Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4652) L|zsidoboz válasza adalbert1 (#4651) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

PL10-n szted hány játékos dobja el? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#4653) adalbert1 válasza L|zsidoboz (#4652) üzenetére


adalbert1
veterán

Jogos, max. 1-2%. :))
Viszont gondolhatta, hogy nem valami trashel emelgetünk egymásra, ennél már csak az lett volna a csúnyább, ha a negyedik játékos mutat egy 55-t, és sorral viszi a potot.

(#4654) concret_hp válasza adalbert1 (#4653) üzenetére


concret_hp
addikt

utóbbi 1 hétben volt egy AA vs KJ vs QQ vs 77 és egy KK vs QQ vs 44 preflop ollém, nl50en :U (a vicces, hogy az elsőben a KJ a másodikban a 44 ment először allin :C) (az is igaz, hogy egyik ellen előtt se volt fél stacknél több)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4655) regent válasza adalbert1 (#4651) üzenetére


regent
aktív tag

Mostanság kevés az időm, csak szórakozásból játszotttam egy kicsit PL10-en. Érdekes, elszoktam már tőle, hogy a 3bet szinte mindig KK, AA-t jelent.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#4657) SLYM válasza adalbert1 (#4651) üzenetére


SLYM
veterán

én most 1 perce estem ki egy sng-ből úgy, hogy 1 ellenfele volt a QQ-mnak flop előtt, méghozzá egy A5o és már a flopon lejött az ásza. ennyit ér a QQ meg a flop előtti all-in.

(#4658) SLYM


SLYM
veterán

elolvastam a poker strategys kezdő és ezüst besorolású cikkeket az sng-kről. ott azt írják, hogy 50 beülő a szolid bankroll managementhez tartozik. igaz ez? én eddig inkább a 100-ashoz tartottam magam, de ha az ezüst cikkekben is azt írják...

most 420$ környékén jár a bankrollom, de már egy jó ideje. most megint volt egy kisebb mélypont, pedig tegnap előtt még 445$-os volt a bankroll. (9 sng bukó zsinórban, az all-in utáni mutatáskor viszont csak 1x volt szarabb lapom, mint az ellenfeleimnek, ezeket nehezen emésztem meg). ugye mint írtam korábban áttértem a turbo 2$-os sng-kről a sima 2$-os sng-kre. igazából azt terveztem, hogy hamar elérem az 500$-os bankrollt és akkor végre lesz 100 buy-in-om az 5$-os sng-kre. de mivel most olvastam, hogy már az 50 buy-in is konzervatív bankroll management, meg valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nem tudom elérni az 500$-os bankrollt, lehet, hogy áttérek az 5$-os sng-kre. szóval szerintetetek se kell 100 buy-in, illetve 100 beülő? elég tényleg az 50?

[ Szerkesztve ]

(#4659) R válasza adalbert1 (#4656) üzenetére


R
aktív tag

jól beszopatott egy kis boss-nyi segítséggel a limpelő :P ,
azért élőben is le tud jönni riverre az 1 out (ma nézegettem ilyen videókat)

SLYM: ha bízol magadban akkor szolídabb bankrollal is meg lehet próbálni, sztem

[ Szerkesztve ]

(#4660) SLYM válasza SLYM (#4658) üzenetére


SLYM
veterán

szerk: 550$ a 100 buy-in az 5$-osra most jut eszembe. a rake-et elfelejtettem beleszámolni

R: igazából arra lennék kíváncsi, hogy nektek mi a tapasztalatotok. arra a limitre ahol te tolod, hány beülőd van?

[ Szerkesztve ]

(#4661) adalbert1 válasza R (#4659) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, a boss és az idióta fishek ennél még jobban beszopattak ma omaha highon... Komolyan mondom, ilyen peches estém még nem volt, mindenkinek lejött minden ellenem, kb. 10 beülő minusz. :(
Top set vs. flush draw, persze jön nekik.
Nut sor vs. 2 pár vs. set, jön mindkettőjüknek a full.
Nut sor vs. flush draw, jön a flush
Full vs. riverre nagyobb full is alap.

Egyszerűen minden fossal lemákoltak, és még a chatről is bannolva vagyok ;] így nem tudok beugatni nekik, hogy mekkora weak callokat csináltak...

Ami viszont érdekes, hogy magasabb limiteken simán tudtam nyerni, és pont azért mert nem nyomják ezeket az atom fish callokat az ellenfelek.

