Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PotPlayer

Hozzászólások

(#51) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A potplayer nem jelenik meg a tálcán, mikor megy egy film. Ez azért gond, mert ha több program fut és ránézek valamelyikre, akkor nehéz megtalálni a filmet, amit néztem. Hogyan lehet megjeleníteni a tálcán?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#52) Kernel válasza tknof1871 (#51) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#53) alabaro


alabaro
csendes tag

Hol tudom beállítani hogy a film lejátszás után a lejátszó kilépjen?
hiába van kipipálva az "Auto close the last file on complete"

[ Szerkesztve ]

(#54) Kernel válasza alabaro (#53) üzenetére


Kernel
nagyúr

Itt:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#55) alabaro válasza Kernel (#54) üzenetére


alabaro
csendes tag

Kösz! műxik de csak 1 alkalommal. a köv. alkalommal nem csinálja. valszeg nem jegyzi meg, de én nem tudom mivel lementeni ha kell a beállításokat vagy hogy?

(#56) Kernel válasza alabaro (#55) üzenetére


Kernel
nagyúr

Így jónak tűnik nálam:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#57) alabaro válasza Kernel (#56) üzenetére


alabaro
csendes tag

remember finished action -t is ki kell pipálni amin a képeden a kurzor áll, úgy már jó. Kösz! :DD :R

(#58) Gabee8


Gabee8
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan lehet skint készíteni a lejátszóhoz?
A téma címében lévő link nem működik.
Valakinek megvan a leírás?
Üdv.

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#59) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Default skinnel hogyan lehet eltuntetni az also reszt, ahol az equalizert mutatja, jobb oldalt rozsaszinnel meg az idot?
Nezegetem a beallitasokat, de nem jovok ra, hogy mi a francnak hivja.

[ Szerkesztve ]

(#60) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Image Level Control OFF vagy ON legyen? [CTRL + L] Meg mi a funkciója?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#61) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok!
Ha hang, vagy felirat el van csúszva, azt hogy lehet billentyűzettel módosítani?
Megtaláltam pl., hogy "Shift+<", de nem csinál semmit.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#62) Kernel válasza gyulank (#61) üzenetére


Kernel
nagyúr

Valószínűleg a magyar billentyűzet miatt, de át lehet konfigurálni bármire. Én is a távszabályzóval szoktam tologatni a feliratot, nem is csak időben, néha a magasságát is.

Preferences / General / Keyboard

Van audio és subtitle sync, slower-faster, amit először én is furcsállottam, hiszen nem a sebességet akarom változtatni (lasssítani-gyorsítani), hanem csak eltolni. De csak az elnevezés fura, amúgy jól működik.

Van egy olyan opció is, hogy "Disable default hotkeys", ha ezt bejelölöm, akkor minden beépített billentyűparancs megszűnik. Csak az marad, amit manuálisan adok hozzá. Enélkül viszont mindkettő aktív marad.

Meg kell azonban azonban jegyezni, hogy az általam is kedvelt PotPlayernél ezt jobban csinálja a KMPlayer.

Aki próbált már feliratot tologatni, bizonyára tapasztalta, hogy lejátszás közben eléggé idegesítő eltalálni a szükséges időzítést. Amikor csak keveset kell tolni, még hagyján. Ha viszont megállítom a képet, nem frissül a felirat sem. Régebben úgy is csináltam, hogy a felirat megnyitása után különbséget vontam, kalkuláltam, de az is egy irritáló dolog, 60-as számrendszerben variálni, sokszor még azt sem sikerül eltalálni, hogy ezt most melyikhez képest kell levonni vagy hozzáadni, elsőre nyilván pont rossz lesz.

A KMPLayer rendkívül hasznos funciója, hogy Pause állásban is frissül a felirat. Vagyis egyszerűen csak megállítom egy kívánt ponton, egy szájmozdulatnál stb., majd kényelmesen hozzáigazítom a feliratot. Nagy találmány.

Konkrétan úgy kell csinálni, ha jól emlékszem, hogy előre irányban túlhúzni, majd visszafelé pontosítani, hiszen nem mindegy, hogy a felirat megjelenési vagy eltűnési időpontját találjuk el.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#63) gyulank válasza Kernel (#62) üzenetére


gyulank
addikt

Szerintem ennél jóval egyszerűbb a vlc-s megoldás, ahol a j;k;,;. -/+50ms-ot változtat, és nem szakad meg a lejátszás, és lehet a filmre figyelni. A potplayerben az automatikus lista tetszik, és hogy a nyilakkal lehet kicsiket ugrani. Vlc-ben könnyebb az időzítést állítani, de a kis ugrásokhoz messze van a bal Alt+jobb nyíl, és hiányzik az automatikus lejátszási lista. Na meg potplayerben be lehet állítani prologic2-t. Bár nem tudom, hogy hallani-e a különbséget.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#64) Kernel válasza gyulank (#63) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak én néztem már olyan sorozatot is, hogy néha 10-15 perc eltérések is voltak, ami "jobb" esetben még az epizódon belül is változott, mindegyik reklámszünetnél. Vagyis, ahol kivágtak belőle.

