Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) TéKrys válasza aesir (#3950) üzenetére


TéKrys
senior tag

Látod, nem halt még ki a lovagiasság..:D...még mindig első a nő...:U

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3952) ZoCso válasza divot (#3943) üzenetére


ZoCso
senior tag

Mi van, nem érted a sutkát? :O

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3953) ZoCso válasza aesir (#3941) üzenetére


ZoCso
senior tag

Elvégre közgazdász! ;]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3954) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Nem volt időm végigolvasni mindent, csak annyit jegyeznék meg - és bocs, ha már volt -, hogy hozzáértő ismerőseim szerint részben pont azért ment fel a hosszű évek óta gyenge MOL-részvény, mert állambácsi eladta. Gazdasági szakemberei a Fidesznek is vannak, tehát erős a gyanúm, hogy megint öléggé álszent dolog ez a balhé.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3955) beeboy válasza fokukac (#3940) üzenetére


beeboy
addikt

ne mosdasd már azt a pszichopatát! :(((

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3956) beeboy válasza fokukac (#3942) üzenetére


beeboy
addikt

ez tényleg jó ötlet (sulinettel együtt)

olyannyira jó ötlet, hogy gondolkodok rajta, hogy én is átmegyek evás cégbe, alkalmazotti munkaviszony helyett.
ahogy itt veséztük, tulképpen még támogat is az állam, ha áfás számlára dolgozok, nem ám hogy még én fizessek adót.

ez nagyon jó dolog, úgyis annyi hülyeségre vettek fel pénzt, legalább a vállalkozókat támogasság ''negatív adó'' formájában. (ez most irónia)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3957) Don Vittorio válasza beeboy (#3955) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ezt milyen végzettséggel állapítottad meg, beeboy? Öt és fél általánossal? :)

(Ne szívd mellre! De ''ide a rozsdás bökőt'', hogy fogalmad sincs, milyen az a pszichopata.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3958) divot válasza fokukac (#3946) üzenetére


divot
veterán

Mert ilyen széles nyelvcsapásokat már rég láttam/olvastam.
Ha egyszer az érintett személyesen beismerte már több alkalommal, hogy elcseszte, akkor nem értem, miért kell megpróbálni kimosni a szarból.

(#3959) beeboy válasza Don Vittorio (#3957) üzenetére


beeboy
addikt

4-el
abbúl kető egy osztáj, mássik kető a ketődik osztáj

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3960) ZoCso


ZoCso
senior tag

A Nemzetnek fizetnie kell: :C Bővebben: link

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3961) beeboy válasza Don Vittorio (#3954) üzenetére


beeboy
addikt

én a 4 osztályommal nem értek hozzá, de ha az állam piacra dobja, akkor nem a kínálatot erősíti?
vót valami keynesz nevű csóka, ő aszonta ez lefele viszi az árat

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3962) ZoCso válasza divot (#3958) üzenetére


ZoCso
senior tag

Nem kell kimosni a sz@rból! A hülyeség pártsemleges.
Gyucsány elismerte, hogy hülyeséget mondott, ezért többször is bocsánatot kért. Mit akartok még tőle? ;[

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3963) beeboy válasza ZoCso (#3962) üzenetére


beeboy
addikt

mit akarunk tőle?
ami bármilyen más embertől elvárható...

legitim módon szerezzen hatalmat
a közpénzeket ne tekintse a sajátjának
mint felelős politikus, ne pofázzon hülyeségeket

[Szerkesztve]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3964) Don Vittorio válasza beeboy (#3961) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem feltétlenül, mert a magánkézben lévő cég eredményessége inkább várható, mint az állami kézben lévő. Ha egy céget privátan izélnek, és nincs nagyon nagy baj, annak utána inkább még följebb megy az értéke.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3965) divot válasza ZoCso (#3962) üzenetére


divot
veterán

Baj van a szemeddel? Vagy a szövegértés okoz gondot?

Főkukac azt próbálta elmagyarázni, hogy Gyurcsány tulajdonképpen a magyar focistákkal viccelődött, erre írtam, amit írtam.

