Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Polacheck válasza attiati (#15350) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez a folyamatos bwines védekezésed nagyon rossz felfogás. PP-vel elég sokat nézegettünk statokat és abszolut standardokat játszott bwinen és azzal volt nagy nyerő. Talán kicsit agrobb volt 2.-3. párokkal és kicsit többet barrelezett, mint egy átlag sh reg, de ez sem volt durván eltérő.

less qq more pewpew!

(#15352) Eagl3 válasza attiati (#15350) üzenetére


Eagl3
veterán

Olyan sok videókészítő nincsen... szvsz mindenkitől megnézel egyet kettőt aztán eldöntöd, hogy tetszik e vagy sem.

(#15353) attiati válasza Polacheck (#15351) üzenetére


attiati
veterán

A 2 hónapja tartó eredménytelenséget nem foghatom a 35BI -EVre...

[ Szerkesztve ]

(#15354) concret_hp válasza attiati (#15350) üzenetére


concret_hp
addikt

miért olyan fontos, hogy magyar legyen? :U (főleg miért PS-es? ;] )

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15355) attiati válasza concret_hp (#15354) üzenetére


attiati
veterán

Gyenge vagyok angolból, legalábbis ahhoz igen, hogy tökéletesen megértsek egy akció közben gyorsan elhadart magyarázatot. Akadémiás is lehetne, csak kevés a kifejezetten oktató videó.
Mostani állapotomban arra már nincs szükségem, hogy leakfinderes, vagy indoklás nélküli lineok rögzüljenek, abból már van elég nekem is. Lehet, hogy PS-es videók is ilyenek lesznek.

Pola: Én is nézegettem statokat, olyat is, ami nem való sh-re: 16/12, 20/11 és társaik (mint én is), és 30-40k-s minta alapján 10BB/100 feletti eredemény. Van benne hotrun, az tuti, de itt nyerőnek kell lenni ennek is. Én meg hozok egy 1,5BB/100-at 130k minta alapján.

Az utolsó 50k hand már teljes katasztrófa, annyira elvesztettem a fonalat.Balszerencse is utolért, kételkedem magamban is + nyomaszt a mnélküli vége is, és egy elvárt lóvé is.
Nem is lehet így normálisan odafigyelni, hogy azon gondolkodom, hogy megéri e beleölni az időmet. Most ott tartok, hogy egy utolsó esélyt még adok neki, videózással. Nem ragaszkodom se a limithez, se a teremhez, se a sh-hez. Talán van rá egy fél évem, de 1-2 hónapon belül ha valami nem látszik, akkor már tök másfelé kell lesegetnem.

[ Szerkesztve ]

(#15356) concret_hp válasza attiati (#15355) üzenetére


concret_hp
addikt

annyira én se vagyok penge, de azért elég gyorsan elsajátítható az a szókincs ami a pokerben kell :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15357) Polacheck válasza attiati (#15355) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valószínűleg nem preflop van a hiba.

1. Csinálj videót, tedd fel akadémiára.
2. Regelj dc-re és húzz le vagy 10 sorozatot és kezdj el aktívan tanulni, jegyzetelni. Nem baj, ha a legelejétől kezded, legalább mire odaérsz, ahol már érdemi infót is hallanál, meglesz a nyelvtudásod is (amire egyébként is szükség lesz úgyis).

less qq more pewpew!

(#15358) misirulez


misirulez
senior tag

Véégre sikerül összeakaszkodni az asztal legnagyobb aggrobarmával, ééés:[link]
nice job...

(#15359) Polacheck válasza misirulez (#15358) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

75-25. Lesz majd még néhány ilyen, készülj fel.

less qq more pewpew!

(#15360) misirulez válasza Polacheck (#15359) üzenetére


misirulez
senior tag

Már rég hozzászoktam csak feszültségetvezetek itt. :D

Illetve most különösen érzékenyen érint mert hajszálhííján közelít a bankrollom a limit visszalépéshez... :B

[ Szerkesztve ]

(#15361) válasza misirulez (#15360) üzenetére



addikt

Ha hozzászoktál, akkor miért kell levezetni a feszültséget? ;]

Neem, ne is válaszolj. Inkább menj, szokd még egy picit. :P

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15362) ktg3 válasza Polacheck (#15357) üzenetére


ktg3
őstag

én már leszoktam az ilyen akadémiás dolgokról, nekem az nem tetszik ott h mindenki beleszól minden handbe, mert az okés h sh-s véleményt mond az FR handről és fordítva, ami amúgy már eleve roszz, de amikor egy SNG-s meg MTT-s osztja az észt attól kiakadok...

szal nagyon vegyesfelvágoott van ott, azért jobb a ps mert ott mindennek megvan a maga helye, vannak elemzők és a játékosok sem szólnak bele olyan handbe ami nem rájuk tartozik...