(#4662) glutamin


glutamin
őstag

Tegnap nyomtam egy kicsit játékpénzesen, hogy ráhangolódjak. Tragikus. Elég gyenge lapokk jöttek, szóval csak dobáltam el mindent szinte. De ami nagyon fel***tt, hogy kaptam egy AA-t, na nézzük mi legyen... Emelés, majd a Flopot még vagy 8-an megnézték és Riverre természetesen már vastagon verhető voltam. Ennek tényléeg az égvilágopn semmi köze a pókerhez. Bármilyen fos lapokkal bentmaradnak atöbbiek. Akinek esetleg 2 magas lapja van, az meg kilöhetetlen, neki láni kell mindent. Szóval ez tényleg csak arra jó hoy a kezelőfelületet szokjam...

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4663) concret_hp válasza SLYM (#4660) üzenetére


concret_hp
addikt

50 bájin már elég lehet, bár én mondjuk eléggé konzervatív vagyok ilyen téren, inkább a 100hoz van közel nekem mitn az 50hez.

de azért arra számíts, hogy 5$-son már kevesebb a teljesen fogalmatlan, mint 2$-son.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4664) viharhozo


viharhozo
addikt

Egyszeruen nem tudok ezekkel mit kezdeni. Ha a flopon visszaemel, akkor aszondom, okes, beprobalta, bemakolta.

Mai masik kedvencem, hogyan ne bloffoljunk.

1000 hand, +4 beulo, ugy, h minden net runom minuszos, mert megerdemlem.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4665) regent válasza viharhozo (#4664) üzenetére


regent
aktív tag

Az első lehet, hogy nem csinált akkora hülyeséget. Attól is függ, hogy te menyire voltál addig agresszív. Egy agresszív ellenfél ellen néha én is tartok top párral , ha még lyukas sorhúzóm is van, esetleg lestackelhetem, de könnyen lehet, hogy már most jobb vagyok nála. Főleg, ha sokszor eljátszod azt, amit a második partban bemutattál. Azaz emelés, cbet, ha adják, akkor törnön leállás. Mondjuk azért más a helyzet, mert ott kint van egy A, de lehet, hogy sokszor csinálod ezt.
Bár ott meg 3beteltél, szóval a fene tudja. Mondjuk azért érdemes figyelni ezekre a preflop emelést adok, flopon csekk-call törnön oop emelés mintára, rendszerint set-et jelent.
És innentől már inkább az a kérdés, hogy te miért mentél allin az AA-al. Ha blöffölt akkor még el tudja dobni, ha jobb nálad, akkor szívességet tettél neki. Főleg, hogy a 3betből eléggé biztosra veheti, hogy nincs drilled (azaz fullod).

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#4666) viharhozo válasza regent (#4665) üzenetére


viharhozo
addikt

A csoka 16/6 volt, az utg emelesbe max. a TT fert volna bele, azt meg senkinek sem hiszem el, h turnre pokere lesz. :) Az en allinem egyszeru tilt volt, ill. egyertelmuen alacsonyabb overpairt neztem ki a line-bol.

A masodik partiban azert nem cbeteltem, mert nincs ertelme. Aszt ezen a limiten nem dobnak, ha draw-ra ment, lejott, raadasul a sajat handemnek egesz jo showdown erteke van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4667) válasza viharhozo (#4666) üzenetére



addikt

Inkább azt mondd el, megadtad volna-e, ha nem Q jön riverre?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4668) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma szokásos kezdés (itt is csak azt nem értem, hogy bottom settel hogy a k. anyjába adhatja meg, főleg hogy a saját outjait is fogja)

Kis lapok power

1 out (itt gondoltam, hogy akinek 10-ese van, az úgyse dobja el, előszőr csak reméltem hogy nem jön le a maradék 10 outja, de néha nekem is kedvez a boss)

Még sikerült leszűrnöm azt a tényt is, hogy sh-n sokkal értelmesebb játék folyik sokszor, a full table meg pár notórius emelgetőnek köszönhetően inkább szerencsejáték (alacsony limiten of course).

