Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Sn00k válasza Sn00k (#4300) üzenetére


Sn00k
veterán

Ja és, kedden fizettem be a 22e HUF-ot...

3njoy the Lif3

(#4302) Bibby válasza Sn00k (#4300) üzenetére


Bibby
addikt

Ezt frankón megcsináltad... ha ennyire nem vágod sem a pénzkezelést, sem az angol nyelvet, lehet hogy kicsit jobban utána kellett volna nézni nem?

A lényeg annyi, hogy te bementél a bankba és befizetted a 22k-t a moneybookers (cibes) számlára, ami meg volt adva hogy NEM LEHET! Csak a saját számládról való ÁTUTALÁST fogadják el. :W Mindjárt elolvasom a két opciót amit felajánlottak.

Az 1. opcióban azt kérik hogy a hitelkártyádról tölts fel kis összeget, és ezzel azonosítanak. Ilyen neked nincs szóval ezt ugorhatjuk.
A 2. opció az hogy küldenek valami kis összegű pénzt a számládra átutalással, és ebben megadnak egy kódot amit neked majd meg kell adnod, talán az oldalon.

Ja és a végén odaírják hogy csak egyszer ilyen jótékonyak, szóval ha még egyszer ilyen hülyeséget csinálsz akkor az 10 euroba kerül.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4303) Sn00k válasza Bibby (#4302) üzenetére


Sn00k
veterán

uhhh na az szép...:(

Ha most elmegyek és csinálok egy bankszámlát, akkor hogy kapom meg ezt a kodod , amit küldenek ?

Bemenjek a CIB-be szerinted, és szóljak ezért? Meg van az igazoló szelvény is a befitetésről...

A UniCredit-nél is csinálhatok bankszámlát, vagy csak CIB-nél ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4304) Gambit válasza Sn00k (#4303) üzenetére


Gambit
őstag

De már van bankszámlád. A reference fieldben lesz a kód.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4305) Sn00k válasza Gambit (#4304) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerinted bemenek a CIB-be és szóljak ezért a rossz utalásért?

reference fieldben , a mailben lesz ?

3njoy the Lif3

(#4306) Bibby válasza Sn00k (#4305) üzenetére


Bibby
addikt

Van bankszámlád? Azt regisztráld a moneybookersen, majd válaszd a kettes opciót. Kapsz átutalást, és ahhoz mellékelnek egy kódot, szerintem ezt úgy tudod meg hogy bemész a bankhoz. (vagy ha van sms értesítőd akkor lehet hogy úgy is)

Cib-nek mit akarsz szólni? Az átutalás nem volt rossz, te kérted, közük sincsen hozzá. A pénzed meg fogod kapni ha ezt elintézted.
De kicsit térjünk vissza az alapokhoz, van neked saját NEVEDRE szóló bankszámlád? pl OTP junior vagy valami?

Ελευθερια η θανατος

(#4307) Gambit válasza Sn00k (#4305) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem a CIB semmit sem tud tenni. Én a helyedben írnék egy mailt az MB-nek, hogy a 2. opciót választom.

Nem tudom biztosan, hogy hol fog megjelenni a reference field, de ebben már fog tudni segíteni a bank.

Szerk: Hopp, Bibby beelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4308) Sn00k


Sn00k
veterán

NAh akkor a következőt csinálom: Bemegyek a Unicredit bankba csinálok egy folyószámlát(amihez ugye tertozik bank számlaszám), és ezt megadom az option 2-ben, aztán várom a tranzakciót...

Utána meg ugyis kiderül, a dolog többi része.... a (kód-ot is illetően)
Az lenne a legjobb , ha e-mailbe elküldenék azt a kódot azt kész...

K&H voltam, de már megszüntettem ott a bankszámlám, most jelenleg nicns aktív bankszámlám sehol...

UniCreditnél terveztem már , amugyis hogy csináltatok, akkor most itt is van rá a lehetőség.

Gondolom, nem kötelező a CIB - hez mennem...

Nah beszaladok a UniCredithez, majd jövök mondani a fejleményket.