atti: sztem megnézheted mind waki mind axles videóit, én mondjuk wakit jobban szeretem, de axlesnek is jó videói vannak

(#15363) válasza ktg3 (#15362) üzenetére



addikt

jéé, egy ktg.
azt hittem még nem vagy itthon.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15364) R válasza (#15363) üzenetére


R
aktív tag

it együtt laktok? :P

(#15365) válasza R (#15364) üzenetére



addikt

Igen. Talán baj? ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15366) viharhozo válasza attiati (#15355) üzenetére


viharhozo
addikt

és egy elvárt lóvé is

Utalok masoknak tanacsokat adni, de az kurva elet, h ha ugy ulsz, h marpedig ma muszaj nyernem, abbol semmi nem lesz. Egyszeruen nem az a mufaj.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15367) viharhozo válasza ktg3 (#15362) üzenetére


viharhozo
addikt

de amikor egy SNG-s meg MTT-s osztja az észt attól kiakadok...

En meg nem ertem, miert ne lenne kompetens adott esetben egy small/mid-stakes parti elemzeseben egy sng-s/mtt-s. Raadasul van egy csomo ember, aki mindet jol csinalja.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15368) concret_hp válasza concret_hp (#15342) üzenetére


concret_hp
addikt

50.4K , fél supernova :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15369) Polacheck válasza ktg3 (#15362) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem inkább a PS-es szintrendszer tetszik (bár nem tudom, hogy mennyire működik), úgy talán van esélye, hogy egy NL5 playa nem szemetel tele minden létező topikot a hülyeségeivel.

less qq more pewpew!

(#15370) concret_hp válasza ktg3 (#15362) üzenetére


concret_hp
addikt

akkor csak a topicomat nézd ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15371) attiati válasza viharhozo (#15366) üzenetére


attiati
veterán

Nyugodtan adhatsz, vagy annyi tudással feljebb!
Havi szinten szoktam nézni, és két hónapja a minimumot hozom. Igaz, hogy eddig videózás, és szellemi hozzáadott munka alig volt.

(#15372) attiati válasza ktg3 (#15362) üzenetére


attiati
veterán

Pont az övükét kezdtem leszedegetni arany szinten, senna12 nem tűnik valami profinak.
Waki például elég régóta tolja (ophun is), nem értem mennyivel rosszabb ő csak azért, mert strategy-s. Értem én, hogy a sok ingyenlóvés, meg pókermarketingbe beleakadt játékos miatt iszonyat sok ott a kezdő, de attól még nem kell mindenkinek bénának lenni ott.
Na majd kiderül, ha megnézem a videóit.

(#15373) attiati válasza attiati (#15372) üzenetére


attiati
veterán

Na majd kiderül, ha megnézem a videóit.

Jól indul: "...őőőőő, egy pillanat...." és a háttérben gyorsan elrejt a tálcára egy képet, amin egy jóseggű maca behajol rózsaszín cuccban :D "...közben megkeresem a topicot..." :D
(2009.10.08 NL50 SH videó 1. perc)

[ Szerkesztve ]

(#15374) attiati válasza Polacheck (#15351) üzenetére


attiati
veterán

Éppen egy bwin nl50sh oktatóvideó, amit fent említettem, beküldött videót elemez. (egész jó)
"nagyon ellene vagyok az openlimpnek, de itt jó megoldás"
előtte 5 perccel "éértem, ééértem, hogy miért csinálja itt" és nevetés
"Pokerstarshoz képest ez a terem.... szóval úgy tűnik, hogy ebben a teremben ezek ellen az ellenfelek ellen az lesz a megoldás, hogy..."

(Pedig pár k hand nl50-es leosztás után nekem úgy tűnt, hogy nl50-en jobban működik az izolálás, cbet)

Vagy ott van alonso challenge-e, amit éppen nl30-on kezdett bwin-en, és saját bevallása szerint durván alkalmazkodnia kellett cbetben, 3betben.
Ott van akadámiáról Szecsa, egész jó statokkal verte nl30-at, és elsőre megragadt 50-en is, és valahányszor statokat rak be blogjába, egyből mindenkinek szemet szúr az 50-60 körüli 3betcall, mert annyi a min3bet.
Első tapasztalatod unibeten az alkalmazkodás volt. Úgyhogy nem igazán értem, hogy mit nem hiszel el ezen. Ne abból indulj ki, amit én írok, mert valószínű rosszul alkalmazkodom, főleg mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#15375) viharhozo válasza concret_hp (#15368) üzenetére


viharhozo
addikt

Csinaljunk prop betet! Nalam 621,3 and counting!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15376) ktg3 válasza (#15365) üzenetére


ktg3
őstag

jaja simán együtt ;]

viharhozo: azért mert én tudom magamról h pl semmi közöm mtt hez, hiába játszom nl200 at , egy 3$ os sng be már nem mernék beleszólni, mert tudom, h jönnek olyanok akik jobbban értenek hozzá, és ők megmondják majd a tutit. okés ha valami nagyon alap, pl h preflop a két betűs lap nem mindig elég, akkor ezt persz emegmondom , mert az mindenhol ugyanaz, de azért egy kicsit komolyabb témában már nem szólok oda