(#4669) SLYM válasza concret_hp (#4663) üzenetére


SLYM
veterán

tegnap nyomtam egyet ahol 2. lettem. nem éreztem olyan nagy különbséget a 2 limit között. most erősen gondolkozok, hogy felmenjek e tartósan. ma eddig kemény 2 sng-t nyomtam, az egyiken nem sikerült a blöfföm, a másikon lemákoltak. nade még messze van a reggel :D

(#4670) SLYM


SLYM
veterán

SB 60 (stack 2000)
BB (hero) 120 (stack 2000)

SB call 60
BB raise 360 Kc Qc
SB call 240

flop 7s 4h Jc (pot 720)

SB check
BB raise 400
SB call 400

turn 2h (pot 1520)

SB check
BB ? (stack 1240)

jópárszor kerülök mostanában ilyen szitukba. szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés? és előtte hogy kell ilyenkor helyesen jáccani?

(#4671) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem hittem volna, de tényleg megjött a cash a yourkoercashról. Ha esetleg valaki regisztrálna, használhatja nyugodtan ezt a linket a referallommal :)

less qq more pewpew!

(#4672) R válasza Polacheck (#4671) üzenetére


R
aktív tag

én hinnék benne, mégse kapok, már ellőtték nekem :-P
(#4670) SLYM: AI/check (inkább az utóbbi)

[ Szerkesztve ]

(#4673) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

ezt láttátok? [link]

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#4674) viharhozo válasza (#4667) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem. Gyakran latom, h ilyen esetben a delikvens ugyan bloffoli a flost, viszont valami eros lapja azert van (top par, ket par, set, sor).

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4675) Gambit válasza Polacheck (#4673) üzenetére


Gambit
őstag

Nem a bwin lesz az egyetlen terem, amelyik wsop satellitet indít. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4676) viharhozo válasza SLYM (#4670) üzenetére


viharhozo
addikt

Check/fold, ennyi volt a moka.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4677) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Aki esetleg szokott a full tilten játszani:

Ma menjen fel, mert 25 dollárt kaptam én is az elmúlt napok kellemetlensége miatt.
Továbbá 300 dollár bonuszt, amit 20 nap alatt kell kivennem.
Gondolom más is kapott ilyen bonuszt.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4678) concret_hp válasza L|zsidoboz (#4677) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem nem jött ilyesmi, pedig a napokban játszottam fulltilten, sőt ma is :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4679) SLYM válasza L|zsidoboz (#4677) üzenetére


SLYM
veterán

én mindig ott jáccom, de nem kaptam bónuszt. azt viszont észrevettem, hogy megváltozott az egész designja. hol írja ki ezt a 300$-os bónuszt?

(#4680) SLYM válasza SLYM (#4679) üzenetére


SLYM
veterán

erről jut eszembem, van ez az irom man challenge. próbáltam lefordítgatni, de nem nagyon sikerült. annyit kihámoztam, hogy vagy freerollra jelentkezel, vagy valami másra. de, hogy, hogy lehet jelentkezni, vagy mi ez a medál vagy mi azt nemtom. tudnál erről valamit mondani?

szerk: ja és meglett mégre a poker tracker, meg a poker ace hud. igaz a beállítások tuti, hogy nem jók még, meg ezen a kijelzésen is van mit alakítani, de jó lesz ez. csak kevés emberről van infóm. 441 eddig. és már volt olyan asztal ahol hasznát tudtam venni, mert már 30 leosztást nyomtam vele valamikor. meg jó amikor a végén a muck-olt kezet megmutatja, sőt vissza is lehet olvasni a full tilt visszanézőjében. csak az a bibi, hogy nekem, csak a showdown utáni muck-olt kezeket mutatja. ha mondjuk valaki hív és én mondjuk dobok a turn-ön már nem mutatja meg az ellen kezét. pedig az ilyen szitu többször áll fent. nektek is így van? ja és mégvalami. nem frissül nekem valamiért. a csókának akivel 30 kezet toltam eddig, nem nőtt a 30 amikor nyomott mégegy leosztást. csak amikor 35 lett neki. hogy lehet beállítani, hogy egyesével nőjjön, illetve frissüljön az érték?

[ Szerkesztve ]

(#4681) SLYM válasza Polacheck (#4673) üzenetére


SLYM
veterán

ez nem érinti a földi halandókat

(#4682) Polacheck válasza SLYM (#4681) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

sajnos én is így érzem.

less qq more pewpew!

(#4683) L|zsidoboz válasza SLYM (#4679) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

lobby -> request -> check my bonus offers
De te sztem nem 300-t fogsz kapni, arányos a bonusz az ott termelt rake-kel.

