Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) válasza concret_hp (#15149) üzenetére



addikt

Lehet a többi celebtől nyerte. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15152) concret_hp válasza (#15151) üzenetére


concret_hp
addikt

hacsakúgynem :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15153) misirulez


misirulez
senior tag

Kb fél órája ücsörgök egy 10$-es versenyen fél bagázs ki is esett annyira sivatag, hogy konkrétan még nem néztem floppot, de mindenki agresszorkodik rosszabnál rosszabb mutatások, szünet vége első leosztás BB-ből kapok KK, és még a kis vak is eldobja, köv leosztás SB-ből kapok AKs.-t, utg+a emel cutoff call kliens lefagy. És ne legyek tilten. :D

[ Szerkesztve ]

(#15154) föccer válasza ktg3 (#15144) üzenetére


föccer
nagyúr

Oké, köszi. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15155) ktg3 válasza föccer (#15154) üzenetére


ktg3
őstag

válaszoltam; )

ma hajnalban megint roptam 200on, hát hihetetlen mekkora fissek vannak amúgy, sztem sokkal lazábbak voltak az asztalok mint 100on, modnjuk éjszaka 4-5-6 körül összesen van 6 nl100-200 as asztal: )

(#15156) válasza ktg3 (#15155) üzenetére



addikt

De én ezt nem is értem, háhoooogy? Ott nincsenek regek?

Ha csak 10 reg van abban a nyamvadt teremben és mindegyik akar játszani 10 asztalon pl, akkor önmagában 10 asztal kéne fusson, és akkor még az alkalmi fishek, be sem ültek, vagy hogy van ez? PSen csak a regek feltöltenének 200+ asztalt és akkor még nem beszéltünk a többiekről.

Ha 6 asztal megy összesen, az olyan mintha lenne 8 reg és eljátszadoznak egymás között, kb még 3 fishnek marad hely azt ennyi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15157) attiati


attiati
veterán

Azt mondjuk nem tudom, hogy akadémián a bwin miért ilyen mostohagyerek promóciók szempontjából. Az FD+ajándék HM nagyon rendben van. De tavaly májusi regisztrációm óta semmi más promót nem láttam.
Ophun néha egy tornabeülőért race, vagy rakerace most is (mondjuk az FD hiánya durva lehúzás), strategyn havonta race.

(#15158) attiati


attiati
veterán

hetek óta mindennel foglalkozok, csak pókerezni ne kelljen :N

(#15159) Eagl3 válasza attiati (#15157) üzenetére


Eagl3
veterán

strategyn pénzbe érni racen... legalábbis FTP-n elég esélytelen NL100-200 alatt sztem.

(#15160) concret_hp válasza (#15156) üzenetére


concret_hp
addikt

hajnal felé az európai termekbe az a helyzet :)
annak idején everesten volt, hoyg reggel 6-7 körül az összes nl50-100-200fr asztalon bent ültem, ami szumma 6-8 db-t jelentett :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15161) attiati válasza Eagl3 (#15159) üzenetére


attiati
veterán

Gondolom, de bwin-en 3000 pp körüli eredmény elég az utolsó helyekhez, ami nl30 40k hand alatt hozható lenne. A lényeg, hogy lehetőség nincs. Bár egy teremben csak race miatt úgysem maradnék.

(#15162) Eagl3 válasza attiati (#15161) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha írok bwinnek valami bónusz ajánlatér (az FD-t már jó ideje ellőttem) akkor adnak valamit?

(#15163) concret_hp válasza Eagl3 (#15162) üzenetére


concret_hp
addikt

próba cseresznye, max annyit veszthetsz, hogy nem :D
(de amúgy van 500 másik terem nem? :) )

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15164) sss válasza concret_hp (#15163) üzenetére


sss
senior tag

De bwin csak egy van. :)

(#15165) Eagl3 válasza concret_hp (#15163) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, de annyi halat máshol nem találok... :DDD
Amúgy már sajnos minden hálózat normálisabb termeinek ellőttem az FD bónuszát szóval nem tudom hova kéne menni, de jó lenne pár halacska közé csobbanni FTP-ről.
iPoker az egyetlen terem amit nem bírok elviselni a többi végül is jöhet...

