Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Piftuka válasza Nagya21 (#15596) üzenetére


Piftuka
veterán

Persze, értem én, de nem is ez a lényeg. Hanem, hogy a fent említett célra, dús hajhoz már alkalmatlan a funkciójára.

Teljesen feltöltve, sőt hálózatról üzemeltetve használtam. Hidd el... nem a használat módja, a tolás sebessége volt a probléma. :N

Mindegy, ez ennyit tud. Gondoltam, megosztom, hátha hasznos információ valakinek, aki dúsabb haj karbantartására, vágására vásárolná.

"Aquila non captat muscas."

(#15602) Reynaldo válasza Piftuka (#15601) üzenetére


Reynaldo
junior tag

Az akkor elég gagyi cucc, na de ezért is javasolja mindig Nagyi21 kizárólag a kerámia pengést, mert az más minőség, de nyílván nem csak a penge miatt. Azzal nem lenne gond az oroszlános sörény. ;)
Sima Aldisról jókat nem hallottam még, se borotva, se hajvágó terén.

(#15603) Piftuka válasza Reynaldo (#15602) üzenetére


Piftuka
veterán

Igen, Nagya javaslatára én is a kerámia késes változatot vettem volna, de legalább 1 éve (vagy több) nem volt készleten az ALDI-nál, és akkor muszáj volt vennem egy új hajvágót, mert a Philips hajvágóm eltört.

Szóval egyelőre ez van, ez marad. Mindig figyelem, mikor lesz kerámia késes változat is náluk, és majd veszek egy olyat is, ha végre elérhető lesz.

"Aquila non captat muscas."

(#15604) Piftuka


Piftuka
veterán

Egyébként vettem egy új villanyborotvát én is. Az első egy Enchen X2 volt, de sajnos gyárilag hibás aksival. Mivel nem akartam kétszer is pórul járni, inkább másik típusra cseréltettem a különbözet kifizetésével:

Ennek tökéletes az aksija, teljesen feltöltött állapotban volt a csomagban, és motorja is hibátlanul működik. A kezelése egyszerű, és a teljesítménye túlmutat az árkategóriáján.

Halknak ugyan nem mondanám, és könnyű műanyag a háza is, de nyilván nem vártam, hogy egy holland gyártású, egykori Philips csúcsmodell minőségi szintjét hozza.

A borotválási hatékonyságáról annyit, hogy ha a "Mennyire simára borotválja az arcbőrt?" skálán a pengés borotvámat tekintem 10/10-nek, a Philips borotvámat pedig 9/10-nek, akkor ez megérdemel egy erős 8,5/10-es értékelést.

Gyorsan meg tudok borotválkozni vele (egy-egy művelet 2%-ot csökkent az aksi töltöttségén), de jobban kell mozgatnom az arcbőrön, mint a Philips-et. Az első 2 alkalommal még jobban irritálta is az arcbőrömet. Most már nagyjából rájöttem a megfelelő sebességre és mozgatásra; ráéreztem a megfelelő technikára.

Összességében szerintem ennyit megért; abszolút használható termék a kategóriájában.

(Azért rendelek új körkéstartó fejet a Philips-emhez, és amint az ismét üzemképes, ezt tartalék borotvának fogom megtartani.)

"Aquila non captat muscas."

(#15605) whbear válasza Piftuka (#15604) üzenetére


whbear
senior tag

Ez a Blackstone 3 miben különbözik a Mocha S-től? A kivitele más azt látom.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#15606) Piftuka válasza whbear (#15605) üzenetére


Piftuka
veterán

A "Blackstone" készülékek a "hagyományos" körkéses borotvák világát idézik. Gyorszárral nyitható, csappantyúval rögzített körkéstartó fejük van, és pajeszvágóval is rendelkeznek.

Más a készülékház formája, fogása is, mert nem henger alakú a testük, hanem ívelt, "kézbe illő", ergonomikus.

Egyébként ugyanúgy, ugyanolyan határok között mozognak a körkései, mint a mágnessel rögzíthető körkéses változatoknak.