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!

u.i: Bibby, már találtam neten egy web lap fordítot, szal többet remélem nem kerülök , ilyen kalamajkába... :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4309) Gambit válasza Sn00k (#4308) üzenetére


Gambit
őstag

Te elolvastad azt, amiket írtunk?
Ha nincs aktív bankszámlád, akkor mi az a cib-es dolog? Na mindegy...

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4310) Sn00k válasza Gambit (#4309) üzenetére


Sn00k
veterán

A "CIB-es dolog", az a MB-nek a CIB-es bankszámlája...

Amit én lúúúzer, azt hittem hogy MB reggeléskor én kaptam, közbe baromira nem az enyém hanem MB-jé ,és pont az a lényeg Bibby szerint, hogy nem oda kellett volna közvetlenül utalnom, mert az az MB-nek a CIB-es bakszámlája, hanem ide kell az én bakszámlámról utalni...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4311) Bibby válasza Sn00k (#4310) üzenetére


Bibby
addikt

Én modntam hogy nem fogsz játszani még a héten. :DDD ;]

a lúúzerrel is egyetértek. :)

az MB cibes számlájára kell közvetlenül utalni. Amit te műveltél az nem utalás hanem készpénzbefizetés. Van egy hangyányi különbség közte.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4312) L|zsidoboz válasza Sn00k (#4310) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Azt hitted nyitottak neked egy CIB-es bankszámlát? :F

Good to be good, but better to be lucky.

(#4313) Gambit válasza Sn00k (#4310) üzenetére


Gambit
őstag

Aha, akkor már világos. Akkor valóban nyitnod kell egy bankszámlát, aztán regelni azt az mb-nél.

Innentől már csak azt nem értem, miért nem nyitsz egy olyan dollárszámlát, amihez adnak visa kártyát. Szerintem így lenne a legegyszerűbb.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4314) Sn00k


Sn00k
veterán

Jól van na, nekem is fura volt, de manapság már olyan egyszerűen mennek a dolgok...

ráadásúl nincs tapasztalatom, ilyen téren...

10 e elég ha elutalok nekik szerinted Bibby (saját bankszámlámról)?

3njoy the Lif3

(#4315) Sn00k válasza Gambit (#4313) üzenetére


Sn00k
veterán

sima egyszerű bankszámlát nyitottam UniCreditnél, MasterCardal...

Kb. 5 perce

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4316) Bibby válasza Sn00k (#4314) üzenetére


Bibby
addikt

Te akarsz nekik utalni még egyszer? Azt írták hogy második esetben ők utalnak valami kis összeget, és abban fog szerepelni a kód. Én legalábbis így olvastam ki, de erősítsen meg még valaki itt a fórumon.

Ελευθερια η θανατος

(#4317) Gambit válasza Sn00k (#4315) üzenetére


Gambit
őstag

Ezzel valszeg buktad az option1-et, ami sokkal gyorsabb és egyszerűbb lett volna. Bár lehet, hogy jó nekik mastercard is.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4318) concret_hp válasza Sn00k (#4300) üzenetére


concret_hp
addikt

:C
miért nem tájékozódsz, kérdezel, mielőtt hülyeséget csinálsz? :W

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4319) regent válasza viharhozo (#4299) üzenetére


regent
aktív tag

Húú, ezt rossz volt nézni, tényleg tarts szünetet!

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#4320) concret_hp


concret_hp
addikt

nem tudjátok mi lett a www.bonuszvadasz.com-al ?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4321) R válasza concret_hp (#4320) üzenetére


R
aktív tag

lehet, h csak átmeneti probléma...:)

(#4322) Grass


Grass
aktív tag

Honnan a legegyszerűbb kiszedni a $100 bónuszt?

Mansion.com - 2.200 Mansion Poker pontot kell szerezni
Titan poker - összesen $350 raket kell termelni
PartyPoker - 800 Standard Party pontot kell szerezni.

Sajnos nem ismerem mindegyik termet így nem tudom.

