Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) ZoCso válasza divot (#3798) üzenetére


ZoCso
senior tag

Remélem, 100 évesen, reszkető kezekkel el fogom tudni olvasni! :DD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3802) divot válasza ZoCso (#3801) üzenetére


divot
veterán

Vazze, te még csak 99 éves vagy :F A hozzászólásaid alapján idősebbnek gondoltalak. :DDD

(#3803) Don Vittorio válasza aesir (#3799) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ritkán szoktam új témát felhozni, inkább arra reagálok, amit mások beírnak ide. Másokat szidj, ne engem! :)

Na, lécciléccilécci... :)

Ps.: Hozzád képest nyilván balra vagyok, de a baloldalhoz képest frankón konzervatív. Meg aztán hangulat és helyzet kérdése is. Nem szégyen elismernem, ha az egyébként nem szimpatikus politikus mond jót. Alapvetően az összképpel van a bajom. Mindkét nagy pártnál vannak olyan arcok, akik jelenlétükkel és szavaikkal rontják a pártot. A párt meg ludas, mert kibírja őket.

Ps.2.: Nagyon eltolták annak idején azt a kommunikációs tréninget a Fideszben. Azóta az összes arc ugyanúgy beszél. Ugyanúgy hangsúlyoz, darabol, pontoz. Ez ellen tenniük kéne valamit, mert mégis csak gáz, hogy nem kell látnom, ki beszél a tévében, sőt, még csak figyelnem sem kell a tartalmára, elég csak fél füllel érzékelni a hangsúlyozást, és tudom, hogy Fideszes a tag. A másik 3 párt esetében ez nincs így, ezért nem is tudom őket példaként hozni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3804) aesir válasza Don Vittorio (#3803) üzenetére


aesir
veterán

Szerintem az a fontos, hogy mit mond. Ahogyan mondja, engem csak gyurcsánynál zavar, mert a testbeszéde és a gesztusai hazugok és despotikusak, szerintem. Kuncze például ''testileg'' szépen beszél, más kérdés hogy marhaságokat.

Bocs, kihagytam a lendvay csirkét, ő idegesen beszél, valószínű belül érzi hogy megint beragadt a demagóg-relé...

Van saját életem...

(#3805) rdi válasza aesir (#3804) üzenetére


rdi
veterán

Hát persze, az összes politikust a frász töri ki, hogy mi lesz vele a következő választások után, megy az élet-halál harc, sajnos. Kevés a magával és környezetével elégedett politikus, még kevesebb aki a helyzetéből származó problémákat el tudja rejteni.
Akik jobban / rosszabbul el tudják rejteni belsőjüket:
1) OV
2) GYF
3) KG
4) ???

akik ''belsőből'' beszélnek:
Kövér ; Demszky, Lendvay, Pokorny (!!);

ez igazából nem pejoratív, végül is úgy is fel lehet őket fogni, mint jobb/rosszabb színészeket (ripacsok).

És akinek nincsenek érzései: Áder :)))

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#3806) aesir válasza rdi (#3805) üzenetére


aesir
veterán

Vannak neki, csak nem mutatja, mélyen rejti. Sajnos ez a rosszabb, ''se hús, se hal'', nem tudni mire számítson az ember.

Pokornynak is mostanában olyan furcsa tűz van a szemében, hát nem tudom...

Van saját életem...

(#3807) divot


divot
veterán

Mindjárt jövök, csak még megiszunk egy üveg roset a Cabernet után a megrendelővel. Szóval kitartás. :) (Nehogy valaki nácizzon :DDD)

(#3808) aesir


aesir
veterán

Szili szavazni akar, mi?

Bővebben: link

Ejjnye, csak nem hazudott a kormányszóvivő?
De.
Hazudott.

Van saját életem...

(#3809) aesir


aesir
veterán

Ez sem rossz...

Bővebben: link

Tiszta szerencse, hogy a MOL vezetői azért nyertek egy csomó pénzt. Örülök neki.