és ugyanezt elvárnám a többiektől is, szal ne mondja már nekem vki h pl itt nem jó a bet/ fold amikor teljesen egyértelmű, mmint nekem h az a jó..
persze ha olyan mondja akiről tudom h gondolkodó okos játékos akkor nyilván megfontolom, de egy ilyen akármilyen úgymond jöttment akinek gyakran köze sincs a dologhoz ne vitatkozzon már ebben velem.., illetve ne kérdőjelezzen meg se mást se engem..

ha valaki oda akar írni akkor írjon tényleg okosat, de okosat csak akkor tud ha játssza is azt amihez ír. aki pl alacsonyabb limiten van az tolja csak a read only-t, és majd ha ottvan akkor szóljon oda..

a másik, az meg az, hogy tudom valakiről h +os játékos, de azt is tudom, ho azért annyira nem jó, és ha olyan szitu van akkor meghallgatom természetesen, de sajnos a saját természetemből adódóan nem tudom gyakran elfogadni amit mond, ellenben ha olyan szól be aki tényleg mondjuk 1-2-3 limittel felettem játszik, akkor neki valsz belátom, mert ilyen ez a természet

atti: senna most nl400-és 1K között tolja, a régi videói tényleg nem olyan nagyon jók de abból is nagyon sok mindent lehet tanulni, akkor még kicist más világ volt a poker mint most, sokkal passzívabb volt a dolog, azok a vidig 1-2-3 évesek ám..
szal tv-ztünk már vele, sztem teljesen jól tolja, de már nem nagyon csinál videót és régen is csak FR-re csinált

én egy szóval sem mondtam h azért mert vki psen nem tolja jó, igenis nagyon sok hc pokeres van ps-en is

pola: igen a szintrendszer nagyon tuti, nagyon bejövős ,h tényleg a sok limittel alacsonyabban játszóknak még csak esélye sincs beleszólni a magasabb limitekhez postolt HH-khoz

de az jó h 1-2 limittel feljebb még van beleszólásod, szal egy nl25 ösnek simán meg van az arany amivel bele tud szólni akár az nl100 as handekbe, meg tud kérdezni, ilyesmi

de egy nl2-5 ös viszont már nem..
szal mindig 1-2 limittel előre van hozzáférésed, ami bőven elég a fejlődéshez

mod: megapost, monstaaaa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15377) viharhozo válasza attiati (#15374) üzenetére


viharhozo
addikt

Teljesen feleslegesen tulkomplikalod az egeszet, olyan dolgokat veszel figyelembe, amiket nem kellene.

Ha ebbol akarsz elni, akkor az alapcel, h a bankrollod + a penztermelo kepesseged meghaladjon egy szintet, utana lehet bohockodni. Ez nyilvan egyenfuggo, de sztem a magyar viszonyok kozott az alap lehet ~20$/h. Namost ez kulonosebb gond nelkul teljesitheto 10-12 NL25 FR asztalon, vagy 10-20 dollaros sng-ken. A kulonosebb gond nelkul alatt azt ertem, h jatszol egy teljesen oszinte abc-pokert, sok steallel/resteallel. Vagy ha ez se megy, akkor ott az sng, az tiszta matek.

Nincs ebben semmi ordongosseg, ennyit mindenki meg tud csinalni, ha van benne vmi minimalis fogekonysag a poker irant ill. kepes nagyjabol tiltmentesen lovoldozni. Ezeket a bohocoldalakat (bwin, unibet etc.) meg hagyni kell a francba. Majd ha jol meno plejer leszel, akkor lehet table/room selectelni, addig ott van a ket szuperorias halasto.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15378) attiati válasza viharhozo (#15377) üzenetére


attiati
veterán

Gondolkodom most egy starsban, legalább ugyanazt fogom kapni, mint amit a videókon látok, és lehet (vissza) átállok FR-re, a 18/10 körüli statot talán könnyebb lesz FR-hez igazítani :)
Nem terveztem/tervezem, hogy ebből, csakhát a mnélküli.

starson a FD utáni időszakban kb hány % rakeback-re lehet számítani pontokból, reloadokból, stb... egy nl25 játékosnak?

ktg: ja jó régiek voltak az övéi, új meg nem volt azon a szinten. Nem is téged akartalak meggyőzni, hogy ps videók jók / nemjók :)

[ Szerkesztve ]

