Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Hoffer


Hoffer
őstag

A fanatikus tag után mi a következő elismerés és hány hsz kell hozzá??

(#402) DarthPeeter válasza Winner_hun (#400) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

:R

(#403) RoyalFlush válasza Hoffer (#401) üzenetére


RoyalFlush
őstag

PH! rangok 1. hsz.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#404) Hoffer válasza RoyalFlush (#403) üzenetére


Hoffer
őstag

:R

(#405) BENIX


BENIX
csendes tag

A közösségivel semmire nem megyek?Nem tom hogy mire jó!azzal nem változik a rangom a ph-ban?Help! :F

(#406) C4mp3r válasza BENIX (#405) üzenetére


C4mp3r
addikt

De, csak azt nem úgy számolja a motor. Az már csak 0,25-öt ér. [link] Ezt olvasd el.

[ Szerkesztve ]

(#407) barnam_


barnam_
nagyúr

Régebbi, zárt hírdetéseimet hogyan tudom megtalálni?

(#409) barnam_ válasza Winner_hun (#408) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi, de az még nem világos hogyan tudom megkeresni... vagy azt földi halandó nem tudja?

(#410) Winner_hun válasza barnam_ (#409) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóval én nem a földön lakok?:P

winnerhun.uw.hu

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#411) ngabor2 válasza Winner_hun (#410) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és ha a módszert is leírod, akkor az neked fáj? mert valszeg másnak is segítene egy részletes leírás.

(#412) Winner_hun válasza ngabor2 (#411) üzenetére


Winner_hun
félisten

keresendő szó site:prohardver.hu

Tök nem ott járt az eszem hogy azt leírjam:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#413) lúzer


lúzer
veterán

Hali!
Valaki tudja, van arra mód hogy egybe vagy 1000 hsz-enként lementsek egy bizonyos fórumot?
Hazavinném olvasgatni, melóban letöltöm, azért kérdezem

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#414) PazsitZ válasza lúzer (#413) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát végül is, ha 200 hsz méretűre állítod az egy oldali hsz számot, akkor csak 5 mentés 1000hsz...

- http://pazsitz.hu -

(#415) lúzer válasza PazsitZ (#414) üzenetére


lúzer
veterán

ez meglenne, de egy 7000-es topiknál ez már sok, de asszem marad ez :(((

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#416) ngabor2 válasza lúzer (#415) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szkripttel valszeg meg lehetne oldani, de a megírását pillanatnyilag nem merném elvállalni...

(#417) lúzer válasza ngabor2 (#416) üzenetére


lúzer
veterán

Kösz, lenyomtam, végülis 6-7 perc alatt.

Mellesleg mi lenne a szkript elve?
Persze csak nagy vonalakban

Meg ha így vágod, akkor tudsz tippet adni?
Egy jelszó-user párossal védett weboldalba hogyan lehetne automatikusan IE alatt belépni?
egy megfelelően preparált weblapra gondolok, onnan linket dobni, ami tartalmazza a jelszó-user párost.
Az auto jelszómegjegyzés nem jó, meg lehet csinálni?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#418) cocoo


cocoo
tag

off

[ Szerkesztve ]

4 billió USD-ről beszélnek, ami tudjuk, hogy 4ezer milliárd.... by Rick4

(#419) a_nagy_pok


a_nagy_pok
csendes tag

Üdv!

Van lehetőség arra, hogy egy hír vitatopikja alapján gyorsan visszakeressem a hírt?
Konkrétan ehhez a topikhoz tartozó hír érdekelne: http://prohardver.hu/tema/re_hir_ez_durva_a_nagy_testver_a_nyomtatonkat_is_figyeli/hsz_1-50.html
Próbáltam keresővel a címre keresni de nem kaptam találatot.

(#420) C4mp3r válasza a_nagy_pok (#419) üzenetére


C4mp3r
addikt

Hi!

A topic bal felső sarkában van egy olyan, hogy kapcsolódó hír. Katt rá. ;)

Thrawn: Lassú! :D

[ Szerkesztve ]

(#421) Thrawn válasza a_nagy_pok (#419) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Ott van fölül egy link, hogy Kapcsolódó hír.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#422) a_nagy_pok


a_nagy_pok
csendes tag

Köszi srácok! Nem is értem hogy nem vettem észre amikor majd kiszúrta a szemem! :D

(#423) kornél1


kornél1
aktív tag

sziasztok! nem tool rég regeltem, de már kvázi tag vagyok. tehát a kommentszám növelése befolyásolja a státust vagy az idö? elnézést ha rossz helyen kérdezek :R

(#424) Winner_hun válasza kornél1 (#423) üzenetére


Winner_hun
félisten

PH! rangok
Új rangrendszer a PH!-n [#1 Hsz a Te barátod!]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#425) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hali!

Ha volt már akkor bocs!

Hogy valaki arra hivatkozik, hogy ő a rangidős, és a frissen regisztrált tagokat alacsony szintjük miatt kritizálja.