Érdekesség: cimborám megunta, hogy egy-két évente 20-40 ezer forintokat költsön egy-egy új Philips, vagy Braun körkéses borotvára, szóval vett egy "Blackstone Plus"-t, és nagyon elégedett vele. Azt mondta, hogy hozza azt a szintet, amit az ismertebb márkák "olcsóbb" borotvái produkáltak nála.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#15607) whbear válasza Piftuka (#15606) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönöm szépen a választ. Egyébként én is azért vettem a Mocha S-t, mert nem volt kedvem 100 ezer felett adni márkás borotváért és már azok sem mennek el olyan sokat, valamint pár év alatt fejlődik a technológia és érdemesebb sűrűbben cserélni az olcsóbbat, főleg úgy, hogy a márkás Braun amit lecseréltem sokkal jobban tépte az arcomat új fejjel is.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#15608) Gloob válasza Piftuka (#15606) üzenetére


Gloob
addikt

Van Blackstone sorozatban is mágneses rögzítésű fej. Keress rà az Alin az Enchen Victore Blackstone 7-re. Annak a feje mágneses, és állítom, hogy jó lenne a Mocha-ra is, csak éppen nem tálálok fejet ahhoz sem, még az Alin sem.

Samsung Galaxy A52S

(#15609) Jenne válasza Gloob (#15608) üzenetére


Jenne
senior tag

Enchen Victor Blackstone 7 fej nem kompatibilis a Mocha S-el!
Enchen Victor Blackstone 7 fejnél a kések közepe, ahol a tengelyre csatlakoznak, ott háromszög alakúak, a kések tengely is ilyen alakú : [kép]
Mocha S-nél a három tengely vége azok négyszögletesek, a kések közepei is négyszögletesek.
Közben találtam Mocha S BR-9 fejről képet. [kép] és nagyitva [kép]
Jó magyarul fogalmaztam, :DDD de nem kompatibilisek egymással!!!

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#15610) Piftuka válasza whbear (#15607) üzenetére


Piftuka
veterán

Én is ugyanígy látom. A mai nagy márkák csúcsmodelljei is csak néhány évet bírnak ki, ami egy vicc.

Ezek a borotvák sem feltétlenül tartanak tovább, de legalább hozzák annak a szintnek a ~80-90%-át, és annyiba kerülnek, amennyiért egy 10-es csomag eldobható borotvát lehet kapni.

Ennyiért ezeknek a kínai "no name" elektromos borotváknak sajnos/szerencsére nincsen konkurenciája.

"Aquila non captat muscas."

(#15611) Piftuka válasza Gloob (#15608) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi a tippet, de nem szeretnék ezek után mágnessel rögzíthető fejjel szerelt modellt!

Nekem bevált a "Blackstone 3", szóval maradok ennél. :K

"Aquila non captat muscas."

(#15612) whbear válasza Piftuka (#15611) üzenetére


whbear
senior tag

De mi a baj a mágneses rögzítéssel? Az akku hiba az megeshet bármelyik készülékkel. Esetleg rosszabbul vág a mágneses? Vagy a pajeszvágó miatt? Tényleg érdekel, nem kötekedni akarok.
Azért kérdezem, mert úgy látom, hogy maradok ezen az Enchen vonalon a fentebb megbeszélt okok miatt és most ismerem ki ezt a kínai vonalat. Egy éve még elképzelhetetlen volt, hogy kínai termékre azt mondjam, hogy ez bizony jó. Eljött ez az idő is.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#15613) Piftuka válasza whbear (#15612) üzenetére


Piftuka
veterán

"De mi a baj a mágneses rögzítéssel?"

Mivel rossz volt az aksija, így funkciójában nem tudtam kipróbálni, használni, de az összeszereléskor nem tűnt olyan stabil rögzítési megoldásnak, mint a hagyományos, csappantyús, gyorszáras kivitel.

Viszont láthatod, hogy itt a topic-ban többen használják megelégedéssel, szóval ez biztosan egyéni preferenciák kérdése is. (Mint nagyjából minden a világon.)

"Egy éve még elképzelhetetlen volt, hogy kínai termékre azt mondjam, hogy ez bizony jó. Eljött ez az idő is."