Ilyenkor jelentősen megkönnyíti a dolgot a KMPlayer.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#65) paripácska


paripácska
csendes tag

Sziasztok.
Szeretem a potplayert, mert egyszerű és eddig mindent visz.
A felirat gyorsítása vagy lassítása a videohoz képest pont és vessző billentyűvel lehetséges.

És most egy kérdés:
Az miért van, hogy zenehallgatásnál ha lemegy egy szám és nyitva marad a potplayer utánna hiába kattintok fájlkezelőbenmásik számra nem nyitja meg csak ha ráhúzom a potplayerre.

(#66) EmptyParadox válasza paripácska (#65) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Zenehallgatásra nem használom, viszont van egy ötletem.

"Preferencies->General->Multiple instances" és itt 3 lehetőség van. Lehet, hogy a "Disabled: Add files to playlist of existing PotPlayer instance" zavar be. Tehát, csak a lejátszási listához adja hozzá. (F6-tal hozhatod elő.) Próbáld ki, hogy mit csinál, ha erre állítod: "Disabled: Play files in existing PotPlayer instance".

(#67) Blézs


Blézs
csendes tag

Jó ideje használom már ezt a lejátszót, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak videó lejátszónak használom
Egy dolgot azonban még mindig nem tudok, nevezetesen hogy hogyan tudom azt megcsinálni hogyha egymás után akarok különböző videókat indítani filekezelöből (nem használok listát) akkor ne akarja listába betenni, hanem ahogy kattintok a videófilere, úgy indítsa őket, és ne rakja be listába.
Mert így csak egymás után játsza le a videokat!

(#68) Blézs


Blézs
csendes tag

Közben az előttem levő hozzászólást nézve. a beállításoknál megtaláltam a megoldást!
Úgyhogy minden oké!

(#69) gyulank


gyulank
addikt

Hogy lehet egy régi filmnél automatikus fehéregyensúlyt csinálni, hogy ne kelljen konvertálni?
Láttam, hogy van olyan menü, hogy avisynth, ehhez találtam is egy olyat, hogy AWB, de nem tudom, hogy kell alkalmazni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#70) gyulank


gyulank
addikt

Mindegyik verzióban csinálja ezt a szürke csíkot? Hónapok óta észrevettem, azóta többször frissítettem, és még mindig ilyen. Ez nem csak a tetején van, hanem minden vonalnál. Mondjuk a színe is érdekes a vlc-hez képest.VLCPotPlayer

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#71) Kernel válasza gyulank (#70) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem tapasztaltam ilyet, igaz nem is frissítettem, még egy októberi verzió van nálam.

A VLC más képet mutathat, de a kimenete másképp is renderel. Bár azt is lehet állítani.

PotPlayernél beállítottam kimenetnek az Overlay Mixert, ami ugyan lekapcsolja a Win7 Aero-t (csak a lejátszás idejére) viszont sokkal jobb képminőséget produkál a TV-n.

Sokáig bosszantott, hogy az egyszerű kínai DVB-T box kellemesebb, kontrasztosabb képet adott (a lejátszórész egyéb hiányosságaitól eltekintve), mint a Windows, ami viszont nekem sokkal praktikusabb a lejátszáshoz.

Jelenleg az overlay renderrel tudtam elérni, hogy most már olyan, vagy jobb képet látok számítógépről is, mivel így kimarad egy Windows réteg, megkerülöm ezáltal a Windows gamma-beállításának lehetséges problémáit is. A Windows gamma egyszerűen hatástalan lett, mióta a lejátszó nem a Windows GUI rétegre vetít, hanem közvetlenül a grafikus hardverre (driverre).