Előre is köszönöm a segítséget.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#4323) concret_hp válasza Grass (#4322) üzenetére


concret_hp
addikt

Titan poker - összesen $350 raket kell termelni

hol van erre 100$ bónusz? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4324) concret_hp válasza concret_hp (#4323) üzenetére


concret_hp
addikt

ja benéztem azt hittem 350 raked handet :)

350$ rake termelésért adnak 100$ bónuszt, annál tuti találsz jobbat is :)

800 standard partypont is eltart jódarabig, mansiont nem tudom.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4325) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

macskafogó hold'em nagyon komoly ajánlom mindenkinek :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#4326) concret_hp


concret_hp
addikt

nem túl gyakori eset, de: preflop emelés után 2en maradtok az ellennel, és pókert flopoltok. pl. JJA kézben JJ, csekk / bet? ha bet akkor mennyi?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4327) Bibby válasza concret_hp (#4326) üzenetére


Bibby
addikt

Ellenféltől függ. Ha tudod hogy agresszív, támad mindent, akkor csekkolsz. Ha meg gyanakvóbb akkor egy kis hívással esetleg úgy veheti mintha át akarnád verni, de ez már nem biztos. Szerintem.

Ελευθερια η θανατος

(#4328) válasza concret_hp (#4326) üzenetére



addikt

Preflop ki emelt?
Flop után ki cselekszik először?

Egyébként 3/4-pot emelés, ha van nála ász, jönni fog, ha meg nincs akkor úgyis mindegy. Persze el lehet csekkelni, hátha később összeszed valamit, vagy megvadul a vérszagra, de sztem ilyenkor jobb az egyenes játék. Értelmes ellenfelet feltételezve.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4329) L|zsidoboz válasza concret_hp (#4326) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én normál esetben akkor csekkolnám, ha AAJ lenne a flop, és AA-m lenne.
Ilyen esetben szinte biztos, hogy emelnék.
Amúgy milyen limit, mekkora a pot és hasonlók?
Esetleg egy hh?

Good to be good, but better to be lucky.

(#4330) viharhozo válasza concret_hp (#4326) üzenetére


viharhozo
addikt

Ne dobd be, egyebkent tokmindegy, mit csinalsz.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4331) concret_hp válasza (#4328) üzenetére


concret_hp
addikt

nl25 ongame network, preflop én emeltem.
volt egy AJJ itt én beszéltem először és egy TJJ itt ellen csekkelt és utána jövök én.
elég agresszíven toltam, amivel csak lehetett emeltem preflop, meg flop után is, ami elég gyakran foldot eredményezett. egyik ellen se hívta fel magára a figyelmet semmivel (se túl hülyének, se túl agresszívnek vagy ilyesminek nem tűnt egyik se) ígyaztán csekkeltem mind2nél.

az AJJ-nél turnon (7es) betfélpot call, riverre beesett egy Q és az ellennek összejött a sora T-A, a stackje meg hozzám került :D
a TJJ-nél kb. 10$-t adott csak az ellen, alacsony turnon emelt 2/3 potot (kb. 2$) én riréjz a 6ig, riveren ami szintén valami alacsony, ő bet 4$ én riréjz 12ig amivel allinra tettem és dobta.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4332) adalbert1


adalbert1
veterán

Volt már valakinek olyan, hogy bosson bannolták chatről? Úgy tünik valakinek nagyon beugattam, vagy az szúrhatta a szemét, hogy valamelyik magyar sráccal magyarul dumáltunk... Ennyi erővel akkor nyomjam fel a supportnak az összes egyéb náció képviselőjét, aki nem angolul beszél az asztalnál? :F

(#4333) Gambit válasza adalbert1 (#4332) üzenetére


Gambit
őstag

Én általában eleve kikapcsolom a chatet. Tök felesleges.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4334) L|zsidoboz válasza Gambit (#4333) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is csak nagyon ritkán írok. Elég figyelni a 4 asztalt, főleg ha abból kettő stud7.
Ladbrokersen meg le is van véve a chat.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4335) concret_hp


concret_hp
addikt

én se nagyon figyelem a chatet, max egy nh erejéig :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4336) dragonfx


dragonfx
veterán

skacok szakmaikérdés.
adott szitu adott 5 ember texas holdenezik.
Ugyea zsetonok alapján 3 kiesik marad kettő akinél ugy ebazi sok zseton van...hogy kell szabály szerint igazságosan eldönteni ki nyer..ugye hogy 1 valakihez kerüljenek a zsetonok...hogyha nem szertene erre amásik 3 emberke 2-3 órát várni...