Ez csak egy 5let volt! :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#426) Thrawn válasza HDR renderin (#425) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt biztos ide akartad írni? :F
Persze most nem azért mondom mert senior tag vagy ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#427) Gyuri27 válasza Thrawn (#426) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hanem mert hülyeség a kérdés. :K

HDR renderin: itt mindenkinek lehet igaza. De attól van egy hierarhia. Ennyi az egész. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#428) HDR renderin válasza Thrawn (#426) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Mert?
Rossz helyre írtam volna?
Csak mert azt hiszem,hogy a 3.dik hsz.-ben is van ilyen!
Add egy 5letet!
Én is "próbáltam" adni egyet!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#429) Thrawn válasza HDR renderin (#428) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak szimplán nem értem ezt a megkülönböztetősdit,
A harmadik hsz-ben üzletrontásról van szó.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#430) HDR renderin válasza Thrawn (#429) üzenetére


HDR renderin
senior tag

De az is egy 5let.
Én is csak 5letet próbálok adni.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#431) Thrawn válasza HDR renderin (#430) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi lenne az ötlet lényege?
Ha valaki a rangjával akarja alátámasztani az igazát, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#432) HDR renderin válasza Thrawn (#431) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát sztem ez.
Mert sztem vannak ilyenek. :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#433) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az, hogy kinek mi van a neve alatt, csak azt jelzi, hogy mióta van a fórumon, és mennyit járatja a kezét. hogy mennyire van igaza, azt nem jelzi, nem jelezheti. persze általában a magas rangúak elég tapasztaltak a fórumot illetően, tehát ha azzal kapcsolatos kérdést kapnak, akkor jó eséllyel abban jobban otthon vannak. de szakmai, vagy egyéb téren semmi nem biztosítja.

azért van néhány ember valszeg minden témában, akiknek a szavára lehet adni, ha valamire azt mondják, hogy úgy van, akkor az általában úgy is van. egyszer felvetődött, hogy össze kellene írni őket, mint hozzáértőt, de az ötlet el lett vetve, mert nem biztos, hogy mindig ráérnek.

(#434) kerlac


kerlac
senior tag

lehet láma a kérdés, de miből derül ki, hogy egy fórum szakmai vagy közösségi? szakmai pl. az alaplap, proci stb-vel foglalkozó, közösségi a cod4 vagy egyéb játékos fórum?

(#435) PazsitZ válasza kerlac (#434) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]
Tudtomal a közösségi rész és talán még a játékok közösségi, a többi szakmai.

- http://pazsitz.hu -

(#436) kerlac válasza PazsitZ (#435) üzenetére


kerlac
senior tag

köszi!

(#437) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

Üdv! Mint nagyon kezdő általában számítástechnikában , és itt abszolút kezdő : itt kérdezném meg : új topic lehet-e belőle , érdemes-e a következőből:
Elég régi hír már, de engem nagyon érdekelne, de csupán most bukkantam rá a következő "mátrix elméletre":
..."Az életet az Univerzumban véletlenek szinte csodával határos összecsengése tette lehetővé. A magyarázat utáni kutatás során a filozófusok egy bizarr következtetésre jutottak: lehet, hogy mi mesterséges teremtmények vagyunk egy gigantikus számítógépszimulációban."
Én nagyon régen olvastam H.G.Wells egyik regényében, hogy agyak vannak összekötve, amik faládában fekszenek, és így szimulálják az ÉLETET egymás között, de ez a mai számítógépes szimulációs játékok világában még érdekesebbnek tűnik a számomra (és nem kizárható, hogy esetleg így is van?!).
:Y
bégé

bégé

(#438) Winner_hun válasza baloghgabor (#437) üzenetére


Winner_hun
félisten

(#439) forest_ns


forest_ns
tag

Egy kérdésem lenne csak, amit nem találok, bár lehet, hogy csak átgördültem felette; mi az "UP"? Mire szokták írni?

(#440) Thrawn válasza forest_ns (#439) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#441) 7 válasza forest_ns (#439) üzenetére


7
addikt

Ha ránézel a témalistára/aprókra a Fórumban, láthatod, hogy csak adott mennyiségű témát/aprót listáz egy lapon, méghozzá az utolsó hozzászólás ideje szerinti sorrendben. Értelemszerűen ha egy témához nem szólnak hozzá, elkezd "süllyedni". Ha valaki újra előtérbe akar hozni egy süllyedő témát, akkor hozza fel, azaz UP-olja (angolban az UP annyit tesz, fel).

Igazából az általános gyakorlat az, hogy aprókban UPolunk, a többi topicban pedig tartalmat hordozó hozzászólással próbáljuk felhozni a topicot, hiszen azért halt be, mert nem nagyon volt érdemleges hozzászólás.

(#442) forest_ns válasza 7 (#441) üzenetére


forest_ns
tag

Köszi!
Most már tiszta, nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű a magyarázat!

(#443) Elydan


Elydan
aktív tag

Sziasztok,

mi a különbség az adatlapon megjelenő "utoljára bejelentkezve" és utolsó feltűnés között? :F

(#444) Ramius válasza Elydan (#443) üzenetére


Ramius
őstag

A feltűnés amikor írt is valamit, a bejelentkezés meg csak annyi, hogy itt járt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#445) Elydan válasza Ramius (#444) üzenetére


Elydan
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#446) Hebry


Hebry
senior tag

Végigolvasva nagyon sokmindent megértettem.
Köszönöm!

(#447) leviske


leviske
veterán

Hello mindenki!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy miként kell egy cikkbe videót helyezni? Nekem valahogy nagyon nem megy, viszont találtam az egyik cikkembe képek helyett videót ami jobb összehasonlítási alap lenne...

A választ előre is köszönöm. :R

(#448) Winner_hun válasza leviske (#447) üzenetére


Winner_hun
félisten

Felhasználóknak a linkelésen kívül jelenleg nincs más lehetőségük videók beágyazására az írásaik között.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#449) leviske válasza Winner_hun (#448) üzenetére


leviske
veterán

Akkor szóljak egy modinak? :F Szólok.. hátha nem küldenek el melegebb éghajlatra... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#450) Winner_hun válasza leviske (#449) üzenetére


Winner_hun
félisten

Max házigazda tudja beilleszteni szvsz,, de nem valószínű, hogy meg fogja csinálni, mivel akkor mindenki jön, hogy jajj én is én is...
Vegyél k a videóból egy képet, azt tedd be az írásba középre helyezve és a képre kattintva tedd elérhetővé a video linkjét.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.