Van saját életem...

(#3810) ZoCso válasza aesir (#3808) üzenetére


ZoCso
senior tag

Viktorod a beszédében másfél órán keresztül hazudott -ELŐRE MEGFONTOLT SZÁNDÉKKAL! :O Azon miért nem háborodtál fel? ;]

Tudod:

:Y KETTŐS MÉRCE! :Y KETTŐS MÉRCE! :Y KETTŐS MÉRCE! :Y

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3811) aesir válasza ZoCso (#3810) üzenetére


aesir
veterán

Erre a hazugságra itt a bizonyíték.

A Te állításodra hol van?

Van saját életem...

(#3812) ZoCso válasza aesir (#3809) üzenetére


ZoCso
senior tag

Ennyit tett a gáz árának a ''felszabadítása''! Helyükre kerültek a dolgok. Még szerencse, hogy tavaly soha nem látott mélységekbe süllyedt a gazdaság - a'la FIDESZ -! ;]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3813) ZoCso válasza aesir (#3811) üzenetére


ZoCso
senior tag

Mit mondott Viktorod a FIDESZ éra alatti inflációról? És mit mond a KSH?
Ha nem emlékezik, akkor vagy szenilis vagy minket néz annak! :O

PS: Holmi ballib gazdasági elemzők szerint az adatok 75-80%-a hibás volt!

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3814) aesir


aesir
veterán

Az egész másfél órás előre megfontolt hazugságot bizonyítsd. Ezt állítottad, gondolom tudod bizonyítani is. Vagy csak megint beszéltél a levegőbe?

Van saját életem...

(#3815) fokukac válasza aesir (#3814) üzenetére


fokukac
nagyúr

mit kell bizonyítani? ez evidens. :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3816) divot


divot
veterán

Itt nem történt semmi érdekes. Nincs értelme visszatérni. :(

(#3817) fokukac válasza divot (#3816) üzenetére


fokukac
nagyúr

inkább igyál még egy kis rozét! ;)
azt én is kedvelem... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3818) tildy válasza fokukac (#3817) üzenetére


tildy
nagyúr

Bakker rájöttem hogy én nem bíroma piát.
Ugyebár ''férjuram'' megitn magamra hagyott, így úgy gondoltam a tegnapi estét elütöm egy kis piálással.Aztán meggondoltam magam, de csak meghúztam a végén a barackpáleszes üveget.
Hát nem tellett bele 10 perc sem , máris húztam a lóbőrt...Megyek is és megkeresem dodit, azt jól elmondom neki, mit adott nekem ajándékba:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3819) aesir válasza fokukac (#3815) üzenetére


aesir
veterán

Tőled azért többet vártam, de ha valóban komolyan gondolod, kezdesz súlyos lenni:)

Van saját életem...

(#3820) fokukac válasza aesir (#3819) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez is triviális...
túlsúlyos vagyok... ;) 65kg, 180 cm

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3821) _az válasza fokukac (#3820) üzenetére


_az
senior tag

te kövér disznó :D

az

(#3822) tildy válasza fokukac (#3820) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem cserélünk?:D
Mármint súlyt:DMég mielőt valaki másképp értené.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3823) tildy


tildy
nagyúr

A Szabad Demokraták Szövetsége lemondásra szólította fel a parlament emberi jogi bizottságának alelnökét, aki szerint az szavazzon a liberálisokra, aki szeretné, hogy ''a tizenéves fia első szexuális tapasztalatait egy szakállas bácsitól szerezze'', valamint azt, hogy ''gyermeke szájába az iskolában marihuánás cigarettát nyomjanak''. Semjén szerint mindez levezethető az SZDSZ programjából.