???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4337) Grass válasza dragonfx (#4336) üzenetére


Grass
aktív tag

Én speciel nem is értem a kérdést.
Zseton alapján esik ki az ember? Azt hogy?
Hát pókerrel kell eldönteni hogy ki nyer, és a győztesnél lesznek a zsetonok a végén.
Aki kiesik annak várnia kell, vagy beszállhat másik partiba.

Gondolkodtam egy kicsit, talán arra gondolsz hogy kiesik 3 ember az 5 indulóból, és a heads up játékot akarjátok kispórolni hogy a kiesettek ne várakozzanak? Esetleg zsetonmennyiség alapján el lehet osztani a pénzt ha sima sng-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#4338) Gambit válasza dragonfx (#4336) üzenetére


Gambit
őstag

Úgy, hogy sng-t feltételezve emelkednek a vakok, ezáltal a bazi sok zseton hamar bazi kevés zseton lesz. Minél gyorsabban és/vagy minél nagyobb ütemben emelkednek a vakok, annál gyorsabban megy le a játék elvileg.

Én ezt azért nem nevezném szakmai kérdésnek, inkább láma kérdésnek. Persze tőled senki sem vár többet.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4339) L|zsidoboz válasza Gambit (#4338) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én se értettem a kérdést. :B

Nálunk, ha már fél óráig eltart egy HU, már az is nagyon sok.
Mondjuk azon is múlik, hogy milyen szinten játszák a HU-t. :U
A kérdésből ítélve nem túl agresszívan.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4340) concret_hp


concret_hp
addikt

modnjuk nem tartozik szorosan a tárgyhoz, nekem a leghosszabb játékszakaszom élőben:
8fős sng, kb. 1 óra alatt 3an maradtunk, a díjazás kb. úgy nézett ki, hogy az első kap 5 bájint, a 2. 2t a harmadik meg visszakapja a maniját. szóval már pénzünknél voltunk. na ezek után következett majdnme 2 órányi tilitoli. flpot kb. minden 15. handben néztünk. aztán nagy nehezen kiesett az egyik figura, és a HU 2. handjében K83 flopon ollé, nálam K8 ellennél K9. bizots ami biztos a turn még egy 8as lett :).

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4341) dragonfx válasza Grass (#4337) üzenetére


dragonfx
veterán

igen a 2. felvetésedre gondoltam....mi az a nsg?....szóval folyamatos tét emeléssel értem...mi alapján??

Gambit>>benend nem csalódtam van oylna amikor te nem fikázolle valakit?:..kezdő hobby szintnen játszunk nem vérre pénzremenő csataként.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4342) L|zsidoboz válasza dragonfx (#4341) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

SNG = Sit 'N' Go.
Az a lényege, hogy megadtok egy viszonylag alacsony kis és nagyvakszintet (1500-s zsetonmennyiségnél mondjuk 10 a kisvak, 20 a nagyvak) kezdésnek.
Ezután ha nagyon gyorsan akartok végezni, akkor mondjuk 10 percenként emelitek a vakszintet mindig: 10-20, utána 15-30, 20-40, 30-60, 40-80, 50-100, 75-150, 100-200...
Így egy idő után már olyan magasak lesznek a vakszintek, hogy megszaporodnak az all inek.
Sokkal pörgősebb így a játék.
Ha nem akartok gyorsan végezni, akkor elég 15 percenként emelni a vakokat.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4343) Gambit válasza dragonfx (#4341) üzenetére


Gambit
őstag

Látom, a válaszom érdemi részét nem sikerült felfogni. Ismét nem lepődtem meg.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4344) kissgy04


kissgy04
tag

funny
nl 1/2centes játék
osztó előtt voltam, kézbe zárt 3-ast kaptam. Preflop mindenki check kivéve az osztó aki emelt 8-11 cent között. 2en megtartottuk. Flopra 883. Ketten checkolunk az osztó emel 32 centet. az első játékos kiszáll. Én bemondom az all int (2dollár körül) az osztó tartja. Full house-zal nyertem. Sajnos nem, tudom neki milyen lapja volt, mert az oldalon csak (még all in-nél) is akkor látod az ellen lapjait, ha ő megmutatja. Majd a nyakamba kaptam hideget meleget, hogy mekkora "géniusz" vagyok, hogy az szar lapomat nem dobtam el az ő preflop emelésére...