De ez lehet hardverfüggő is, nálam egy Intel integrált CPU/GPU üzemel.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#72) gyulank válasza Kernel (#71) üzenetére


gyulank
addikt

Azaz... ha Overlay Mixerre tettem eltűnt, visszatettem automatikusra, megint ilyen lett. A színt nem tudom, de úgy vettem észre, hogy feketéből világosodik ki az a kép, és hiába mindkettő az 1. másodperc, a másikon még lehet nem világosodott ki teljesen, ezért nem volt egyforma.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#73) csoszogi


csoszogi
tag

Hali

Van új verzió: PotPlayer 1.5.45955

De én mikor az automata frissítést OK-ztam (amit a program kínált fel), akkor kínai típusú betűk halmaza fogadott, ezért helyette innen töltöttem le:

[link]

üdv

[ Szerkesztve ]

(#74) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ha a hosszú ékezetes betűket nem tudja megjeleníteni a feliraton hanem helyettük csak egy téglalapot a rövidebb oldalára állítva, akkor mi a megoldás? A felirat nincs ráégetve a videóra.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#75) EmptyParadox válasza tknof1871 (#74) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Esetleg, ha Preferences->Subtitle->Font Style és ott a Charset-et módosítanád?

[ Szerkesztve ]

(#76) tknof1871 válasza EmptyParadox (#75) üzenetére


tknof1871
őstag

Módosítottam, a Charset Eastern Europe lett. Most se jó. A videó mkv, a felirat benne van, .ASS.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#77) +Techno+


+Techno+
tag

Amikor frissítettem akkor engem is egy halom kínai karakter fogadott szóval aki teheti erről az oldalról szedje le az új verziót.Szerintem nagyon jó ez a lejátszó és szépen fejlődik.

[Global Potplayer]

[ Szerkesztve ]

(#78) lck


lck
senior tag

Kijött a program 1.6-os VÉGLEGES változata.
Itt egy magyar hír is róla: [link]
Egyik újdonsága a lokalizáció támogatása.
A magyarításhoz egy pár ezer soros English.ini fájlt kellene lefordítani.
Mit nem adnék ha valaki megtenné :) .

(#79) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Nem tudjátok az új verzióban milyen codec-et akar még letölteni a telepítés végén? Valami open codec. Korábban nem volt ilyen opció és évek alatt még sosem volt szükség semmire, mert magától is lejátszott minden formátumot.
Ami még feltűnt, hogy eddig minden frissítés (új verzió rátelepítés) után a beállításokat alapra tette, de most maradt, ahogy volt.

(#80) Kernel válasza Krystal_s (#79) üzenetére


Kernel
nagyúr

Additional codec, de nem system codec, vagyis továbbra sem telepít a Windows rendszerébe, hanem csak a PotPlayer saját könyvtárába, 4 db fájlt.

Ha elvégzek egy-egy próbatelepítést, majd összehasonlítom a két könyvtár tartalmát, mindössze ennyi a különbség:

c:\Programok\PotPlayer\Module\FFmpeg\FFmpeg.dll
c:\Programok\PotPlayer\Module\FFmpeg\FFmpegMininum.dll
c:\Programok\PotPlayer\Module\OpenCodec\OpenCodecUnity.dll
c:\Programok\PotPlayer\Module\Libav\Libav.dll

Gondolom, alapvetően ezek nélkül is használható a program (különben nem lenne opcionális), de ártani sem árt az a négy kis fájl, elfér. Bizonyára licenckorlátozás miatt kellett úgy megoldani, hogy program készítője nem integrálhatta a saját csomagjába, hanem csak külön letöltéssel Agree/OK stb.

Open Codec for PotPlayer néven fut a csomag, ha esetleg rá akarnál keresni egyéb információkra, én ebbe már nem mentem bele jobban.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81) Krystal_s válasza Kernel (#80) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm szépen, hogy megnézted. :)
Tegnap nem engedtem neki, hogy külön telepítse azt a pár codec-et, mert nem tudtam miért lenne szükséges, de most már értem. Közben én is találtam egy leírást, hogy szerzői jogok miatt vannak külön.
Nálam alapból a Module mappában benne van a FFmpeg / FFmpegMinimum64.dll is.

Azt nem tudod véletlenül mitől függ, hogy a beállítások megmaradnak, vagy visszaáll minden alapra egy frissítés után ? Évek óta használom a PotPlayert és eddig minden frissítésnél elvesztek a beállításaim, tegnap viszont megmaradtak. A Beállításokban mindig be volt pipálva a Store settings to .ini file.

[ Szerkesztve ]

(#82) Kernel válasza Krystal_s (#81) üzenetére


Kernel
nagyúr

Előző beállítások megtartása okozhat néha konfliktust, főleg egy fejlesztés alatt álló programnál. Jó példa erre a KMPlayer, pedig az már nem is béta volt, amikor ilyen bajai voltak, hogy frissítés után lerohadt ("TAG" hibaüzenet, sokan bosszankodtak miatta). Erre azután rájöttem, hogy csak törölni kell minden beállítást a registryből (HKCU\Software\KMPlayer), utána simán elindul.

