha a normál állapot kell, elég átmenni pl mobilarenára.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1155) n0rbert0 válasza daninet (#1154) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Esetleg mobilarénára és logoutra is megtudnád csinálni? :)
Nagyon hálás lennék.

(#1156) daninet válasza n0rbert0 (#1155) üzenetére


daninet
veterán

Parancsolj [link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1157) n0rbert0 válasza daninet (#1156) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Köszönöm! :)
Hálám üldözni fog! :R

(#1158) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Nem igazán kezdő kérdés, de nem tudom hol kérdezzem, így itt teszem. Az mitől van, hogy egy hosszabb időre kitiltott felhasználónak folyamatosan változik az adatlapján az "utolsó feltűnés" időpontja? Akkor is frissül ez az időpont, amikor megpróbál belépni, de ugye a kitiltás miatt a rendszer nem engedi?

(#1159) Bjørgersson válasza pepe091 (#1158) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A böngésző kukijai miatt van. Ha pl. te is bejelentkezés nélkül lépsz fel az oldalra, akkor az utoljára bejelentkezve nem változik, az utolsó feltűnés időpontja viszont igen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1160) pepe091 válasza Bjørgersson (#1159) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

És tényleg, most kipróbáltam. Köszi az infót. :)

(#1161) Geryson


Geryson
addikt

Uraim! Tiszta idióta gondom van. A Samsung Galaxy Note 4 fórumban bekapcsolatam a leveles értesítést, de aztán gyorsan ki is kapcsolatam, mert rohadt sok értesítés jött (pörög szépen a fórum).

A gondom az az, hogy még mindig jönnek a levelek, ma is kaptam vagy 15-öt. :) Hiába nincs ott a pipa, hiába nyomtam rá azóta vagy 10x a levélben az inaktiváló linkre, nem történik semmi. Ilyenkor? :)

Pedig aztán nem vagyok már annyira kezdő szerintem... :)

:R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1162) Bjørgersson válasza Geryson (#1161) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugok a RIOS R5 PH! motorban ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1163) Geryson válasza Bjørgersson (#1162) üzenetére


Geryson
addikt

Na hát ezt soha nem találtam volna meg. Köszönöm! :) :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1164) F34R


F34R
nagyúr

Tud valaki segiteni, szeretnem redefinialni a Ph szinsemajat valami sotetre. sajnos nem talaltam semmi css-t ez ugyeben.

(#1165) cbm1974


cbm1974
tag

Tisztelt illetékesek, kérném a segítségetek!

Nem tudok üzenetet írni, mert állítólag túlléptem a korlátot és Spam-szűrést ismételget a rendszerem. Tegnap este volt ez, várni kell néhány órát...ma 9:30 körül 1-et engedett küldeni és ugyanúgy folytatja ezt a szöveget.
Most elvileg ki van kapcsolva a vírusirtónál a spam figyelés is.
Mikor tudok ismét normálisan üzenni a felhasználóknak?

(megpróbálom még telóról is)

Előre is köszönöm!

ZS

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1166) Winner_hun válasza cbm1974 (#1165) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amint felszabadul egy privátnyi hely az elmúlt 24 órából.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1167) cbm1974 válasza Winner_hun (#1166) üzenetére


cbm1974
tag

Lehet hülye kérdés, de ha kitörlöm az addig írt már nem aktuálisakat, azzal nem tud begyorsulni?

Köszi!

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1168) Winner_hun válasza cbm1974 (#1167) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem mert az nem törlődik. A másik félnél még ott van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1169) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok !

Van egy eladó az aprón akinek ránéztem a múltjára és még a régi aprós időszakból volt egy negatívja, és arra szeretnék rákeresni, hogy mi miatt kapta. Hogy tudnám kideríteni, hogy melyik topicban lett jelentve (valószínű
archívumban van, de nem tudom melyikben) ?