LOL.
JAhma forrás persze index...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3824) Don Vittorio válasza tildy (#3823) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Persze, épp úgy kiolvasható, mint bármely pártéból valami hasonló ordas hülyeség. Mindig az a kérdés, mit akarunk kiolvasni belőle. A másik oldalon meg persze tudomásul kell vennie a liberális embereknek, hogy mi emberek, gonoszok vagyunk, és ha valami rosszra lehetőséget adunk, lesz közülünk olyan, aki ki fogja használni. Nincs jó megoldás. (Semjén egyébként szvsz hülye.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3825) Don Vittorio válasza aesir (#3804) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Gyurcsánynak kicsit papos stílusa van számomra. Én sem szeretem. Kuncze nekem bejön. Én bírom, ha valaki úgy mond vicceseket, hogy közben faarca van. (A Kürt Kft. főnöke ilyen - ha ismeri valaki.) Bár láthatóan fárad. Egyre gyakrabban mond olyanokat, amiket nem kellene. Lendvay szimplán őrült. Olyan, mint Kovács legrosszab arcának állandó női megtestesülése.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3826) fokukac válasza tildy (#3823) üzenetére


fokukac
nagyúr

szánalmas.
[kép]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3827) beeboy válasza aesir (#3808) üzenetére


beeboy
addikt

mindannyian tudtuk hogy hazudik

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3828) beeboy válasza Don Vittorio (#3825) üzenetére


beeboy
addikt

lendvayval kapcsolatban legalább egyetértünk.
egyszerűen visszataszító.

UI: annyit pofázik, hogy lebarnul a nyelve ;]
[kép]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3829) szucsi


szucsi
őstag

(#3830) Don Vittorio válasza szucsi (#3829) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Most fognak engem többen megköpködni: azt nem is emlegette Tóta - tán mert nem tudja -, hogy a klerikáris és antiszemita körökben a ''szakállas'' mindig zsidót jelent (általában vallásos zsidót). Mert miért nem azt mondta Semjén, hogy felnőtt férfi? Miért épp szakállas?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3831) divot válasza Don Vittorio (#3830) üzenetére


divot
veterán

Nyugi, ülödzési mániában szenvedő, beteg embereket nem köpünk le. :DDD

(#3832) TéKrys válasza Don Vittorio (#3830) üzenetére


TéKrys
senior tag

Esetleg..:U..Németh Sanyi, Vidám Vasárnap Bővebben: link

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3833) ZoCso válasza TéKrys (#3832) üzenetére


ZoCso
senior tag

Egy érdekes és megfontolandó javaslat: Bővebben: link

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3834) faster válasza szucsi (#3829) üzenetére


faster
nagyúr

Nem bántani kell őt, hanem segíteni, tanácsot adni például. Kedves Zsolt, növesszen szakállat, és próbálja meg úgy.
:C Király cikk!

(#3835) szucsi válasza Don Vittorio (#3830) üzenetére


szucsi
őstag

Sztem meg egyértelmű, hogy T. alapértelmezésben feltételezte az index olvasóiról, hogy képben vannak.

btw mást nem is jelenthetett: Horn Gáboron kívül sztem nincs szakállmakáll a vezérkarban, legalábbis nekem most nem ugrik be senki.

Kuncze bajuszos, Fodor, Pető, Bauer, Eörsi, Demszky meg csupaszképűek. A nőkről nem is beszélve.

Orbán mikor vágta le a szakállát? :DDD

(#3836) Don Vittorio válasza divot (#3831) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Mindenkit kergetnek, és aki nem bírja, az az üldözési mániás... :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3837) Don Vittorio válasza szucsi (#3835) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Amikor kikeresztelkedett. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3838) WN31RD válasza szucsi (#3829) üzenetére


WN31RD
addikt

''Ami viszont a halálkultuszt illeti... ha jól emlékszem, az SZDSZ jelképe három madár. Nem pedig egy megfeszített hulla. És az sem az SZDSZ programja, hogy az igazi buli a halál után jön.''