Ezzel én is így vagyok. Nem örülök a kínai termékek térhódításának, de elfogadom a tényt, hogy ide jutott a világ. És árérzékeny vásárlóként el kell ismernem, hogy abszolút reális megoldást jelentenek az ilyen termékek már.

"Aquila non captat muscas."

(#15614) Gloob válasza Jenne (#15609) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi az összehasonlítást. Ennyire nem néztem utána, de akkor valóban nem kompatibilisek.

Samsung Galaxy A52S

(#15615) eldoble


eldoble
aktív tag

Srácok, valami jó testszőr nyírót nem tudtok, olyat ami mondjuk kb 0,4 mm től felfelé vág?

(#15616) Nagya21 válasza eldoble (#15615) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Aldi-Lidl Kerámiapengés hajnyíró, csak időszakosan van.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#15617) eldoble válasza Nagya21 (#15616) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, és valami más ami kerámia késes és jelenleg is kapható, esetleg?

Nézegettem közben, kerámia pengésben általában nevetlenek vannak, egy ilyen is jó lehet: [link] ?

[ Szerkesztve ]

(#15618) Nagya21 válasza eldoble (#15617) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Nekem akkus van, és nem ilyen oldal emelős a penge része.(ezekkel volt bajom, nemszeretem).
valami ilyesmit keress:
[link]
[link]
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#15619) csakany2001 válasza Nagya21 (#15618) üzenetére


csakany2001
senior tag

Ezek nekem is jónak tűnnek, amúgy a kerámia kés mennyivel jobb, mint mondjuk a Panasonic GB86 által használt?
Igazából azt azért cserélném, mert hagy maga után hosszabb szőrt is, ezeknél ez mennyire jellemző?

Szerk 2.:
Lafe STR001 elvileg 10 ezer körül van, ami ugyan az ha minden igaz, mint az a vaterás hirdetés.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#15620) Jenne válasza Piftuka (#15613) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Én is tartottam attól, hogy ez a mágneses fejrögzítés ez nem biztos, hogy stabil lesz és borotválkozás alatt ha erősebben rányomom lehet le fog esni. De tévedtem, elég erősen és stabilan tart. Praktikus is és elég erősen tartja a fejet a mágnes borotválkozás közben.
Volt nekem Liberex körkéses borotvám, ilyen : [kép] Meglepően jó volt, szinte mondhatni, hogy hozta a drága Philips S931vágási végminőségét. Philips 10/10 akkor ez a Liberex 9/10 tutira. Ez is felpattintható fejes volt. Én abból a borotvából időnként ki szoktam venni/pattintani ezt a háromszög alakú fejrészt is, az alaposabb tisztítás végett, nem csak felpattintottam és csapvíz alatt kimostam. Sajnos elég gyenge műanyagból volt a nyél, mert kb a tizedik ilyen kiszedés után (ekkor fél éves az a borotva és tökéletesen működött) amikor vissza akartam pattintani a nyélbe, pedig ezt minden alkalommal nagyon óvatosan tettem, kitört a nyélből egy kis rész ott ahol belepattanna a fejrész rugós pöcke. Így sajnos használhatatlanná vált ez a borotvám mert nem tartotta már meg azt a rugós kis pöcköt.
A mágneses fejrögzítésnél ilyen gond nem lehet, max majd csak az, hogy amikor gyengül majd a mágnes ereje nem fog elég erősen tapadni. De ez sok év múlva lehet csak, amikorra gyengül majd az állandó mágnes ereje, addigra viszont a borotva sem fog már működni az akku elöregedése miatt.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#15621) eldoble válasza Nagya21 (#15618) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi. A Remingtont hajvágónak írja, ezeket ajánlja testszőr vágásra [link] , van ennek jelentősége, vagy a hajvágó is ugyan olyan jó?

(#15622) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Nagyon érzékeny a bőröm, ezért annó 2010 kötül vettem egy Braun Series 3-asborotvát (type:5775) amivel meg voltam elégedve, idővel növesztettem szakálat és ahhoz vettem egy Braun Cruzer6 Beard&head(type:5417) készüléket, de sajnos eléggé levannak már harcolva, a borotva trimmeló részét használtam leginkább sajnos az megadta magát, a hajvágóé már nagyon régen. És arra gondoltam hogy vennék egy "all in one" megoldást mivel a borotva részt csak nagyon ritkán használom. Van esetleg itt tapasztalat hogy miket érdemes nézegetni/választani? (Olyan 20-25E amit rá tudok szánni.)