Iron man c.: Az a lényege, hogy van négy kül. kategória: bronz, ezüst, arany és iron man.
Mindegyikhez különböző dolgot kell teljesíteni, értelemszerűen a bronz a legkönnyebben teljesíthető.
Utána vagy freerollra jelentkezel, vagy a pontokot inkább beváltod pénzre/versenybeülőre vagy FT pontra az iron man storeban.
Aktiválni úgy tudod az egészet, hogy lobby -> my promotions-> iron man chal.

Concret_hp: este játszottál? nekem első leosztás után már küldte is a 25 dollárt.
Először, nem is értettem, hogy mire fel, ophun világosítottak fel.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4684) L|zsidoboz válasza SLYM (#4680) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

"csak a showdown utáni muck-olt kezeket mutatja"

Az lenne a csúnya, ha azt is mutatná, mikor a turnön dobás van.
Kicsit könnyen lehetne olvasni az ellenfél játékát, ugyanúgy a tiedet is. :U

Azt a full tilt hand historyban is meg tudod nézni, amikor sd után muckolt valaki.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4685) -=Jam=- válasza L|zsidoboz (#4684) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én sem kaptam FT-n semmilyen bónuszt vagy 25$-t :( Pedig elég sokat játszok ott.

(#4686) L|zsidoboz válasza -=Jam=- (#4685) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

És ott sincs semmi, ahol írtam?

Lehet akkor, hogy iron man chal. szint kell hozzá.
Iron manen kvalifikálva vagy valamilyen szintre?

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4687) R válasza SLYM (#4680) üzenetére


R
aktív tag

h ssikerült szert tenni PT, pahud-ra?

(#4688) concret_hp


concret_hp
addikt

útmutatás kezdőknek :)

tegnap este is toltam fulltilten, de nem kaptam bónuszt :U igaz még az FD bónuszom határideje se járt le. meg mostanában 6+0.25ös turbo heccápot tolok szinte csak meg 3+0.30as shotoutot, ezekkel meg nem sok réket lehet termelni :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4689) -=Jam=- válasza L|zsidoboz (#4686) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Januárban nem értem el egyik szintet se sajnos, mert annyit nem tudtam játszani. Este megnézem jobban, de tegnap nem tűnt fel, hogy lenne bonus.

concret: FT-n is van shootout? Olyan mint a Partyn? Vagy a 3+0.30$ knockout 90 fős SNG-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#4690) concret_hp válasza -=Jam=- (#4689) üzenetére


concret_hp
addikt

upsz :U knockoutra gondoltam :) (még kómás volt kicsit a fejem :U)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4691) -=Jam=- válasza concret_hp (#4690) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Olyanokat én is szoktam játszani, tegnap pont a 11. helyen estem ki egy AQs vs JJ csatában :( Múltkor második helyet sikerült megcsípnem.

(#4692) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ólin! :D

Van valakinek pókerről e-könyve? Linkelje be, Please! :)

(#4693) concret_hp válasza SzalaiG (#4692) üzenetére


concret_hp
addikt

http://www.onlinepokerhu.com

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4694) dancefront


dancefront
csendes tag

:C

(#4695) R válasza dancefront (#4694) üzenetére


R
aktív tag

köszi :D

(#4696) Gambit válasza dancefront (#4694) üzenetére


Gambit
őstag

Hülyegyerek-e vagy?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4697) SLYM válasza L|zsidoboz (#4683) üzenetére


SLYM
veterán

egy 1 $-t se kaptam. mondjuk nincs is sok rake-em, alig 100$ körüli, mivel sng-ket nyomok

meg tudnád mondani mi kell a legalapabb medálhoz? illetve tudnál erről az egész iron manről mondani valamit bővebben, mert ez az egész angol éshát nekem az még nincs ilyen szinten, hogy értsem a szövegét :)

[ Szerkesztve ]

(#4698) SLYM válasza R (#4687) üzenetére


SLYM
veterán

googleben 1 perc alatt meg lehet találni, ugyanúgy mint bármi mást

(#4699) concret_hp válasza SLYM (#4698) üzenetére


concret_hp
addikt

ezt vesd össze az előző hülye kérdéseddel :DDD (meg a többivel)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4700) SLYM válasza concret_hp (#4699) üzenetére


SLYM
veterán

:D

azért van különbség a 2 dolog között :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.