Valószínűleg a PotPlayer fejlesztése most jutott arra a szintre, hogy már be merik vállalni a beállítások megtartását is, ezt én is észrevettem egyébként. De ez nem zárja ki, hogy eddig is működött, amikor én direkt elmentettem az .ini fájlt és utána visszamásoltam.

Vagy a megfelelő registry kulcsot (HKCU\Software\Daum), mindegy egyébként. Induláskor a program először az .ini fájlt keresi a saját könyvtárában. Ha azt nem találja, akkor a registryből olvassa ki a beállításokat. Utóbbi előnye a gyorsabb programindulás, mert a registry már úgyis a memóriában van.

Ha ez nem is mindig tűnik fel, de főleg nagyobb méretű .ini fájl beolvasása már kicsit lassíthatja az indulást.

Az .ini fájl előnye lehet a könnyebb hordozhatóság, elmenthetőség (Windows újratelepítés esetére például), persze ezzel nem azt mondom, hogy az említett reg. kulcs elmentése sokkal nagyobb kaland lenne.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#83) Krystal_s válasza Kernel (#82) üzenetére


Krystal_s
addikt

Értem, köszönöm.
MPlayert, KMPlayert és SMPlayert is használtam sokáig, de azok kényesebbek voltak egyes videókra, végül maradtam a PotPlayernél, amivel még nem volt gondom. :)

(#84) TakkerX


TakkerX
aktív tag

sziasztok,

most barátkozom ezzel a lejátszóval, alapvetően egy dolgot nem tudok megoldani:
ha mp3-at indítok el, akkor van egy ilyen sávom a kezelők felett:

ha pedig videot, akkor csak ennyi:

én nagyon szeretném látni ott a fájlinfokat, DXVA használtaát, stb. van itt a topikban feljebb egy kép((#37) Kernel ), az tetszene. vagy az csak a skin miatt lesz olyan? mert akkor azt keresek. amúgy nekem annyira mindegy, hogy milyen skin, pont jó volna a default is.

(#85) TakkerX válasza TakkerX (#84) üzenetére


TakkerX
aktív tag

már tárgytalan, meglett :))

(#86) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Nálatok minden rendben van a legújabb verzióval ? Ma jól megijesztett, néztem egy videót és egyre több helyen kockásodott, szétesett a kép, ugyanazon a videón, amivel korábban nem volt gond. Megnéztem másik videókat is és azoknál is csinálta. Másik lejátszóval viszont nem volt gond, ezért visszatettem egy régebbi, jól működő verziót. Az említett videók .flv-k (AVC1-DXVA) voltak. Lehet más fajta videóknál nem lett volna gond, de siettem és gyorsan kiakartam zárni a hardver hibát.

(#87) Penge_4 válasza Kernel (#80) üzenetére


Penge_4
veterán

"Bizonyára licenckorlátozás miatt kellett úgy megoldani, hogy program készítője nem integrálhatta a saját csomagjába, hanem csak külön letöltéssel Agree/OK stb."

Mert a Potplayer fejlesztője (aki anno a KMPlayernek is a fő fejlesztője volt) gondosan ügyel a legalitásra. :U Ezért is maradt licenszsértő a mai napig, mivel GPL-es mplayer-core alapon nyugszik (azért visz ilyen jól minden videót) miközben zárt a forráskód (ezért nincsen portolva se Linuxra, se OSX-re ami miatt ezekre nincs is ilyen tudású lejátszó).

(#81) Krystal_s: Nem kellett volna az INI-t menteni, elég ha nem a "Default preset"-et módosítod, hanem valamelyik mást (pl. Built-in DXVA Decoder), vagy létrehozol egy sajátot.

(#88) Rasiel


Rasiel
senior tag

Sziasztok!

Új, 1.6-os verzióját használom a Potplayernek. Eddig minden rendben működik, nem észleltem semmilyen hibát. Arra lennék kíváncsi, hogy ti a Video Renderer-nél melyiket részesítitek előnyben? Én EVR Custom Present-el használom már régóta a programot (alapértelmezettként is ez van beállítva), de érdekelne a véleményetek.

Üdv!

(#89) Krystal_s válasza Penge_4 (#87) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nálam alapból a Built-in DXVA Decoder config az aktív már elég régóta. Nem én állítottam arra, hanem a program. Nem nyúltam hozzá, mert nem tudom melyik a legmegfelelőbb a gépnek, pl a Video renderer: EVR Custom Present alapból (win7 gépen), de régi xp-s gépen az auto selection volt.
Korábban próbáltam átnevezni a configot és frissítés után újra azt kiválasztani, de akkor sem maradtak meg a beállítások. Egy ideje szerencsére a billentyű parancsok maradtak, csak a téma, megjelenítés stb nem. Tudom le lehet menteni, de azt azért nem akartam, mert komolyabb változásnál bekavarhat. Most legutóbb minden maradt (lehet az kavart be), de sajnos törölnöm kellett az egész lejátszót a korábban leírt jelenség miatt.