Minden segítséget előre is köszönök :R

(#15623) eldoble válasza Mustármag (#15622) üzenetére


eldoble
aktív tag

Én itt olvasgatok, kérdezgetek, de nincs gyakorlatilag semmi tapasztalat, a kerámia pengés jobb mint a rozsdamentes, ennyi ami biztos, ennél többet nem lehet tudni.

(#15624) Mustármag válasza eldoble (#15623) üzenetére


Mustármag
őstag

Értem, köszönöm :R
Akkor lehet maradok a bevált márkánál, vagy gondolok egy nagyot és merészet és nem :D majd meglátom

(#15625) csakany2001 válasza Mustármag (#15622) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nekem lassan megérkezik a Remington MB350L, leírom a tapasztalataim mindenképpen.(előreláthatólag jövő hétre kapom készhez, Aqua készletre várok)
De nehéz ebben az árkategóriában jókat találni, nálam ezek voltak:
- Rowenta Forever Sharp TN6010
- PHILIPS BT3216/14 Beardtrimmer series 3000
- Braun BT3221
- PANASONIC ER-GB86.
Igazából egyikkel sem voltam maradéktalanul megelégedve, a GB86 még messze jobb volt, mint a többi de 1 év után az is elkezdett életlen lenni.(olajozás megvolt pedig mindig)

Erről a Remingtonról annyit érdemes tudni, hogy kerámia bevonatos pengéje van. Nagyon sok vélemény alapján egyenletesen vág, erős motorral. Típushibája, hogy képes bekapcsolva maradni de ez nem jön elő mindenkinél, meg a garanciában cserélik(asszem 3 év van rá).

Illetve ezek is jók lehetnek:
#15618

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#15626) eldoble válasza csakany2001 (#15625) üzenetére


eldoble
aktív tag

Az majd engem is érdekel, mert nem vettem még egyelőre semmit.

(#15627) csakany2001


csakany2001
senior tag

Ma megérkezett a Remington MB350LC, a C végződés jelen esetben nem tudom mivel különbözik, mint a sima.(valószínűleg a gyártási ideje más, mert minden paraméter megegyezik)

Tartozékok: Adnak hozzá egy töltőt és egy fésűt, amivel lehet a szakállat formázni. Elég hasznos tartozék.

Első benyomások: Nagyon prémium érzete van, kiváló anyaghasználat, az alumínium bevonatos penge nagyon élesnek tűnik, a fogása kiváló. Kialakítása eddig messze jobb, mint bármi, amit ezelőtt használtam.(jóval drágább GB86/GB96 vonalnál is)

Használat: 9 féle lehetőség adott, rövid és kicsit hosszabb szakállvágásra ideális(0,5 és 18 mm között). Nullás funkció nem vág olyan alaposan, de számomra tökéletes.
Ami a motort illető meglepően erősnek bizonyul, vezeték nélkül nagyon szépen vág(GB86-hoz hasonlítva, az vezetékről sem dolgozik ilyen szépen) pedig viszonylag sűrű a szakállam. Szóval a szakállvágás és igazítás nagyon hamar letudható. Nagy pozitívum, hogy nem kell cserélni a vezetőfésűt, hanem elég csak állítgatni a meglévőt, az kicsit viszont nehézkes vizes kézzel, illetve elég apró a funkció feliratát jelző szám is.
Kevés hosszú szállat hagy maga után, ha mégis hagy, akkor arra ott egy kisebb kibillenthető penge, ami bajusz igazításra is tökéletes.

Összesítve, akinek testszőrvágásra, illetve szakállvágásra/igazításra kell eszköz(max 18 mm-ig)annak bátran tudom ajánlani. A vezetőfésűje egész jó anyagból van, vágás közben sem irritál szóval tényleg alkalmazható kb. bárhol, illetve nem is nyomódik be, annak ellenére, hogy nem az a nagyon kemény műanyag, szóval a hosszt is tartja ezért elég pontos a vágás is.