(#15166) concret_hp


concret_hp
addikt

jah btw az mi kemény csókának 45K hand alapján 99% a btn stealje ? :D és emellett 6x% a fold to 3betje :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15167) attiati válasza sss (#15164) üzenetére


attiati
veterán

:))
minden másra mastercard :D

eagle: 99%, hogy nem.
Pont ezen gondolkodtam múltkor. Ezek szépen kiadták a profitot a kezükből régen. Neten lelhető bónuszkódokkal a legalsóbb limiten is "személyreszabott" folyamatos bónuszokkal operálhattak még a fishek is, pláne regek. Aztán: rengeteg az őrült fish, akik gyorsan könnyedén áttolják a lóvét, így kevesebb rake termelődik az asztaloknál.
+ a regek a régi cashback rendszerrel (+bónuszkódok) 50-60% körüli rakebacket érhettek el.
Nem csoda, hogy odacsaptak most a lovak közé, de most meg átestek a ló túloldalára.

(#15168) Eagl3 válasza attiati (#15167) üzenetére


Eagl3
veterán

Lehet nekik magyarul írni?

(#15169) válasza concret_hp (#15166) üzenetére



addikt

nick?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15170) concret_hp válasza (#15169) üzenetére


concret_hp
addikt

thecurv, 98.7% btn steal 99.1% sb steal 100%bb steal. és bocs rosszul emlékeztem 80.9% a fold to 3bet :D de amugy elég lol a csávó még hijacken is 13.6/12.0 unopened raise is csak 16.

de több ilyen 80% btn steal arc van, akik elég szépen dobálnak 3betre :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15171) válasza concret_hp (#15170) üzenetére



addikt

Vele szoktam találkozi NL100-on is, bár ott nem tűnt fel semmi kül vele kapcsolatban.

Már gondolkoztam ki lehet Ő 2+2-n, talán viharhozo tudja? :F
Csak mert van ott egy Learning curve nickű emberke, viszont Ő csaj, szóval vicces lenne ha Ő lenne a kis lopkodós. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15172) concret_hp válasza (#15171) üzenetére


concret_hp
addikt

miért kéne feltétlenül ott lennie 2+2-n?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15173) R válasza (#15171) üzenetére


R
aktív tag

honnan derült ki h nem srác? :)

(#15174) válasza concret_hp (#15172) üzenetére



addikt

Az ilyen aggromajmok mind ott vannak. :)
amúgy nemtom, lehet hogy nincs fönt.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15175) concret_hp


concret_hp
addikt

végre egy szintlépés, hogy jönnek a lapok + mákolok mint atom :))
(18K hand, majdnem 12 bájin + :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15176) concret_hp válasza concret_hp (#15175) üzenetére


concret_hp
addikt

ja btw napi átlag 6K hand nl200fr-en jó table slectel és év végére meglenne az SNE :D
(és ez azért elgondolkodtat :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15177) attiati válasza concret_hp (#15176) üzenetére


attiati
veterán

:))
eltelt az évből 10 napod így, már csak háromszázvalamennyi kell :D

eagle: az honlapjukat állítsd magyar nyelvűre, és akkor mehet

(#15178) attiati


attiati
veterán

ehh, nemide

[ Szerkesztve ]

(#15179) attiati válasza Eagl3 (#15165) üzenetére


attiati
veterán

milyen termekben jártál eddig, hogy ipokert nem tudod elviselni, és hogy semmi normális FD már nem maradt?

(#15180) concret_hp válasza attiati (#15177) üzenetére


concret_hp
addikt

nme igazából a visszalevő napokon kéne ezt az átlagot hozni :D

amugy 1 nap nem művészet letolni 6K handet, csak minden nap necces :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15181) válasza concret_hp (#15180) üzenetére



addikt

Nekem 1 napnak is soknak tűnik. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15182) Eagl3 válasza attiati (#15179) üzenetére


Eagl3
veterán

Heaven, bwin, Everest, STARS, Party, FTP, Titan, bet365... hirtelen ezek jutottak eszembe ahol már nincs FD-m. Persze nem azért mert mindenhol kijátszottam.