(#90) Kernel válasza Krystal_s (#89) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ismerem a jelenséget, vagy legalábbis gondolom, hogy (ha) arról van szó. Nálam a DXVA-gyorsítás okozott ilyet, ezért azt inkább ki is lőttem teljesen.

Intel Celeron, integrált GPU (nem használok külön videokártyát) a processzor önmaga is elviszi, nekem nem olyan fontos a gyorsítás, ami viszont okozhat néha minőségi problémákat is.

DXVA-használatot mutatja némelyik skin is, vagy az OSD info. TAB, ha jól emlékszem, csak nekem már át van konfigurálva a billentyűparancs, hogy távszabályzóval is menjen:

Csak itt a DXVA már eleve nem tud aktiválódni, mert közvetlenül az Overlay-re vetítek, ami nekem TV-n szebb, kontrasztosabb képet ad (kimarad a Windows GUI-réteg). Csak így viszont átmenetileg lekapcsolja a Win7 Aero felületet is, de inkább kapcsoljon, a jobb képért cserébe.

Más esetben itt lehet állítani:

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#91) Kernel


Kernel
nagyúr

KMPlayer topikban feltett kérdésre itt válaszolnék.

Előnézeti kép engedélyezése:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#92) maestro87 válasza Kernel (#91) üzenetére


maestro87
őstag

Tényleg, köszi szépen!

(#93) Krystal_s válasza Kernel (#90) üzenetére


Krystal_s
addikt

Ezen a beállításon én is gondolkodtam már, hogy integrált vga esetén melyik jobb, hardveres gyorsítással (use DXVA), vagy nélküle. Ezt is alapon hagytam, évek óta be van kapcsolva és még sosem okozott problémát. Valamit lehet, hogy újítottak az újabb verziókban, vagy más a decoder, mert most visszatettem egy régebbit és ezzel nincs semmi gondom bekapcsolt DXVA-val.
(Egyedül WMV3- nál kellett eddig a VLD helyett Disabled-re állítanom, mert egyes .wmv videóknál mozgás közben halványkékes színfoltok jelentek meg, pl arcon, testen lehetett jobban látni)
Video renderer: EVR Custom Present-re van állítva, ebben sem vagyok biztos, hogy melyik a legoptimálisabb, mert sokszor az Auto selection jobb lehet.

(#94) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Régebben volt olyan beállítás, hogy új file megnyitásával az ablak mérete megmaradt az előzőleg bezárt állapotban, és úgy játszotta le a videót. Viszont egyszerűen nem találom, hogy melyik ez a beállítás. Esetleg valaki nem tudja véletlenül melyik lehet ez?

(#95) Kernel válasza EmptyParadox (#94) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem mondjuk nem így van beállítva, de gondolom, ez az:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#96) EmptyParadox válasza Kernel (#95) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Igen, amúgy közben meg is találtam. (Persze, miután feltettem a kérdést) Default Screen Size-ra kell állítani. :)

(#97) rolii92i


rolii92i
tag

Hali!
Hétvégén néztem egy filmet PotPlayerrel --->"Output Mode / S/Pdif after DTS re-encoding" alábbi módon ma viszont nem tudom ugyanezt megtenni mert nincsen hangja se a DTS se a Dolby kódolásnak..
Mi lehet a gond? Van vmi tippetek?
Előre is kösz a segítséget :)

(#98) Gabee8


Gabee8
csendes tag

Sziasztok!
Készítem a Potplayer magyarosítását 1.6 verzióhoz ha valaki szeretne/tudna segíteni akkor privátban keressen meg.

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#99) lck válasza Gabee8 (#98) üzenetére


lck
senior tag

Szia !
A Potplayer magyarításhoz segíteni - asszem - nem nagyon tudok. Még egy Google fordítóval sem érek fel. De kitartást kívánok hozzá !
Várom az eredményt :)

[ Szerkesztve ]

(#100) maestro87


maestro87
őstag

Hali!

Lehet a Potplayer felületét kényelmesebbé tenni azáltal, hogy hangsáv/felirat/3D válaszó gombokat helyezek el valahogy a vezérlősávon? Vagy van valami hasonló skin hozzá?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PotPlayer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.