Negatívumot nem tudok mondani, ennyi pénzért rendben van. A GB86 10-es skálán olyan 7-8 körül van, ez nálam 9-10 körül. De hosszútávon derül ki jobban, bár szerintem 2-3 évente mindenképpen esedékes lesz cserélni.(pengecsere meg nem gazdaságos, ha a gép árának 70%-a)
Nyilván saját vélemény, sokaknak más jött be szóval érdemes többet kipróbálni. De elindulásnak ez az eszköz teljesen jó szerintem. Nem lehet vele nagyon mellé nyúlni.

UI:
Hajvágásra nem ajánlom viszont, mert simán be tud ragadni a haj, meg ahhoz túl keskeny is.Ez mellé mindenképpen ajánlott egy sima hajvágó is, ez viszont mindent mást szépen ellát.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#15628) fradi81 válasza csakany2001 (#15627) üzenetére


fradi81
veterán

Most emagon egész jó áron is van :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#15629) Mustármag válasza csakany2001 (#15625) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm szépen a választ! :R

Sokat gondolkoztam a dolgon és olvastam a témában, okosabb viszont nem lettem.
A végén a Braun 5445 és a Sencor SHP 8305BK között vacilláltam. A Braun mellett szól hogy a borotvámat 2009-ben a szakáll vágót 2014-ben rendeltem(meg van az email :D ) és mind2 működőképes még(csak nagyon elhasználódtak) +azt vizesen is lehet használni. A sencor mellett az ára és a tapasztalt általános minőség és tartósság, ár/érték arányában. Végül rábukkantam az euronicsban hogy akciós a 7410 ráadásul a lítiumos verzió ami +~1000ft a 5445-hőz képes és "csak" +~6000ft a sencorhoz képest.
Remingtonnal 2 tapasztalat van, a bátyámnak van egy testszőr nyíró készlete, az elég hamar szétesett, nekem egy olcsó orr és fül szőr nyírom van(elemes) az szopat de még mindig működik, csak néha nehezen vagy nem akar, abba nem is nagyon gondolkoztam, de megnéztem őket, ott is van szett hasonló árakban.

Tapasztalatot szerintem csak akkor írok ha valami kiemelkedőt tapasztalok, mivel nincs összehasonlítási alapom más márkákkal.

[ Szerkesztve ]

(#15630) Móci


Móci
addikt

Sziasztok!

Kérdezni jöttem volna, de megkaptam a választ az aldis hajnyíró képében. Ha lesz, letesztelem. Szakáll, és hajnyírás lesz a feladat, remélem beválik.
Év elején vettem német ebay-ről egy Pana LL21 borotvát Nagya21 tippje alapján, frankó kis gép. Nem cseszi szét az érzékeny bőrömet, s vág is... ha nem vagyok lusta minden másnap áttolni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15631) Mustármag válasza Mustármag (#15629) üzenetére


Mustármag
őstag

Megjött a Braun MGK7410

Ehhez képest az előző szakálvágóm egy szar volt már újkorában is. Rövidre vágtam a szakállamat, utána megigazítottam. És a fan szőrzetemet is rendbe raktam sérülés nélkül. Se perc alatt megvoltam vele. Egyedül az olaj nem volt benne a dobozba, de az van még. Elégedett vagyok vele :C

(#15632) eldoble válasza Mustármag (#15631) üzenetére


eldoble
aktív tag

Li-ion vagy Ni-Mh akkuja van?

(#15633) Mustármag válasza eldoble (#15632) üzenetére


Mustármag
őstag

Li-ion

(#15634) eldoble válasza Mustármag (#15633) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, még a honlapjukon is ellentmondás van, a szövegben LI-ion van a képen meg Ni-Mh. [link]

(#15635) Mustármag válasza eldoble (#15634) üzenetére


Mustármag
őstag

Igen, láttam én is, első körben azért nem nagyon foglalkoztam a Braunnal, aztán vettem észre hogy a forgalmazóknál fel van tüntetve hogy milyen aksival szerelt verziót árulnak.
(de inkább a honlapon legyen hiba... :D)

[ Szerkesztve ]

(#15636) eldoble válasza Mustármag (#15635) üzenetére


eldoble
aktív tag

Nekem is szimpatikus ez a modell, csak nekem meg nem kell ennyi tartozék, pl. a borotva.