(#15183) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Emberek, lenne 1 kérdésem.

Kivettem a pokerstrategy 50 dollárt bónuszt és 3 nap alatt termeltem 14 beülő pluszt. Ez jónak számít? Igazság szerint dupla ennyit nyertem, csak a tegnapi nap botrányosan sikerült.....
Egyenlőre a legkisebb beülőjű asztalon játszom SSS-t(0,02 dollár a nagyvak :C ). Tegnap sokkal több beülő plusszom volt, felmentem 0,04 dolláros nagyvakra ahol lemákoltak, de nagyon. 3 beülőt buktam ott...(ami jelentős, mert az én tétemen az 12 beülőnyi összeg!)
Így sikerült tegnap lemennem 1 euro pluszra, ma visszahoztam magam 3,5 eurora a legkisebb téten....
Gondolkozok megint az egyel magasabb téten újra, csak félek a tegnapi pech szériától(nagyon sajnálom, hogy a magasabb téten jött elő). Elősször az ász drillem vesztett(kézbe ászpárom volt), utána 1 kézbe királypáros királydrill(micsoda megfogalmazás :D ), majd lenyomták az ász flush-ömet 1 full house-al(csávónak 2-6 nem egyszínű volt a kezébe, végigjött velem all in, és az utolsó két lap 2 és 6)Nekem meg a flushhöz 2 lap volt a kezembe, ász és király.

Szóval szummázva ilyen kis téten 3 nap alatt hoztam 3 euro pluszt és 5,89 pokerpontot! Ez jónak számít? Érdemes lenne szerintetek 0,04 dolláros nagyvakon játszani?(tudom, hogy a pokerstrategy 0,1 dolláros nagyvakos játékot ajánl,de én kezdésnek kis téten játszanék)

Kiváncsi lennék 1 nálam tapasztaltabb pokerjátékos(nem nehéz ilyet találni) véleményére, hogy a fentiek függvényébe jónak számít ez az eredmény?

(#15184) concret_hp válasza concret_hp (#15175) üzenetére


concret_hp
addikt

imádom, hogy amint leírom valahol, hogy jól megy egyből szopóág lesz :D
2500 hand alatt 6.5bi ev alatt

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15185) válasza concret_hp (#15184) üzenetére



addikt

Jaja, pofázni akkor kell, ha szopacs van.
Amikor megy a zsuga, akkor stfu és grind ftw. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15186) attiati válasza Eagl3 (#15182) üzenetére


attiati
veterán

Pár független terem, bwin nem helyettesíthető többi ongame teremmel, ipoker azt mondod kicsukva.
De pl heaven hálózatát végigjárhatnád.

még 25-ön vagy ugye? 1 hónapnál nem régebbi hh-d melyik terembe lenne?

[ Szerkesztve ]

(#15187) Eagl3 válasza Studiossrác (#15183) üzenetére


Eagl3
veterán

Majd fél évnyi eredménnyel gyere vissaz és kérdezd meg ugyan ezt. ;)

(#15188) Eagl3 válasza attiati (#15186) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem kell nekem HH, elég amit magam összejátszok...
Igen NL25-ön, most utaltam le minden pénzem FTP-ről, majd még jöv. héten jön 140$ RB kb...

Olyan 500-600$ akarok majd feltölteni valahova, csak nemtom egyelőre, hogy hova. $ alapú asztalok kellenének mert NL25-ön tervezem kezdeni a játékot és ugye eurós teremben egy kicsit szűköd lenne a roll.

(#15189) Kobe


Kobe
veterán

halo

mostanában elkezdett érdekelni a poker, személyesen ritkán van ehetőség tolni, igy regeltem pokerstars ra és playmoney szobákban játszom. Igazából teljesen kezdő vagyok, később viszont érdekelne kisebb tétben is a játék, de ahhoz szeretném jobban kitapasztalni. A pokerstars sima szobái viszont elég pörgősek, gyakorlatilg 1-2 mperc gondolkodási időd is alig van, létezik valami hasonloan könnyen kezelhető kliensel biro ismert oldal, ami egy kezdőnek ideális, vagy a pokerstars tökéletesen megfelel erre a célra ?

