Hirdetés
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- t1csi: DDR3 RAM vadászat – egy kis gondolkodási anomália
- Gurulunk, WAZE?!
- Hieronymus: Az igaz barátság kezdete
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
Szerintem nem.
De jonnek a keresztkerdesek:
Miert akarod sajat tarhelyre lementeni a pdf-etn mikor elerheto ugye mashol?
En max a kulso linkeket rendszereznem az oldalamon, es ha kell akkor az anyagot a kulso szerverrol mentenem le, amikor eppen szukseg van ra. Ennek veszelye, hogy neha eltunik egy-egy pdf az eredeti helyrol.
Amugy is figyelni kell a kulso pdf doksik sajat szerveren valo elhelyezesere: ha jogvedett anyag van a pdf-ben abbol problemad is lehetne... (Pl beszkennelt konyv) -
-
-
Sk8erPeter
nagyúr
A Drupal is egy PHP-fájlban, konkrétan egy tömbben tárolja az adatbázis-kapcsolódáshoz szükséges felhasználónevet, jelszót, az adatbázis nevét, host címét, portszámot, esetleges prefixet, a használt karakterkódolást, meg drivert (ha nem MySQL lenne, hanem egyéb), mégsem ez a legfőbb oka a feltöréseknek. Valahol muszáj tárolni hozzáférési adatokat, különben a PHP script sem fogja tudni, honnan szedje őket.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Iphone SE 2020 64GB // ÁFÁS Számla // Garancia //
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4397
- Dell Latitude 5410 - 14", Core i5 10210U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Xiaomi Redmi A5 / 3/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Aorus B450 R7 2700X 32GB DDR4 1TB SSD GTX 1080Ti 11GB CM Masterbox MB 600 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


), azt meg te döntöd el, hogyan oldod meg az adatok frissítését, lapújratöltéssel vagy pedig AJAX-szal.