(#15637) csakany2001 válasza Mustármag (#15631) üzenetére


csakany2001
senior tag

Az is jó kis eszköz lehet, habár volt olcsóbb kategóriában tapasztalatom a Braun-nal, de a Series 7-9 háza tájékán szétnézek később.
Mennyire vág egyenletes, a motorját mennyire találod erősnek?

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#15638) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Hétfőn késő délután vagy már inkább este felé, leadtam a rendelésemet a Philips oldalán egy HQ8505 hálózati töltőre az S9031 borotvámhoz. Kedden délelőtt (DPD nyomkövető szerint) átvette a DPD a csomagot a Philips hannoveri központi raktárában. Ma (csütörtök) ki is szállította a címemre, most vettem át kábé fél órája. Kiváló a logisztika ezek szerint.
Új ára ennek a HQ8505-nek 7175 Ft lenne, de volt egy 35%-os kuponom ami 05.16-.ig volt érvényesés és lehetett kérni a Philips oldalán egy 15% kedvezményt is. Mindkettőt beírtam, elfogadta a rendszer :) és így lett a fizetendő/átutalandó ár: 3588Ft és persze a szokásos ingyenes szállítással! :K

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#15639) whbear válasza Jenne (#15638) üzenetére


whbear
senior tag

Köszi a tapasztalatok megosztását. A Mocha S-t már egy hónapja használom. Ennyi idő elég volt, hogy megbizonyosodjak a mostani körkésesek előnyeiről. A következő Philips borotva lesz, de egyelőre a Mocha S bírja a három naponkénti használatot.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#15640) van válasza whbear (#15639) üzenetére


van
csendes tag

Miért lesz a következő Philips, mi nem jött be a Mochan?

(#15641) Jenne válasza whbear (#15639) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Örülök annak, hogy segíthettem és jó választásnak bizonyult számodra a Mocha S.
Én lassan 2 hónapja nyúzom a Mocha-t és pár napja - már csak az akku karbantartása miatt is -, elővettem újra a mostanság kissé hanyagolt Philips S9031-et. Összehasonlítva: a borotválkozási végeredmény simaságát, a borotválkozásra fordított időt, gyakorlatilag ugyan az mid a kettőnél. Naponta borotválkozok és erős borosta. Arcbőr utólagos irritációja (nálam) egyiknél sincs, ami fontos szempont nálam. Talán a Philips annyival jobb (?) hogy érzetre picit mintha finomabban vagy "puhábban"(?) siklana az arcon, de ezt sem igazán biztos, inkább csak amolyan placebo érzés...?
Összegezve: a mostani prémium S9031 áráért 10-11 db Mocha S vásárolható.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#15642) whbear válasza van (#15640) üzenetére


whbear
senior tag

+ Jenne
Jó a Mocha, amíg bírja marad. Csak azért gondoltam a Philipsre mert mégis ők az úttörők a körkéses vonalon. Szokott lenni a Philipsnek jó akciója, lehet arra elcsábulok és a Mocha lesz az utazó. Amit vettem rezgőkéses Kensent, azt el is ajándékoztam a családban.
Köszönöm minden fórumtársnak a segítséget, sokkal komfortosabb lett a borotválkozás mint a régi Braun 790-el.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#15643) Mustármag válasza csakany2001 (#15637) üzenetére


Mustármag
őstag

Nekem nincs egy erős szőrzetem, tehát ezt számomra nehéz megitélni. Nekem a bőröm érzékeny mocskosul, annyira hogy a fesű siklásától is kivörösödik. Viszont mivel nem tartott sokáig a művelet, nagyon minimalis pír volt, zuhanyzás végére meg is szűnt ami szerintem jó jel, bár a vágóél is új, de szerintem elég erős lehet a motor, meg nem tudom mennyire marketing ez az érzékelős dolog, de az államnál ahol vastagabb ott úgy hallottam nem erölködik csak feljebb kapcsol, szerintem van venne tartalék.

eldoble: Nekem se, viszont jó aron volt és mellette minden benne volt a csomagban amire szükségem lehet. De ki tudja még jól jöhet bármelyik.