(#3966) TéKrys válasza ZoCso (#3960) üzenetére


TéKrys
senior tag

Miicsooddaaa? Hogy valótlant állított a Magyar Nemzet?? ;] És ez biztos?? :DDD Szerintem ez csúsztatás:)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3967) beeboy válasza fokukac (#3940) üzenetére


beeboy
addikt

egyébként:

''A kormányfő azt válaszolta: ''A szaúdi királyságot nagyon sokszor vádolják azzal, hogy igazából a világ terrorizmusának legaktívabb pénzügyi támogatói közé tartoznak bizonyos családok. És én azt gondolom, hogy a focisták között, a szaúdi focisták között nagyon-nagyon sok terrorista is volt, a mi fiaink pedig halált megvető bátorsággal küzdöttek ezen terroristák ellen, és ilyen esetben a döntetlen idegenben, ez egy fantasztikus eredmény''.

aztán az terjedt el belőle, hogy ''terroristának nevezte az arab futballistákat''.


MOST ŐSZINTÉN:
ebből mi terjedjen el?
pölö ez?:
''A királyságot nagyon sokszor tartoznak bizonyos családok. És én azt gondolom, hogy a mi fiaink pedig , és ilyen esetben, fantasztikus

:Y

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3968) brownus


brownus
veterán

mekkora M.o. adosság állománya? olyasmit hallottam, hogy akár fizető képtelennek is nyilvánithatnák az országot??? meg, hogy már évek óta csak a kamatok kamatját fizetjük

(#3969) aesir válasza TéKrys (#3966) üzenetére


aesir
veterán

Tényleg az, de Te csúsztatsz.

Személyiségi jogokat sértett.
Ettől kellercica még ugyanolyan eredménytelen álpolitikus kis sz*rjankó maradt.

Van saját életem...

(#3970) beeboy válasza aesir (#3969) üzenetére


beeboy
addikt

ja, ez olyan mint amikor pofán vágod a gyerekmolesztálót, és ő jelent fel

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3971) Don Vittorio válasza beeboy (#3963) üzenetére


Don Vittorio
őstag

''legitim módon szerezzen hatalmat''

Mi van? Nem tetszik a parlamenti demokrácia? Itt ezek a szabályok, ezeket kell betartani. Ha 3 év múlva Orbán hullik ki, akkor is ezt fogod hajtogatni, vagy inkább örülni fox Ádernek?

''a közpénzeket ne tekintse a sajátjának''

???

''mint felelős politikus, ne pofázzon hülyeségeket''

Mint politikus minden ember hülyeségeket pofázik, színtől függetlenül, hiszen mindig lesz egy réteg, akinek hülyeség, amit éppen mond. (Btw simán megnyerné az MSZP a választást, ha semmi mást nem tenne, csak hetente bejátszana egy-egy hülyeségét Orbánnak, amit az előző 15 évben mondott. Mellette még lehetne egy olyan gyűjtemény, ahol az ellentmondásokat mutatják folyamatosan: ''ezt mondta akkor, ezt mondja most'' jeligére.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3972) beeboy válasza brownus (#3968) üzenetére


beeboy
addikt

ilyet még csak ne is halljunk! :(((

kisebb az államadósság mint usá-é
a bérek nagyobbak mint bulgáriában
az adók kisebbek mint svédországban
kevésbé komcsik uralkodnak mint észak-koreában
a benzin olcsóbb mint... na erre még nem jöttem rá!

hát mit akarsz még!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3973) Don Vittorio válasza aesir (#3969) üzenetére


Don Vittorio
őstag

''Igende-játszma''. Jól ismeri a pszichológia. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3974) aesir válasza Don Vittorio (#3971) üzenetére


aesir
veterán

''ezt mondta akkor, ezt mondja most'' jeligére.)

Folyamatos változásban van minden... Ilyen alapon gyurcsány még mindig a KISZ KB-s szövegeket kéne hogy nyomja, rajta miért nem kéred számon?

Van saját életem...