(#1170) Winner_hun válasza VinoRosso (#1169) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az archív topikokban is működik a kereső. Nincs olyan sok hogy órákig tartson kideríteni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1171) EmberXY válasza VinoRosso (#1169) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha feketét kapott, az nagy eséllyel itt lesz, ha nincs, akkor pedig itt, mert a topikokat összevonták.

Up the Irons!

(#1172) mekker


mekker
őstag

Lenne egy topikötletem, de jellegéből fakadóan nem tudom, hogy fennmaradna-e.
Egy saját ötleten alapuló játéktopik lenne (nem szólánc szintű).
Szerintem van benne annyi, hogy legalább 1-2 évig működjön, de ahogy nézem ezek a játékos topikok általában már az elején elsüllyednek, és 2-3 olyan topikot találtam, ami fut (az örök klasszikusok - szólánc, asszociációs játék és az egymondatos történet).
Másrészt ez egy kérdések és válaszok típusú dolog lenne, tehát szükséges egy olyan bázis, akiket valamennyire érdekel is a topik, nem csak beírogatnak néha.

A kérdésem:
Érdemes lenne-e topikot nyitni, illetve hova?
-Blogoutba tovább felszínen maradna, viszont kevesebb a látogató, illetve nem is vagyok ismert, Logouton sem írtam még semmit.
-Fáradt gőzbe jobban beleillene, sok a látogató, viszont ott meg lehetséges, hogy már az első héten elveszne.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1173) Winner_hun válasza mekker (#1172) üzenetére


Winner_hun
félisten

Blogoutba ne nyiss topikot, oda a személyes bejegyzések topikjai mennek. Nyisd meg, majd elválik hogy mi lesz vele.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1174) mekker válasza Winner_hun (#1173) üzenetére


mekker
őstag

Köszönöm, megpróbálom akkor.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1175) saelin


saelin
veterán

Üdv.

Ha egy topic összefoglalót írtam, kinek/hol kell jeleznem, hogy melyik topicba állítsa be? És ha van egy még nem publikált logout bejegyzésem, annak a linkjét bemásolom egy fórumba, akkor azt meg tudják tekinteni? A válaszokat előre is köszönöm! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1176) pepe091 válasza saelin (#1175) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudják. A próba topikba másold be a megírt összefoglalót, majd linkeld a modkerbe a HSZ-t hogy állítsák be a kívánt topikba.

(#1177) saelin válasza pepe091 (#1176) üzenetére


saelin
veterán

A "modker" az a "moderátort keresek a FÓRUMHOZ?"? :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1178) EmberXY válasza saelin (#1177) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen.

Up the Irons!

(#1179) cbm1974


cbm1974
tag

Ha letiltom vkivel a privát beszélgetést, ő fogja azt tudni, kap értesítést róla, vagy irkálhat a vakvilágba? köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1180) Ndruu válasza cbm1974 (#1179) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem kap róla értesítést.
A privátja ilyekor elküldésre kerül, de nálad nem jelenik meg egészen addig, amíg újra nem engedélyezed őt (a privát lista legvégére kerül ilyenkor a neve).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1181) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Bár nem vagyok totál kezdő, feltennék egy kérdést a szabályzattal kapcsolatban, mert nem szeretnék büntit...
A dupla account mindenképp tiltott, vagy csak a játékoknál? Mindenképp kellene egy másik nick, úgy, hogy ez is megmaradjon...

(#1182) Ndruu válasza dodopek (#1181) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Minden formában tilos, nem csak a nyereményjátéknál.
Mi az, amihez nem elég egy regisztráció?

Harrrr!!!!

(#1183) dodopek válasza Ndruu (#1182) üzenetére


dodopek
addikt

Szia!
Biztos voltam benne, hogy bárki válaszol, fel fogja tenni ezt a kérdést.
Olyan helyen dolgozom, ahol rengeteg hardver megy át a kezemen. És mivel a időnként kereskedem is, és a kollégáim ismerik a nickem...
Nem azért mert lopok, csak tudod milyenek az emberek. :-(
De a szabály az szabály...

