Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4115) Kis zöld izé válasza PPeter (#4114) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Telepítettem, de az kell is, hogy fel legyen telepítve, mivel ha nincs, akkor nem látja a SATA winyómat. Via Service Pack 4.5,Sata Driver meg ilyesmi. De ezek eddig is fel voltak telepítve és tökre flott volt minden. :F Amúgy általában Daemon Tools és Alcohol 120%, Any DVD, Clone CD és Clone DVD, DVD Shrink, a fő progik amiket használok. De mint azt írtam megpróbáltam úgy is, hogy nem telepítek fel semmi ilyesmit csak a szűz XP és a szükséges progik amik tényleg kellenek. Se frissítéseket se semmi mást. De nem jó. :U Jumperek, kábelek tutira rendben. Mindent felismer, mindent olvas csak nem tudok lemezt írni. Max újraírható lemezt törölni, de írni már nem tudok rá... Pl. ott van az Easy CD-DA Extractor 10.1-es progi, amivel régebben rengeteg lemezt rippeltem, de még ez a progi sem látja az írókat. Biosban is feltúrtam mindent, és mindent lát minden jól van bekötve. Azt is megpróbáltam, hogy az UTP kábelt is kihúztam a gépből, nehogy megpróbáljon valami progi kapcsolatot létesíteni a nettel. Mondjuk valami nem oda illő kis kíváncsi kémrobotocska. :DDD Vista alatt tökéletesen működik minden. Szóval érthetetlen. Viszont egyszer a Nero 9 kiírta, hogy töltsek le jogosultságot... :B Itt vajon mire gondolt? :B De ingyenes író programokkal sem volt jó... :(

[ Szerkesztve ]

Bye!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.