(#15190) attiati válasza Eagl3 (#15188) üzenetére


attiati
veterán

jajó ftp... oda nem szeretnék menni
amúgy nekem kellett volna hh :)

(#15191) attiati válasza Kobe (#15189) üzenetére


attiati
veterán

stars-énál jobb szoftvert ne nagyon keress :)
Ilyen szempontból tökéletesen megfelel.

(#15192) válasza (#15185) üzenetére



addikt

Ha már témánál vagyunk.Elképesztő, hogy miket művelnek velem a halak mostanság.
Ez a session pedig atom durva.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15193) válasza Kobe (#15189) üzenetére



addikt

Stars a a legjobb szoftver szempontból. (meg minden másból is de ez már magánvélemény :D )Estéként szoktak lenni freerollok meg added versenyek, csak magyaroknak. Azokra benézhetsz, ha eddig nem tetted volna.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15194) Polacheck válasza Eagl3 (#15188) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

5-600az még usd-ben is kevés lehet, mostanában jöttem rá, hogy az ilyen 10-20 BI-s swingek tök standardok.

Mondjuk én nem érzem komfortosan magam, ha nincs ott a teremben 30BI az adott limitre.

less qq more pewpew!

(#15195) nem_tom válasza Kobe (#15189) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát, ha nem akarsz pénzben játszani még, akkor ott van a ZyngaPoker is, lehet ott pénzt gyűjteni. (persze nem valódit) Facebook -ról és Myspace -ről is el lehet érni. Én is ott nyomom. :D Kb 1 perc gondolkodási időd van.

De szerintem élőben jobban meglehet tanulni. Segítenek a barátaid is, meg van gondolkodási időd bőven.

[ Szerkesztve ]

(#15196) Eagl3 válasza Polacheck (#15194) üzenetére


Eagl3
veterán

A pókerre használt számlámon több pénz van, csak a terembe nem akarom mindent befizetni mert minek álljon ott...

Semmi bwines bónuszkód nem él már? Próbálgatom őket, de nem fogad el egyet sem..

[ Szerkesztve ]

(#15197) Polacheck válasza nem_tom (#15195) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ráadásul élőben, barátokkal olyan alapigazságokat is könnyebb elsajátítani, minthogy:
- Preflop nincs rossz lap.
- Ha már van bent pénzem, akkor ezt is megadom.
- Miért emelnék, ha még nem is láttam a flopot?

less qq more pewpew!

(#15198) concret_hp válasza Kobe (#15189) üzenetére


concret_hp
addikt

nem azért de kb. 30mp gondolkodási időd van + timebank :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15199) válasza concret_hp (#15198) üzenetére



addikt

Emlékszem, amikor először pokereztem, ahhoz is másopercek kellettek, amíg felfogom, hogy egyáltalán milyen lapom van. Ott számolgattam, hogy akkor most milyen lap is kell még, hogy sorom legyen, meg ilyenek. :) Az is komoly fejmunka volt, amíg rájöttem, hogy a duplán pározódott boardon a kis kézbepárom már nem él. :D

De még jobb lett, amikor elolvastam a pokersulit és elkezdtem outokat meg pot oddsot számolgatni. 1-1 "komolyabb" döntés simán volt 15-20mp, emlékszem, hogy már ott csipogott a fülembe a timer, amire nagy nehezen kiszámoltam a százalékom. Egy asztalon.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15200) attiati válasza Polacheck (#15194) üzenetére


attiati
veterán

Ő eléggé ftp-hez szokott, gondolom ott a feszes játék miatt kisebb az ingadozás.
Bwin-en tényleg tök standard, csak én nem bírom megszokni. Meg biztos pacin is a magas wtsd miatt. Most végül melyik teremben vagy?

eagle: ne próbálgasd, nem élnek, teljesen újragyúrt bónuszrendszer van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.