(#1184) paolinho válasza dodopek (#1183) üzenetére


paolinho
őstag

Pusztán csak kíváncsiságból érdeklődnék, hogy akkor mi van, ha egy gépen többen is beléphetnek, pl. a munkahelyeden? Akkor mindenki a Te nicname-eden lép be?! Az szerintem hülyeség lenne. Vagy otthon, ha csak egy gép van, akkor ebben az esetben is ez a helyzet, ha azt többen használják? Mert akkor csak reménykedem, hogy a lányom nem jár ide a mobilarénára olvasgatni, beszélgetni. Vagy butaságot kérdeztem?

(#1185) dodopek válasza paolinho (#1184) üzenetére


dodopek
addikt

Ez mondjuk jogos. Mi van ha egy gépről többen jelentkeznek be...

(#1186) Lauda válasza paolinho (#1184) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyen esetben jelezni kell a moderacio fele, hogy egy geprol tobben is bejelentkeznek es akkor odairjak az adatlapod melle. Ha meg ezzel valaki visszaelne, az elobb utobb ugy is kiderul a stilusbol pl, vagy a masik nickkel valaszol veletlen.

[ Szerkesztve ]

(#1187) paolinho válasza Lauda (#1186) üzenetére


paolinho
őstag

Értem, és köszi! Engem (remélhetőleg) ez nem érint, csak felvetődött bennem, mint kérdés. Ennyivel is okosabb lettem :)

(#1188) Lauda válasza paolinho (#1187) üzenetére


Lauda
félisten

Ha mondjuk a lanyod is regisztral, szolsz a modiknak, hogy a lanyod is forumozik a geprol xy nickkel es kesz. Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#1189) paolinho válasza Lauda (#1188) üzenetére


paolinho
őstag

Azt hiszem, így minden tiszta. Igen, köszi :R

(#1190) PindurAnna válasza dodopek (#1185) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Látnátok az én gépemről már hányan jelentkeztek be..főleg 1-1 PH tali alkalmából :DD :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1191) Lauda válasza PindurAnna (#1190) üzenetére


Lauda
félisten

Nyilvan nem riaszt a rencer automatan. Akkor lehet gond, mikor elkezdenek valakinek utanajarni.

(#1192) dodopek válasza PindurAnna (#1190) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, én is úgy gondolom, hogy csak akkor van piszkálás, ha valakire direktben rászállnak.

Nálunk is melóban biztos, hogy jópáran lépnek be egy-egy IP-ről...

(#1193) DJ. Ru$y válasza dodopek (#1192) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez megeshet, az viszont már fura lehet, hogy kilép dopodek x óra y perc 20 másodperckor és belép "dopodek2" x óra y perc 28 másodperckor ugyanarról az IP-ről, és akkor mondjuk elmész haza és otthon is történik egy hasonló, ahol eddig senki nem lépett be rajtad kívül, akkor az "gyanús", szóval ezzel nem érdemes játszani, szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1198) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Megjegyzés: Egy felhasználó összes fórumos hozzászólását nem tudod kilistázni, ez csak egy adott topikon belül működik. A fórumkereső viszont indexeli ezt a fórumot is, így ott jó eséllyel visszakereshetőek a hozzászólások, akár nick szerint is.

A forumkereso.hu úgy néz ki halott, a fenti dologra nem tudna valaki megoldást ? Igazából csak annyi érdekelne hogy a legutolsó 10 hozzászólása hol van egy tagnak.

(#1199) EmberXY válasza VinoRosso (#1198) üzenetére


EmberXY
addikt

A moderátorok úgy tudom, látják ezt is, kérdés, hogy kiadnak-e ilyen infót, a modkerben esetleg rákérdezhetsz, hátha. Más külső megoldásról nem tudok (a fórumkereső valóban nem megy), hacsak a google nem segít.

Up the Irons!

(#1200) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

nem látom, hogy upolódna a hirdetésem most upoltam, és vagy 3 oldallal hátrébb találtam meg. Mi lehet a gond ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.