(#3975) Don Vittorio válasza brownus (#3968) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ez nagyjából akár igaz is lehetne, de ezt nem lehet csak a Gyurcsány nyakába varrni. Ez az elmúlt 50 év eredménye minden értelemben.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3976) beeboy válasza Don Vittorio (#3971) üzenetére


beeboy
addikt

''ezt mondta akkor, ezt mondja most''
muhaha :))
mint laci bácsi?
miket ugatott az a 80-as években, muhaha :DD

az nem lehet túlszárnyalni!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3977) beeboy válasza Don Vittorio (#3975) üzenetére


beeboy
addikt

gyurcsány is onnan ''gyütt''

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3978) Don Vittorio válasza aesir (#3974) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Félreértesz. Arra szerettem volna utalni, hogy egy olyan párttal kapcsolatban, ahol fluktuáció van, nem nagyon lehet ezt a poént ellőni. Gyurcsány új hús mint MSZP-politikus. Orbán ezzel szemben két marokkal kapaszkodik az irányításba, és éppen ez hitelteleníti el. Ez kihasználható. Az USA-ban ez egy jól ismert kampánymódszer. (Egyébként te tudod, Gyurcsány miket mondott KISZ-KB-s szinten? Mert én még emléxem Deutsch Tomi KISZ-titkári szövegeire...)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3979) Don Vittorio válasza beeboy (#3977) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Persze, meg Orbán is, meg én is...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3980) divot válasza Don Vittorio (#3978) üzenetére


divot
veterán

A Fidesz vezetői mindent megtesznek (két embertől eltekintve), hogy Orbánt ott tartsák a szövetség élén. Mert pontosan tudják, hogy különben totál szétesne a jobboldal.

(#3981) beeboy válasza Don Vittorio (#3978) üzenetére


beeboy
addikt

már bocsi de hol új hús?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3982) brownus válasza Don Vittorio (#3975) üzenetére


brownus
veterán

enm is Gyurcsány-ékra gondoltam,
vmilyen linket nem tudtok ahol erről vannak adatok?

(#3983) aesir válasza Don Vittorio (#3978) üzenetére


aesir
veterán

Nem tudom mit mondott, de nyilván akkor is ugyanazt mint most, hiszen gyurcsány nagyon következetes:)

Persze az se zavarjon senkit, mikor rádióinterjúban két egymást követő mondatban megcáfolja saját magát... de attól még következetes, és az igazság bajnoka:)


[Szerkesztve]

Van saját életem...

(#3984) Don Vittorio válasza beeboy (#3981) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az MSZP-ben országos nyilvánosság előtt politizálók között.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3985) Don Vittorio válasza aesir (#3983) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jaj, de nincs nekem kedvem veled játszmázgatni!

Majd ha már kibaromkodtad magad, írj, kérlek, és akkor beszélgetünk tovább, jó? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3986) aesir válasza Don Vittorio (#3985) üzenetére


aesir
veterán

Már ne is haragudj, de csiszolj a stílusodon!!!:)

Mi ebben a baromkodás?

Van saját életem...

(#3987) beeboy válasza Don Vittorio (#3979) üzenetére


beeboy
addikt

azért egyvalamire kíváncsi lennék:
írtad hogy a családodat - enyhén fogalmazva - hátrányos megkülönböztetés érte a kommunisták részéről.

azt elfogadom, hogy utálod, nem szereted a fideszt, de ettől eltekintve mi vezetett arra, hogy ezeket támogasd?

részemről lehet, hogy nem rúgnék a pofájába annak aki ilyet tett az apámmal, de hogy még le is feküdjek neki? :(((

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3988) Don Vittorio válasza divot (#3980) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Szerintem ez komoly baj. Rövid távon megoldás, hogy minden Orbán körül forog, de hosszú távon ez lesz a saját csapdájuk.