Először is ROTFL... :DD :C

Másodszor: Ez teljesen jogos és egyáltalán nem túlzott mértékű visszavágás azért, ha valaki más emberek értékrendjét halálkultusznak nevezi. Semjén és az ő szövegét nem tökéletesen elfogadhatatlannak tartó keresztények ezt a fricskát nagyon is megérdemelték, sőt. Vannak viszont olyan keresztények is, akiket a fentiek teljesen indokolatlanul bántanak. Éppen ezért nem tartom helyesnek, hogy abba az irányba mennek el a dolgok, hogy az ilyesfajta megnyilvánulások elfogadottak lesznek a politikai közéletben, nem pedig szégyellni valók.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3839) beeboy válasza Don Vittorio (#3830) üzenetére


beeboy
addikt

hát neked már mindenről ''az'' jut az eszedbe?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3840) ZoCso válasza beeboy (#3839) üzenetére


ZoCso
senior tag

Olyan mint Móriczka! :DD Neki is mindenről AZ jut eszébe! :DDD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3841) beeboy válasza ZoCso (#3840) üzenetére


beeboy
addikt

ja!
most ha azt mondom, a hajléktalanok többsége szakállas, akkor most szalonzsidózás folyik? :DDD :Y

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3842) ZoCso


ZoCso
senior tag

Mi folyik a fővárosi FIDESZ frakcióban? Bővebben: link :F

Elindult a helyekedés, a ''Ki kit csinál ki?'' játék? ;]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3843) ZoCso


ZoCso
senior tag

Nézd már, miből lesz a cserebogár!? Bővebben: link ;] Eddig nem ezt mondta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3844) ZoCso


ZoCso
senior tag

Kinek éri ez meg: Bővebben: link? :F

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3845) ZoCso válasza ZoCso (#3833) üzenetére


ZoCso
senior tag

Az aláírók egy része:

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Benyhe János, nagykövet, a magyar Pen Klub főtitkára; Bodor Ádám, író; Czakó Gábor író; Csapody Tamás, jogász, ef Zámbó István, képzőművész; el Kazovszkíj, festőművész; Elek István, szerkesztő; Eörsi István, író; György Péter, egyetemi docens; Halmai Gábor, egyetemi tanár; Herbert Tamás, Civilek a Zengőért Mozgalom; Karátson Gábor, festőművész; Kumin Ferenc, közgazdász-politológus; Lang András, közgazdász, zenész; Lányi András, író; Lovasi András, beatzenész; Majtényi László, jogász, volt Adatvédelmi biztos; Makovecz Imre, építész; Malgot István, író, képzőművész; Prieger Zsolt, az Anima Sound System zenekar vezetője; Radnóti Sándor, esztéta; Schilling Árpád, színházrendező; Schneller István, építész, egyetemi tanár; Szikinger István, alkotmányjogász; Vajda Éva, újságíró.

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3846) faster válasza ZoCso (#3843) üzenetére


faster
nagyúr

Ne beszélj már hülyeségeket, eddig nem 241 forint volt az euró. Kezdesz olyan lenni, mint Beeboy.

(#3847) ZoCso válasza faster (#3846) üzenetére


ZoCso
senior tag

Te az utcai váltónál nem ennyiért kapod, de a tőzsdén ennyiért IS forgott! (Legalább is a cikk írója szerint.)

A tegnap délutáni adatok: Bővebben: link

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3848) ZoCso válasza faster (#3846) üzenetére


ZoCso
senior tag

Most én sértődjek meg vagy Beeboy? ;]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3849) ZoCso válasza faster (#3846) üzenetére


ZoCso
senior tag

Neked 118xx hozzászólásod van, míg Tildynek 117xx!
Ő mégis 'PH! Nagyúr', míg te csak 'PH! kedvence' vagy! :Y

Hogy lehet ez? :F Itt valakivel KIVÉTELEZNEK!!!!!!!!!!!!!! :DD

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3850) Ricso válasza ZoCso (#3849) üzenetére


Ricso
tag

Ez is politika, ugyanis nem mindegy hogy melyik oldalt képviseled :P:D

„Amíg élek remélek....''(mondta Jordano Bruno), aztán felcsaptak a lángok

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.