Ezt off ba írtam, csak nem működött:Olyan érzékeny a bőröm hogyha pengével megborotválkozom és kifejezetten ilyen bőre kitalált cuccokat használok, ha 3-4 nap múlva újra megkellene csinálnom a falat kaparom, mert még az előző nem jött rendbe rendesen. És hónapokig próbáltam mielőtt elektromosra váltottam, aztán borostára.

[ Szerkesztve ]

(#15644) Reynaldo válasza csakany2001 (#15627) üzenetére


Reynaldo
junior tag

Regisztráltad? Mert: 3+1 ÉV RÁADÁS GARANCIA - ONLINE REGISZTRÁCIÓ ESETÉN
Ha máshol vetted akkor is jár.

(#15645) Piftuka válasza Jenne (#15638) üzenetére


Piftuka
veterán

"Mindkettőt beírtam, elfogadta a rendszer :) és így lett a fizetendő/átutalandó ár: 3588Ft és persze a szokásos ingyenes szállítással! :K"

Az nagyon klassz! :K

Annyiért én is szívesen megvásárolnám, de sajnos nekem nincsen kuponkódom...! :(

"Aquila non captat muscas."

(#15646) Klusi86 válasza Piftuka (#15645) üzenetére


Klusi86
tag

Tessék, ezt most kaptam, próbáld ki hátha jó
PBE30-PWBW-NTP5-XCNE

(#15647) Flashback


Flashback
addikt

Lehet ismeritek, de nekem most ez nagy felfedezés volt. Szóval van itthon ilyen ultrahangos tisztító. Ez volt a legolcsóbb a Temu-n, gagyi müanyag az egész. :U
Arra hasznältam hogy kävégéphez való felszüröket tisztitottam vele, eddig :D
Egy kis Covid idöszakból maradt erös kéztisztító, meg víz. 3 perc räzäs...
Eredményt úgy nézzétek hogy már elötte ki lett ütögetve és mosva:

Szóval aki most vesz bármilyen borotvát, az szerezzen be egy ilyen kütyüt. A normálisabbak 50€ körül mennek. De ezzel a 10€-al is jó végeredményt lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#15648) Zamma


Zamma
őstag

Sziasztok, igyekeztem visszaolvasni, de egyértelmű ajánlást nem találtam, ezért inkább megkérdezem... :B
Borotvát keresek kifejezetten érzékeny, fehér bőrre, cél 2-3 naponta a baba popsi érzet. ;o)
40 ezer körülig szeretném megoldani, 1 kitétel ha lehet az az hogy töltés közben is lehessen használni - ugyanis el szoktam felejteni a töltést és akkor az nagy szívás...

Melyik irányba menjek? Körkésest, szitásat? Fejek/kések száma???
Köszi minden tippet! :R

(#15649) Zamma válasza Zamma (#15648) üzenetére


Zamma
őstag

... még az AI-t is segítségül hívtam, azt írta ahogy a Philips Series 5000 S5572/40 és a Braun Series 3 ProSkin 3040s modelleket direkt érzékeny bőrűeknek tervezték, drágább modellként a Panasonic ES-LV65-S Arc5-öt ajánlotta. Ez utóbbi lehet hogy szponzorált tartalom, mert erősen ársávon túli... :U
Vásárlói visszajelzések alapján az első kettő a tuti befutó - szerinte.
Kinek van véleménye ezekről?

(#15650) eldoble válasza Zamma (#15649) üzenetére


eldoble
aktív tag

Ezekről már nem nagyon tudok konkrétumot mondani, de a régebbi borotváknál a Pana utca hosszal jobb mint a Braun és a Philips (már adott kategóriában).
Én testszőr nyírót keresek még mindig és itt visszaolvasva is a Pana a legjobb név jelenleg ebben a kategóriában is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.