(#15379) válasza viharhozo (#15375) üzenetére



addikt

No mivan, beindul a gépezet?:D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15380) concret_hp válasza viharhozo (#15375) üzenetére


concret_hp
addikt

de te már SN vagy :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15381) concret_hp válasza concret_hp (#15380) üzenetére


concret_hp
addikt

amugy mire gondoltál? ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15382) válasza concret_hp (#15381) üzenetére



addikt

Mindketten átutaltok nekem $5k-t.
Aki hamarabb eléri az SNE-t, annak küldöm az egészet.
Ha egyikőtök sem éri el, megtartom mind. ;]

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15383)



addikt

Starson $40 instant cash + minden milliomodik leosztás után díj.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15384) föccer


föccer
nagyúr

Rájöttem, hogy mi hiányzott a mai napomból. Igaz, hogy a fultilen nem lehet már sss-t játszni, mert 35bb re emelték a min beülőt. Ennek ellenére beültem nl2-re 6 asztara 0,7 dolcsival kezdőkéz táblázat alapján játsznani, és olyan jót röhögök, amikor a 4bet push-omat az A8s, meg a JJ adja meg :)

lol.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15385) concret_hp válasza viharhozo (#15375) üzenetére


concret_hp
addikt

sick van mit behozni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15386) attiati


attiati
veterán

Beindult a lapfosó henger, jókor kezdi, az utolsó napjaimban.
Ennyi flopolt fullt, meg runner-runner fullt régen láttam a saját kezemben.
Meg visszatértek a jó kis T4o 4bet insta ollézó emberkék dupla stack-kel.

concret: nem látom a neved a listán ;] sokat alszol, az a baj

[ Szerkesztve ]

(#15387) válasza attiati (#15386) üzenetére



addikt

Kérem vissza a hengeremet.
Ma hengerelnek a fishek.
Lehengerlő.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15388) R válasza (#15387) üzenetére


R
aktív tag

2nappal ezelőttől már henger se kell, roll over

(#15389) válasza R (#15388) üzenetére



addikt

Azt meg hogy csináltad?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15390) R válasza (#15389) üzenetére


R
aktív tag

elindítottam a balfasz.exe-t

(#15391) viharhozo válasza concret_hp (#15381) üzenetére


viharhozo
addikt

Aki kesobb eri el a 100k-t, az nyert, obv.

#15385: jo, de az elejen csupa high-stakes sng-zo all, ellenuk nincs esely.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15392) viharhozo válasza attiati (#15378) üzenetére


viharhozo
addikt

A 18/10 elég nagy hülyeség, inkább legyen 12/10, ha már nagyon nitek vagyunk. A PS rakeback nagyban függ attól eléred-e a Supernova szintet, meg amúgy is elég macerás hozzájutni. Az viszont tuti, h ha biztos havi pénz kell, akkor sng.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15393) attiati


attiati
veterán

NL25SH PS
67bb-s agrofish (53/47 AF20 50hand alapján) UTG 4bb-ig emel, és adja 3betet.

3hQhTs flopon 6,5$ potnál checkel, szerintetek elég a félpotbet KK-al IP? (keveslem)

(#15394) attiati válasza ktg3 (#15376) üzenetére


attiati
veterán

korrekt ez a 22/20-as FR videód nl25-ön :D
15bb-s shorti beflopolja a royalflushét, lol

(#15395) válasza attiati (#15393) üzenetére



addikt

Nem elég.
Az ilyen playák ha adnak 3-4 dolcsit, akkor ugyanúgy megadják a 6-ot is.
Turnon pedig tedd allin.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15396) ktg3


ktg3
őstag

vazz beülök játszani -6BI:D:D
asszem kicsit kiülök: )

(#15397) Eagl3 válasza ktg3 (#15396) üzenetére


Eagl3
veterán

2 hete folyamatosan vesztek, NL5, NL10, NL25, NL50... RUSH póker, SnG-k, MTT-k teljesen mindegy mit játszom, képtelen vagyok nyerni, tök mindegy, hány százalék esélyem van, ha fullom van akkor leesik a pókerük.

AA, AK mínuszos az utóbbi 15K hand alatt.

(#15398) concret_hp


concret_hp
addikt

6 nap alatt majdnem annyit plusszoltam mint az eddigi legjobb hónapomban :D :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15399) attiati válasza Eagl3 (#15397) üzenetére


attiati
veterán

mit keresel nl5-ön és 50-en is?

(#15400) Eagl3 válasza attiati (#15399) üzenetére


Eagl3
veterán

NL50 -en játszom/tam már, de mivel ekkora bukóban vagyok kiutaltam szinte mindent ilyen kényszerpihenő gyanánt és NL5 -ön játszogatok hébe hóba a függőségem csillapítása miatt.

Lehet megpróbálok egy 50$ ból hamar sokat cselendzset :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.