(#4345) dragonfx válasza L|zsidoboz (#4342) üzenetére


dragonfx
veterán

aha így szoktuk kb, jól gondolod.
kb 1000relkezd mindenki és 5-10ről indulunk..de 10-20 elég hamar eljön.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4346) Gambit válasza kissgy04 (#4344) üzenetére


Gambit
őstag

Az elmentett HH-ban benne kéne legyen. Melyik teremről van szó?

Amúgy majdnem biztos, hogy overpair-je volt, te meg behúztad a 20%-odat.

Szerk: A preflop mindenki check helyett inkább mindenki limp/call-t akartál írni.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4347) regent válasza kissgy04 (#4344) üzenetére


regent
aktív tag

Ilyet csinálhatsz, de csak a megfelelő körülmények fennállása esetén. Ugye annak az esélye, hogy set+et flopolsz 1:7.5-höz. Én 1:10-el szoktam számolni, mert az könnyebb, és már benne van az (szeretném azt hinni, bár ez nincs így), hogy bár set-esedsz, mégsem nyersz.
Szóval, ha mindkettőtöknek van 10-szer annyi zsetonja, mint az emelés mértéke, és majdnem biztos vagy benne, hogy ha bejön a set-ed, akkor mindet oda is fogja neked adni, akkor nem hibás játék ekkora emelést megadni 33-al.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#4348) kissgy04 válasza Gambit (#4346) üzenetére


kissgy04
tag

1.pokerstarsról van szó, lehet hogy én bénázok de all innél csak akkor láthatom az ellen lapjait, ha vesztettem, és mint győztesét láthatom. Ha all innel nyerek és az ellen a végén nem klikkel rá a "lapok megmutatására" akkor nem látom. Nem tudom miért van ez így de ez van nálam sajnos. Legutóbb AA-m volt, az ellenfelem allint mondott, tartottam és a gép adta a lapokat, de nem láttam az ellen lapjait, csak annyi, hogy a végén nyertem az ász párral

2. 11 centet megtartottam (szvsz még tartható volt 33-val), persze ha nem jön semmi, rossz a flop, azonnal dobom. Oké ekkora mákra nem sok esélyem volt, de a srác überarcos dumáját, hogy azért nyertem mert hatalmas hülyeként nem dobom a lapom az ő 11 c emelésére, szvsz durva, de sebaj nálam a pénze ;)

3. Oké, igazad van limp/call-al kapcsolatban :R

(#4349) Gambit válasza kissgy04 (#4348) üzenetére


Gambit
őstag

Én a Hand History-ról beszéltem, amit úgy érsz el, hogy Request / Hand History. Itt kiválasztod, hogy melyik handre vagy kiváncsi, és ebben látnod kell az ellenfél lapjait, ha valóban végigjött veled.

1/2 cent alapon kb. mindegy, hogy mit csinálsz, nem sok értelme van a játéknak.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4350) kissgy04 válasza Gambit (#4349) üzenetére


kissgy04
tag

oké, ezt nem néztem meg, legközelebb megnézem, nagyon szépen köszönöm.

"1/2 cent alapon kb. mindegy, hogy mit csinálsz, nem sok értelme van a játéknak."

Lehet, hogy igazad van, de... Pacificon kezdtem, jól ment, felmentem 5/10c-re 50 dodot leadtam 2,4 dollárra, majd azt visszavittem 70 dollárra, majd elbuktam az egészet. Vissza 1/2 re, elolvastam Selindek tanulmányát, majd kipróbáltam a Pokerstarst. Befizettem a minumum 10 dodót, 1/2 centen el is buktam, majd újabb 10 dodo befizetése, a korábbi hibák átgondolása, és így most 50 dollár az egyenlegem 4-7 nap után. (még 80 hűségpont és még bonus 10 dodo is) Tudom nem sok, amit fentebb mutattok a hozzászólásokban 200-300dollárhoz, de én ennek is örülök. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.