Szerintem nagyon nagy szükség van jobboldalra, de annak egyfajta értékrendet kell kifejeznie, és nem egyetlen személyt.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3989) Don Vittorio válasza beeboy (#3987) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem tudom, mire használod a szemedet, de hogy olvasni csak nagyon felületesen olvasol, az ''hótziher''. Már 58-szor leírtam, hogy sohasem szavaztam az MSZP-re, és soha nem is fogok.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3990) divot válasza Don Vittorio (#3988) üzenetére


divot
veterán

Néha én is elbizonytalanodom ebben, de.

Mit mutatott föl az MSZP 2002-óta? Egy Medgyessy nevű csődtömeget, és egy Gyurcsány nevű megszállottat. És ez most jobb?

(#3991) beeboy válasza aesir (#3983) üzenetére


beeboy
addikt

főleg amit az apjáról mondott (1.sz. kommunyizmusban):
szélsőjobboldali elem, dzsentrista allűrökkel, aki 56-ot máig forradalomnak tartja.

(remélem, azért nem dobta fel az ávónak)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3992) beeboy válasza Don Vittorio (#3989) üzenetére


beeboy
addikt

az lehet, de miért véded őket?

ui: azt hinné az ember, hogy ha valaki a búsban akarja látni ezeket, akkor pont az ilyen ember, akinek a családja az átlagnál jobban megszenvedte a ''prolidiktatúrát''

[Szerkesztve]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3993) Don Vittorio válasza aesir (#3986) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ha már nincs más, mindig ezt húzod elő. A ''gyenge nő-játszma''. :)

Ps.: Ha adsz mailben egy postacímet, elküldök neked egy könyvet. Olvasd el, sokat fog segíteni, biztos vagyok benne.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3994) aesir válasza divot (#3990) üzenetére


aesir
veterán

Komolyan nem értelek divot, miket állítasz itt?

Balos kollégák elmagyarázták a Medgyessy-kormány alatt, hogy minden rendben és minden jó. Igaz utána már nem ezt mondták, mert jött gyurcsány. Most megint minden szép és jó, de ha az MSZP-ben véletlenül megint hatalomra segítenének egy kreált tagság támogatásával másvalakit, akkor gyurcsány sem lesz olyan szép és jó.

Méghogy csődtömeg meg megszállott... Éjjel nappal csak a gazdaság felvirágoztatásán dolgoztak/dolgoznak, meg a nép életszínvonalának emelésén. Soha nem volt egy rossz nyilatkozatuk sem, hülyeséget sem beszélnek soha, bezzeg az Orbán...!!!

Komolyan nem értelek divot...:)

Van saját életem...

(#3995) Don Vittorio válasza divot (#3990) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Annyiban jobb, hogy Hornhoz képest két új arcot láttunk. Semmi másban. De ez nagyon fontos egy párt megítélésekor, és ezt máshol, ahol kicsit régebben gyakorolják a demokráciát, tudják is.

Btw jelzőzgetni mindkét oldal politikusait lehet, de mi értelme?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3996) aesir válasza Don Vittorio (#3993) üzenetére


aesir
veterán

Súlyosan félreértesz, csak követem a poltopikban uralkodó általános hangnemet.

Köszönöm a kedvességed, de küldd el mélben a címét, megveszem és elolvasom:)

Van saját életem...

(#3997) Don Vittorio válasza beeboy (#3992) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Idézhetnéd, hol védem én őket, mert én nem emléxem ilyenre. Vagy csak az a bajod, hogy nem köpködőm őket elvi alapon?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3998) TéKrys válasza Don Vittorio (#3989) üzenetére


TéKrys
senior tag

Akkor szadeszes vagy? hát persze. olvastam hogy szakállas vagy. :U:)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3999) divot válasza Don Vittorio (#3995) üzenetére


divot
veterán

Tehát az mindegy, hogy egy nagy rakás izé a teljesítményük, a lényeg, hogy vannak új arcok. Akár egy miniszterelnök bukása árán is. Érdekes szemlélet.

(#4000) ZoCso válasza aesir (#3969) üzenetére


ZoCso
senior tag

Ja, akárcsak a kedvenceid közül Szíjjártó és Répássy! :DDD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.